پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
7126 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

این ک باشگاه خودش عرضه گرفتن جام اروپایی نداره اما راه ب راه قهرمانی بقیه رو تبریک میگه حالمو ب هم میزنه! جا داره ب اون ادمین نیمه عزیز باشگاه بگم هیچکس تو اون خراب‌ شده کارشو درست انجام نمیده تو این وسط نمیخواد کاسه داغتر از آش بشی! چقدرم سریع کار میکنه داور سوتو نزده این تبریکو فرستاده!

photo_2023-06-11_18-04-24..._460i.jpg

photo_2023-06-11_18-04-242...._zts.jpg

قهرمانی میلان و ناپولی در سری آ و قهرمانی اینتر در کوپا ایتالیا رو هم تبریک گفته. حتی بطور مثال میتونست برای قهرمانی من سیتی اموجی تشویق بذاره ولی چه اکانت ایتالیایی و چه انگلیسیش ، اینکارو نکرد! کما اینکه برا قهرمانی بایرن که هیچ تیم ایتالیایی مقابلش نبود ، اینکارو کرد...

• saeed-nedved, حامد, GioVanni Agnelli و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
^^^
:fp: :fp: :fp:
  • حامد, Orphée, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

تراشتگن : « اینتر نشون داد که وقتی خوش شانسی ، میتونی به فینال لیگ قهرمانان برسی... » :nish:

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

شانس برای همه هست، باید به ماروتا تبریک گفت که همیشه تیم را طوری جمع می کنه که اگر شانس هم اومد دم در باشگاه، فرصت بشه ازش استفاده کرد. نه اینکه تعدادی بازیکن را دور هم جمع کنی که تو باشگاه گرم کنن که برای تیم ملی آماده باشند، همیشه مهمون جی مدیکال باشند، یا بالای 30 هستند و دیگه دنبال باشگاه بازنشستگی می گردند.  اینتر شانس آورد ولی در هر صورتی ناپولی را حذف کرد. به کاربردن کلمه شانس فقط یک بی احترامی به کاری که ماروتا کرده هست به نظرم.

• GioVanni Agnelli, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

^^^

کلیت حرف شما درست هست امین جان و به شخصه تو همین تاپیک ماروتا رو بعدِ ژکو عاملِ اصلیِ فینالِ اینتر دونستم ، منتها فکر میکنم اینتر در طول تاریخش به طرق گوناگون کم به ما بی احترامی نکرده...

چه قبل از کالچوپولی ، چه بعدش و به شخصه از هر نقل و قول و دستاویزی که اینتر رو خوار کنه لذت میبرم... :53:

• GioVanni Agnelli, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

^^^^

فراز جان کاملا با شما موافقم و دقیقا در یک راستا داریم صحبت می کنیم. خودم هم هیچ احترامی برای اینتر و طرفدارش قائل نیستم. 

فقط و فقط منظورم این بود که مدیریت مهمترین و اساسی ترین قسمت یک تیم هست. اگر مدیریت یک تیم درست نباشه شما بهترین مربی های دنیا را هم بیاری نتیجه نخواهی گرفت در صورتی که با مدیریت درست هم امثال اینزاگی، زیدان و آنچلوتی هم به فینال می رسند. 

:thank:  :53:  :53:

• GioVanni Agnelli, Orphée, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

شِر اندور ، هافبک 19 ساله و ایتالیایی PSG :

« من یک یوونتوسی هستم! وقتی طفل بودم با بچه های بزرگتر از خودم تمرین میکردم و لباس کراسیچ رو میپوشیدم... »

• GioVanni Agnelli, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

f7r5-g1xaaank_11_k1q.jpg

^ 8 سال پیش در چنین روزی ... یاد باد آن روزگاران ، یاد باد... :135555:

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1383 ارسال
  • Locationقزوین
اینتر، صدرنشین سری آ، نتونست توی میلان از پس سوسیداد، تیم پنجم بر اسپانیا بر بیاد و بعد سوسیاد به عنوان تیم دوم صعود کرد.
این سطح سری آ است. حتی قهرمانی توی این لیگ دستاورد خاصی نیست. خواهشا دوم بودن بعد سه سال مربیگری همراه با حمایت بی سابقه از سمت مدیریت رو دیگه دستاورد در نظر نگیریم.
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4148 ارسال

مشکل نبود بازیکنان سرعتی و سبک بازی کند تیمهای چکمه است.

• mory, tecra, L'Avvocato و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

کیه لینی در مورد دوناروما بعدِ دورتموند 1-1 پاریس :

gbq4geuxiaamclu1_pjlc.jpg

« او در حال حاضر بهترین بازیکن ایتالیاییه! در کمال احترامی که برای بقیه قائلم ، جیجو در حال حاضر مستعدترین بازیکن در ردۀ بین المللیه و تنها کسی که میتونه به جمع سوپرتاپها بپیونده...

همیشه همه چیز تو پاریس به وفق مُرادش نیست ولی او متفاوتر از بقیه ست... »

• GioVanni Agnelli, mory, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
^^^به نظرم این حرف رو از روی سیاست زده.
از این جهت می گم که بالاخره دوناروما دروازبان پی اس جیه که ارتباطش با یوفا خوبه...
و خب احتمالا به همون دلیل هم بود که توی یوروی قبلی شد بهترین بازیکن! در صورتیکه توی تیم ایتالیا بازیکنان به مراتب بهتری بودن...

متاسفانه باید بگم که به نظرم یه کم ترسناک میاد این شکل و حد سیاستمدار بودنش!
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

^^^

بنظر شما کدوم بازیکن ایتالیایی بهتری در تیم داریم؟ منظور از بهتر بودن نزدیک تر بودن در پست خودش نسبت یه کلاس جهانیه. 

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

^^^به نظرم این حرف رو از روی سیاست زده.
از این جهت می گم که بالاخره دوناروما دروازبان پی اس جیه که ارتباطش با یوفا خوبه...
و خب احتمالا به همون دلیل هم بود که توی یوروی قبلی شد بهترین بازیکن! در صورتیکه توی تیم ایتالیا بازیکنان به مراتب بهتری بودن...

متاسفانه باید بگم که به نظرم یه کم ترسناک میاد این شکل و حد سیاستمدار بودنش!

کیه لینی بعدِ فینال یورو هم تعریف عمیقی از دوناروما کرد : « خوش شانس بودم که با جیجی بوفون هم تیمی بودم و حالا هم جیجی دوناروما ، انگار هر دو یه نفرن... »

تو این معاشقۀ :1: Sky ـی هم دوناروما در جواب میگه : « افتخار میکنم که "بخشی" از کریر کیه لینی بودم... » :notbad: 

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

^^^
بنظر شما کدوم بازیکن ایتالیایی بهتری در تیم داریم؟ منظور از بهتر بودن نزدیک تر بودن در پست خودش نسبت یه کلاس جهانیه.

مثلا به نظرم کیه زا در پست خودش بازیکن بهتری هست از دوناروما در پست دروازبان و در یورو هم به نظرم موثرتر از دوناروما بود.

در مورد همون یورو هم به نظرم همین کیه لینی یا بونوچی موثرتر و مهم تر بودن در تیم...
حتی بارلا و لوکاتلی شاید!...
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال
^^^

- خیلی موافق نیستم،
البته در یورو موافقم که بونوچی و چند بازیکن دیگه عملکرد «موثرتری» نسبت به دوناروما داشتند و حتی به شخصه بونوچی رو بهترین بازیکن آتزوری می‌دونم ولی تداوم اون عملکرد هم مهمه دیگه ! دوناروما بعد از یورو همچنان دروازه‌بان فیکس PSG و آتزوری هست و در بالاترین سطح بازی می‌کنه.‌ در شرایطی که بونوچی، کیه لینی، کیه زا و لوکاتلی که اسم بردی اصلا چنین شرایطی رو ندارند و بارلا هم با افت محسوسی روبه رو شده.

در واقع به بیان دیگه، از اون تیم قهرمان یورو، الان فقط دوناروماست که نماینده آتزوری در بالاترین سطح کیفی فوتبال هست.
این رو اضافه کنم که شخصا ویکاریو رو در حال حاضر بهتر از دوناروما می دونم.
  • Orphée, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

مثلا به نظرم کیه زا در پست خودش بازیکن بهتری هست از دوناروما در پست دروازبان و در یورو هم به نظرم موثرتر از دوناروما بود.

در مورد همون یورو هم به نظرم همین کیه لینی یا بونوچی موثرتر و مهم تر بودن در تیم...
حتی بارلا و لوکاتلی شاید!...

رئال، بارسا، من سیتی، پی اس جی، بایرن، لیورپول و آرسنال کلی بازیکن تهاجمی بالاتر از کیه زا دارن (چندتا نمونه: ام باپه، ونیسیوس، رودریگو، کومان، دیاز، صلاح، ساکا، برناردو سیلوا، و ...) . کیه زا پتانسیل داره که به یه بازیکن در کلاس جهانی تبدیل بشه ولی مصدومیت اونو چندسال عقب نگه داشته و فعلن به سطح استعداد محدود شده. دوناروما بنظرم جزو 7-8 دروازه بان برتر دنیاست.

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

^^^

- خیلی موافق نیستم،
البته در یورو موافقم که بونوچی و چند بازیکن دیگه عملکرد «موثرتری» نسبت به دوناروما داشتند و حتی به شخصه بونوچی رو بهترین بازیکن آتزوری می‌دونم ولی تداوم اون عملکرد هم مهمه دیگه ! دوناروما بعد از یورو همچنان دروازه‌بان فیکس PSG و آتزوری هست و در بالاترین سطح بازی می‌کنه.‌ در شرایطی که بونوچی، کیه لینی، کیه زا و لوکاتلی که اسم بردی اصلا چنین شرایطی رو ندارند و بارلا هم با افت محسوسی روبه رو شده.

در واقع به بیان دیگه، از اون تیم قهرمان یورو، الان فقط دوناروماست که نماینده آتزوری در بالاترین سطح کیفی فوتبال هست.
این رو اضافه کنم که شخصا ویکاریو رو در حال حاضر بهتر از دوناروما می دونم.

من هم اون چند نفر رو صرفا در مورد یورو گفتم.
کیه لینی و بونوچی که عملا خیلی وقته بازنشسته شدن اصلا.

در مورد کیه زا هم من بر اساس آمارش نمی گم. بر اساس کیفیتی که حس می کنم در هر بازی ای می تونه داشته باشه می گم. کاملا قبول دارم که خیلی مقیاس دقیقی نیست. اما از طرف دیگه شخصا به آمار هم بیشتر از از این حس کردن هام اهمیت نمی دم! صرفا حس می کنم که اونقدر که کیه زا داره کارش رو خوب انجام می ده، دوناروما این کار رو نمی کنه. به عبارت دیگه به نظرم تاثیر مثبتی که کیه زا نسبت به پستش روی تیمی که توش بازی می کنه داره رو دوناروما نسبت به پست خودش نداره.

در مورد سیاستمدار بودن کیه لینی هم که می گی خیلی موافق نیستی، اضافه می کنم که من خیلی گنگ یادمه که قبلا هم حرکات این شکلی داشته هر چند که یادم نیست دقیقش رو حقیقتا. صرفا در همین حد یادمه که اون موقع که کیه لینی کاپیتان شده بود فرق حس می کردم بین نوع مصاحبه هاش با بوفون...
فرقی در حد ند استارک( استغفرالله! بلا نسبت بوفون! ولی خب می خوام منظورم رو برسونم!) با تیریون لنیستر مثلا!
حالا شاید شما یا بقیه موضوع رو به شکل دیگه ای ببینی.

رئال، بارسا، من سیتی، پی اس جی، بایرن، لیورپول و آرسنال کلی بازیکن تهاجمی بالاتر از کیه زا دارن (چندتا نمونه: ام باپه، ونیسیوس، رودریگو، کومان، دیاز، صلاح، ساکا، برناردو سیلوا، و ...) . کیه زا پتانسیل داره که به یه بازیکن در کلاس جهانی تبدیل بشه ولی مصدومیت اونو چندسال عقب نگه داشته و فعلن به سطح استعداد محدود شده. دوناروما بنظرم جزو 7-8 دروازه بان برتر دنیاست.

بحث راجع به این بود که هر کس در پست خودش چندمه؟ من فکر کردم بحث راجع به اینه که هر کس در پست خودش چقدر خوبه...
به نظرم اگر هم قبول کنیم دوناروما بهترین دروازبان دنیاست، باز هم دلیل نمیشه که از کیه زا فوتبالیست بهتری باشه به این معنایی که می گم...
  • GioVanni Agnelli, mory, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

ggsvjp4wqaab5rz1_ncx0.jpg

^ از بین تیمهایی که هنوز در لیگ قهرمانان باقی موندن ، اینتر به همراه رئال مادرید کمترین شکست رو تو این فصل متحمل شدن!

+ نتیجۀ ناپولی-بارسا در 2 اسفند جهت صعودمون به جام جهانی باشگاه های 2025 حیاتیه. به اُمید رَنده شدن ناپولی... :newspaperguytear:

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1383 ارسال
  • Locationقزوین

لاتزیو که امسال خیلی وضع درست و درمونی نداشته، با ارائه یه بازی منطقی و استفاده از فرم بد بایرن مونیخ، تونست این تیم رو یک هیچ در خانه شکست بده و به صعود به مرحله بعد امیدوار بشه.

حالا اگه آلگری بود با چنان ترسی وارد زمین می شد و چنان باختی می داد که بایرن از بحران کاملا خارج بشه و تبدیل به مدعی اصلی قهرمانی لیگ قهرمانان و بوندس لیگا بشه.

همونطور که پارسال اینتر رو از بحران خارج کرد و بعدش توی مصاحبه گفت اینتر ثابت کرد که هنوز اینتره  :22:

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی