پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ژابی آلونسو

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
65 پاسخ برای این موضوع

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
دوستان عزیز البرتو رو به نظر من باید یوونتوسی بدونید نه الونسو

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
با این همه تعریف هایی که از آلونسو شد کسی می دون چرا توی یورو جمع دقایق بازی کردنش 90 دقیقه هم نشد ؟ منم فکر نمی کنم خیلی بازیکن تاپی باشه شاید بازیکن بدی نباشه ولی اگه عالی بود هم لیورپول انقدر راحت از دستش نمی داد و هم تیم ملی اسپانیا دقایق بیشتری بهش بازی می داد

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

با این همه تعریف هایی که از آلونسو شد کسی می دون چرا توی یورو جمع دقایق بازی کردنش
90 دقیقه هم نشد ؟
منم فکر نمی کنم خیلی بازیکن تاپی باشه
شاید بازیکن بدی نباشه ولی اگه عالی بود هم لیورپول انقدر راحت از دستش نمی داد و هم تیم ملی اسپانیا دقایق
بیشتری بهش بازی می داد

به نظر من دقایق بازی یک بازیکن توی تیم ملی اصلا ملاک خوبی نیست!چون با این استدلال می تونیم بگیم کوییلارلا و دل پیرو هم بازیکن های تاپی نیستن
من خودم وقتی بازی های ۲-۳ فصل پیش آلونسو توی CL رو به یاد میارم مطمئن میشم که بازیکن خوش استیل و کارآمدی هست.
دقیقا یادمه زمانی که بحث سر اومدن سیسوکو به یوونتوس بود اکثرا می گفتیم هیچ تیمی برای بازیکن ذخیره این مقدار پول نمی پردازه و اگر سیسوکو بازیکن خوبی بود لیورپولی ها خودشون ازش استفاده می کردن!ر حالی که وقتی به یوونتوس اومد همه رو متوجه اشتباهشون کرد

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ولی من از اول به سیسوکو ایمان داشتم تاپیکش هست ولی از بازی آلونسو حتی همون دو سال پیش هم خوشم نمیومد ضمن اینکه الکس هر وقت بوده به تناوب بازی کرده نه اینهکه مثل آلونسو کل دقایق بازیش توی یورو به یه نیمه هم نرسه اون هم واسه تیمی که تا فینال رفته شاید الکس الآن بهش زیاد بازی نمی رسه ولی هم سن آلونسو که بود اینطوری نبود

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
ژابی به نظر من دقیقا شرایط سیسوکو رو داره !!!! در تیم لیورپول پشت صف هافبک هایی که بیش تر اسم و رسمشون اونا رو ترکیب می زاره تا بازیشون قرار گرفته !!!! و من مطمئنم ؤابی برای اینکه خودشو ثابت کنه در یووه خواهد درخشید و دوباره به یکی از بازیکنان ثابت تیم ایتالیا تبدیل خواهد شد !!!! ژابی به خوبی می تونه تیم رو راه بندازه !!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من از الکس فقط به عنوان یک نمونه از بازیکن هایی که کم بازی کردن نام بردم.هدفم مقایسه این دو بازیکن نبود البته برای بازی نکردن آلونسو در اسپانیا دلایل زیادی هست.شاید مهم ترینش زوج فوق العاده سنا و ژاوی در میانه میدان بود.درسته که در تفکرات آراگونس بازیکن هایی مثل کازورلا به آلونسو تقدم داشتند اما خیلی از کارشناس ها هم از همین قضیه انتقاد کرده بودن.در کل بازی نکردن آلونسو در درجه اول به خاطر خوب بازی کردن بازیکن های اصلی بود. اما شاید اگر مربی دیگه ای جای آراگونس بود بازی های بیشتری به آلونسو می رسید ضمن اینکه حتی اگر به یووه بیاد و ستاره هم نباشه یوونتوس چیز زیادی رو از دست نداده چون داره به اندازه یک بازیکن خوب ( اما نه ستاره!) براش پول پرداخت میکنه!

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
به نظر من سیسوکو اونقدر عالی نبود که لیورپولی ها پشیمون بشن از فروشش . مطمئنا اگه بازیکن فوق العاده بود لیورپول اونقدر حرفه ای بود که به این راحتی ها از دستش نده. البته آلونسو بازیکن خوبیه اما به قول مانی یه سوپر استار نیست که اینقدر یووه داره خودشو به در و دیوار میزنه . به نظرمن یووه یه جورایی دیگه از سطح یه باشگاه تراز اول نزول کرده.

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال

. به نظرمن یووه یه جورایی دیگه از سطح یه باشگاه تراز اول نزول کرده.

چی گفتی ...؟؟؟؟؟؟؟ >:( :o دیگه نبینم از این حرفها بزنیو ..... سال دیگه که قهرمان شدیم می بینیم یووه تراز اول هست یا نه...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

به نظر من سیسوکو اونقدر عالی نبود که لیورپولی ها پشیمون بشن از فروشش .
مطمئنا اگه بازیکن فوق العاده بود لیورپول اونقدر حرفه ای بود که به این راحتی ها از دستش نده .

امین تو نیم فصل دوم چندبار بازی یووه و سیسوکو رو دیدی ؟! من که هرچی بازیهای مومو رو تو نیم فصل دوم مرور میکنم نقطه تاریکی تو بازیش نمیبینم و مطمئن تر میشم که یک ستاره بزرگ رو جذب کردیم .

دیگه دوره اسم ها سر اومده وگرنه هنوز بکام و رونالدو ستاره های فوتبال بودن !
یووه داویدز رو فروخت . چرا ؟ ادگار بازیکن نبود یا باشگاه حرفه ای نبود ؟ ادگار به دستور لیپی رفت چون با جذب آپیاه دیگه تو برنامه هاش جایی نداشت .
اگر اینجوری باشه که هیچ باشگاهی نباید بازیکن بفروشه چون حرفه ای قلمداد نمیشه !

در مورد ژابی هم کاملا با امین شهریوری موافقم و اصلا نمیتونم ژابی رو برای نیمکت نشینی تو تیم ملی بازیکن کوچکی بدونم . ژابی تک ستاره سوسیداد بود که یه تنه سوسیداد رو رهبری میکرد . تو مرسساید هم اونقدر خوب و مثبت بازی کرده که ارزش این پول و وقت رو داشته باشه . تازه به قول امین ما داریم پول یک بازیکن خوب رو میدیم نه یک ستاره ! در صورتی که موافقان ژابی اونو یک ستاره میدونن .

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال

امین تو نیم فصل دوم چندبار بازی یووه و سیسوکو رو دیدی ؟! من که هرچی بازیهای مومو رو تو نیم فصل دوم مرور میکنم نقطه تاریکی تو بازیش نمیبینم و مطمئن تر میشم که یک ستاره بزرگ رو جذب کردیم .

دیگه دوره اسم ها سر اومده وگرنه هنوز بکام و رونالدو ستاره های فوتبال بودن !
یووه داویدز رو فروخت . چرا ؟ ادگار بازیکن نبود یا باشگاه حرفه ای نبود ؟ ادگار به دستور لیپی رفت چون با جذب آپیاه دیگه تو برنامه هاش جایی نداشت .
اگر اینجوری باشه که هیچ باشگاهی نباید بازیکن بفروشه چون حرفه ای قلمداد نمیشه !

در مورد ژابی هم کاملا با امین شهریوری موافقم و اصلا نمیتونم ژابی رو برای نیمکت نشینی تو تیم ملی بازیکن کوچکی بدونم . ژابی تک ستاره سوسیداد بود که یه تنه سوسیداد رو رهبری میکرد . تو مرسساید هم اونقدر خوب و مثبت بازی کرده که ارزش این پول و وقت رو داشته باشه . تازه به قول امین ما داریم پول یک بازیکن خوب رو میدیم نه یک ستاره ! در صورتی که موافقان ژابی اونو یک ستاره میدونن .

تایید میکنیم خفن.
من که بی صبرانه منتظر حظورشم.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال

به نظرمن یووه یه جورایی دیگه از سطح یه باشگاه تراز اول نزول کرده.

بااین حرفت کانلا موافقم یوونتوس نباید به بازیکنان باج بده ولی متاسفانه ما داریم بهشون باج میدیم اونا هم بدتر میکنن

تا قیمتو ببرن بالا به نظر من که ما باید قید این بازیمنو بزنیم حالا خئبه خئدمونو به درودیوار بزنیم بعدش این بیاد بشه یه تیاگویه دیگه!!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
نه دیگه سیسوکو که اومد به خط میانی قوت بخشید و تیم اومد روپا ما از سیسو کو انتظار یک فوق ستاره را نداشتیم اگه آلونسو بیاد با سیسوکو یک تیم عالی مشویم.ومن اگه آلونسو بیاد حالا دژان هم بیاد من قول قهرمانی را میدهم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

ضمن اینکه الکس هر وقت بوده به تناوب بازی کرده نه اینهکه مثل آلونسو کل دقایق بازیش توی یورو به یه نیمه هم نرسه
اون هم واسه تیمی که تا فینال رفته
شاید الکس الآن بهش زیاد بازی نمی رسه ولی هم سن آلونسو که بود اینطوری نبود

فابرگاس چند دقیقه توی یورو بازی کرد ؟ در تمام بازی ها دقیقه 60 به بعد اومد،به جز فینال که دقیقه 63 از بازی بیرون رفت.
آیا ملاک مناسبیه که بگیم فابرگاس کم بازی کرد،پس خوب نبود ؟ پس ستاره نیست ؟ اونم تیمی که تا فینال رفت.

سیسوکو هم که گفتند،

مسئله این نیست،
مسئله اینه که ژابی یه بازیساز که ذاتا اینکار رو در بهترین سطح بلده،حالا شاید بهترین نباشه،
ولی حتما در سطح بالایی هست.چون در سطح بالایی هم بازی کرده قبلا.و توی یوونتوس ما بازیکنی با این خصوصیت نداریم.
سیسوکو در بازی بلند اصلا خوب نبوده.ولی ژابی استاد بازی بلنده.ترکیب سیسوکو و ژابی یه خط هافبک عالی میشه از نظر من.

زانتی و احتمالا تیاگو هم نیمکن نشین های خوبی خواهند بود.

به نظر من بازیکنی مثل ژابی که توی سن 26 سالگی سابقه ی بازی در 3 فینال اروپایی رو داره،
خیلی بهتر از استانکویچ و آکویلانی خواهد بود.و خیلی بهتر از خیلی های دیگه.

من شخصا خیلی دوست دارم توی یووه ببینمش.

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
واقعا گیج شدیم بالاخره میاد (خدا کنه) یا دژان؟

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
دوستان جریان استانکوویچ به نظر شایعه میاد احتمال حضور اون وقتی هست که از ژابی ناامید بشن طبق آخرین خبرها یووه امروز با آلونسو در فرانسه دیدار کرده استانکوویچ در درجۀ دوم یا پایینتر قرار داره.

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
با 90 درصد حرفهای رضا موافقم ! ( اون 10 درصد هم اغراق بیش از حده ) به نظرم سابقه ی بازی سیسوکو و آلونسو در کنار هم خیلی میتونه بهمون کمک کنه + که این دو نفر مکمل های خوبی هم برای همدیگه میتونن باشن ! درسته که هیچ کدومشون یه هافبک تهاجمی طراز اول نیستن اما به نظرم زوجشون خیلی به درد یوونتوس خواهد خورد ! البته باید فعلا صبر کنیم و ببینیم که به استخدام باشگاه در میاد یا نه !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال
سلام دوستان من به عقیده من الونسو میتونه یک بازیکن "جدید" در یوونتوس باشه ! جدید از نظر خصوصیات ! یک بازیساز کاملا حرفه ای ! از قدرت پاس دهی بالایی برخورداره . این فقط دو تا از خصوصیات بارز زابی هستند ، که هیچ بازیکنی در یووه این خصوصیت رو نداره به عقیده من . به علاوه اینها ، تجربه خوبی داره و مهم تر از اون ، یکی از بازیکنانی بوده که همواره با تیمش موفق عمل کرده ! منم معتقدم با شناختی که سیسوکو و ژابی از هم دارند ، میتونند زوج مناسبی رو تشکیل بدن . اما دژان استانکوویچ ! یکی از هافبک های تاثیر گذار اینتر بوده امسال و من به شخصه قبولش دارم ، نه بخاطر بازی های امسالش ، بلکه چندین سال بازی که ازش دیدم . اما اگر یادتون باشه الان حدودا 2 سال میشه که همش شایعه پیوستن استانکوویچ به یوونتوس مطرح میشه و خبری هم نیست ! با تشکر **

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

اما دژان استانکوویچ ! یکی از هافبک های تاثیر گذار اینتر بوده امسال و من به شخصه قبولش دارم ، نه بخاطر بازی های امسالش ، بلکه چندین سال بازی که ازش دیدم .
اما اگر یادتون باشه الان حدودا 2 سال میشه که همش شایعه پیوستن استانکوویچ به یوونتوس مطرح میشه و خبری هم نیست !

با تشکر

کجاش موثر بود این فصل ؟!
کلا 21 بازی کرد در طول فصل که 10 بارش تعویضی بوده.(2 بار به بازی اوده،8 باز از بازی خارج شده)

توی این 21 بازی،
1 بار نمره ی 7 گرفته

14 بار شش گرفته و بقیه موارد زیر 6 !

**

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

فابرگاس چند دقیقه توی یورو بازی کرد ؟ در تمام بازی ها دقیقه 60 به بعد اومد،به جز فینال که دقیقه 63 از بازی بیرون رفت.
آیا ملاک مناسبیه که بگیم فابرگاس کم بازی کرد،پس خوب نبود ؟ پس ستاره نیست ؟ اونم تیمی که تا فینال رفت.

سیسوکو هم که گفتند،

مسئله این نیست،
مسئله اینه که ژابی یه بازیساز که ذاتا اینکار رو در بهترین سطح بلده،حالا شاید بهترین نباشه،
ولی حتما در سطح بالایی هست.چون در سطح بالایی هم بازی کرده قبلا.و توی یوونتوس ما بازیکنی با این خصوصیت نداریم.
سیسوکو در بازی بلند اصلا خوب نبوده.ولی ژابی استاد بازی بلنده.ترکیب سیسوکو و ژابی یه خط هافبک عالی میشه از نظر من.

زانتی و احتمالا تیاگو هم نیمکن نشین های خوبی خواهند بود.

به نظر من بازیکنی مثل ژابی که توی سن 26 سالگی سابقه ی بازی در 3 فینال اروپایی رو داره،
خیلی بهتر از استانکویچ و آکویلانی خواهد بود.و خیلی بهتر از خیلی های دیگه.

من شخصا خیلی دوست دارم توی یووه ببینمش.

اول اینکه من نگفتم چون کم بازی کرده بازیکن خوبی نیست
گفتم اگه سوپراستار بود اینقدر کم بازی بهش نمی رسید
اون تعریف هایی که تو توی پست اول ازش کردی رو من گفتم در حد یه سوپراستار نشون دادی
درصورتیکه اینطور نیست
ضمنا ً فابرگاس در مقایسه با ژابی یه بازیکن کم تجربه ست و تیم های بزرگ اروپایی به بازیکنای کم تجربه به این
زودیا زیاد میدون نمیدن
پولی هم که قراره به ژابی بدن از پول خرید یه بازیکن خوب معمولی بیشتره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نه من هم نگفتم سوپراستاره ! من فقط میگم بازیکنیه که به درد یوونتوس می خوره.احساس میکنم سبک بازیش به کار یووه میاد ! هم قابلیتش رو داره،هم تجربش. حالا اگر اومد یووه و خوب نبود نگید تقصیره منه ;D ولی من فکر میکنم توی یووه موفق خواهد بود و به موفقیت یووه هم کمک خواهد کرد.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی