پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس -زنیت (دور رفت مرحله ی گروهی جام باشگاه های اروپا )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
94 پاسخ برای این موضوع

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
دم کاپیتان مون گرم با این گل حسن نیومده کارت گرفت من از اول گفتم پولسن بدرد نمیخوره آقا چرا رانیری از تیاگو استفاده نمیکنه

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
امیدوارم این چند دقیقه رو درست کنترل کنیم تا با حداقل گل ببریم

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
تموم شد تموم شد برديــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
تبریک میگم بعد 2 سال اولین 3 امتیاز تو لیگ قهرمانان رو گرفتیم

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
با تک گل دلپیرو دقیقه 76 بردیم تبریک میگم دم کاپیتانمون گرم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب ضربه ی آزاد الکس یوونتوس رو نجات داد !! سیسوکو ستاره ی یووه بود و پولسن مزخرف بود. الکس همچین خوب هم بازی نکرد،ولی خوب هنر خودش رو نشون داد. آمائوری هم توی 5 دقیقه ای که بازی کرد خیلی عالی بود و یه موقعیت 100 گل برای الکس با قدرت بدنی خودش ساخت که الکس خودش تا چند دقیقه روی زمین خوابید به خاطر از دست دادن این موقعیت.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
خوب برد کمرنگ ولی شیرین بود انشاالله در ادامه تیم بهتر میشه کاپیتان بعد چند سال تونست طعم بازی در لیگ قهرمانان رو بچشه و گل هم بزنه الکس مدعی اقای گلی این جام خواهد بود

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
سوپر الکس تنها همین رو می تونم بگم....

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
واقعا خدا این سیسوکو رو از ما نگیره !!!! سیسوکو بی نظیر بود خط دفاع بهتر شد بوفون فوق العاده بود الکس بد نبود ترزگه خیلی بد بود واقعا خوب بود و راضی شدیم !!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ولی خداییش ضربه آزاد استثنایی بود ها ! فکر کنم از 40 متری زد !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

ولی خداییش ضربه آزاد استثنایی بود ها !

فکر کنم از 40 متری زد !

http://www.d1g.com/v...how/?id=2294036

(ویدئو ها با کیفیت بالا رو توی تاپیک خودش میذارم)

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

واقعا خدا این سیسوکو رو از ما نگیره !!!!
سیسوکو بی نظیر بود
خط دفاع بهتر شد
بوفون فوق العاده بود
الکس بد نبود
ترزگه خیلی بد بود
واقعا خوب بود و راضی شدیم !!!!

واقعا خوشحالم.
اما خودمونیما دل پیرو از نظر تکنیکی عالی کار کرد.
سیسوکو که یه چیز دیگه بود.
www.bianconeri1897.blogfa.com

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
خداروشکر بردیم بازم الکس با ضربۀ کاشته شروع خوبی بود رئال هم 2-0 از باته برد

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
پشتک دل پیرو عالی بود شبکه ی ART رو این پشتک تاکید میکرد

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
به عنوان یکی از گل های قشنگ این دوره انتخاب میشه حتماً

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
اقا خدا وکیلی از پولسن انتقاد نکنید .... :o هر بازیکن ممکنه 1 بازی بد باشه .............. بازی با اودینزه رو به یاد بیارید..... بازی با فیورنتینا که باعث اخراج یار حریف شد .............. در ضمن به نظر من تیم روزهایی هم که بد بازی میکنه باید ببره که ما هم بردیم :) کامورانزی هم این قدر تو تیم ملی ویووه فیکس بازی کرد تا اخرش مصدوم شد ....خدا کنه جدی نباشه

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من بازی رو ندیدم نمی تونم کارشناسی کنم !! اما من هم تبریک می گم !! فوق العاده بود !! خدا کنه فردا بتونم گل الکس رو ببینم!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
توی یووه،بوفون،کیه لینی،سیسوکو بهترین ها بودند. کیه لینی واقعا مرد بود ! یه صحنه فکر کنم آرشاوین بود،3 نفر رو دریبل کرد اومد توی محوطه،توپ رو ازش گرفت کیه لینی گزارشگر عربی ART بازی می گفت : کلینی ممتاز...ممتاز یا کلینی !!! ;D خیلی خوب بازی کرد،ولی لگرو توی صحنه های گیج می زد. دچلیه به وضوح از مولینارو بهتر بود و خود رانیری فهمید که زود تعویضش کرد ! درسته یه مدافع 100 درصد نیست هنوز،ولی در مجموع بازیکن قابل قبول و خوبیه.دریبل می خوره،اشتباه می کنه،ولی کم ! و بازی خوبی انجام میده.در پاسکاری ها باهوشه و با بقیه تیم هماهنگی بهتری داره. نیمه اول دقیقا الکس بعد از یه ارسال فاجعه از مولینارو از همون راه دوری کلی با حرکت دستش بهش گفت که مثل آدم توپ بفرست !!!! اما دچلیه اینقدر خوب بود که بشه گفت بزودی جاگزین مولینارو خواهد شد ! باور کنید من گاهی از لحظات به خودم می گفتم،پولسن تعویض شده ؟ کجاست ؟ هرچقدر بازی قبل خوب بود،این بازی بد بود. الکس و ترزگه به هم بدجووووووووری محاصره بودند.درحدی که در بعضی صحنه ها بین 4 بازیکن باقی می موندند. ترزگه نمی تونست توی این فشار بازی کنه،ولی بازم مثلا اوایل نیمه دوم وسط زمین یه توپ گرفت،خودش پا به توپ تا پشت محوطه رفت و شوت کرد با پای چپ که رفت بیرون. نیمه دوم ندود تقریبا کاملا به وسط زمین رفت تا خلا کامو در بازی سازی رو پر کنه.حسن هم هرچی که بود کامو نبود ! ندود فکر کنم بیشتر از هر بازیکنی در زمین دوید !!! کی میگفت ندود نمی تونه بدوه ؟!!؟ خیلی دوید !! حتی یه صحنه پاس بد مولینارو بود،با سرعت خیلی زیاد دوید و از یه توپ مرده اوت ساخت.ندود شاید خیلی بازیش به چشم نیومد ولی واقعا موثر بود. خبر خوب دیگه هم این بود که،بوفون هم واقعا آمده است ! حتی صحنه های آفساید رو هم بخوبی میگرفت،واکنش های خیلی خوبی داشت امشب. **

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

اقا خدا وکیلی از پولسن انتقاد نکنید .... :o

هر بازیکن ممکنه 1 بازی بد باشه ..............

بازی با اودینزه رو به یاد بیارید.....

بازی با فیورنتینا که باعث اخراج یار حریف شد ..............

در ضمن به نظر من تیم روزهایی هم که بد بازی میکنه باید ببره که ما هم بردیم :)

کامورانزی هم این قدر تو تیم ملی ویووه فیکس بازی کرد تا اخرش مصدوم شد ....خدا کنه جدی نباشه

نظر منم همینه.
می گم انتقاد ها از بازیکنان و مربی باید کمی منصفانه باشه...

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

توی یووه،بوفون،کیه لینی،سیسوکو بهترین ها بودند.

کیه لینی واقعا مرد بود ! یه صحنه فکر کنم آرشاوین بود،3 نفر رو دریبل کرد اومد توی محوطه،توپ رو ازش گرفت کیه لینی گزارشگر عربی ART بازی می گفت : کلینی ممتاز...ممتاز یا کلینی !!! ;D

خیلی خوب بازی کرد،ولی لگرو توی صحنه های گیج می زد.
دچلیه به وضوح از مولینارو بهتر بود و خود رانیری فهمید که زود تعویضش کرد !
درسته یه مدافع 100 درصد نیست هنوز،ولی در مجموع بازیکن قابل قبول و خوبیه.دریبل می خوره،اشتباه می کنه،ولی کم ! و بازی خوبی انجام میده.در پاسکاری ها باهوشه و با بقیه تیم هماهنگی بهتری داره.

نیمه اول دقیقا الکس بعد از یه ارسال فاجعه از مولینارو از همون راه دوری کلی با حرکت دستش بهش گفت که مثل آدم توپ بفرست !!!!
اما دچلیه اینقدر خوب بود که بشه گفت بزودی جاگزین مولینارو خواهد شد !

باور کنید من گاهی از لحظات به خودم می گفتم،پولسن تعویض شده ؟ کجاست ؟
هرچقدر بازی قبل خوب بود،این بازی بد بود.

الکس و ترزگه به هم بدجووووووووری محاصره بودند.درحدی که در بعضی صحنه ها بین 4 بازیکن باقی می موندند.
ترزگه نمی تونست توی این فشار بازی کنه،ولی بازم مثلا اوایل نیمه دوم وسط زمین یه توپ گرفت،خودش پا به توپ تا پشت محوطه رفت و شوت کرد با پای چپ که رفت بیرون.
نیمه دوم ندود تقریبا کاملا به وسط زمین رفت تا خلا کامو در بازی سازی رو پر کنه.حسن هم هرچی که بود کامو نبود !
ندود فکر کنم بیشتر از هر بازیکنی در زمین دوید !!! کی میگفت ندود نمی تونه بدوه ؟!!؟ خیلی دوید !!
حتی یه صحنه پاس بد مولینارو بود،با سرعت خیلی زیاد دوید و از یه توپ مرده اوت ساخت.ندود شاید خیلی بازیش به چشم نیومد ولی واقعا موثر بود.

خبر خوب دیگه هم این بود که،بوفون هم واقعا آمده است !
حتی صحنه های آفساید رو هم بخوبی میگرفت،واکنش های خیلی خوبی داشت امشب.

دستت درد نكنه حالا فهميدم امشب چي به چي بوده

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی