پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-رئال مادرید(دور رفت مرحله گروهی جام باشگاهی اروپا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
144 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
سه شنبه 30 مهر 1387 (ساعت 22 به وقت تهران)
بازی سوم مرحله گروهی جام باشگاهی اروپا
یوونتوس-رئال مادرید(ورزشگاه المپیک تورین)
جدول گروه H
1 رئال 6
2 یوونتوس 4
3 باته 1
4 زنیت 0

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
با توجه به شکست امشب یووه و تساوی دقایق پایانی و بازی نه چندان خوب رئال اصلاً نمیشه این بازی رو پیش بینی کرد . درسته یووه در این فصل فاجعه بوده ولی حساب بازی با رئال جدا هستش و میشه امیدوارتر بود . شاید یک مساوی هم نتیجه خوبی برای فرار از بحران باشه !

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اصلا شک نکین که میبازیم با این مربی ابله لوییجی که نیست ترزگل که نیست یاکویینتا هم که امیدی بهش نیست در نتیجه تیم تعطیل!!!! من که بازی با رئالو نمیبینم چون 100%... هیچ وقت اینقدر نا امید نبودم کاش اسفالت خیابون بودم این روزا رو نمیدیدم از روزایی که تو سزی بی بودیم سخت تره

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

با توجه به شکست امشب یووه و تساوی دقایق پایانی و بازی نه چندان خوب رئال اصلاً نمیشه این بازی رو پیش بینی کرد . درسته یووه در این فصل فاجعه بوده ولی حساب بازی با رئال جدا هستش و میشه امیدوارتر بود . شاید یک مساوی هم نتیجه خوبی برای فرار از بحران باشه !

رئال که برد!
با وجود این همه مصدوم و نتایج بد چند هفته اخیر و این همه فشاری که روی تیم و مربی هست فکر کنم انتظار بیشتر از یک تساوی اصلا معقول نیست!
رئال تیم فوق العاده آماده ای داره و خیلیییی هم تهاجمی بازی می کنه.مدافعین یووه هم زمانی که زیر فشار قرار میگیرند معمولا زیاد اشتباه زیاد می کنند.
توی این بازی اصلا نباید تملک توپ رو از دست داد چون مطمئنم اگر این اتفاق بیفته رئال خیلی راحت به گل می رسه!

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

از چیزی که بدم میاد داره سرمون میاد.. باخت به تیمای اسپانیایی بدترین چیزه. این بازی هم دربی نیست که جو خاص داشته باشه..
و یوونتوسیا هم انگیزه ای از خودشون نشون نمیدن.. اگر میخواستند نشون بدن همین امشب نشون می دادن...
من که فقط امیدوارم ابروی یوونتوس حفظ بشه ولی شانس برد رئال به نظر من 4 برابر یوونتوس هست..

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
100 برابره نه 4 برابر مثل گیخون سوسکمون میکنه رئال بلا شک 7 - 1 رئال زننده ی تک گل ما:مولینارو!!!!!!!!!!!!!!!

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال

واقعا تو فکر میکنی رئال بد بود؟؟؟؟؟؟؟
نیمه اول و دیدی داغون کرد اتلتیکورو
2گلشونم که سالم بود داور افساید گرفت وگرنه 3-1 میشد بازی.
فقط باید بگم واویلاااااااااااا
تو المپیک و رئال با مخ مارو نزنه زمین شانس اوردیم
فقط دعا کنید باختمون 2-1 2-0 باشه تا ابرومند باخته باشیم

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
امیدوارم از تلویزیون ایران پخش نشه که جلوی هموطنامون ضایع نشیم بیشتر از این.. تورینو مثل جهنم هست برای رئالیها.. توی این چند سال یک بار زمان لیپی و یک بار زمان کاپلو بدجوری حالشون گرفته شد ولی این دفعه فکر کنم جبران هر دو دفعه رو بکنن..

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

این مطلب گفتنی که بازی یووه با ناپولی یکی از بازی های مهم ایتالیاست.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من فکر کردم رئال مساوی کرده ! این برد رئال نشون میده اونا خیلی تو اوج هستند بخصوص که مصدومین تیمشون هم آماده شدن و تیمشون کامل هستش . من متاسفانه باید بگم بدم نمیاد به رئال ببازیم تا از شر رانیری راحت بشیم ! الان بهترین فرصت برای رفتن رانیری هستش و فقط کافیه به رئال ببازیم تا از شرش راحت بشیم . به نظرم اگر یه بازی ببازیم و تحقیر بشیم بهتره از اینه که تا آخر فصل تحقیر بشیم !

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

امیدوارم از تلویزیون ایران پخش نشه که جلوی هموطنامون ضایع نشیم بیشتر از این..
تورینو مثل جهنم هست برای رئالیها.. توی این چند سال یک بار زمان لیپی و یک بار زمان کاپلو بدجوری حالشون گرفته شد ولی این دفعه فکر کنم جبران هر دو دفعه رو بکنن..

100% ÷خش میشه
رئال هم رئال زمان دل بوسکه نیست که تو تورینو ببازه
همه ی این چند سالو جبران میکنه

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
رئال مساوی کرد سیمائو دقیقه 90 91 بازی رو به تساوی کشوند.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بابا رئال بازی رو برد !!! عجب ! دقیقه 96 گل زدند.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

امیدوارم از تلویزیون ایران پخش نشه که جلوی هموطنامون ضایع نشیم بیشتر از این..
تورینو مثل جهنم هست برای رئالیها.. توی این چند سال یک بار زمان لیپی و یک بار زمان کاپلو بدجوری حالشون گرفته شد ولی این دفعه فکر کنم جبران هر دو دفعه رو بکنن..

اتفاقا شبکه 3 نشون میده تو تاپیک پخش زنده زده شده. :-[

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
خیلی دوست دارم بدونم رانیری با این شیوه بازیش چطوری می خواد به دروازه رئال برسه! هر چی فکر می کنم به هیچ جوابی نمی رسم.شاید با این روش بشه ۲-۳ بار به دروازه تیم هایی مثل ناپولی و پالرمو و کالیاری نزدیک شد و حتی گل هم زد اما نه مربی رئال مربی ای هست که ندونه چطوری راه های نفوذ یووه رو ببنده و نه بازیکن های رئال در حدی هستند که مرتکب اشتباه بشن. البته از طرفی بازی کردن با همون ۴-۴-۲ خیلی بهتر از بازی کردن با دو دفاع چپ یا بازی دادن به کامورانزی به عنوان هافبک دفاعی هست!

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
بابا بخدا اگه با این روحیه که ما داریم بخوایم به مصاف رئال بریم از پیش باخته هستیم....................

اقا یکی به من بگه ما توی لیگ پارسال به چه تیم بزرگی باختیم ....................و یکی هم به من بگه با از چه تیم های به ظاهر کوچکی باختیم!!!!!!!

بگیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید دیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییگه !!!!!!!!!

همین که رئال برد من کلی خوشحال شدم و به همه شما خواهم گفت چرا!!!!!!!!!!!(بعده بازی با رئال)

بابا تورو خدا در هنگام مشکلات این قدر کسی مقصر نکنید .........................

اقا اگر هم قرار باشه بره همین فردا که نمیره !!!!(قبل از بازی با رئال)

پس ما باید تا اخرین روز حضورش از او حمایت کنیم نه اینکه لجاجت کنیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من حاضرم قسم بخورم من و شما هوادار اگه از صمیم قلب با هم ازش(خودتون میدونید دیگه) حمایت کنیم تیم با قدرتی باز خواهد گشت که همگان به مجسمه تبدیل خواهند شد........................(اگه هم دل و هم صدا شیم)

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
صدرا جون مثل اینکه وقعا تو هم مثل من ردبول می زنی... اینارو خودت فردا صبح بخونی خنده ات می گیره. برای من یک چیزی از نظر عقلی مهمه.. اونم وضعیت فنی تیم هست. حالا حتی 6میلیارد هم از یوونتوس حمایت کنند فرقی نمی کنه چون تیم از نظر فنی مشکل داره پس عقل با توجه به شرایط تیم و بازیکنان و .. می گه که یوونتوس باخته.. فقط می مونه تصادفات که مثلا دلپیرو بتونه ایستگاهی گل بزنه ..

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
الان کسی اینجا اعصاب نداره صدرا جان لطف کن و این سفرهای گالیورت رو بعداً تعریف کن ! مگه قراره ما بریم تو زمین که روحیه داشته باشیم ؟! رانیری یه تعویض مثل آدم نتونسته از فصل پیش تا حالا انجام بده ! از کی حمایت کنیم ؟! غلام پیروانی از رانیری بیشتر میفهمه ! ما اگر رئال رو ببریم قطعاً این آدم میمونه و دوباره گند میزنه ولی اگر ببازیم یا مساوی کنیم برای همیشه شرش کم میشه . به قول معروف : مرگ یه بار شیون هم یبار !

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

بابا بخدا اگه با این روحیه که ما داریم بخوایم به مصاف رئال بریم از پیش باخته هستیم....................

اقا یکی به من بگه ما توی لیگ پارسال به چه تیم بزرگی باختیم ....................و یکی هم به من بگه با از چه تیم های به ظاهر کوچکی باختیم!!!!!!!

بگیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید دیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییگه !!!!!!!!!

همین که رئال برد من کلی خوشحال شدم و به همه شما خواهم گفت چرا!!!!!!!!!!!(بعده بازی با رئال)

بابا تورو خدا در هنگام مشکلات این قدر کسی مقصر نکنید .........................

اقا اگر هم قرار باشه بره همین فردا که نمیره !!!!(قبل از بازی با رئال)

پس ما باید تا اخرین روز حضورش از او حمایت کنیم نه اینکه لجاجت کنیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من حاضرم قسم بخورم من و شما هوادار اگه از صمیم قلب با هم ازش(خودتون میدونید دیگه) حمایت کنیم تیم با قدرتی باز خواهد گشت که همگان به مجسمه تبدیل خواهند شد........................(اگه هم دل و هم صدا شیم)

بحث این نیست که ما پشت یووه نیستیم.
من همیشه خواستار پیروزی یوونتوس بودم و هستم. اما مسئله اینجاست که این بابا کار هایی می کنه تو بازی که اساسا از پایه اشتباه ،
این یه ضرر بزرگ برای تیمه.
والا من و ما که از خدامونه یووه بازی با رئال رو ببره.

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

الان کسی اینجا اعصاب نداره صدرا جان لطف کن و این سفرهای گالیورت رو بعداً تعریف کن !

مگه قراره ما بریم تو زمین که روحیه داشته باشیم ؟! رانیری یه تعویض مثل آدم نتونسته از فصل پیش تا حالا انجام بده ! از کی حمایت کنیم ؟! غلام پیروانی از رانیری بیشتر میفهمه ! ما اگر رئال رو ببریم قطعاً این آدم میمونه و دوباره گند میزنه ولی اگر ببازیم یا مساوی کنیم برای همیشه شرش کم میشه . به قول معروف : مرگ یه بار شیون هم یبار !

میشه بگید کیو میاورد توی زمین ...............................

من حرف اصلیم اینه با توجه به شرایط کنونی باید از تیم دفاع کنیم .....................

حقیقت اینه که نباید فقط در روزهای برد بهبه و چهچه کنیم و بگیم ما اینیم دیگه !!!! باید تو سخترین روزها از تیم حمایت کنیم ............................

بابا به خدا منم میدونم رانیری در این بازی ها مقصر بوده ولی من میگم تا زمانی که هست ما هم باید باهاش باشیم .....................................

در هر ادمی از هر فرهنگ و رنگی و..... بالاخره یه جایی وجود داره که از سنگ ساخته نشده و فقط خود ادم از اون خبر داره ومیدونه توش چه خبره .............من مطمئنم همه میدونستیم این بازی رو نمیبریم (قبل از بازی رو میگم چون هیچ کس از دارایی ها تیم راضی نبود)........خوب منم چند بازی این حس رو دارم و همش دارم میبینم گند میزنیم ............(هر چند که مصدوم داریم) ............ ولی پارسال ما از نظر فنی بد بودیم (تازه داورها حقمون رو خوردن مگر نه ارزش قهرمانی رو داشتیم )!!!!!! ولی من همیشه قبل از بازی به تیمم ایمان داشتم .............................و از این به بعد هم خواهم داشت و به مانند گذشته مطمئن خواهم بود !!!!!!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی