پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
7133 پاسخ برای این موضوع

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

با نتیجه ای که اینتر گرفت دیشب رفتنشون به فینال دور از دسترس نیست ! و چقدر خجالت اور میشه برای یوونتوس اگه قهرمان بشن ...

• GioVanni Agnelli, alireza.de710, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1394 ارسال
  • Locationقزوین

واقعا درد آوره، ولی میلان و اینتر احتمال داره که با هم تو نیمه نهایی دربی شهر میلان رو برگزار کنند.

ما هم با توجه به قرعه ها، کاملا شرایط این رو داشتیم که تو اون سمت جدول با رئال تو نیمه نهایی جدال کنیم و 4 تیم نیمه نهایی 2003 رو دوباره تشکیل بدیم.

اما ما خیلی خیلی زود حذف شدیم. ما وقتی حذف شدیم که جناب سرمربی ما رو ضعیف تر از پاریس دونست و گفت حریف ما بنفیکاست.

ما حذف شدیم، قبل از این که حتی یک مسابقه انجام داده باشیم.

کی این ترس دست از سر تیم ما بر می داره؟

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

اگر اینتر یا ناپولی قهرمان بشند من واقعا با جدیت خیلی کمتری یووه و کلا فوتبال رو دنبال میکنم. واقعا شرم آوره 

• Orphée, mory, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
من واقعا مشکلی با قهرمانی تیم های ایتالیایی ندارم؛ حتی اینتر!
این اتفاق رو ترجیح هم می دم به قهرمانی تیم های غیر ایتالیایی.
  • حامد, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال
تیم های ایتالیایی توانایی قهرمان شدن ندارن. اینزاگی و پیولی تاکتیسین های خوبی هستن ولی اینتر و میلان واسه قهرمانی سطح بسیار پایین تری نسبت به سیتی و رئال دارن؛ چه از نظر نفرات و تجربه و چه از نظر بازی ای که ارائه میدن.

حدس میزنم پپ گواردیولا بلاخره با سیتی قهرمان میشه ...
  • حامد, GioVanni Agnelli, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6446 ارسال
  • LocationRasht

اسکای : اگه بعضی از احتمالات زیر عملی بشن ، دیگه رتبۀ چهارم سری آ مساوی با صعود به لیگ قهرمانان نیست ؛

1) یکی از بین اینتر و میلان قهرمان لیگ قهرمانان بشن...

2) یکی از بین رم و یووه قهرمان لیگ اروپا بشن...

3) هر دو قهرمان رتبه های 5 به پایین جدول رو کسب کنن...

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 612 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

واقعا برای اینتر، میلان، ناپولی شانس قهرمانی در نظر گرفتین؟ از بین سیتی یا رئال یکیشون رو قهرمان در نظر بگیرید. 

یعنی واقعا اتفاقات فوتبالی فقط برای ما نمیافته؟ ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷  رو یادتون نیست. ما مستحق تر بودیم. یا اینا؟  اینا به کدوم تیم چمپ خوردن که حداقل رو فرم باشه درجه ۱ جای خودش. همینم که اینا یکیشون فینال رو می بینن به لطف قرعه ای بود که خوردن. قهرمان دن ایتالیایی ها برای من مصداق بارز تبانی ‌‌هست.  

• Orphée, mory, alireza.de710 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3776 ارسال
مسلما شانس رئال و سیتی بیشتره ...
ولی من فکر می کنم میلان هم از نظر ذهنی و روانی امکان قهرمان شدن را داره
  • GioVanni Agnelli, Orphée, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
بله واقعا در کل نمیشه شانس قابل توجهی برای هیچ کدومشون قائل شد. به نظرم اگر قرعه ی سخت تری بهشون می خورد ممکن بود توی همین مرحله همشون حذف بشن.
  • Orphée, mory, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

سلام.

اومدم بگم خاک بر سر تیم باشگاه و بازیکنای ما که اینتر و میلان میرن نیمه نهایی و تیم ما هم رده ی تیم اسرای..لی ...

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

هم قرعه خوب نسیب میلان شد هم میلان تو اروپا خوبه اما ناف یووه رو تو اروپا با بد بختی بستن این مشخصه ما باید نسل پروری کنیم یا ب مانند پی اس جی فقط ستاره بخریم اما هیچ کدوم از این دو راه رو نمیریم فقط میخریم میفروشیم بدترشو میخریم این میشه در جا تو دنیا هم انگار فقط کنته الگری موجودن

مربی تغییر افکار میاره بازیکن خوب هم اینده نگری امیدوارم درست شیم امیدوارم بتونیم از پس اسپورتینگ بر بیایم ک تم خیلی خوبیه 

• saeed-nedved, Orphée, MaMpIeRo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 612 ارسال

برای اینکه بیشتر روح و روانتون بهم بریزه و کاملا از درون داغون بشید یه پیشنهاد دارم بازی اینتر و بنفیکا رو نگاه کنید بعد به الگری ۵ دقیقه فکر کنید. قشنگ قرص گندم در مقابلش مرگ آرام حساب میشه.

• saeed-nedved, Orphée, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3776 ارسال

توی لیگ قهرمانان یا لیگ اروپا فقط و فقط اول شدن و قهرمانی هست که ارزشمنده ...

رسیدن به فینال و دومی حتی به لعنت خدا هم نمی ارزه .

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6446 ارسال
  • LocationRasht

اگه اینی که امشب سیتی و رئال بازی کردن اسمش فوتباله ، اونی که تیمای ایتالیایی و بالاخص یوونتوس بازی میکنن چیه؟ :39:

آنچلوتی هم به تعداد بازی های فرگوسن در سی ال رسید ؛ 190 تا (بیشترین)... البته فرگوسن 39 سال مربیگری کرد و آنچلوتی 31 سال...

• GioVanni Agnelli, mory, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6446 ارسال
  • LocationRasht

بنظر من اینتر در درجۀ اول بخاطر گُل حرفه ای و با کلاس جهانی ژکو صعود کرد! در درجۀ بعدی بخاطر ماروتا... هر چند همین ژکویی که پیرلو در یوونتوس هم میخواستشم خرید ماروتاست!

داشتم خریدا و فروشای اینترو از زمان ورود ماروتا چک میکردم ؛

از 50 تا خریدی که داشته ، بنظرم اینها شکست بدی بودن (بیشتر با توجه به مبلغ خریدشون) : ناینگولاخ ، لازارو ، رادو ، اریکسن ، سنسی ، گوزنز ...

البته بوده مثه پولیتانو که علی رغم مبلغ خرید 21 میلیونی ، ولی با وجود افزایش سن ، بعداً گرونتر به ناپولی فروخته شد!

از بین همین 51 خرید ، اینا شاهکار بودن : لوکاکو ، اونانا ، لائوتارو ، دیمارکو ، حکیمی ، بارلا ، ژکو ، چالهانوغلو ، مخیتاریان ...

اصن بگذرین از موزز ، یانگ ، ویدال ، آساموآ ، کولاروف ، دومفرایز ، دارمیان  و آچربی که بسیار خوب جواب دادن...

بطور مثال لوکاکو رو 74 خرید ، ~40 میلیون در فروشش به چلسی سود کرد و با ~8 میلیون برگردوندنش!!! امشبم که دیدید چه پاس گلی داد...

از 104 خروجیِ اینترِ ماروتا هم ، فقط حکیمی و کوندوگبیا و تا حدودی اریکسن ، کاراموه ، پریسیچ و سانچز بازیکن قابل استفاده ای شدن...

• GioVanni Agnelli, mory, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 612 ارسال

یادمه اینجا وقتی ماروتا درکسلر رو نخرید ما چقد حرص خوردیم، وقتی رفت از یوو ناراحت نشدیم، گفتیم همه موفقیت هاش واسه پاراتیچی بوده، زمان نشون داد کی بهتر بوده و کی بدتر، اما از این نکته غافل نشید که همیشه گذشتگان به خوبی یاد میشند، چون ذهن انسان نقاط منفی رو نگه نمیداره، ماروتا مدیر خوبی بود. اما نقاط ضعف هم داشت، الانم از یوونتوس رفته، و دقیقا به تیم رقیب و دشمن. هم رفته، هیچ بعید نیست در مشکلات حقوقی یوو اینم یه سر قضیه باشه، سالها در یوو بوده و جیک و پوک تیم رو میدونه برای من ماروتا الان یه دشمنه، و ارزو موفقیت هم براش ندارم. 

عههه من فک کردم تو تاپیک مدیران دارم مینویسم، الان دیدم اشتباه نوشتم.

اینتر هم خیلی شخمی شخمی رفت فینال :nish:  :1:

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6446 ارسال
  • LocationRasht

اینکه ماروتا الان دشمن یووه ست ، ناقض کیفیت بالاش نیست. اسکای + گازتا + توتو + کوریره دلا سرا + ایل جورناله، لا رپوبلیکا ، متفق القول میگفتن اختلاف آنیلی و ماروتا بر سر 3 چیز بود : 1) نحوۀ مدیریت باشگاه 2) تیم پزشکی 3) خرید رونالدو از جنبۀ اقتصادی قضیه ... که الان میفهمیم تو هر 3 مورد حق با ماروتا بوده. من خودم حس میکردم آنیلی داره همۀ اوناییکه تفکر محتاطانه ای دارن رو کنار میذاره ؛ ماروتا ، آلگری یا حتی فرانچسکو کالوو و... ولی الان جا داره به اشتباهم اعتراف کنم. :fp: من اصن کی باشم ، حتی موجی که گفته بود مغز متفکر خریدای یووه، پاراتیچی هست هم اشتباه کرد...

داداش واقعیت اینه که هیچوقت نتونستیم از قطع همکاری با ماروتا ریکاور کنیم... امیدوارم جونتولی به این هرج و مرج پایان بده!

• GioVanni Agnelli, mory, pezhman و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

یادش بخیر یه بابایی میومد اینجا چپ و راست از ماروتا انتقاد میکرد  .  :21:  :21:  :21:  :21:  :21: 

چقدر این گدشت زمان  و ثابت شدن خیلی چیزا رو دوست دارم 

• Aminvo, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

با اینکه اتفاقات میتونه سرنوشت بزرگترین بازی ها رو تغییر بده ولی مشخصه از بین رئال یا سیتی هر کدوم بیان فینال بازی رو خواهند برد ، اینتر با یه قرعه فوق العاده اسون اومد فینال سخت ترین بازیهاش هم همون بازی های مرحله گروهی بود ، سری آ رو هم دو فصله که از دست دادن !

ماروتا مدیر خوبی هستش کاملا میتونه یه تیم رو تو شرایط بحرانی مدیریت کنه ولی دیگه به درد یوونتوسی که نه فصل قهرمان شده بود نمیخورد ! گرچه با قاطعیت از تمام مدیرهای بعدی که اومدن بهتر بود منتها فاقد اون جاطلبی لازم بود ...

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

با اینکه اتفاقات میتونه سرنوشت بزرگترین بازی ها رو تغییر بده ولی مشخصه از بین رئال یا سیتی هر کدوم بیان فینال بازی رو خواهند برد ، اینتر با یه قرعه فوق العاده اسون اومد فینال سخت ترین بازیهاش هم همون بازی های مرحله گروهی بود ، سری آ رو هم دو فصله که از دست دادن !

ماروتا مدیر خوبی هستش کاملا میتونه یه تیم رو تو شرایط بحرانی مدیریت کنه ولی دیگه به درد یوونتوسی که نه فصل قهرمان شده بود نمیخورد ! گرچه با قاطعیت از تمام مدیرهای بعدی که اومدن بهتر بود منتها فاقد اون جاطلبی لازم بود ...

ماروتا باید میموند تا کیفیت بالایه تیمی که دوبار تو فینال اروپا رفتو نگه میداشت،‌همون کیفیت بالا تو خرید بازیکن رو داره الان اجرا میکنه تو اینتر

ماروتا نشون داد که نتیجه تیم بیشتر از اینکه به مربی ربط داشته باشه،‌نتیجه خریدهای خوب به واسطه مدیرحرفه اییه

• pezhman, alireza.de710, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی