پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

الکساندر منینگر

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
241 پاسخ برای این موضوع

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
چی؟؟؟ کدوم عکس؟؟!!! عکس جورجیو نداره این تو که!!!

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

چی؟؟؟ کدوم عکس؟؟!!! عکس جورجیو نداره این تو که!!!

پايينه استقبال گــرم بـــوفـــون مهربانترین و با اخلاق ترین بازیکن جهان Kiss

اوني كه نشسته تو ماشين نيمه خك شده (سمت راست)

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
وه!!! چه دقتی....!!! دم شما گرم بابا... نمی دونم...راست می گی ، شاید جورچیو باشه [با توجه به دماغش ، اینطور حدس می زنم!] ...ولـــــــــی در مورد جورجیو درست صحبت کنا...کچلم خودتی !!! ;D خنده هم نداره اصلا!!

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

وه!!! چه دقتی....!!!
دم شما گرم بابا...
نمی دونم...راست می گی ، شاید جورچیو باشه [با توجه به دماغش ، اینطور حدس می زنم!] ...ولـــــــــی در مورد جورجیو درست صحبت کنا...کچلم خودتی !!! ;D
خنده هم نداره اصلا!!

ميدوني چرا كچل شد ؟؟؟؟

اين كچل شدن تو همين دو سه روز اتفاق افتاد از دست كيمنتي و لگروتاليه و ملبرگ

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
اين كچله كه جورجيو نيست . كيمنتيه ، تابلوئه از ته ريش سفيدش نفهميديد؟

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

اين كچله كه جورجيو نيست . كيمنتيه ، تابلوئه از ته ريش سفيدش نفهميديد؟

فكر كنم عكس رو اشتباه گرفتي

اگر هم هموني كه من گفتم رو نگاه كرده باشي ميفهمي كه دروازبانا تو اين تمرين همه يه دست قرمز پوشيدن و بقيه بازيكنا زرد پس اون بازيكن كيمنتي نيست.
============================

حالا ديگه ولش كنيد من كلا تاپيك رو منحرف كردم ;D ;D ;D

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
خیلی خرید عالیه. یه ذخیره مطمئنه. پس بالاخره یه خرید خوب از این مدیرا دیدیم هم تجربش عالیه هم سنش. از همه نظر مناسبه.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
ميدونيد اين همون دروازه بانيه كه توتي توي اون بازي كه 3 0 به سيه نا باختن مشت كاريش مي كرد. كلا يووه از بازيكنايي كه با توتي خاطره دارن خوشش مياد . اون از پولسن اينم از منينگر.

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

ميدونيد اين همون دروازه بانيه كه توتي توي اون بازي كه 3 0 به سيه نا باختن مشت كاريش مي كرد.
كلا يووه از بازيكنايي كه با توتي خاطره دارن خوشش مياد . اون از پولسن اينم از منينگر.

يوونتوس از اين كارايي كه به ضرر ايتاليا شده زياد كرده (البته اين عليه توتي بوده)

پولسن (باعث اخراج توتي شد)و ترزگه (به ايتاليا گل زد جام ملتها گل طلايي) ابراهيموويچ (بازم تو جام ملتها به ايتاليا با پشت پا گل زد)

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
واقعا خبر خوبی بود پیوستنش به یوو حداقل کابوس بازی کردن کیمنتی رو دیگه نداریم

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال
من هم از پیوستنش واقعا راضی ام .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خدا رو شکر توی دو بازی اخیر بسیار خوب بازی کرده و اصلا تنمون مثل گذشته نمی لرزه وقتی می شنویم که بوفون نیست !!!! همین بازی های خوب سبب می شه که رانیری اعتماد بیتشری بهش داشته باشه و نشون داده یکی دیگه از خرید های خوب مدیران بوده !!!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال
سلام دوستان من به نظر من يكي از خريد هاي خوب يووه بوده و ميتونه تا مدت ها ذخيره مطمئني براي بوفون به حساب بياد . فكر كنم با خيال راحت ميشه به بوفون در مسابقات جام حذفي استراحت داد و مثل پارسال شاهد گل هاي درخشان نباشيم !!! با تشكر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
به نظر من امائوری و منینگر بهترین خرید های این فصل یوونتوس بودند چون کاملا به کار یووه اومدند. منینگر چیزی بیشتر و آماده تر از یک دروازه بان دومه و من می تونم حتی توی بازی های مهم هم بهش اعتماد داشته باشم. روی ارسال های بلند،روی تک به تک ها،روی شوت های فاصله کم و شوت های راه دور توی این بازی ها امتحان پس داده و تاحالا نقصی که نداشته هیچ،در صحنه های یوونتوس رو از امتیاز دادن نجات داده. خیلی هشیاره،یعنی،سریع واکنش نشون میده،سریع تصمیم میگیره،و با تجربه و پخته نشون می ده.حتی اگر توجه کنید روی تنها گلی که تاحالا خورده،با اینکه مهاجم حریف فقط 1 قدم با خط دروازه و منینگر فاصله داره بعد از اینکه سر می زنه توی همون فاصله ی کم منینگر شیرجه میره ! (گل که یوونتوس خورد رو دوباره ببینید). شاید بوفون هم اگر بود فقط توپ رو نگاه می کرد چون از همچین فاصله ی کمی نمیشه کاری کرد و منینگر هم نتونست،ولی اینقدر شاداب و هشیاره که برای اون هم شیرجه زد. یکی دیگه از خصوصیت های منینگر که خیلی باعث خوشحالی من میشه،اینه که با مدافع های خیلی ارتباط داره،سرشون داد میزنه،تشویق می کنه،بهشون روحیه میده و مرتب در حال صحبت و داد زدنه !! این خیلی خوبه برای دروازه بان.هم نشون دهنده ی یه ویژگی مثبته برای دروازه بانیه،هم نشون دهنده ی اعتماد به نفس منینگر. مثلا بلاردی و کمینتی اینقدر اعتماد به نفس ندارند که سر دفاع داد بزنند.من همچین چیزی ازشون ندیدم. ولی منینگر اینکارو می کنه. به نظر من یه دروازه بان کامله.و دیگه با مصدوم شدن بوفون دوباره نگران دروازه نمی شم. **

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
در تایید صحبت های رضا باید بگم دروازه بان با تجربه ای هست که هر حال هر چی باشه توی تیم های بزرگی چون ارسنال و فیورنتینا دروازه بان اول بوده و همیشه هم خوب بوده !!!! چیزی که جالب هست اینه که تیم زیا عوض می کنه !!!! از سال 1994 تا 2008 این دروازه بان 31 ساله 12 باشگاه عوض کرده که معروف ترینشون به ترتیب یووه - ارسنال - فیورنتینا - اسپانیول و تورینو بودند !!!! راستی 30 بازی هم واسه تیم ملی اتریش انجام داده !!! چیز که خیلی واسو جالب بود رابطه لازم میان دروازه بان و خط دفاع بود که به خوبی بلده !!!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
درسته امشب هر بار که دروازه اش تهدید شد اونطوری نبود که اون توپ توسط واکنش منینگر دفع بشه ولی استیل ایستادنش در دروازه و اعتماد به نفسی که داره باعث شده که اونو یک دروازه ذخیره خیلی خوب بدونیم . نحوه جاگیری هاش و صحبت کردن با مدافعینش هم خیلی خوب هستش . در کل ثابت کرده که ذخیره خیلی خوبی برای بوفون هستش و خیلی بیش از یک ذخیره میشه بهش اعتماد کرد . در ضمن روی گل هم به هیچ عنوان مقصر نبود و حتی اگر بوفون هم بود گل میخورد چون فاصله فن نیستروی با دروازه خیلی کم بود و قدرت تصمیم گیری و واکنش سریع رو از منینگر گرفت .

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
واقعا بهترین انتخاب در نبود بوفون هست . خیلی قشنگ روازبانی کرد . بدون اشتباه . بدون ریسک . واقعا قشنگ دروازبانی کرد

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اون شوت اشنایدرو که به زیبایی هر چه تمام تر گرفت واقعا عکس العملش خیره کننده بود یه جا هم نذاشت راموس شاخ شه خیلی قشنگ اومد بیرون

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
بهترین دروازه بان دومی هست که تابحال دیدم , مطمئنم با این روند تا 6 سال دیگه هم دروازه بان مطمئنیه :)

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
خیلی با اعتماد به نفس بود... یه جوری تو گل وایساد هبود و دفاع رو حمایت میکرد که انگار 10 ساله تو یوونتوس با این مدافعها بازی. تعصبش هم واقعا ستودنیه. یه جا کیمنتی رو نشون میداد که داشت گرم میکرد..رنگم پرید گفتم نکنه این بیاد تو زمین!!!!!!!!!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی