پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-رئال مادرید(دور رفت مرحله گروهی جام باشگاهی اروپا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
144 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
تو چندتا بازی یووه رو از فصل پیش تا حالا دیدی ؟! تمامی بردهای زمان مربیگری رانیری که رانیری توش نقش داشته باشه به 10 تا نمیرسه ! ما بیشتر رو هنر ذاتی بازیکنامون میبریم نه تاکتیک تیمی ! وقتی الکس تعویض میشه و دچلیه میاد و بعد جووینکو جای هافبک میاد یعنی اینکه رانیری تعویض بلد نیست و داره دور خودش میچرخه !

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

تو چندتا بازی یووه رو از فصل پیش تا حالا دیدی ؟! تمامی بردهای زمان مربیگری رانیری که رانیری توش نقش داشته باشه به 10 تا نمیرسه ! ما بیشتر رو هنر ذاتی بازیکنامون میبریم نه تاکتیک تیمی ! وقتی الکس تعویض میشه و دچلیه میاد و بعد جووینکو جای هافبک میاد یعنی اینکه رانیری تعویض بلد نیست و داره دور خودش میچرخه !

با این حرفت موافقم

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

من فقط یه بازی این فصل رو ندیدم ....................

ولی بابک خدایی فوتبال هم الان طوری شده که تیم های کوچک درده سر ساز شدن نه برای ما بلکه برای همه تیمها

رانیری هم که میگه من حرفاتو %100 قبول دارم ........................

شاید من کمی زیادی صبورم.........................................

ولی من ارزوی برن لیگ قهرمانان رو دارم که به نظرم ما با تیمهای بزرگ راحت تریم (البته این فصل رو نمیدونم هنوز)

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
رانیــری 0 - رئال 3

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

ما اگر رئال رو ببریم قطعاً این آدم میمونه و دوباره گند میزنه ولی اگر ببازیم یا مساوی کنیم برای همیشه شرش کم میشه . به قول معروف : مرگ یه بار شیون هم یبار !

بابک مطمئن باش با باخت به رئال چنین اتفاقی نمیفته
چون احتمالا ً با توجه به قابل پیش بینی بودن این باخت و طبیعی جلوه دادنش توسط مسئولین تیم این باخت باخت توجیه
میشه و خطری متوجه رانیری نخواهد بود

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ولی من میگم مدیرها هم تا یه جایی میتونن ازش حمایت کنن چون مطمئناً اونقدر تیفوسی ها و رسانه ها بهشون فشار میارن که ناچار میشن برکنارش کنن چون اگر این کار رو نکنن خودشون هم زیر سوال میرن و براشون گرون تموم میشه .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

ولی من میگم مدیرها هم تا یه جایی میتونن ازش حمایت کنن چون مطمئناً اونقدر تیفوسی ها و رسانه ها بهشون فشار میارن که ناچار میشن برکنارش کنن چون اگر این کار رو نکنن خودشون هم زیر سوال میرن و براشون گرون تموم میشه .

مدیر هر تیم تا زمانی به مربی اعتماد می کنه که احساس کنه مربی میتونه نتیجه بگیره و تیم رو به موفقیت برسونه چون وظیفه هر مدیر همین هست.مطمئنا مدیر ها هم از جایی که احساس کنن کار خودشون زیر سوال میره و ممکنه کارشون به خطر بیفته دست به کار میشن و تغییرات لازم رو انجام میدن.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
با هر دوتون موافقم ولی میگم اینکه دوست داشته باشیم یووه به رئال ببازه تا رانیری برکنار بشه شدنی نیست چون زمانی رانیری برکنار میشه که مثلا ً دو هفته دیگه به بولونیا ببازه نه به رئال می خوام بگم واسه این باخت احتمالی توجیه می کنن هفته آینده رو نگفتم چون مطمئنا ً واسه باخت به تورینو هم دربی رو بهانه می کنن

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
اگه به رئال ببازیم مهم این نیست که رانییری بر کنار میشه یا نه آبروی چند سالمون میره چون همه بازی را میبینن رئالی که بارها شکستش دادیم به امید اینکه دوباره الکس نجاتمون بده البته اگه تو ترکیب باشه !!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

با هر دوتون موافقم ولی میگم اینکه دوست داشته باشیم یووه به رئال ببازه تا رانیری برکنار بشه شدنی نیست
چون زمانی رانیری برکنار میشه که مثلا ً دو هفته دیگه به بولونیا ببازه نه به رئال
می خوام بگم واسه این باخت احتمالی توجیه می کنن
هفته آینده رو نگفتم چون مطمئنا ً واسه باخت به تورینو هم دربی رو بهانه می کنن

درسته ! چون اصلا نگاهشون به یوونتوسی اینطوری نیست که ما باید از بهترین های دنیا باشیم،
می گند ناپولی قویه ! باختن بهش به معنی بحران نیست،رئال قویه ! باختن بهش بحران نیست ! سامپدوریا توی خونش خوب دفاع می کنه،مساوی بهش بحران نیست ! کاتانیا رو باید می بردیم ولی نشد،مساوی باهاش بحران نیست.

همه رو میشه توجیح کرد،منطقی هم هست،ولی توی این منطق یوونتوس خیلی کوچیک شده.

برای رئال هم مطمئنا رانیری به مساوی راضیه،و بعد میگه ما با رئال مساوی کردیم ! اصلا معنی بحران نمی ده و همه چیز خوبه !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
اگر رانیری بازی های بعدی رو با همین شیوه ئنبال کنه و نقاط ضعف رو ترمیم نکنه دیر یا زود حتی بازیکن های یوونتوس هم باهاش دچار مشکل میشن!نارضایتی رو کاملا می شد توی چهره الکس و ندود دید.درسته که بازیکن ها هم مصلحت تیم رو در نظر می گیرن و سعی می کنن مشکلی به وجود نیارن اما در همین راستا از یه جایی به بعد نمی تونن بی تفاوت باشن.نمونه های خیلی زیادی از به وجود اومدن مشکل بین بازیکن های بزرگ و مربی های کوچک میشه مثال زد. می خوام بگم حتی اگر رانیری به یک مساوی راضی باشه و اصلا به همین هدف بازیکن ها رو به زمین بفرسته خیلی بازیکن ها نمی تونن این رو قبول کنن در نتیجه من این شانس رو قائل هستم که به خاطر حضور چند بازیکن بزرگ در تیم بازی ضعیف و سطح پایینی از یوونتوس نبینیم!

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
in rooza real ham vazeeyate chandan jalebi nadare va oonghadraha ham hamahang bazi nemikonan makhsoosan too lo dadane pass ha fogholade amal mikonan!
albate bazihaye bozorg ro hichvaght nemishe pishbini kard
doroste roo kaghaz real vazeeyate behtari dare ama hamechi too zamin moshakhas mishe
ranieri harcheghad ham bad bashe age modirha azash hemayat konan mimoone!

lotfan 1 modir harfaye mano far30 kone

این روزا رئال هم وضعیت چندان جالبی ندارهو اونقدرها هم هماهنگ بازی نمی کنن
مخصوصا ً تو لو دادن پاس ها فوق العاده ضعیف عمل می کنن
درسته رو کاغذ رئال وضعیت بهتری داره اما همه چی تو زمین مشخص میشه
رانیری هر چقدر هم بد باشه اگه مدیرها ازش حمایت کنن می مونه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
در شرایط بدی باید با رئال بازی کنیم اگر مثل بازی با ناپولی بازی کنیم که ... ولی حداقل یه تساوی بگیریم بد نیست

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
دوستان چرا داره دنیا داره اینجوری میشه چی برسر ما اومده چرا این قدر ما بد میاریم ما با کی بد کردیم که داریم تاوانشو پس میدیم.آخه چرا خدا ما چه گناهی کردیم ما به کی بد کردیم ما به کی چی گفتیم ما که سرمون تو لاک خودمون بود پارسال به زور 3 شدیم.آخه چراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
اگه با این اوصاف 6 تا از ریال نخوریم گل کاشتیم.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

اگه با این اوصاف 6 تا از ریال نخوریم گل کاشتیم.

دیگه اینطورها نیست

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب درسته شرایط یووه اصلا مناسب و جالب نیست ولی این بازی فلسفش به صورت کلی فرق می کنه و باعث می شه خیلی از چیزها تغییر پیدا کنه ! هوای لیگ قهرمانان می تونه یووه رو متحول کنه واقعا ! یووه دو سال دور بوده و حالا با یکی از تیم های خوب مسابقات بازی داره و این می شه اخر انگیزه برای درخشش !!! یووه به صورت یقین می خواهد با شخصیت سابق خودش توی این دیدار به میدان بره و شاید اعاده حیثیت کنه ! من که شرایط این بازی رو واقعا متفاوت می دونم با بقیه دیدارهای یووه تا اینجای فصل ! حتی با دیدار اول توی لیگ قهرمانان !

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
البته اگه رانیری بازم ما رو غافل گیر نکنه!!!

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
انشاالله یه باخت وحشتناک بیاریم که نزدیک بشیم به اخراج رانیری حالا بخواد 3 تا بخوریم چه 30 تا فقط ببازیم همین تصویر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب با وجود مصدوم های زیاد،یوونتوس این بازی با کمبود خلاقیت شدیدی توی این بازی روبرو خواهد بود.ازونجایی که کامورانزی،تنها بازیکن سرعتی-دریبل زن یووه هم به این بازی نمی رسه (مگر اینکه اتفاق خاصی بی افته،تا الان که گفته شده نمی رسه) برای تدارک حمله هم دچار مشکل شدیدی هستیم. ترکیب احتمالی با احتساب به بازی رسیدن لگروتالیه که تنها بازیکنی که گفته شده احتمالا می رسه اینه : ------------------منینگر----------------------- دچلیه-------کیه لینی-----لگروتالیه------گریگرا --------سیسوکو---------پولسن------------- -ندود-------------------------------صالیحمیجیچ- --------------دلپیرو------------------------------ ----------------------آمائوری-------------------- اگر زانتی برسه و بتونه بازی خودشو ارائه بده یووه خیلی متفاوت خواهد بود.ولی زانتی الان نزدیک به 5-6 ماهه فوتبال بازی نکرده و مصدوم بوده.بعید می دونم ازش استفاده بشه بهرحال یه مهره ی کلیدیه. اگر کامورانزی برسه که خیلی بعیده،و اونم بتونه بازی خودش رو اراده بده خیلی به نفع یووه خواهد شد.ولی فکر نمی کنم این اتفاق بیفته. توی دروازه خیلی مشکل نداریم،منینگر درسته بوفون نیست،ولی ذخیره ی مطمئنی و بد نبوده تاحالا. کلیدی ترین بازیکن یوونتوس که حکم شیرازه ی تیم رو داره سیسوکست.تنها بازی پخش کن یووه است.و در کارهای دفاعی بی نظیره  ! به نظر من اگر روز خوبش باشه ستاره یووه توی این بازی خواهد بود. مکمل سیسوکو معمولا پولسن،پولسن نه دفاع می کنه،نه بلده پاس بده،نه اصلا حالیش هست توی بازی چه خبره ! فقط 1 هنر داره،اونم ارسال توپ های بلند برای آمائوریه. خود آمائوری،یکی از سرزن ترین مهاجم های دنیاست ! و فکر می کنم تاکتیک اصلی یووه هم ارسال برای آمائوری باشه. چه از جناحین برای گل زدن،و چه ارسال های از عمق دفاع که آمائوری اونارو خیلی خوب با سر به اطراف پاس میده. دلپیرو هم مطئمنا عقب بازی می کنه و با ندود و هافبک راست که یکی از اینا خواهد بود همکاری می کنه : صالیحمیدزیچ،مارکیونی،جووی نکو. دلپیرو کم پاس میده و خیلی دریبل می کنه،معمولا اینقدر حفظ توپ می کنه تا روش خطا کنند.اینکارو مخصوصا پشت محوطه زیاد انجام میده تا ضربه ی آزاد بگیره. اما مشکل اصلی یوونتوس ! خط دفاع بسیار آسیب پذیر ! یه کیه لینی رو داریم.و دیگه هیچی !!! لگروتالیه شاید مدافع خوبی باشه ولی چند ایراد اساسی داره.اول اینکه خیلی خیلی کنده ! توی سرعت به شکل بدی کم میاره.دوم اینکه گردنش بره تکل نمی زنه ! فقط سرپا بازی می کنه ! دو مدافع کناری، گریگرا سمت راست،هافبک های تیم آرتمدیا توی مقدماتی لیگ قهرمانان دریبلش می زدند ! خیلی راحت دریبل می خوره. اون سمت مولینارو جنگنده است ولی باهوش نیست !! در حملات هم افتضاح کار میکنه.نه سانتر بلده،نه پاس بلده ! فقط می دوه ! تنها کاری که بلده انجام بده دویدنه،با یه کار تیمی-تاکتیکی جا می مونه براحتی.دچلیه باز بهتره،ولی خوب بازم 100 درصد نیست و یکمی بی تجربه است(20 سالشه) خط دفاع یووه از مرکز به دلیل وجود کیه لینی و سیسوکو که عقب میاد خیلی مستحمه،ولی از اطراف کاملا اتوبانه ! مگر اینکه، دو هافبک کناری (ندود و حمیدزیچ) خیلی عقب و نزدیک دفاع بازی کنند،که اونطوری رسما یووه در حملات فلج میشه، و این دقیقا اتفاقی که به نظر من توی بازی خواهد افتاد ! یکی دیگه از ایراد های یووه اینه که خط حمله آمائوری و دلپیرو اصلا با هم هماهنگ نیستند و همدیگه رو پیدا نمی کنند. اگر ترزگه بود....اگر زوج خط حمله ی دلپیرو که 8 ساله باهاشه بود واقعا قضیه خیلی فرق میکرد... دلم برای یک دو ها و پاسکاری های هماهنگ این دوتا تنگ شده ! چیزی که به وضوح اخیرا دیدیم،اینه که یوونتوس رانیری قدرت گرفتن مالکیت توپ رو نداره.یعنی به دلیل اینکه از 11 بازیکن، 7 نفر پستشون توی زمین خودیه،و 2 تای دیگه تقریبا وسط زمین بازی می کنند.فقط 2 نفر توی زمین حریف باقی می موند که بین مدافع های حریف گم می شوند ! تیم رانیری به راحتی میشه تحت فشار قرار داد،ولی چون بازی توی یووه است و ممکنه رئال محتاط بازی کنه،بازم میشه کمی خوشبین بود به اینکه کمی فضا ایجاد بشه. در کل، در بهترین حالت من نتیجه رو مساوی پیش بینی می کنم. چون این یوونتوس به سختی گل می زنه،و براحتی گل می خوره ! (نکته کلیدی: یووه 7 بازی در سری آ داشته امسال که فقط 2 پیروزی کسب کرده ! و در حال حاضر 9 مصدوم داره ! که بوفون،ترزگه،کامورانزی،یاک وینتا و زانتی مهره های با ارزشی هستند بینشون که مصدومند. ) **

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی