پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سرمربی فصل 2008/09

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
444 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ژرارد هولیه جدیدا گفته می خواد به دنیای مربی گری برگرده ه ه ه ه ه ه !! البته گفته ترجیح میده تیم ملی رو مربی گری کنه و گفت پیشنهادات ملی رو بررسی میکنه (احتمالا حوصله ی فشار لیگ رو نداره) ولی امسال خیلی گفته شده ممکنه نیوکاسل رو بگیره که کوین کیگان گرفت. الانم گفته میشه شاید مربی کره بشه. هولی رو خیلیییییی قبول دارم ! آدمی که به پاش خدماتش به فوتبال فرانسه نشان لژون دونور رو بهش اهدا کردند ! و به پاس خدماتش به فوتبال انگستان نشان افتخاری OBE رو بهش دادند که به افرادی می دند که به انلگستان خدمتی کرده باشند در هر زمینه. با پاری سن ژرمن قهرمان فرانسه شد، با لیون چند بار قهرمان فرانسه شد.با لیورپول 6 قهرمانی مختلف از جمله قهرمانی یوفا رو کسب کرد. به استعداد های جوون خیلی اعتقاد داره،رفیق فابریک ارسن ونگره، با تیم ملی جوانان فرانسه قهرمان جهان شده ! با امه ژاکه با هم فرانسه رو قهرمان جهان کردند. عضور کمیته ی فنی جام جهانی آلمان بود، عضو کمیته ی فنی یوفا بوده. اگر یه مدیریت خوب داشتیم بتونه راضیش کنه چقدررر خوب میشد !! هولیه خداست ! مربی بزرگ در شآن یوونتوس. مربی همیشه موفق بوده ! آخرین مربی گریش 2 سال مربی گری لیون در 2005 تا 2007 بود، دوبار قهرمانش کرد و خداحافظی کرد ! با لیون در همین سالها،رم رو می ترکونه توی یوفا ! توی فینال جام حذفی فرانسه وقتی به بوردو می بازه سکته می کنه ! برای همین خداحافظی می کنه فکر کنم. چی مشد هولیه مربی یوونتوس بشه....

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هرچی بیشتر می خونم راجبش،بیشتر حس میکنم مشکل گشای یوونتوس هولیه است !!! از 26 سالگی مربی گری می کرده هولیه،اولین تیم رسمی که میگیره،تیم دسته اولی Le Touquet. بوده که میارتش به لیگ 1 فرانسه، خوب بعد کنارش می زارند و مربی یه تیم دیگه دسته اول فرانسه میشه به اسم Noeux-les-Mines ! ظرف یک سال اونم میاره لیگ 1 فرانسه !!! بعد مربی تیم لیگ 1 Lens میشه و موفقیت هاشو تکرار میکنه،اینبار به سهمیه یوفا می رسه !!! بعد ازین مربی پاری سن ژرمن میشه.همون سال اول پاری سن ژرمن رو قهرمان می کنه ! بعد مربی تیم ملی جوانان فرانسه میشه،قهرمان جهانش می کنه ! مربی تیم اصلی میشه،و قبل از جام جهانی 98 کنار میره و دستیار امه ژاکه میشه،باهم قهرمان جهان می شوند ! بعدش به لیورپول میره و با لیورپول هم کلی قهرمانی کسب می کنه،که مهمترینش قهرمانی یوفا بوده ! ولی در جریان بازی با لیدز حالش بد میشه و یک عمل باز 11 ساعته انجام میده.تا 5 ماه هم نمی تونه برگرده به تیم و دستیارش لیورپول رو اداره می کرد،وقتی هم بر میگرده دیگه سر رشته کار از دستش در رفته. بعد بر میگرده به فرانسه مربی لیون میشه،2 سال مربی این تیم بود،2 سال قهرمان فرانسه شد !! ولی به خاطر سکته ی قلبی در فینال جام حذفی از فوتبال کنار میره ! این بشر خداست ! هم با تیم های ضعیف دسته اولی فرانسه کار کرده و موفق بوده، هم با تیم هم متوسط فرانسه،هم با تیم های قهرمان فرانسه،هم با تیم قهرمان انگلیس،هم با تیم ملی جوانان،هم با تیم ملی بزرگسالان ! در همشون بدون استثنا موفق بوده ! هم با بازیکن ضعیف کار کرده، هم با ستاره هایی لیورپول و لیون مثل رابی فاولر،سامی هیپیا،استیو مک منمن و دیوید جیمز. یکی از بازیکن هایی که پرورش داد جبرئیل سیسه بود.و یکی دیگه هم الهاجی دیوف. ولی البته اگر بیاد یوونتوس احتمالا از دست پولسن یا مولینارو کشته میشه !!!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من واااااااییییی رضا از یه چیزی که خوشش بیاد چقدر ازش تعریف میکنه ;D خوب منم نظرمو در مورد گزینه ها میگم فرارا : خیلی جوونه ولی همین که زیر نظر لیپی داره کار میکنه آدمو امیدوار میکنه که یه مربی خوب هست ولی چون فعلا توی تیم ملی ایتالیا داره کار میکنه نمیشه به عنوان گزینه بهش نگاه کرد گاسپرینی : من وقتی توضیح رضا رو در موردش خوندم خیلی ازش خوشم اومد ، الان یوونتوس داره از جوانانش تغذیه میکنه ، بازیکهایی که مطمئنا زیر نظر گاسپرینی کار کردند ، پس اگر ما همین الان هم گاسپرینی رو بیاریم بخاطر شناختی که از جوونهای یووه داره راحت جواب میده ، البته این نظر من هست مانچینی : اگر توی این نظر سنجی منفورترین مربی رو میزاشتید مطمئنا رای میاورد و اول میشد ، مطمئنا هیچوقت مربی یوونتوس نخواهد شد ، چون شخصیتش اینتریه و اصلا در شان یووه نیست ریکارد : سنگ بزرگ نشانه ی نزدن هست ، اگر این مدیران میتونستن مربی بزرگ جذب کنند ، همون اول فصل لیپی رو میگرفتند ، پس این گزینه اصلا دور از ذهنه دشام  : من عاشقشم ، کسیه که به نظرم بدجور به درد الان میخوره ولی متاسفانه با مدیران مشکل داره ، دشام وحشتناک میتونه با یوونتوس الان موفق باشه ، به نظر من وقتی شما یه تیمی دارید که هر روز خبر از رفتن یک بازیکنش به گوشتون میرسه و همش پر از حواشی هست ، خیلی کاره بزرگی کردید که قهرمانش کردید ، اونم کجا ؟ سری بی ، جایی که شما هیچ تیمی رو نمیشناسید و اصلا نمیدونید چطوری بازی میکنه ، در خیلی از بازیها دشام فقط باید نیمه اول رو میدید تیم حریف رو سریع آنالیز میکرد تا نیمه دوم بتونه یه ضد تاکتیک برای حریف بزنه ، اونم در مقابل تیمهایی که با تمام وجود جلوی یووه بازی میکردند ، فکر میکنم دشام هم وفاداریشو ثابت کرده هم قدرت تاکتیکیشو و بهترین گزینه است دونادونی : بازیهای ایتالیا که توی یورو میدیدم با خودم میگفتم واقعا این رانیری عجب مربی ردیفی هست ، فوق العاده است ، به نظر من رانیری یه سرو گردن از این بشر بالاتر هست ، اصلا دونادونی تیمه لیورنو رو هم به زور میتونه به موفقیت برسونه چه برسه به یووه !!! کونته : از مدیران بعید نیست کونته رو بیارن ، کسی که دو فصل پیش که مربی آرتزو بود این تیم رو به یه دسته پایینتر برد ، فکر میکنم اصلا بدرد مربیگری نمیخوره چه برسه به مربیگری یووه ولی میدونم اگر رانیری بره مدیران ابلح اینو میارن ویالی : فکر میکنم یکبار باهاش مذاکره کردن و به نتیجه هم نرسید ، الان 6 ساله بیکاره و این به وضوع پیداست که حتی تیمهای در پیت هم به عنوان مربی قبولش ندارن جنتیله : ازش زیاد شنیدم ، مربی خوبیه و نتایج قابل توجهی گرفته ، من فکر میکنم توی این مقطع بتونه یه مربی موقت باشه و امتحانش ضرری نداره در کل من گزینه اولم دشام هست که با این مدیران غیر ممکنه ، پس فکر میکنم بهترین گزینه گاسپرینی هست کسی که تا الان با جنوا خوب نتیجه گرفته و به نظرم با بازیکنان یووه کاملا آشناست ، فکر میکنم بهترین گزینه گاسپرینی باشه در آخر در مورد عشق رضا یعنی هولیه هم بگم که به نظر من مربی خیلی خوبیه و گزینه فوق العاده ایه ولی مطمئنن مدیران یووه نمیتونن بیارنش باتشکر

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
من فکر می کنم دشام نیاد به یووه دونادونی هم به دلیل میلانی بودنش صلاح نیست بیاد تیم ویالی هم فکر نکنم از اسکای ایتالیا جدا شه ریکارد هم با این بازیکن هایی که یووه داره به جایی نمیرسه و البته یه میلانی بوده جنتیله هم در سری ا مربی گری نکرده هولیه هم وقتی مربی لیور بود تیمش خیلی ملالل اور بازی می کرد فرارا هم در سال های اینده بهتره که مربی یووه بشه نهایتا گزینه ای که واجد بیش ترین امتیازات میشه چزاره پراندلی است. چون در فیورنینا کارنامه نسبتا موفقی داشته. یه زمانی بازیکن یووه بوده.. از نظر تجربی در سری ا مربی گری کرده..

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
گاس هیدینگ اگه قراردادش وبا روسیه فسخ کنه فوق العاده است

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
دشام از رانیری بهتر بود. الان قدرشو میدونن. تو این گزینه ها رایکارد بهتر از بقیه اس.

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
دشان که مطمئنا از رانیری بهتر بود ولی در حال حاضر رایکارد یا هیدینگ بهترین ها هستند.من اگر جای مدیران یووه بودم شبانه یکی از آنها را جانشین رانیری می کردم. ;D خدا را چه دیدی شاید همین رانیری هم از این به بعد متحول شد و با شکست ناپولی و رئال به همه انتقاد ها جواب بده.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من من با نظر مهران خیلی موافقم فکر میکنم رانیری برای این دو بازی انگیزه زیادی داره و مطمئنن همه توانشو میزاره ولی اگر قرار باشه از کل مربیان دنیا مربی مناسبی برای یووه انتخاب بشه من اول از همه به پراندلی رای میدم واقعا هم تیمش فوتبال قشنگ بازی میکنه ، هم به جوونها بازی میده ، هم سعی میکنه بیشتر از ایتالیایی ها استفاده بکنه در آخر اینو بگم که امروز داشتم توی یوونتوز و یووه پولند میچرخیدم ، اونها هم هر چی نظر سنجی گذاشتن بیشترین رای بر اخراجش هست با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
خدا کنه هر کی میشه رایکارد و دونادونی نشن اینکه دونادونی یه میلانیه فکر نمی کنم مانعی باشه واسه این کار چون قبلا ً آنچلوتی هم مربی یوونتوس بوده ولی رایکارد از نظر من فاجعه ست من همیشه میگم اگه یه مربی توی هر بازی فقط نیم ساعت مسی رو داشته باشه کافیه که تمام عناوین رو درو کنه ولی رایکارد علاوه بر مسی , بازیکنایی مثل اتوئو , ژاوی , اینیستا , زامبروتا , هانری و ... رو داشت و افتضاح به بار اورد یه گزینه مدت ها بیکار دیگه هم هست که از الآن دست به آسمون می برم اسمی ازش نیاد البته بارها بعد از رفتن دشام اسمش بر سر زبون ها بود ولی نیومد اونم کسی نیست جز زاکه رونی

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بابا شما چطوری می خواید پراندلی و هیدینگ و اینجور مربی ها رو بیارید ؟!؟! اینا که سر تیم هاشون هستند !! حتی همین هولیه ای که من میگم هم خیلی بعید اصلا تیم باشگاهی قبول کنه،مربی که 2 بار سر فشار لیگ حالش بد شده نمیشه به این راحتی ها آورد سر یه تیم ! گزینه های که می تونند بیان رو باید راجبشون حرف زد ! دشام هم من بعید می دونم بیاد،چون شانس زیادی برای مربی گری تیم ملی فرانسه داره،الان همه جو فوتبال فرانسه علیه دومنکه و همه دارند درخواست می کنند دشام مربیشون بشه. من فکر میکنم این فصل رو تا انتها با رانیری هستیم !

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
زاکرونی که مدت هاست از رده خارج محسوب میشه دونادونی و مانچینی هم تکلیفشون مشخصه ریکارد هم با نظر مانی موافقم با اون یوو نتیجه بدتر کسب میکنه تا بهتر در کل دشام بهترین گزینه حال حاضره که با این مدیرا فکر نمیکنم بیاد هولیه هم مربی خوبیه و لی سن بالایی داره و فکر نکنم ریسک کنه بیاد به یوو با این وضعی که داره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

در آخر اینو بگم که امروز داشتم توی یوونتوز و یووه پولند میچرخیدم ، اونها هم هر چی نظر سنجی گذاشتن بیشترین رای بر اخراجش هست
با تشکر

این پیشنهادات یکیشونه :

DD, Ferrara, Conte, Lippi, Me, You, Molinaro

:D

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
یعنی چی؟

این پیشنهادات یکیشونه :

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
تو سایت های گل و فوروم یوونتوز جبهه گیری شدیدی علیه رانیری است.

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
نظرتون در مورد زدنیک زمن چیه؟ ;D ;D این یکی از مانچو هم منفورتره البته اریگو ساکی هم بیکاره یکی دیگه هم هست به اسم چزاره مالدینی فقط تضمینی برای زنده موندن تا آخر فصل نداره ;D بابی رابسون هم بد نیستا! ;D با این وضعیت ما هیچوقت به مربی خوبی نمیرسیم همین رانیری رو محکم نگه داریم تا فردا ناصر حجازی و علی پروین مربی تیم نشدن. --- اینو الآن یادم اومد: دینو زوف

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
به نظر من بنیتز هم خوبه.خداییش تو اروپا تیمش خیلی خوب نتیجه میگیره؟ تو لیگ هم که بازیکن نداره بازیکناش در حد چلسی و من یونایتد نیستن

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

این پیشنهادات یکیشونه :

تصویرDD, Ferrara, Conte, Lippi, Me, You, Molinaro

سلام رضا جان
وای تیکه مولیناروش آخره خنده بود
در مورد دینو زوف هم بگم تا دیدم اسمش اومد رفتم یه تحقیقی در موردش کردم
اونطور که توی ویکی پدیا نوشته تا سال 2005 توی فیورنتینا مربی بوده و الان سه ساله بیکاره
البته 66 سالشه و فکر میکنم یوونتوس الان به یه مربی جوون احتیاج داره
با تشکر

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال

این پیشنهادات یکیشونه :

جالبه خودش و شما را هم پیشنهاد کرده..مولینارو هم که اصلا نگو.انگار واقعا پیش طرفداران با هویج مساویه!

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
اما من با مولینارو موافقم شاید تو مربیگری موفق شد و شد یکی مثل مورینیو ;D ;D

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
فعلا بهترین گزینه فقط رایکارد