پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسابقه ی پیش بینی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
305 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب مانی مسافرته و من شروع میکنم بعد مانی خودش میاد اداره اش میکنه. مسابقه ی پیش بینی کمی پیشرفته تر میشه و جزییات کوچیکی بهش اضافه میشه. برای پیش بینی توجه داشته باشید که گل هر تیم جدا حساب میشه. مثلا اگر میگید بازی 2-1 به نفع یووه میشه. اگر بازی 3-1 به نفع یووه بشه بابت درست پیش بینی کردن تعداد گل حریف امتیازی به شما تعلق میگیره.علاوه بر اینکه برای درست پیش بینی کردن برد یووه امتیاز میگیرد. اولین مسابقه از بازی با فیورنتینا شروع میشه و بعد در تمام بازی های رسمی یووه ادامه خواهد داشت. به برنده هم از طرف حسین جایزه داده میشه. درضمن این مسابقه ی پیش بینی که اینجا در فروم بین اعضا برگزار میشه،حسابش با مسابقه ی پیش بینی که احتمالا در سایت برگزار خواهد شد  جداست و از اهمیت بیشتری برخورداره.یعنی حسین به این مسابقه ی جایزه خواهد داد.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
اگه اسم بازیکنهایی که گل هم میزنن بگیم امتیازی میدید؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
توق چیزی که تعیین شده بود نبود،چون امتیاز دهی اونطوری خیلی پیچیده و سخت میشه ! اگر کسی راهکار یه پیشنهاد اصولی در این مورد داره بده،اگر شدنی بود شاید انجام شد.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
رضا!دقیق تر می تونی توضیح بدی؟ واسه تعداد گل درست برای حریفان دقیقاً چند امتیاز میدید؟ نحوه امتیازدهی کلیش مثل گذشته است؟ پیش بینی درست با تعداد گل دست همون 3 امتیاز هستش؟ با تعداد گل اشتباه 1 امتیاز؟ کلیات و جزئیات رو کامل بگو ممنون

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

اگر کسی راهکار یه پیشنهاد اصولی در این مورد داره بده،اگر شدنی بود شاید انجام شد.

خب من نظرم اينه:

هر بازي براي هركس بين 0 تا 5 امتياز خواهد داشت.
3 امتياز براي نتيجه‌ي كلي(برد ، تساوي يا باخت يوونتوس)
سپس در صورت صحيح بودن نتيجه :
1 امتياز براي تعداد گل هاي يوونتوس
1 امتياز براي تعداد گل هاي حريف

يعني اگر بازي يوونتوس با ايكس 4-2 به نفع يووه بشهبه اشخاصي كه برد يووه رو با هر نتيجه اي پيش بيني كردن 3 امتياز تعلق مي گيره.اگر كسي تعداد گلهاي زده‌ي يوونتوس رو هم درست حدس زده بود 4 امتيازي مي شه و اگه عينا نتيجه‌ي 4-2 رو نوشته بود 5 امتياز مي گيره.بعدم اگه مثلا 2-1 به نفع حريف پيش بيني كرده بود يا 4-4 مساوي هيچ امتيازي نمي گيره چون نتيجه‌ي كلي رو غلط حدس زده.
همچنين در اين امتياز دهي تا 2 امتياز هم بعنوان Bonus وجود داشته باشه.به اين صورت:

اگر همه نتيجه را اشتباه جدس زده بودند و تنها او درست حدس زده بود(نتيجه‌ي كلي) به او 2 امتياز تعلق مي گيره.
اگر ديگران هم نتيجه‌ِ كلي رو درست حدس زده بودند و فقط يك شخص توانسته بود تعداد گل ها رو هم درست بگه يك امتياز تشويقي Bonus بهش تعلق مي گيره.

يعني اگه همه گفتيم مي بره ولي مساوي كرد و نيك گفته بود كه مساوي مي شه دو امتياز علاوه بر حالت عادي مي گيره.وا اگه مثلا 3-3 مساوي شد و 4 نفر گفته بودن 1-1 و فقط يه نفر گفته بود 3-3 به اون يه نفر علاوه بر امتيازش يك امتياز هم تشويقي داده مي شه.

نظرتون چيه؟؟؟؟؟؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

رضا!دقیق تر می تونی توضیح بدی؟
واسه تعداد گل درست برای حریفان دقیقاً چند امتیاز میدید؟

نحوه امتیازدهی کلیش مثل گذشته است؟ پیش بینی درست با تعداد گل دست همون 3 امتیاز هستش؟ با تعداد گل اشتباه 1 امتیاز؟

کلیات و جزئیات رو کامل بگو

ممنون

قالب کلی رو من با یه امتیاز بندی فرضی گفتم هم مدیر ها قبول کردند،فقط مانی برگرده راجب تعداد امتیازات به توافق برسیم.
ولی قالبش اینطوری بود.البته یکم تعداد امتیازات زیاده ولی در نهایت همون خواهد شد چون همه زیاد زیاد امتیاز میگیرند.
که البته تنها قسمتی که قطعی تعیین نشده همین بخش تعداد امتیاز ها بود.

-اگر کسی فقط برد،مساوی،یا باخت رو درست بگه 2 امتیاز می گیریره.
-اگر کسی تعداد گل یک تیم رو درست بگه 5 امتیاز میگیره.
-اگر کسی تعدادگل 2 تیم،یعنی نتیجه رو درست بگه 12 امتیاز میگیره.
-اگر تنها یک نفر نتیجه را کامل درست بگه 15 امتیاز میگیره.

خوب چرا 1 گل 5 و نتیجه کل 12 ؟

پیش بینی یک گل،یه پیش بینی خیلی ساده است با احتمال کم.مثلا 1 گل،2 گل،3 گل،4 گل و... که در همین حدود باقی می مونه.
ولی وقتی پیش بینی گل هردو تیم شد،احتمال ضربدر 2 نمیشه،به توان 2 می رسه،یعنی مثلا :
0-1
0-2
0-3
0-4
و بعد
1-1
1-2
1-3
1-4
و
2-1
2-2
2-3
2-4
و...

این فقط چند مثال بود،در نتیجه ننیجه ی کل خیلی سخت تر از نتیجه ی یک تیمه،پس بهتره امتیازش هم خیلی بیشتر باشه.
و پیش بینی برد باخت مساوی معمولا خیلی ساده است و 2 امتیاز بیشتر نداره،و امتیاز پیش بینی تعداد گل 1 تیم باید حتما بیشتر باشه.

درضمن یه سری ایرادات کوچولو داره که رفع نشده اند هنوز،مثلا
اگر کسی تعداد گل 1 تیم رو+ برد مساوی یا باخت بگه،باید 5 امتیاز بگیره یا 7 امتیاز ؟
-

خب من نظرم اينه:

هر بازي براي هركس بين 0 تا 5 امتياز خواهد داشت.
3 امتياز براي نتيجه‌ي كلي(برد ، تساوي يا باخت يوونتوس)
سپس در صورت صحيح بودن نتيجه :
1 امتياز براي تعداد گل هاي يوونتوس
1 امتياز براي تعداد گل هاي حريف

يعني اگر بازي يوونتوس با ايكس 4-2 به نفع يووه بشهبه اشخاصي كه برد يووه رو با هر نتيجه اي پيش بيني كردن 3 امتياز تعلق مي گيره.اگر كسي تعداد گلهاي زده‌ي يوونتوس رو هم درست حدس زده بود 4 امتيازي مي شه و اگه عينا نتيجه‌ي 4-2 رو نوشته بود 5 امتياز مي گيره.بعدم اگه مثلا 2-1 به نفع حريف پيش بيني كرده بود يا 4-4 مساوي هيچ امتيازي نمي گيره چون نتيجه‌ي كلي رو غلط حدس زده.
همچنين در اين امتياز دهي تا 2 امتياز هم بعنوان Bonus وجود داشته باشه.به اين صورت:

اگر همه نتيجه را اشتباه جدس زده بودند و تنها او درست حدس زده بود(نتيجه‌ي كلي) به او 2 امتياز تعلق مي گيره.
اگر ديگران هم نتيجه‌ِ كلي رو درست حدس زده بودند و فقط يك شخص توانسته بود تعداد گل ها رو هم درست بگه يك امتياز تشويقي Bonus بهش تعلق مي گيره.

يعني اگه همه گفتيم مي بره ولي مساوي كرد و نيك گفته بود كه مساوي مي شه دو امتياز علاوه بر حالت عادي مي گيره.وا اگه مثلا 3-3 مساوي شد و 4 نفر گفته بودن 1-1 و فقط يه نفر گفته بود 3-3 به اون يه نفر علاوه بر امتيازش يك امتياز هم تشويقي داده مي شه.

نظرتون چيه؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظر من این سیستم خیلی جالب نیست.چون آسون ترین قسمت که برد مساوی یا باخت بود بیشترین امتیاز رو داره.
و باز گفتم،تعداد گل یک تیم رو حدس زدن خیلی خیلی آسون تر از تعداد گل هردو تیم یا همون نتیجه ی بازی میشه.
نمیشه بگیم 1 امتیاز برای تعداد گل هر تیم.
یعنی کسی که فقط یکی از احتمال های 1-2-3-4 و.. رو بگه 1 امتیاز بگیره،
و کسی که یکی از احتمال های به توان رسیده ی نتیجه ی کلی رو بگه 2 امتیاز ؟

اونی که نتیجه ی کلی رو درست گفته خیلی کار سخت تری انجام داده و حقشه امتیاز بیشتر از دو برابر بگیره.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

اولین مسابقه از بازی با فیورنتینا شروع میشه و بعد در تمام بازی های رسمی یووه ادامه خواهد داشت.
به برنده هم از طرف حسین جایزه داده میشه.

البته فقط به نفر اول ، چون من پارسال نایب قهرمان شدم 1 تبارک الله هم بهم نگفتن !!!!!!!

-اگر کسی فقط برد،مساوی،یا باخت رو درست بگه 2 امتیاز می گیریره.
-اگر کسی تعداد گل یک تیم رو درست بگه 5 امتیاز میگیره.
-اگر کسی تعدادگل 2 تیم،یعنی نتیجه رو درست بگه 12 امتیاز میگیره.
-اگر تنها یک نفر نتیجه را کامل درست بگه 15 امتیاز میگیره.

با تمام احترامی که به نظر مدیران دارم باید بگم که اصلا از شیوه امتیاز دهی جدید خوشم نیومد

و قبولش ندارم و امتیاز دهی پارسال رو خیلی بیش تر می پسندم !!

حالا علتش چیه !!!!!!!

علتش اینه که اگر 1 نفر 2 3 بار 12 یا 15 امتیاز بگیره ، فاصلش خیلی با سایر رقبا زیاد می شه

و این طوری هیجان بازی کم میشه

و من پیش بینی می کنم که در اواسط فصل به جایی برسیم که مثلا اختلاف نفر 5 جدول با نفر

10 جدول 40 امتیاز باشه که در این صورت هم فرد عقب مونده ناامید میشه
هم جذابیت و حساسیت پایین میاد .

در مجموع باید بگم که من تابع نظر مدیران هستم و اطاعت می کنم !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
البته اگر امتیاز ها به یک نسبت افزایش پیدا کنند هیچ فرقی نمیکنه! یعنی همون طور که داری میگی مثلا یک اختلاف ۴۰ امتیازی رو توی ۵-۶ هفته میشه جبران کرد.پارسال هم یک اختلاف ۱۵ امتیازی رو توی همین مدت میشد کم کرد. اما به نظر خود من هم میزان امتیازی که به کسی که فقط نتیجه برد یا باخت یا تساوی رو گفته داده میشه کمه.یعنی حداقل فاصلش با حداکثر امتیاز زیاده. میشه این امتیاز رو از ۲ به ۴ تبدیل کرد و بقیه امتیاز ها رو هم ۱ یا ۲ واحد افزایش داد. کلا توی مسابقه امسال سقف امتیاز ها بالاتر میره اما فکر میکنم که تناسب خوب رعایت شده

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

میشه این امتیاز رو از ۲ به ۴ تبدیل کرد و بقیه امتیاز ها رو هم ۱ یا ۲ واحد افزایش داد.

من با این 100 درصد موافقم

چون این جوری حداقل فردی که نتیجه دقیق رو توی چند هفته نمی تونه بگه

ناامید نمیشه و کم کمک جلو میاد !!!!!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من چرا انقدر دنبال اعداد بزرگ هستید ؟ میتونیم به کسی که نتیجه برد ، باخت و مساوی رو درست پیش بینی میکنه ، یک امتیاز بدیم کسی که نتیجه کل بازی رو دقیق درست میگه ، پنج امتیاز بگیره یعنی یکی که کلا نتیجه رو درست پیش بینی کرده شش امتیاز بگیره دیگه نیازی به 15 و 12 امتیاز نیست ، خیلی دارید اعداد رو بزرگ میکنید ، اینطوری با یه نتیجه درست به کل جدول تغییر میکنه فکر میکنم امتیازها از 10 امتیاز تجاوز نکنن بهتره با تشکر

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
منم با کمال موافقم! امتیازات باید معقولانه باشن. به نظر من باید به نتیجه درست با تعداد گل درست بهای بیشتری داده بشه تا اختلاف اونایی که درست پیش بینی میکنن با اونایی که اکثر اوقات پیش بینیشون درست از آب در نمیاد محسوس باشه. منظورم اینه که اگه کسی نتیجه رو درست (با تعداد گل درست) گفت با اونی که نتیجه رو با تعداد گل اشتباه پیش بینی کرده یک اختلاف مثلاً 3 امتیازی وجود داشته باشه تا در آخر مشخص بشه که فلان شخص چقدر تو پیش بینی هاش موفق تر از بقیه بوده

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من روشی رو پیشنهاد دادم که فعلا ً امین نظر موافق داده منتظریم بقیه هم نظر بدن و بعد اینجا اعلام بشه تقریبا ً سبک مورد نظر رضاست فقط با تغییراتی در نسبت فاصله امتیازات توی این روش نسبت به روش فصل قبل افراد بیشتری از هر بازی امتیاز میگیرن کمترین امتیاز یک و بیشترین امتیاز ده هستن سعی می کنیم این روش با ذکر تمام موارد مشمول امتیاز تا قبل از شروع مسابقه توی همین تاپیک اعلام بشه

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من روش مورد نظر رو اینجا با ذکر مثال می نویسم که بهتر متوجه بشیم فکر کنید بازی انجام شده و یوونتوس فیورنتینا رو 2-1 برده حالا می رسیم به احتمالات و امتیازات تعلق گرفته پیش بینی های احتمالی : یوونتوس 1-1 فیورنتینا 1 امتیاز (نتیجه اشتباه و تعداد گل صحیح یک تیم) یوونتوس 2-2 فیورنتینا 1 امتیاز (نتیجه اشتباه و تعداد گل صحیح یک تیم) یوونتوس 2-3 فیورنتینا 1 امتیاز (نتیجه اشتباه و تعداد گل صحیح یک تیم) یوونتوس 0-1 فیورنتینا 1 امتیاز (نتیجه اشتباه و تعداد گل صحیح یک تیم) یوونتوس 1-0 فیورنتینا 2 امتیاز (نتیجه صحیح با تعداد گل کاملا ً اشتباه) یوونتوس 3-0 فیورنتینا 2 امتیاز (نتیجه صحیح با تعداد گل کاملا ً اشتباه) یوونتوس 3-1 فیورنتینا 3 امتیاز (نتیجه صحیح و تعداد گل صحیح تیم بازنده) یوونتوس 2-0 فیورنتینا 4 امتیاز (نتیجه صحیح و تعداد گل صحیح تیم برنده) یوونتوس 2-1 فیورنتینا 8 امتیاز (نتیجه کاملا ً صحیح) یوونتوس 2-1 فیورنتینا 10 امتیاز (پیش بینی کاملا ً صحیح به تنهایی) طبیعیه که هر نتیجه ای به غیر از نتیجه های مذکور (به استثناء موارد شماره 5 و 6) هیچ امتیازی رو در بر نمی گیره منظورم پیروزی یوونتوس با هر نتیجه ای و تعداد گل های اشتباه هر دو تیمه که من فقط به 1-0 و 3-0 اشاره کردم که می تونه خیلی نتیجه های دیگه باشه

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
من میگم فیورنتینا 2-1 میبره اگه درست بود امتیاز نمیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
یه بار دیگه اینایی رو که نوشتم بخون من نتیجه فرضی رو گفتم و با توجه به احتمالات مرتبط با اون نتیجه نوع امتیازات رو مشخص کردم ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- واسه اینکه همه جوانب در نظر گرفته بشه یه ماده دیگه رو هم اضافه می کنیم همونطورکه وقتی کسی به تنهایی نتیجه کاملا ً صحیح رو پیش بینی می کنه به جای 8 امتیاز 10 امتیاز می گیره این 2 امتیاز رو به بقیه امتیازاتی که به تنهایی کسب میشن هم اختصاص بدیم یعنی حتی اگه کسی به تنهایی 1 , 2 , 3 و 5 هم بگیره اون 2 امتیاز اضافه بشه البته به شرطی که اون امتیاز به تنهایی بالاترین امتیاز هر بازی باشه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
به نظر من شاخ و برگ زیادی به امتیازدهی دادید! لزومی نداره که کسی نتیجه 3-2 رو به نفع فیورنتینا گفته امتیازی بگیره! چون از ریشه و اصل نتیجه رو اشتباه گفته! دیگه خیلی به تعداد گل بها دادید!طوری که نتیجه کلی(برد-باخت-مساوی) رو نادیده گرفتید! حتماً نباید این همه تغییر و تحول نسبت به مسابقه فصل قبل انجام بدید.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
خیلی حساب کردنش براتون سخته !!! ولی خوشحالم که استقبال فعلا که عالی بوده و آخرین بازی های فصل پیش با تکراری هاش حداکٍر 30 نفر پیش بینی می کردند ولی 42 تا پیش بینی شده !!!!! امیدوارم امسال رقابت با شیوه جدید خیلی جذاب تر از پارسال باشه!

hadielec

hadielec

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 262 ارسال
با عرض سلام و خسته نباشید من در مسابقه اول شرکت کردم و نتیجه رو درست پیش بینی کردم و  به گفته شما 8 امتیاز گرفتم. می خاستم بدونم آیا با امتیازی که کنار اسمم نوشته یکیه؟ اگه آره پس چرا هنوز لحاظ نشده؟؟ اصلا این امتیاز کجا بدردم میخوره؟ جایزه ایم درکار هست یانه؟؟ ممنون میشم اگه یه جواب کامل در مورد امتیازا بدبد.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اون امتیازی که زیر یوزر شما نوشته میشه به نوع فعالیت شما در فوروم مربوط میشه اما این 8 امتیاز مربوط به مسابقه پیش بینه درمورد نوع جایزه هم حسین صالحی تصمیم میگیره

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
اختلاف اونايي كه كاملا درست گفتن با بعدي ها خيلي زياد شده توي اين سيستم 8 ، 2، 1. به نظر ميرسه فقط با پيش بيني كاملن درست ميشه امتياز جمع كرد و اگه نتيجه كلي درست باشه و گلها غلط باشه پيش بيني به درد نميخوره و امتياز تقريبا با اينكه كاملن غلط بگي خيلي فرقي نميكنه. اين به نظر من يك اشكاله توي اين سيستم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی