پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سرمربی فصل 2008/09

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
444 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
الان دو حالت وجود داره ... حالت اول اینه که رانیری تحت هر شرایطی حتی فصلی بدون جام ، تا پایان فصل در تیم بمونه و به کارش ادامه بده . یعنی با تکرار نتایج و عملکرد فصل پیش و چند هفته اخیر خودش رو ابقا کنه و در پایان فصل جای خودش رو به مربی دیگه ای بده که میتونه اون جانشین مربی بزرگی باشه . حالت دوم اینه که در همین فصل اخراج بشه و جای خودش رو به فردی دیگر بده . برای حالت اول میشه روی اسامی مثل : بنیتز ، پراندلی ، اسپالتی و ... مانور داد ولی در حالت دوم باید قید این نفرات رو زد چون همگی با تیمهای خودشون قرارداد دارن مگر آنکه اخراج بشن و اونوقت به عنوان مربی آزاد به یووه بیان . ولی اگر قرار باشه جانشینی برای رانیری انتخاب بشه به شخصه ترجیح میدم ایتالیایی باشه تا خارجی ! ولی تو گزینه های غیر ایتالیایی رافا بنیتز رو ترجیح میدم . بنیتز خوبی که داره اصلاً مربی پر توقعی نیست و خیلی ستاره آنچنانی مثل تیمهای چلسی و رئال احتیاج نداره و میتونه از بازیکنان جوان و درجه دو بازیکنان خوب و قابل اطمینانی بسازه ، نمونه بارزش هم میشه به ویسنته و مارچنا در زمان مربیگری در والنسیا و کویت ، رینا ، آلونسو ، دوسنا و ... در لیورپول اشاره کرد .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
پراندلی هم در یک صحبت کاملاً طبیعی و از قبل مشخص گفته که به یووه نمیاد و فعلاً قصد داره فقط به ویولا فکر کنه . پراندلی گفته که میخواد در فلورانس به موفقیت های اخیرش ادامه بده و به پیروزی های بیشتری برسه . پراندلی گفته که از یووه هیچ پیشنهادی دریافت نکرده ولی به هر حال در فلورانس هستش و متعلق به طرفداران فیورنتینا . ................................. شاید بشه امیدوار بود که حداکثر برای تابستان سال آینده پراندلی یکی از گزینه های مربیگری یووه باشه . حداقل من خیلی امیدوارم به این قضیه که چزاره به تورین بیاد و یووه رو به قدرت سابق برگردونه . به نظرم مربی خوب و ایده پردازی مثل پراندلی میتونه جانشین مناسبی برای تراپاتونی و لیپی باشه و اون سالهای طلایی رو تکرار کنه .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مدیر فیورنتینا هم گفته بعضی ها دوست دارند وقتی خودشون مشکل دارند یکی دیگه هم با خودشون قاطی کنند،مشکل یوونتوس ربطی به فیورنتینا نداره و پراندلی به هیچوجه ازین تیم جدا نخواهد شد الان.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ریکارد هم شایعاتی در موردش شنیده میشه ولی خیلی خیلی بعید هستش که ریکارد به یووه بیاد . اگر رانیری برکنار بشه من شانس چیرو فرارا یا مربیانی نظیر دل نری رو بیشتر میدونم .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
نه پراندلی رو اصلا از تیپ و قیافش خوشم نمیاد و فکر نمیکنم کار خاصی انجام بده ریکارد هم همچین نه خوشم نمیاد ولی رافا بنیتز چرا نوکرشم هستم تا ته خط اگه بیاد که کل فروم را یک شب مهمونی میدم.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
مگه سالن مد پاریس هستش !!! ما مربی میخوایم نه مانکن ! چیکار تیپ و قیافه پراندلی داری ، ببین چه مربی با کلاس و موفقی هستش .

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال

نه پراندلی رو اصلا از تیپ و قیافش خوشم نمیاد و فکر نمیکنم کار خاصی انجام بده ریکارد هم همچین نه خوشم نمیاد ولی رافا بنیتز چرا نوکرشم هستم تا ته خط اگه بیاد که کل
فروم را یک شب مهمونی میدم.

خوشتیپ دوست داری؟؟؟؟
ببین عمه ی منم خوشتیپ بگم بیاد سرمربی بشه؟؟؟؟؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
رانیری و این سبک بازی ای که از ابتدای فصل داره ارائه میده رو حتی برای یک بازی دیگه هم نمی تونم تحمل کنم! اگر یوونتوس خوب و منطقی و تهاجمی بازی می کرد و می باخت اینقدر ناراحت نمی شدم و شاید الان هیچ کدوممون دنبال جانشین برای رانیری نبودیم! اما یوونتوس بدترین بازی ها رو ارائه میده و میبازه.هیچ نقطه روشن و چیزی که بشه بهش امیدوار بود توی سبک بازی یووه وجود نداره. درسته که نداشتن بازیکن های بزرگ و مصدوم بودن بازیکن های اصلی عامل مهمی برای نتیجه نگرفتن هست اما این شیوه بازی یووه با بهترین بازیکن های جهان هم به نتجیه نمی رسه.تفکراتی که تیم رو اداره می کنه غلط هست و تا این تفکرات عوض نشه نباید امیدوار معجزه بود!

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
کاملا روشنه که این فصل و از دست دادیم و فقط باید مثل فصل پیش امید داشته باشیم که لیگ قهرمانان اینده شرکت کنیم. حتی اگر رانیری هم الان عوض بشه طول میکشه تا مربی جدید تو یووه جا بیفته و بازیکنای دلخواهش و بدست بیاره و تیم رو هماهنگ کنه و ...

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
ولی اگر این تغییر الان صورت بگیره یه جورایی بهتره.. چون حداقل اگر مربی عاقلی رو بیارن این فصل رو به ترمیم تیم می پردازه و تابستون کارش رو شروع می کنه.. البته مدیران اگر بخوان خرفتی کنن و بخاطر ساکت کردن هوادارا مربی رو عوض کنن هیچ نتیجه ای نمی گیرن از کارشون.. هرکسی که بخواد بیاد باید این فصل رو فقط اختصاص بده به بازسازی تیم، و احتمالا هرکسی هم که بیاد برای تابستون لیست بلند بالایی به بورد تحویل میده.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ولی انصافاً یه موقع چه قدرتی با لیپی و کاپلو داشتیم ! اسم یووه که میومد همه بزرگان اروپا میلرزیدن ولی الان تراکتورسازی تبریز هم نمیلرزه !!! من کاری ندارم جانشین رانیری تا چه مدت میخواد باشه و اصلاً کی هست و از کجا میاد ! من میخوام که فقط رانیری بره ، همین !

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
ما همه می خواهیم رانیری بره همین الان یا هر وقت دیگه فقط بره..

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
فقط گاس هیدینگ می تونه تیم ودرست کنه

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
دوست نداشتم تو فصل بندازن بیرون ولی همه چی به بازی با رئال بستگی داره بنیتز هم نمیاد امیدوارم رایکارد بیاد

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من خوب اولین فرصتشو به ناپولی باخت جلوی رئال میخوایم معجزه کنیم ؟ اصلا یوونتوس با این مربی چیزی نمیشه با تشکر

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
با این مدیرانی که من میشناسم العا میرن سراغ علی پروین چون تیمی دسشت نیست و شاید افتخار بده و سکان هدایت یوونتوس رو بگیره البته شاید

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
البته می شه اسپالتی رو هم جزو گزینه ها اورد چون رم هم داره افتضاح نتیجه می گیره - هم توی لیگ قهرمانان و سری آ به نظر من مربی خیلی خوبیه و فوتبال رو خیلی خوب می فهمه !

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال

البته می شه اسپالتی رو هم جزو گزینه ها اورد چون رم هم داره افتضاح نتیجه می گیره - هم توی لیگ قهرمانان و سری آ
به نظر من مربی خیلی خوبیه و فوتبال رو خیلی خوب می فهمه !

این اسپالتی اگر طبیب بود درد خودش رو دوا میکرد با اون همه مهره

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
گزینه ای بهتر از اسپالتی میتوند باشند

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

گزینه ای بهتر از اسپالتی میتوند باشند

100% گزینه هایی بهتر از اسپالتی می تونه برای یووه باشه ولی من با توجه به شرایط فعلی مربیان دیگر تیم ها گفتم !
مثلا پراندلی هیچ موقع نمیاد الان فیورنتینا رو بی خیال بشه ! تیمی که فوق العاده داره خوب بازی می کنه یا بنیتز !

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی