پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سرمربی فصل 2008/09

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
444 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
نه بنتیز یک مربی فوق العاده است و من به شخصه به کار او ایمان دارم.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من من معتقدم این یوونتوس با این وضع مالی رو فقط پراندلی میتونه به موفقیت برسونه کسی که از ایتالیایی ها خیلی خوب بازی میگیره و سعی میکنه بیشتر یک تیم رو از هموطناش پر کنه تا بازیکنان خارجی در پیت الان داشتم در مورد پراندلی میگشتم ، دیدم 6 سال بازیکن یوونتوس هم بوده ، فکر کنم کسی که از جنس یووه است برای کمک به یووه فیورنتینا رو ول میکنه و میاد با تشکر

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
یووه به یه مربی مثل ونگر نیاز داره تا بتونه هم بازیکن سازی کنه و یه سبک خوب را تو بازی این تیم ایجاد کنه و ما بتونیم بعد از چند سال بازی های خوبی را ببینیم اگه به یوونتوس بیاد از نظر مالی نیز دستش بازتره و میتونه درامد زیادی با پرورش بازیکن نصیب یووه کنه البته ونگر به کاپیتان هم علاقه زیادی داره حتی بیشتر از آنری

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
از سال 1991 تا 2006 این مربی ها در یوونتوس بودن:

جیوانی تراپاتونی»
افتخارات:
نایب قهرمانی کوپا ایتالیا: 3بار
قهرمانی کوپا ایتالیا: 2بار
نایب قهرمانی سری آ: 4بار
قهرمانی سری آ: 7بار
نایب قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا: 1بار
قهرمانی لیگ قهرمان اروپا: 1 بار
قهرمانی جام یوفا: 3بار
قهرمانی سوپرکاپ اروپا: 1بار
قهرمانی جام برندگان اروپا: 1بار
قهرمانی جام بین قاره ای: 1بار
نایب قهرمانی بوندس لیگا: 1بار
قهرمانی بوندس لیگا: 1بار
قهرمانی جام حذفی المان: 1بار
قهرمانی لیگ پرتقال: 1بار
نایب قهرمانی جام حذفی پرتقال: 1بار
قهرمانی لیگ اتریش: 1 بار

در کل 20 قهرمانی

مارچلو لیپی»
افتخارات:
نایب قهرمانی سری آ: 1بار
قهرمانی سری آ: 5بار
نایب قهرمانی کوپا ایتالیا: 3بار
قهرمانی کوپا ایتالیا: 1بار
قهرمانی سوپرکاپ ایتالیا: 4بار
نایب قهرمانی لیگ قهرمان: 3بار
قهرمانی لیگ قهرمانان: 1بار
قهرمانی جام بین قاره ای: 1بار
نایب قهرمانی جام یوفا: 1بار
قهرمانی جام جهانی: 1بار

در کل 14 قهرمانی

کارلو انچلوتی»
افتخارات:
قهرمانی اینترتوتو:  1بار
قهرمانی کوپا ایتالیا: 1بار
قهرمانی سری آ: 1بار
قهرمانی سوپرکاپ ایتالیا: 1بار
قهرمانی لیگ قهرمانان: 2بار
قهرمانی سوپرکاپ اروپا: 2بار
قهرمانی باشگاه های جهان: 1بار

در کل 9 قهرمانی

فابیو کاپلو»
افتخارات:
نایب قهرمانی سری آ: 2بار
قهرمانی سری آ: 7بار
نایب قهرمانی لیگ قهرمانان: 2بار
قهرمانی لیگ قهرمانان: 1بار
نایب قهرمانی سوپرکاپ ایتالیا: 1بار
قهرمانی سوپرکاپ ایتالیا: 4بار
نایب قهرمانی کوپا ایتالیا: 2بار
قهرمانی لالیگا: 2بار

در کل 15 قهرمانی

منظور من از گذاشتن کارنامه این 4نفر نفر این هست که خودتون مقایسه کنید بینید که کسی که بخواد تیم 100ساله یوونتوس رو اداره کنه باید چه ویژگی هایی داشته باشه.. یوونتوس از نظر مالی ضعف نداره که بخواد خساست بخرج بده.. اگر مدیر عامل باشگاه به فکر تیم باشه می تونه مربی درجه 1 بیاره نه کسی مثل رانیری که افتخاراتش ضرب در 2 بشه هم بازهم کمتر از چنین افرادی هست.. همونطور که سکان یک کشتی بزرگ رو به یک پاروزن قایق نمیدن تیم مثل یوونتوس رو به مربی مثل رانیری نمی دن..

**

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مسئله اینه که مدیرای یووه تفکر "فوتبالی" ندارند ! تفکر سازمانی،مدیریتی،اقتصادی دارند ! احساس می کنند یه شرکت رو اداره می کنند ! منم 100 بار گفتم یوونتوس جای آزمایش و خطا نیست !! یوونتوس جای کسب تجربه نیست ! یوونتوس جای نتیجه است ! الان یوونتوس شده تیمی مثل رم و فیورنتینا ! الان میلان قدرت این رو داره که با بازیکنی مثل رونالدیو مذاکره کنه که هرچی نباشه یه اسم بزرگه. اینتر می تونه با مورینیو حرف بزنه. ولی یوونتوس به نظر می رسه کوچکتر از این حرفا شده !

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
مربی فیورنتینا میتونه گزینه خوبی باشه با اینکه هنوز رانیری را قبول دارم امیدوارم که پشیمونم نکنه!

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
مربی فقط ریکارد و یا مانچینی گور بابای بقیه مربیان درپیتی تصویر

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

مربی فیورنتینا میتونه گزینه خوبی باشه
با اینکه هنوز رانیری را قبول دارم امیدوارم که پشیمونم نکنه!

سلام دوستان من
این تیم رو فقط پراندلی میتونه جمع کنه
چرا هی شما میگید ریکارد ، بابا ریکارد با رونالدینهو و مسی هیچ کاری نتونست بکنه چه برسه با بازیکنهای ما
کسی که میتونه از این بازیکنها بازی بگیره پراندلی هست
با تشکر

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
پس کی با بارسلون قهرمان شد فقط حاشیه ها تیم رو خراب کردند.

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

پس کی با بارسلون قهرمان شد فقط حاشیه ها
تیم رو خراب کردند.

هر مربی متوسط دیگه ای هم بود میتونست با این همه ستاره بارسلون را قهرمان کنه
ببین پراندلی با این بازیکن های متوسط جند ساله که چگونه نتیجه میگیره و یه مزیتی که داره اینه که آشنا به فوتبال ایتالیاست

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
فقط رافائل بنیتز از همه بهتر است.من کلا از قیافه و مخصوصا تیپ پراندلی خوشم نمیاد.

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
تو به تیپش چیکار داری البته به این خوش تیپی اگه نمی پسندی ونگر از هر دو بهتره

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
ونگر که اصلا به درد نمیخوره چون اگه میتونست آرسنال را توی این چند سال قهرمان میکرد مربی هم باید خوشتیپ و با سیاست و کاری باشه مثل کاپلو-بنیتز-لیپی-فرگوسن

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

ونگر که اصلا به درد نمیخوره چون اگه میتونست آرسنال را توی این چند سال قهرمان میکرد مربی هم باید خوشتیپ و با سیاست و کاری باشه مثل کاپلو-بنیتز-لیپی-فرگوسن

واقعا این یکی از مهمترین مشخصات یک مربی کارآمده!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
و ما باید دنبال چنین مربی باشیم رانیری خوشتیپ-با تجربه-کارکشته هست ولی تو کارش سیاست نداره چون هیچ وقت در یک تیم طراز اول نبوده تا حالا ترانسفرهای فوق العاده ای نداشته برای همین باید اخراج بشه ولی اگه در 3بازی که پیش رو داریم همش برد باشه میتونه تیم احیا بشه و موقعیت خودش رو تثبیت کنه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

و ما باید دنبال چنین مربی باشیم رانیری خوشتیپ-با تجربه-کارکشته هست ولی تو کارش سیاست نداره چون هیچ وقت در یک تیم طراز اول نبوده تا حالا ترانسفرهای فوق العاده ای نداشته برای همین باید اخراج بشه ولی اگه در 3بازی که پیش رو داریم همش برد باشه میتونه تیم احیا بشه و موقعیت خودش رو تثبیت کنه.

همون طور که خودت هم گفتی خوشتیپ هست پس به نظر من میشه بقیه فاکتور های ضعیفش رو دز نظر نگرفت و بهش فرصت داد!!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من شخصا به رایکارد رای دادم چون بازی تهاجمی رو دوست داره ولی بدم نمیاد دشام برگرده ضمنا اون بالا اسم بنیتز جا مونده

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
بازم می گم رایکارد تازه مگه رئال اون سال ستاره نداشت پس چرا قرمان نشد مگه حتما تیم باید ستاره داشته باشه؟ پس پورتو چی جوری قهرمان شد؟

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
خوبه خودت داری میگی پورتو که بازیکناش قابل مقایسه با بارسا نبود قهرمان شد ولی بارسا نشد با اون همه ستاره کاپلو هم فقط مربی لیگه ولی ونگر تو کارش سیاست کاملی را داره

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
آقایون در پاسخ بعضی دوستان که به رایکارد علاقه ندارند! رایکارد بود که بارسا رو دوباره زنده کرد مسی رونالدینیهو ژاوی اینیستا همگی در تیم رایکارد پرورش یافتند در ضمن ناکامی بارسا در این چند سال اخیر تنها دلیلش رایکارد نبود به نظر من چون افکار تهاجمی نیز داره بهترین گزینه هست در مورد بنیتز هم نظر شخصی خودم را بیان می کنم : اون یک مربی نتیجه گراست و اگر بازی های لیور پول رو در این چند سال دیده باشید همین قضیه صدق می کنه

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی