پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس -زنیت (دور رفت مرحله ی گروهی جام باشگاه های اروپا )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
94 پاسخ برای این موضوع

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال

یوونتوس تو حملات دفاع رو خالی میکنه و وقتی حریف ضد حمله میزنه موقعیتهای طلایی گیرش میاد ... مهاجمهای اونا هم سرعتی و تکنیکی هستن که با توجه به وضعیت گریگرا و ملبرگ خیلی خطرناکن. حالا خوبه زبینا نیست چون اون که دیگه تو ضد حملات برنمی گشت و جاش کامل کامل خالی بود. حداقل باید 3 نفر تو زمین خودی بمونن موقه حمله.زانتی به درد همچین بازیهایی میخوره.

کاملا درسته! مهاجمای زنیت فوق العاده سرعتی هستند و با توجه به اینکه بازی تو زمین ماست و مسلما تیم بیشتر تمایل به حمله داره ، خطرناک می شه... از بین مدافع ها هم، جورجو معمولا خوب برمیگرده...نیکولا هم همین طور، ولی گریگرا نه! فوق العاده می تونه خطرناک باشه...
از طرفی مهاجمای زنیت فکر کنم خیلی فرصت طلب باشند و اصلا نباید بهشون اجازه داده بشه که بتونند از موقعیتاشون ، هرچقدرم که کم باشه، استفاده کنند... امیدوارم ملبرگ بتونه خوب این نقش رو ایفا کنه!

ولی برتری هایی که یوونتوس می تونه نسبت به زنیت داشته باشه
یکی اینه که این بازی اولین تجربه لیگ قهرمانان واسه زنیته
یکی دیگه هم ناشناخته بودن یوونتوس جدیده که می تونه یکی از دلایلی باشه که زنیت دست به ریسک نزنه

موافقم... ناشناخته بودم یوونتوس جدید!
علی الخصوص در خط حمله... وجود 4 فوروارد کاملا آماده ...یوونتوس غیر قابل پیش بینیه!

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
ملبرگ نمی تونه جای گریگرا بازی کنه؟ اگه این بشه خیلی خوبه

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

ملبرگ نمی تونه جای گریگرا بازی کنه؟
اگه این بشه خیلی خوبه

دیگه این از این حرف ها بود مرده گریگرا از ملبرگ بهتره

من به این دفاع مطمئن هستم و فکر نکنم اشتباه بزرگی کنه در این بازی مطمئنا تمام مدافعان برای این بازی
توجیح شدند ما یادمون نره دو هافبک دفاعی داریم که به مدافعان کمک میکنند
در کل این زنیت هست که از یوو میترسه نه یوو از زنیت و به گفته بچه ها دست به ضد حمله میزنه
که یوو باید مواظبش باشه. ما از دروازه بان و هافبک های با تجربه ای استفاده میکنیم و این ضریب اطمینان تیم هست
خط حمله با حضور الکس و دیوید جای بحث نداره

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بازی دره شروع می شه و لیپی هم توی ورزشگاه هست واسه زنیت هم تماشاگران زیادی اومده

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دفاع یوونتوس افتضاحه !! افتضاح ! همین الان با خشو شانسی گل نخوردیم !

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
فقط امیدوارم به تفکرات عجیب غریب رانیری نبازیم !!!!

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
يكي بياد ببينيم اين يوونتوس داره چي كار ميكنه؟؟؟

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
چرت و پرت بود هیچی از دست ندادید اگه ندیدید

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب باز بهتر شد بازی،و متعادل شد اما بازم یووه بازی رو نگرفت. زنیت در همه ی زمین به صورت خیلی عالی فضاها رو گرفته بود و یووه به زحمت از نیمه ی خودش جلو می رفت. مالکیت توپ برای زنیت فکر میکنم بیشتر بود. یووه 3 حمله ی خطرناک داشت،پاس توی عمق ندود برای الکس که نتونست کاری کنه، سانتر بی نظیر الکس برای ترزگه که نتونست برسه و استپ کنه. و سانتر بی نظیر الکس که کامورانزی زد به تیر دروازه. کامورانزی دقیقه 30 مصدوم شد و حمیدزیچ به زمین اومد و بازی یووه هم افت محسوسی کرد. سیسوکو بی نظیر بود،و حتی در یه صحنه که تشویف شدید تماشاگران به همراه داشت 4 نفر رو دریبل زد ! پولسن،مزخرررررررررررررررف بود ! افتضاح !! یعنی بازیش از فاجعه بدتر بود ! فکر کنم 4 بار توپ به پاش خورد که 2 پاس اشتباه و 1 سانتر اشتباه داشت !! و اصلا توی زمین دیده نمی شد ! چه برسه به اینکه پا به توپ بشه ! بازیکن بد دیگه مولینارو بود که اینقدر بد توپ ارسال می کرد که یه بار الکس سرش داد زد !! گریگرا نسبتا بد نبود ولی 2 سمت خط دفاع اتوباااااااااااااااان بود ! دقیقا اتوبان ! دو بار از 2 سمت داخل محوطه  اومدند که با خوش شانسی گل نخوردیم. الکس کاملا تحت مراقب بود و صحنه ای نبود که صاحب توپ بشه و 3 نفر دورش رو نگیرند ! الکس به شدت مهار شده و خیلی کارش سخته. ترزگه بارها عقب اومد چون اون جلو خیلی خیلی تنها بود و کلی بازیکن دورش رو گرفته بودند. بازی جالبی از یووه نبود و میشهه گفت زنیت تیم برتر بود نیمه ی اول.چون به خوبی همه فضاهای زمین رو بسته بودند.و مهاجم ها هم کاملا مهار شده بودند. یووه هم چنگی به دل نزد. **

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بدون شک بدترین بازیکنان در نیمه اول لگرو و مولنارو بودند ولی در عوض کامو و الکس خوب بودند !!! نه بد بودیم و نه خوب -- خیلی متوسط و معمولی !!!!!! کامو رو هم که از دست دادیم دوباره

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
بابا بس کنید تورو به خدا. من هر جای این تالار می رم دارین از بازیکنان و مربی بد می گین. بابا در حال حاضر این یوونتوسه که با این کادر و بازیکنان داره بازی می کنه و کار رو تا حالا بد پیش نبرده...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

بابا بس کنید تورو به خدا.
من هر جای این تالار می رم دارین از بازیکنان و مربی بد می گین.
بابا در حال حاضر این یوونتوسه که با این کادر و بازیکنان داره بازی می کنه و کار رو تا حالا بد پیش نبرده...

چی می گی؟؟؟؟ هر کسی داره نظرش رو در مورد بازی می گه -- عجب !!!!!

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
من نمی گم که کسی نظر نده ... فقط می گم که یه مقدار مثبت فکر کنیم حسین جان.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ها ؟ من بازی قبل پولسن خوب بود گفتم خوب بود ! حالا بده میگم بده ! میگم افتضاحه ! یووه خوب بود ازش تعریف کردم،بد بود ازش تعریف نمی کنم ! چی بگم دیگه ؟ وقتی میگیم بده،یعنی بده ! خالی که نمی بندم ! وقتی یووه کل نیمه به زحمت به زمین حریف میره یعنی خوب نیست ! حالا شاید نیمه دوم بهتر بشه. مولینارو باید بره بیرون.پولسن هم همینطور. احتمالا آمائوری هم به زمین میاد.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
دی چگله هم اومد

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
با این وضع متاسفانه به جایی نمیرسه یوونتوس و احساس میکنم که از همین گروه هم بالا نمیاد . نیمه اول که افتضاح بوده حالا نیمه دوم چی بشه اونم جلو زنیط .

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
و باز هم کاپیتان عزیز

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
محشره این پسر محشره به خدا :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
گلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل دمش گرم ايول الكس

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
حرفی واسه گفتن باقی نذاشته

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی