پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسابقه ی پیش بینی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
305 پاسخ برای این موضوع

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
ماني لطفا جدول امتياز ها رو درست كن :rtfm: :juvefan:

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
آخ جان اگه همين طور ادامه بدم سهميه ليگ قهرمانان ومي گيرم :دی:

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
خدا لعنت كنه اين رانيري رو كه باعث شد 2هفته امتيازنكيرم :fighting29:

mostafa

mostafa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 123 ارسال
agha ye ki beman bege man chikar konam man 19 ordibehesht miram khedmat mikham mard sham chikar konam mikham hame pishbiniharo karde basham ama nistam ghable bazie juve ba milan miram :cray: ye rahe hal begid masalan az ghabl hamaro pish bini konam ya masalan begam hame bazia masalan ba in natije tamom mishe faghad begid man chikar konam komak :cray:

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
ماني كمكت مي كنه مصطفي جان :clap:

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
مصطفی جان نتایجت رو واسه من بفرست ایشالا سربازی هم یه جایی که دوست داری بیفتی و زود تمام شه

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال

مصطفی جان نتایجت رو واسه من بفرست
ایشالا سربازی هم یه جایی که دوست داری بیفتی و زود تمام شه

یادش بخیر.انگار همین دیروز بود که من می خواستم برم خدمت. مصطفی جان.ناراحت نباش.میری آموزشی زندگی میکنی.باور کن بهترین دوران زندگی هست. قدر لحظه لحظشو بدون.

روز آخر خیلی سخته.خدافظی با رفیقایی که دیگه شاید اصلا نبینیشون.وقتی بری متوجه حرفام میشی.
=======
یادمه منم میخواست برم مانی برام این دعا رو کرد و تو شهر خودم افتادم.کلا مانی مستجب دعاست. :دی:

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
;D سربازا برن تو صف ;D كيلومتري صدهزار تومن ;D

MHR

MHR

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 56 ارسال
سلام اسم من توي جدول امتيازات نيست!!!

mostafa

mostafa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 123 ارسال
az hamaton mamnonam :juvefan: faghad akhe man ke nemidonam tim to che che sharayetie ya masalan shayad badan bazam bazi dashte bashe on moghe besayt dastrasi nadashte basham :cray: migam man bazie milan o pish bini mikonam baghie bazia harchi bod natijeye manam hamon natijei ke adel jon mige emtiazamonam nazdike :cray: moshkeli nare :cray: rasti baradara man dane 2e tekvandoam to sarbazi bedardam mikhore :sad53: :Juveflag:

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
آره.موقع تقسیمات بدرد میخوره.اگه حکمی قهرمانی چیزی داری کپی بگیر و ببر با خودت.تو پادگان ما که بدرد بعضی از بچه ها خورد.

mostafa

mostafa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 123 ارسال
baro bach tehran oftadam kahrizak dame hamaton garm emkanesham ziade to yetim pa bezanam :juvefan: :juvefan: :juvefan: :juvefan: :juvefan: :sad53:

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
آرزوهاي من ردخور ندارن ;D

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
:دی:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
شماها چه دل و دماعي داريد! نه تنها پيش بيني نميكنم بلكه از نتيجه بازي هم تا چند ساعت آينده اش هم بي اطلاعم! به محسن جونز تبريك ميگم. ديگه داداش ماست ديگه. اراده كنه بهترين تيم يوونتوسي در هتتريك هم ميشه ماشاا... ماشاا... بهش بگيد ! ماشاا... صد بارك ا... بهش بگيد ! ماشاا... هركي نگه ماشاا... ، سوراخ سوراخ ايشاا... سواره الاع ايشاا... ! خونه آقا ايشاا... ! اينم به افتخار داش محسن شعر سرودم :پي

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
خدا لعنت كنه اين رانيري رو 4-5هفته است هيچ امتيازي نگرفتم از رده 4 جدول سقوط كردم 9-10

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21177 ارسال
منم همینطور ... !! ( این فروم چرا اسمایل سوت نداره ؟ ;D )

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
محسن فقط 5 امتیاز دیگه لازم داره تا برنده مسابقه پیش بینی این فصل بشه درغیراینصورت فقط عابد می تونه رقیب محسن واسه اول شدن باشه عابد واسه اول شدن به 17 امتیاز نیاز داره من واسه فصل بعد یه سری تغییرات در نظر گرفتم که با مشورت با شما درمورد انجامشون تصمیم گیری می کنیم یکی از این تغییرات اعلام نتایج در چند هفته پایانی بصورت همزمان هست ;D واسه این کار دلیل دارم و به خاطر حساسیت این دو هفته این موضوع رو هفته بعد میگم یکی دیگه هم درمورد حذف 1 امتیازیه که باید ببینیم چقدر موافق و مخالف داره

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
به نظر من پيش بيني ليگ و جام حذفي و ليگ قهرمانان و جدا كنين يه جدول مجموع هم بزارين واسه بازيهايي كه تو حذفي به پنالتي مي كشه هم يه فكري بكنيين

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اگر فروم VB بشه خیلی می تونیم پیش بینی رو قشنگ تر اجرا کنیم !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی