پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

الکساندر منینگر

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
241 پاسخ برای این موضوع

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

خيلي هم نبود جيجي به چشم مياد ديشب اون توپي رو كه بد دفع كرد افتاد جلوي پاي سيدورف يادتونه يا گل بازي اينتر.

بوفون هم بعضي مواقع اشتباه ميكنه!
اينهمه چيزاي خوبش رو ول كردي اين 2تارو چسبيدي ؟

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال
دوستان باید خداوند را شاکر باشیم که همچین گلری داریم هیچ بازیکنی کامل و صد در صد نیست اما وقتی سالهای گذشته رو نگاه میکنیم که تیم ما چه ضرباتی رو بابت نداشتن یک گلر خوب در هنگام نبود بوفون متقبل شده متوجه میشیم منینگر الان چه نعمتیست برای ما در این فصل هم از بازیکنان موثر یووه بوده است .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
من منینگر رو از قبل میشناختم و وقتی که به یوونتوس اومد بی اندازه خوشحال شدم ولی فکر نمیکردم که اینقدر خوب کار کنه ولی وقتی توپ میاد رو دروازه میترسم ! من واقعا نمیتونم بوفون رو نادیده بگیرم ! برای من هیچکس بوفون نمیشه ! بعضی موقع ها وقتی تیم حریف حمله میکنه میگم که این توپ گل نمیشه ولی واقعا دلهره و استرس دارم ! شاید واسه عادت به بوفونه که این حس رو دارم ، در حالی که خیلی خیلی منینگر رو قبول دارم !

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
دروازه بان خوبیه. تنها ایرادش اینه که توپها رو جای اینکه بگیره مشت میکنه. شوتگیر خوبی هم هست و تو خروجهاش دقت میکنه. ترست طبیعیه بهمن جان ;D با بازگشت جیجی همه چی درست میشه!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
منینگر بعد از بازی دیشب گفته : امروز وقتی در میدان بودم به اینکه دارم در مقابل تیم سابقم بازی می کنم فکر نکردم!سیه نا بازی تیمی خوبی ارائه داد و موقعیت هایی رو هم ایجاد کرد.من از برد امروز و عملکرد خودم خوشحالم. در ادامه گفته : سال ۲۰۰۸ سال خیلی خوبی برای من بود.با سیه نا فصل خوبی رو پشت سر گذاشتیم و بعد هم به یووه اومدم و امکان بازی های خیلی زیادی برام فراهم شد حتی در بازی های مهمی مثل بازی با رئال.من خیلی بیشتر از چیزی که فکر می کردم فرصت نصیبم شد.هنوز هم تا پایان فصل زمان و فرصت زیادی باقی مونده.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
دروازه بان خیلی مطمئنی است و از اون اشتباهات بچه گانه اصلا نمیکنه.حیف که خوب بوفون هم هست و باید جاش و به بوفون بده.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
فکر کنین این فصل هم بلاردی تو دروازه بود وای چه میشد خدا رو شکر که منینگر رو بهمون داد من واقعاً ازش راضی هستم کاراش حساب شدست تازه دروغ نگم بعضی کارهاش رو که میبینم حسودیم میشه که چرا بوفون یه همچین کارایی نمیکنه ;D

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
اين هم واكنش خوب منينگر تو بازي ديروز

http://juvepoland.co...?op=get&id=1856

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
خاک بر سر این مسعولین ورزشگاه اون چه چمنیه ؟ تو ایتالیا و یه همچین ورزشگاهی !

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
چمن تا بازي جنوا خوب بود ولي بعد از اون مسابقه راگبي لعنتي چمن اينطوري شده.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
ربطی به راگبی نداره! توی تورین برف خیلی زیاد می باره و در ضمن این ورزرشگاه برای دو تیمه یعنی هر هفته توش بازی برگزار میشه. اما در کل کیفیت چمن استادیوم های ایتالیا پایین اومده و تا حالا خیلی ها به این مساله اعتراض کردن

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
اتفاقا به خاطر راگبيه اون تيكه هاي بزرگ مربعي شكل تيره اي كه روي چمنه به خاطر راگبيه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی با سیه نا چمن کامل عوض شده بود. بعد از راگبی چمن خیلی خراب بود و بعضی جاهاش قهوه ی بود و کلا طرح که نداشت هیچی،خطوط زمین راگبی هم توش بود. ولی برای بازی با سیه نا چمن طرح جدیدی داشت و کلا صاف بود. ولی کیفیتش مثل همیشه و بقیه زمین هایی ایتالیایی خیلی پایین بود و زود خراب میشد در جریان بازی.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اسم تاپيك رو عوض كنيم بذاريم "چمن المپيكو" چطوره؟؟؟ ___________________________________________ من بعد از اينكه ميرانته از يووه رفت همش مي ترسيدم بوفون مصدوم بشه ، اما الان اصلا از اينكه بوفون نيست نمي ترسم چون منينگر خيلي خوب بوده تا به اينا ، ولي از حق نگذريم بوفون يه چيز ديگه‌ست!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
دلم براش میسوزه ! این دروازه بان فوق العادست و واقعاً حیف که هیچوقت این آمادگی رو توی فوتبالش نداشت وگرنه الآن خیلی موفقتر از این حرفها بود . مگه چیش از یرزی دودک کمتره که زمانی جزو Number 1 های اروپا بود . دیشب وقتی روی نیمکت دیدمش خیلی دلم سوخت که دیگه با اومدن بوفون باید دلش به جام حذفی خوش باشه ولی من به جرات میگم هیچ دروازه بان دومی تو حداقل یک دهه اخیر به گرد پای منینگر هم توی یووه نمیرسه و حتی تو اروپا هم جزو بهترین دروزه بانان ذخیره یک دهه اخیر بوده و هست . من فقط امیدوارم سالها تو یووه بمونه و با توجه به اینکه 31 سالشه با همین کیفیت تا 3-4 دیگه تو یووه ماندگار باشه . امیدوارم یعنی مطمئنم که همین روحیه رو حفظ کنه و با یووه به موفقیت و قهرمانی برسه .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من جای رانیری بودم چند بازی در میان منینگر و میگذاشتم تو گل و جام حذفی رو هم به اون میدادم.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خیلی عالی عمل کرد تو مدت غیبت بوفون واقعا دمش گرم از اون چیزی که من انتظار داشتم خیلی بیشتر بود

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
به نظر من به راحتی میتونیم بهش اعتماد کنیم و بازیهای کوپا رو بهش واگذار کنیم تا بوفون هم استراحت کنه.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من ترجیح میدم بازی فردا شب منینگر به جای بوفون توی دروازه بایسته من هنوز اون اعتماد به نفس و روحیه لازم رو توی چهره بوفون ندیدم

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
خوب دیگه جیجی من برگشت و منینگر باید بره رو نیمکت ...... که هم خوشحالم که جیجی اومد و هم ناراحتم که منینگر باید بره رو نیمکت .... ;D :'( در کل من به شخصه از تمام زحمات منینگر متشکرم و از او شخصا سپاس گذاری میکنم !!! Thanks Calligi ;)

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی