پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
7126 پاسخ برای این موضوع

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 615 ارسال
یکی از دلایل رسیدن اینتر به فینال با حذف پورتو و میلان ناآماده جدا از نقش اینزاگی، قرعه مناسب بوده (مقایسه کنید با اون دو فصلی که رفتیم فینال ل ق و هر دو بار هم به رئال و هم به بارسای قدرتمند خوردیم) ، تو لیگ هم تا همین چند هفته پیش در خطر از دست دادن سهمیه فصل بعد بودند
البته اگر تو فینال برنده بشن اینزاگی کار بسیار بزرگی کرده
بماند که آلگری جلوی همون پورتو هم خراب کرد :fp:

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

در مورد ماروتا فکر کنم قبل از اینکه مدیر اینتر شه لائوتارو مارتینز خریداری شد و خرید ماروتا به حساب نمیاد ، البته نمیدونم ماروتا قبل از ثبت قراردادش با اینتر تو انتقالاتی مثل مارتینز نقش داشته یا نه

همینطور باستونی، اشکرینیار و بروزوویچ هم قبل از اومدن ماروتا خریداری شده بودند
به نظرم ماروتا در مجموع تو اینتر خوب کار کرده مخصوصا نسبت به بودجه‌ای که داشته ، تو یووه هم عملکردش نکات مثبت و منفی زیادی داشت، در سال‌های اول حضورش خریدهای کم هزینه و رایگان عالی انجام شد ولی فکر میکنم فصل‌های آخرش زیاد جالب کار نکرد و خریدهای بد کم نداشت

خریدهایی مثل برناردسکی ۴۰، دیشیلیو ۱۲، هرنانس ۱۳، شزنی ۱۸، کوستا ۶+۴۰ و پیاتسا ۳۰ (مجموعا ۱۶۰ میلیون طی دو سه سال) که اکثرشون جواب ندادن و رایگان یا با مبالغ کم جدا شدن ، همینطور خرید و فروش‌هایی که با بایرن داشتیم (ویدال و کومان - کاستا و بن عطیه) و بیشتر به نفع اونا و ضرر ما شد تو زمان مدیریت ماروتا بود

به نظرم ماروتا تو یووه تا وقتی بودجه کمتری در اختیارش بود و خریدهایی با مبلغ کم و نه چندان گرون‌قیمت انجام میداد عالی بود و تو پیشرفت تیم تاثیر زیادی داشت ولی از وقتی بودجه بیشتر شد نتونست به خوبی قبل ازش استفاده کنه ، برای برنا و کوستا ۸۰ میلیون داد و زمانی که پوگبا رو با اون قیمت بالا فروختیم بیشتر اون پول رو برای ایگواین خرج کرد که در او زمان (بازارِ قبل از انتقال نیمار به پاریس) اصلا ارزش اون مبلغ رو نداشت و به نظرم با اون پول میشد بهتر ازینا تیمو تقویت کرد ، البته در مورد ایگواین بخشی از اون مبلغ بالا بخاطر تضعیف ناپولی هزینه شد و شاید بیشتر تصمیم آنیلی بوده تا ماروتا

در کل به نظرم مهم‌تر از رفتن ماروتا، عدم جایگزینیش با یه مدیر کاربلد و اعتماد به پاراتیچی و البته یه سری از تصمیمات آنیلی بود
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

من فکر می‌کنم نقش مدیر ورزشی صرفا محدود به خرید و فروش بازیکن‌ها نیست. نحوه‌ی برخورد با بازیکن‌ها و قرارداد بستن و احتمالا خیلی چیزهای دیگه رو که سرمربی هم نمی‌تونه تعیین کنه باید همین آدم تعیین کنه. یک جورایی رئیس اصلی اونه نه سرمربی. تا حد خوبی هم فکر می‌کنم حضور داره کنار بازیکنای تیم. فکر می‌کنم الان خاطره از زمان مدیریت موجی زیاد نقل شده باشه از بازیکن‌های اون دوره. حداقل من که زیاد همین‌‌جا خوندم که مثلا فلانی گفته من داشتم فلان کار رو می‌کردم مثلا بعد موجی داشت رد می‌شد بهم گفت خاک تو سرت مثلا! یا بهم یک پند حکیمانه داد که دیگه بعدش کلا فوتبالم دگرگون شد و آدم شدم!

من راستش حس می‌کنم که اگه این فصل این اتفاقای عجیب و غریب نمی‌افتاد، این تیمی که بعد از پاراتیچی اومد( همین آریوابنه و کروبینی) می‌تونست دوباره باشگاه رو جمع کنه. به نظرم امسال تیم خوبی جمع کرده بودن و با وجود مصدومیت پوگبا و این امتیاز کم کردن و این داستانا خوب سر پا مونده تیم. از آریوابنه قبل از اومدنش هم تعریف می‌کردن...

• Orphée, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 604 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

@Orphée

منم اول بحثم گفتم که مدیر خوبی بود و هست، اصلا کلا مقوله مدیریت کردن خیلی پیچیده هست، و واقعا گاو نر میخواهد و مرد کهن، اون ۹ سال ما هم به خاطر همین بود، گاو نر که داشتیم، پاراتیچی بود، مرد کهن هم ماروتا بود، این رفت گاو نر بی افسار شد ترکوند همه چیز رو :2laugh:

منظور من بیشتر این بود که ضعف هایی داشت و داره، خیلی دیگه محتاط بود باید یه جاهایی ریسک هم کرد، تو این ۹ سال ما میتونستیم با ترکیبی که داشتیم اون ۲ تا فینال رو ببریم، یه جاهایی رو واقعا به خاطر ۱ بازیکن فقط ما لنگ موندیم. اونم سر ۲۰ یا ۳۰ میلیون یورو.

ببین من خودم وقتی خبر رونالدو رو شنیدم گرخیدم، واقعا تا بازی اول تیم باورم نمیشد، و میدونی اولین واکنش من به خرید رونالدو چی بود؟ حقوقشو کی میخواد بده :speechless: منطق من مخالف رونالدو بود ولی ته دلم قلقلک میومد که بعد مدت ها همه جا باز صحبت یوو بوبود، همه پیراهن یوو میپوشیدن. دیدیم چی شد، (اما از حق نگذریم کرونا مارو زمین زد نه تنها خود رونالدو.) خلاصش کنم دیگه

نه به این شوری رونالدو نه به اون بی نمکی ماروتا.

• GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4148 ارسال

ماروتا که اونقدر غرق در مدیریت یووه بود و حتی گفت که بعد از یووه دنبال قانونگذاری ورزشی خواهد رفت ارورهای زیادی داشت اما همیشه دنبال فیکس کردن عیوب تیم بود با رفتن به عینطر این قابلیت رو بهتر از خود نشان داد و به گزینی بازیکنان در سری ا پرداخت و البته اسراری از باشگاه را به عنطر داد و عینطر را از باشگاهی با عملکرد هبجانی احساسی به ثباتی رساند و ارزشهای یووه مانند پرهیز از بازیکنان امریکای جنوبی را در باشگاه کارگران جهان اجرایی کرد و یاللعجب که در این سمت شاهد خریدهای نقطه ای و احساسی پرخرجی بودیم.

• saeed-nedved, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال
با پوریا موافقم .
مشکل یووه این بود که بعد از ماروتا ، آدم مناسبی رو جایگزینش نکرد .
یووه دچار بی برنامگی و ضعف شدید در مدیریت درآمدها و هزینه ها شد .
خرید هیگواین ( ۹۰ میلیون ) + رونالدو ( ۱۱۰ میلیون ) + دلیخت ( ۸۰ میلیون ) +
ولاهوویچ ( ۸۰ میلیون ) روی هم رفته ۳۶۰ میلیون یورو خرج روی دست یووه گذاشت ... آیا حضور این بازیکنان باعث تیم تر شدن و افزایش کیفیت نمایش یوونتوس شد ؟
آیا خرید این بازیکنان سازگار با سبک و سیاق بازی این تیم بود ؟
همین هالند که در سیتی داره می درخشه رو تحویل سیستم بیمار آلگری بدیم بروندادش چه خواهد بود ؟
مدیری که برای نوک حملش رونالدو و هیگواین رو میاره اما بازیکن فول بکش ساندرو و دیشیلیو باشه به درد لای جرز دیوار میخوره .
  • saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 604 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

ماروتا که اونقدر غرق در مدیریت یووه بود و حتی گفت که بعد از یووه دنبال قانونگذاری ورزشی خواهد رفت ارورهای زیادی داشت اما همیشه دنبال فیکس کردن عیوب تیم بود با رفتن به عینطر این قابلیت رو بهتر از خود نشان داد و به گزینی بازیکنان در سری ا پرداخت و البته اسراری از باشگاه را به عنطر داد و عینطر را از باشگاهی با عملکرد هبجانی احساسی به ثباتی رساند و ارزشهای یووه مانند پرهیز از بازیکنان امریکای جنوبی را در باشگاه کارگران جهان اجرایی کرد و یاللعجب که در این سمت شاهد خریدهای نقطه ای و احساسی پرخرجی بودیم.

ماهیت اینتر بازیکن های آمریکای جنوبیه، عملکرد اینتر از وقتی ماروتا رفته رو به موفقیت نبوده، فرض رو بر این بگیرم که یوو این اتفاقات براش نمی افتاد و ما همچنان تو اوج بودیم که اینتر همون قهرمانی رو نمیاورد، اینتر الان با اینتر مثلا ۲۰۱۷ چه فرقی داره؟ دوباره همون عملکرد دوباره همون نتایج، کلا ما با احتساب این فصل ۳ فصله که قهرمان نشدیم، سهم اینتر کلا یک فصل قهرمانی بود اونم با کنته. فصل پیش که قافیه رو به میلان باخت این فصل هم که تنظیمات کارخانه شده مجدد. حالا دری به تخته خورد، چمپ شانس اورد رفت فینال. الان عملکرد اینتر به خاطر بهبود ششرایط اونا نیست به هاطر افت وحشتناک شرایط ماست، ما الان رسیدیم به ته دره، و الا سال آخر الگری وبعدش ساری که تو سراشیبی بودیم هنوز باز هم ما قهرمان شدیم، این فاصله ما با بقیه رو نشون میده.

در نتیجه ماروتا در اینتر خیلی عملکرد خارق‌العاده ای هم نداشته، زمانی کمی هم نیست حضورش در اینتر برای بازسازی تیمشون وقت داشته. من شرایط مالی اینتر رو‌ نمیدونم چجوریه اما اگر خیلی منفی نباشن، با درامد قابل توجهی که امسال از چمپ داشتن برای ۲ سال آینده توان خریدشون نرماله، ببینیم اینجا چکار میکنه آقای ماروتا.

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21171 ارسال

- معتقدم اگر سیتی قهرمان بشه، (نظر شخصی) اولین تیمی هست طی این سالهای اخیر که با شایستگی تمام و بدون هیچ لغزش و یا اما و اگری قهرمان شده.

نمایش سیتی در این فصل ستودنی ـه ...

نظریه نامحبوب : اینتر قهرمان میشه ...

• saeed-nedved, حامد, Orphée و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال
شکی نیست که سیتی در این سالها هزینه‌های کلانی برای ارتقای خودش به عنوان یک ابرقدرت در فوتبال انگلستان و اروپا انجام داده و برای خیلی از افراد این موضوع دلچسب و قابل پذیرش نیست که تیمی با اتکا به ثروت های عجیب و غریب نفتی به کسب عناوین برسه .( خود من هم علاقه مند به قهرمانی همچین باشگاه های نیستم )
ولی به نظرم نباید از این موضوع غافل شد که فوتبالی که سیتی تحت هدایت گواردیولا ارائه میده واقعا پیشرو ، مدرن و چشم نواز هست .
فوتبال واقعی ...
پرس ، سرعت انتقال توپ ، کارهای ترکیبی تمرین شده و آمادگی بالای جسمانی باعث شده پرچم فوتبال بین هوادارانش بالا باشه .
چقدر خوبه که به حریفت اجازه ی نفس کشیدن ندی ...
  • saeed-nedved, حامد, GioVanni Agnelli و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

ماهیت اینتر بازیکن های آمریکای جنوبیه، عملکرد اینتر از وقتی ماروتا رفته رو به موفقیت نبوده، فرض رو بر این بگیرم که یوو این اتفاقات براش نمی افتاد و ما همچنان تو اوج بودیم که اینتر همون قهرمانی رو نمیاورد، اینتر الان با اینتر مثلا ۲۰۱۷ چه فرقی داره؟ دوباره همون عملکرد دوباره همون نتایج، کلا ما با احتساب این فصل ۳ فصله که قهرمان نشدیم، سهم اینتر کلا یک فصل قهرمانی بود اونم با کنته. فصل پیش که قافیه رو به میلان باخت این فصل هم که تنظیمات کارخانه شده مجدد. حالا دری به تخته خورد، چمپ شانس اورد رفت فینال. الان عملکرد اینتر به خاطر بهبود ششرایط اونا نیست به هاطر افت وحشتناک شرایط ماست، ما الان رسیدیم به ته دره، و الا سال آخر الگری وبعدش ساری که تو سراشیبی بودیم هنوز باز هم ما قهرمان شدیم، این فاصله ما با بقیه رو نشون میده.

در نتیجه ماروتا در اینتر خیلی عملکرد خارق‌العاده ای هم نداشته، زمانی کمی هم نیست حضورش در اینتر برای بازسازی تیمشون وقت داشته. من شرایط مالی اینتر رو‌ نمیدونم چجوریه اما اگر خیلی منفی نباشن، با درامد قابل توجهی که امسال از چمپ داشتن برای ۲ سال آینده توان خریدشون نرماله، ببینیم اینجا چکار میکنه آقای ماروتا.

موجی رو فراموش کنید ، دیگه بعید میدونم حالا حالاها صاحب مدیری بشیم که واقعاً عاشق یوونتوس باشه و رابطه ش حالت بده بستون و تنها کار در ازای دریافت حقوق نباشه...

ولی آیا همینکه ماروتا به این نتیجه رسیده که نسخۀ یوونتوس رو در اینتر پیاده کنه و تنها راه سرپا شدن اینتر رو بدست یه یوونتوسی میدونه ، شایستۀ کردیت نیست؟

• saeed-nedved, حامد, GioVanni Agnelli و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

دو باخت در دو فینال اروپایی برابر تیمهایی که برای سقوط نکردن به دسته های پایینتر داشتن تو لیگشون بازی میکردن برای ایتالیون! :1:

به اُمید 6-7 تایی شدن اینتر ، هر چند پپ به 1-2 گل هم راضیه. راستی ژورنالیست اسکای میگفت بعدِ گُلِ وستهام ، افسر امنیتی بغلی من یک اَپل واچ ، یه کارت اعتباری و یک لنگه کفش تو زمین پیدا کرد :1:

• GioVanni Agnelli, mory, alireza.de710 و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
باخت اینتر کثیف رو در فینال لیگ قهرمانان به همه تبریک میگم
برید حالش رو ببرید و یه چند ساعتی به آلگری و تیم مدیریت حال بهم زن یووه فکر نکنید
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال
دوباره تیمی که فوتبال رو به جلویی بازی می کرد قهرمان چمپیونز لیگ شد .
و به نظرم مستحق این عنوان بود .
  • saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

نظرم در مورد ادرسون منفی بود (شاید بخاطر خالکوبی هاش)... یه تک به تک از لائوتارو گرفت ، یه سوپر واکنش از یک قدمی هِدِ لوکاکو داشت ، یه خروج بی نظیر تنها یه دقیقه مونده به پایان...

خیلی مدیون ادرسون هست سیتی. جای دی بروینه رو یجورایی پُر کرد! باور کنید وقتی از بنفیکا اومد ، اینطوری نبود. اینم شاید مزد داشتن یه مربی بزرگه که میتونه اینطور بازیکنهایی بسازه..

الان میرید تو سایت و فرومهای اینتر ، دارن به لوکاکو که جلوی ضربۀ سر دی مارکو رو سد کرد و خود دی مارکو که روی گل سیتی جا موند فحش و فلاکت میدن :2laugh: 

فوتبال با دل و جرأت ، محکوم به پیروزیه! اُمیدوارم یه روز پپ رو توی یووه ببینم... :53:

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, mory و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 719 ارسال
  • Locationzahedan

دیدن خوشحالی کردن ماتراتزی خیلی حال بهم زن میشد و البته از حق نگذریم اینتر خیلی خوب بازی کرد اینزاگی مربیه با دانشیه سیتی کاملا قفل بود و کیسه گلم نشد مثل الگری

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21171 ارسال
- قبلا هم گفتم، قهرمانی سیتی از این جهت خیلی مهم بود (بدون توجه به حریف) که واقعا مستحق این عنوان بودند،
پپ و سیتی طی این سالها خیلی زحمت کشیدند و البته پول خرج کردند و الان سه گانه زدند.

صرف پول خرج کردن ملاک نیست، یکی مثل همین گاوی که مربی خودمون هست یکی از پر خرج ترین مربیان سالیان اخیر بوده ولی هیچ دستاوردی در فوتبال نداشته اما سیتی هم خیلی پول برای پپ و خواسته هاش خرج کرد و الان مزدش رو گرفت. سیتی به لحاظ فوتبالی شایسته این عنوان بود، میتونیم از سیتی خوشمون نیاد ولی نمی‌تونیم این رو انکار کنیم که تیم شایسته ای بودند.
  • saeed-nedved, Orphée, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

بشدت سر درد داشتم و زود خوابیدم ، ساعت 2 پاشدم نتیجه رو چک کردم و واقعا خوشحال شدم. 

• Orphée, mory, alireza.de710 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
3 / 3

مبارکتون باشه مبارزان با فساد ...
یه فینال اروپایی دیگه هم اضافه کنن بازم نماینده ایتالیا قراره ببازه.
  • Orphée, mory, alireza.de710 و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال
می خوام برگردم به مصاحبه ی پیش از فینال گواردیولا که در قسمتی از اون میگه ، ایتالیایی ها بازی مساوی رو برای خودشون برد می دونن .
.................................

در چند فینال اخیر به یاد ندارم تیمی که گل اول بازی رو زده باشه ، بازنده از مسابقه بیرون بیاد ، دیدیم زمانی که اینتر گل رو خورد و همه چیز رو از دست رفته دید تقریبا در بیست دقیقه ی آخر یک مقدار احتیاط ( ترس ) رو کنار گذاشت و تونست با فشار و حمله ی منسجم تر و منظم تر چند تا موقعیت خوب برای خودش بسازه ...

خوب چه مرضی بود که از همون دقیقه ی اول نرفتی دنبال همچین کاری ؟
الان مصاحبه کردن و گفتن از شایستگی و لیاقت و قدرت حریف چه سودی داره ؟
قبلاً هم گفتم دوم شدن تو این جام به لعنت خدا هم نمی ارزه .
  • saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
این ک باشگاه خودش عرضه گرفتن جام اروپایی نداره اما راه ب راه قهرمانی بقیه رو تبریک میگه حالمو ب هم میزنه! جا داره ب اون ادمین نیمه عزیز باشگاه بگم هیچکس تو اون خراب‌ شده کارشو درست انجام نمیده تو این وسط نمیخواد کاسه داغتر از آش بشی! چقدرم سریع کار میکنه داور سوتو نزده این تبریکو فرستاده!
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
^^^احتمالا می خوان نمک رو زخم اینتری ها بپاشن که کار پسندیده ایه...

برای اون دو فینال دیگه هم اگر تبریک گفتن احتمالا همین بوده قضیه...
  • Orphée, mory, alireza.de710 و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی