پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس -زنیت (دور رفت مرحله ی گروهی جام باشگاه های اروپا )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
94 پاسخ برای این موضوع

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
فقط خداکنه بازی رو ساده نگیرن ... همین تیمهای کم نام و نشان اگه دست کم گرفته بشن اشک تیمهای بزرگ رو در میارن. حالا بعد 2 سال یوونتوس اولین بازی رسمیشو تو لیگ قهرمانان انجام میده.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
از 5 بازی قبلش توی لیگشون 2 تا رو باخته،که یکی رو 3-1 و یکی رو 4-1 باخته ! انگار خوب گل می خورند ! همون چند وقت پیشا هم که گفتم بازیشون رو مقابل منچستر دیدم،تاکید کردم که دفاع ضعیفی دارند.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مربی زنیت؛ادوکات گفته،امتیازی که ما داریم اینه که تیم ما ناشناخته است و این ناآگاهی از تیمم به من قدرت میده که به یوونتوس ضربه بزنم. گفته،ما راجب تیم یوونتوس تحقیق کردیم،و البته بیشتر راجب بازیکن های جدید،وگرنه دلپیرو،ندود و ترزگه برای همه شناخته شده هستند. و حقیقت اینه که این بازیکنان هستند که اگر در روز خوبشون باشند،یوونتوس هر تیمی رو می تونه شکست بده،و هدف ما اینه که مانع از این مسئله بشیم.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
به نظر من تو بازی چهارشنبه مهاجمهای یوونتوس هستن که باید نتیجه رو بدست بیارن ! منظورم اینه : مطمئنم از اول تا آخر بازی یووه به اونها فشار میاره و توپ رو در اخیار داره و مهاجمهای یووه باید تمام کننده عالی باشن. من نتیجه رو 2-0 به نفع یوونتوس حدس میزنم.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
تیم زنیت از سال 2002 به بعد در مقابل تیم های ایتالیایی باز نکرده و قبلش هم مشخص نیست یا من نمیدونم حیف شد میشد یه نتیجه از روحیه ی این تیم مقابل ایتالیایی ها به دست اورد ولی نشد بد نیست بدونید که این دو بازیکن 1- Pavel Pogrebnyak    -2   Konstantin Zyrianov    از 8 گل اخیر این تیم که در 3 بازی زده شده هر کدام 3 گل زدن که امار خیره کننده ای است و یکی دیگر از گلهای این تیم رو ارشاوین بازیکن مطرح این تیم زده جمعا 7 گل زدن این بازیکن طی 3 هفته واقعا امار بسسیار درخشانیه و نکته ی جالب این تیم علاقه ی زیاد این تیم به گرفتن کارت قرمز هست که در 20 هفته ی اخیر 4 کارت قرمز گرفتن که ددوتای اینارو  Krizanac  گرفته این بازیکن همون کسیه که د بازی اخر این تیم یه گل زد ** و یک نکته ی دیگه اینه که این تیم روسی یا خوب میبره یا بد میباره مثلا تا حالا 4 شکست بیش از 3 گل داشته یا 3 گش داشته و برد هاش هم با نتایج خوبی بوده اکثرا و کلا تیم یک دستی نیست و افت و خیز زیاد داره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

تیم زنیت از سال 2002 به بعد در مقابل تیم های ایتالیایی باز نکرده و قبلش هم مشخص نیست یا من نمیدونم

توی همون پست اول گفتم که.

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
البته بعد از برد مقابل منچستر تبدیل به سوژه اول رسانه هاشد مگر نه اونقدر ها هم شکفتی ساز نیست رانیری هم مطمعنا بازی رو دست کم نمی گیرد به نظر من اگر هافبک های یووه توپ رسانی کنند و یا الکس رو دور باشه می تونیم شکستشون بدیم به نظر من آرشاوین ستاره نیست و فقط اسم در کرده ولی به هر حال خطر ناکه

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من فکر کنم اگر با این خط دفاعی بریم تو بازی خیالمون از دفاع میتونه راحت باشه: دچلیه -کیلینی-لگروتالیه- گریگرا هافبک ها به غیر از پولسن بقیه خوب هستند برای این بازی خط حمله هم خط پاتشین کاپیتان و ترزگول خواهد بود و مطمئنا زنیت چون اولین بازی خودشو در لیگ قهرمانان امجام میده استرس بسیار زیادی خواهد داشت

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

البته بعد از برد مقابل منچستر تبدیل به سوژه اول رسانه هاشد مگر نه اونقدر ها هم شکفتی ساز نیست رانیری هم مطمعنا بازی رو دست کم نمی گیرد به نظر من اگر هافبک های یووه توپ رسانی کنند و یا الکس رو دور باشه می تونیم شکستشون بدیم به نظر من آرشاوین ستاره نیست و فقط اسم در کرده ولی به هر حال خطر ناکه

آرشاوین ستاره این تیم در قهرمانی یوفا بود.بازی زنیت دیدی اصلا ؟
من بازیشونو دیدم و محور اصلی حملاتشون بازی سازی سمت چپ آرشاوین بود.
مقابل منچستر فردیناند هم نمی تونست بگیرتش !!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مطمئنا تاکتیک اصلی روس ها ضد-حمله خواهد بود چون بازی که من از این تیم دیدم،ضد حمله های بسیار سرعتی و خطرناک داشتند.
و واقعا باید از ضدحملات این تیم ترسید.

نکته ی دیگه اینه که لباس لیگ قهرمانان یووه چطوری خواهد بود،راسته که پشت لباس اینطوریه ؟؟

[img width=480 height=320]http://img37.picoodle.com/data/img37/3/9/16/f_preseasonjum_e45d7d1.jpg[/img]

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
همون آرشاوینش هم برا یووه چیزی نیست !

مطمئنم یوونتوس پیروز میشه ! نهایتش بد بازی کنن و شل بگیرن تساوی !

نکته ی دیگه اینه که لباس لیگ قهرمانان یووه چطوری خواهد بود،راسته که پشت لباس اینطوریه ؟؟

[img width=480 height=320]http://img37.picoodle.com/data/img37/3/9/16/f_preseasonjum_e45d7d1.jpg[/img]

شاید ! قبلا بحث بود که رنگ شماره ها ناجوره و تلویزیونها خوب نمیتونن نشون بدن ( از راه دور ) .

enrique

enrique

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 44 ارسال
يووه قهرمان ليگ قهرمانانه اي از همين الان ميگم شك نكنيد

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

سال های پیش هم قسمتی که روش شماره نوشته می شد در لیگ قهرمانان مثل این لباس مشکی بود

تصویر

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
مدافعهای یوونتوس یه ذره کندن و تا حدودی هم ناهماهنگ یعنی تو ضد حملات یه جورایی نامطمئن نشون دادن. من ترسم از اینه که توضدحملات شدیدا ضربه بخوریم با توجه به ضدحملات سرعتی اونها. ونکته دیگه اینکه یوونتوس پارسال نشون داده که وقتی گل اول رو میخوره بهم میریزه و احتمال خوردن گلهای بعدی خیلی میره بالا. امیدوارم این بازی از اون بازیها نباشه. یوونتوس باید از ضعف خط دفاعی اونا نهایت استفاده رو ببره و با استفاده از غافلگیری همون اوایل بازی گل اول رو بزنه که در این صورت زدن گلهای بعدی راحت تر میشه.

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
يووه نبايد بي محابا دست به حمله بزنه ! اتفاقا بايد بازي رو ببنده و همه فضاهاي خالي زمين رو پر كنه ! اگه ايتاليا - هلند يادتون باشه منظورمو بهتر ميفهمين چون زنيت كاملا هلندي بازي خواهد كرد ! ما تو يورو گل دوم و سوم رو وقتي خورديم كه خطر بزرگي رو روي دروازه هلند ايجاد كرده بوديم و هلند به لطف هافبكهاي سريعش مارو برد ! تنها دليل حذفشم روسيه اي بود كه هلندي تر بازي ميكرد !!! هم گاس هيدينگ و هم ادووكات هلندين كه اين فرضيه رو قابل اعتمادتر ميكنه . يه نكته ي ديگه اينكه روي هوا ميتونيم نتايج خوبي بگيريم چون كلا روسها هيچ وقت روي هوا موفق نبودن و مدافعينشون هم هدزن نيستن ! حتي گلر زنيت روي توپهاي هوايي مشكل داره و يووه ميتونه با سوپر پاسهاي پولسن به سادگي گل بزنه ! زنيت تيمي نيست كه قدرت بدني بالايي داشته باشه و اين براي يوونتوسي كه فقط تو بازي اولش ٢٥ بار خط كرده ميتونه نكته ي كليدي و جالبي باشه ! زنيت فقط روي خلاقيت آرشاوين و سرعت هافبكهاي كناريش براي گلزني حساب كرده براي مهار جناحين زنيت كافيه به دچليه و گريگرا دستور داد تا نفوذ نكنن و آرشاوين هم اين پولسن و سيسوكو كه قدرت بدني زيادي دارن عملا فلج خواهد بود

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
تنها چیزی که در این بازی نگرانشم رو در رویی گریگرا با آرشاوین هست!گریگرا خیلی راحت هم با کار های تکنیکی و هم با کار های سرعتی فریب می خوره و جا می مونه.فکر کنم حضور صالی آمیجیچ موثر تر باشه.درسته که مدافع نیست اما حداقل سرعت بالاتری نسبت به گربیگرا داره و با همین فکرتور شاید بتونه یک سری از حملات زنیت رو خنثی کنه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
یوونتوس تو حملات دفاع رو خالی میکنه و وقتی حریف ضد حمله میزنه موقعیتهای طلایی گیرش میاد ... مهاجمهای اونا هم سرعتی و تکنیکی هستن که با توجه به وضعیت گریگرا و ملبرگ خیلی خطرناکن. حالا خوبه زبینا نیست چون اون که دیگه تو ضد حملات برنمی گشت و جاش کامل کامل خالی بود. حداقل باید 3 نفر تو زمین خودی بمونن موقه حمله.زانتی به درد همچین بازیهایی میخوره.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
سلام دوستان من به عقيده من اگر كامورانزي و ندود كه دو سمت يووه رو در دست دارند در روز خوبشون باشند كار زنيت عملا تمومه ! در وسط زمين سيسوكو مثل هميشه ميتونه بازيكن قابل اتكايي باشه و هم پولسن هم زانتي در جاي خودشون ميتونند موثر باشند . من بيشتر از دو دفاع كناري يووه نا مطمئنم تا مركزي ها ! دچليه بي تجربه هست اما با انگيزه كه اين ميتونه كمكش كنه و گريگرا هم راحت دريبل ميخوره ! اما اگر گريگرا خوب توجيه شده باشه ميتونه آرشاوين رو مهار كنه ! كيه ليني با هر كسي كه كنارش باشه مركز دفاع رو محكم ميبنده . اما مهاجم هاي يووه ! فكر كنم به احتمال زياد الكس و تره زگه هستند و به نظر من تجربه و هماهنگي زياد اين دو بازيكن با هم ميتونه گام موثري براي شكست دادن زنيت باشه ! يه چيز ديگه هم ميخواستم بگم . اين بازي براي قديمي تر هاي يوونتوس ميتونه حيثيتي باشه ! بوفون - الكس - ندود - كامورانزي و تره زگه و البته كيه ليني كه با يووه در سري ب موندن ،‌بعد از 2 سال دوري از اروپا مطمئنا انگيزه هاي زيادي دارند . ضمن اينكه سيسوكو هم تجربه بازي اروپايي داره اونم از نوع خوبش ! كلا يووه به مراتب از زنيت قدرتمند تره و اگر فوتبال خودشون رو بازي كنند زنيت حرفي براي گفتن نخواهد داشت ! اين آغاز نبرد يوونتوسه براي اينكه حقانيت خودش رو اثبات كنه ! بازي اول مهمه ، ولي همه چيزو مشخص نميكنه ... يووه 5 تا بازي سخت ديگه هم داره ! با تشكر **

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
تمـــرینات بـــــیـــانــکونـــریها برای بازی با زنیت :

[img width=480 height=315]http://c.imagehost.org/0802/5_9.jpg[/img]

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

رانیری : " یـــوونتوس برای بازی با زنیت آماده هست , زنیت تیم قوی و خوبی هست و همسنطور یـــــوونتوس "

دل پـــیرو : " زنیت تیم با کیفیتی است "

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من تا حالا هیچ بازی از زنیت ندیدم ولی برتری هایی که یوونتوس می تونه نسبت به زنیت داشته باشه یکی اینه که این بازی اولین تجربه لیگ قهرمانان واسه زنیته یکی دیگه هم ناشناخته بودن یوونتوس جدیده که می تونه یکی از دلایلی باشه که زنیت دست به ریسک نزنه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی