پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسابقه ی پیش بینی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
305 پاسخ برای این موضوع

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
مانی جان. اعلام نتایج به صورت همزمان رو میشه توضیح بدی؟

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
یعنی اینکه وقتی مسابقه پیش بینی به شرایط حساس مثل الآن می رسه کسانی که هنوز توی رقابت هستن نتیجه رو به من پیغام خصوصی می زنن اینطوری کسی نمی تونه با اعلام نتیجه مشابه رقیب برنده بشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
حساسی مسابقات پیش بینیمون در حد بوندس لیگا شده :دی:

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
نه الآن خوبه لیگمون دو قطبیه ;D

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
اگه رانيري زودتر اخراج مي شد 3 قطبي بود

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من هم چون پارسال قهرمان شدم امسال حاشیه ها بر من غلبه کرد و نتونستم از قهرمانی خودم دفاع کنم

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
منم مربی خوبی نداشتم وگرنه به جای سومی الان قبل از پایان فصل اسکودتو رو برده بودم البته مشکلات داوری هم بی تاثیر نبود... مصدومیت هم زیاد داشتم...

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
آقا نفر اول جازه هم داره؟ مثلا یک هفته سفر به تورین؟ :دی:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اون که احتمالا امکان پذیر نیست.ولی میشه تندیس چدنی رانیری رو بدیم به نفر اول :دی:

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
با توجه به کسب 3 امتیاز توسط محسن و شرکت نکردن عابد توی مسابقه پیش بینی سیه نا ــ یوونتوس محسن برنده مسابقه پیش بینی این فصل شد تبریک می گم

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال

با توجه به کسب 3 امتیاز توسط محسن و شرکت نکردن عابد توی مسابقه پیش بینی سیه نا ــ یوونتوس
محسن برنده مسابقه پیش بینی این فصل شد

تبریک می گم

مرسی از شما مانی عزیز. من هم یه خسته نباشید به شما میگم که زحمت تنظیم این مسابقه رو در طول فصل داشتید.

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
مانی جون خسته نباشی تبریک به محسن +++++++++مانی یه اسم نمیشه واسه محسن در نظر گرفت مثلا زیر اسمش بزارید پیشگو هان؟؟؟ :دی: جالب میشه ها مدافع عنوان قهرمانیه بالاخره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این محسن اول فصل یه 7-8 بازی رو متوالی دقیق درست گفت ! بعد دیگه الانم داره نون اون زمان رو می خوره :دی:

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال

این محسن اول فصل یه 7-8 بازی رو متوالی دقیق درست گفت ! بعد دیگه الانم داره نون اون زمان رو می خوره :دی:

من همه چیز رو تکذیب میکنم. :دی: هر کسی که لیاقتشو داشت قهرمان شد. :دی:ما در طول فصل عالی کار کردیم. :juvefan:

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
من دیگه نمیتونم طاقت بیارم میخوام از یه سری مکالمات که از مخابرات گرفتم پرده بردارم واقعا جای تاسف داره محسن:سلام. رانیری:سلام میدونم مارو فراموش کردی ولی ما به یادت هستیم. محسن:نه فراموشتون نکردم.ادامه بده رانیری:من بهترین بازی با نتیجه رو گذاشتم برای بازی با یوونتوس-تورینو . محسن:چه نتیجه ای ؟ رانیری:1-0 یووه. محسن:عالیه. رانیری:با اینکه تو منو فراموش کردی ولی ببینم من هنوز به یادت هستم و هواتو دارم. محسن: شروع نکن،وقتی برگشتم از سربازی جبران میکنم. سرتو رو درد نیارم این فقط یه سری از مکالمات بود :N_aggressive (3): واقعا متاسفم

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
تکذیب تکذیب. اونا فقط میخواستند یکی رو به عنوان متهم نشون بدن که متاسفانه قرعه به نام من زدن :cray: .تو که مکالمات رو گرفتی بهتره به اون طرف نوار هم گوش بدی. :دی: نمیخوام بگم رضا هم دست داشت ولی رضا هم دست داشت. :دی:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اتفاقا من خودم این مکالماتو ضبط کردم.همون مدتی که فوروم نیومدم.اصلا دلیل این همه باخت یووه تو این فصل همین محسن بود. هی زنگ میزد به رانیری و نتیجه ها رو هماهنگ میکرد :دی:

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
رضا به جاي رانيري با زبينا هماهنگ بود ;D واسه همين الآن اينجاي جدوله البته اگه زبينا انقدر مصدوم نميشد الآن رضا اول بود ;D

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
ماني بازيها تموم شد جدول وكامل كن ببينيم جي به جيه؟

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
ماني مصطفي تو 2 هفته اخر 5 امتياز كرفته نه 6 امتياز يه رتبه از من عقبتر مي ره :دی:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی