پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ژابی آلونسو

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
65 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ژابی الونسو بازیکن اسپانیایی و 26 ساله و دارای 1.86 قد.

ژابی یکی از بهترین بازی پخش کن ها در نوع خود است که مهارت خیره کننده ای در ارسال پاس های بلند و توی  عمق دارد.
ویژگی اصلی بازی او مهارت در ارسال پاس های بلند و عوض کردن جناح بازی است.شوت های خیره کننده ای هم می زند.
و ضربات آزاد هم خوب میزند،اولین گل خود را برای لیورپول از روی یک ضربه ی آزاد زد.

برای دیدن مهارت ژابی در پاس های بلند کافی این کلیپ " ژابی-ارباب پاس" رو ببینید.
بعد از حضور در لیورپول در حالی که خیلی ها فکر میکردند الونسوی جوان نمی تواند در لیگ انگستان بدرخشد،با درخشش جای ثابتی در ترکیب لیورپول پیدا کرد و به خاطر پاس های دقیق و بلندی که می فرستاد شهرت پیدا کرد.در یکی از بازی های حذفیFA کاپ درحالی که لیورپول 3-1 عقب بود،با درخشش الونسو که 2 گل زد و 2 پاس گل داد،لیورپول 5-3 حریف خودش رو برد،الونسو در اون بازی از فاصله ی 40 متری یک گل به ثمر رساند.

ژابی سابقه ی دوبار گل زنی از زمین خودی رو هم داره،اولی در یک بازی که دروازه بان جلو اومده بود و دروازه خالی بود،
از زمین خودی توپ رو توی گل فرستاد.از فاصله تقریبا 70 متری.اون هم با پای غیر تخصصی(چپ) (لینک)

بار دوم از بار اول عجیب تر بود،بی بی سی این شوت رو یک شوت ظالمانه نامید ! ژابی در زمین خودی صاحب توپ بود،دروازه بان چند قدم از خط دروازه جلو اومده بود،ژابی یکدفه تصمیم گرفت و شوت کرد،شوت با سرعت و قدرتی خیره کننده مستقیم به دروازه رفت و دروازه بان هم نتونست کاری کنه !
ژابی به اسکای گفته : من شوت های از راه دور رو خیلی تمرین میکنم و این ضربات رو اتفاقی نمی زنم.

بعد از قدرت پاسکاری و شوت زنی ژابی،او در کارهای دفاعی هم یکی خیلی خوب عمل میکند،و اینها وقتی با خونسردی و اعتماد به نفس ژابی ترکیب میشه،باعث میشه بین بازیکن های هم پست خود،یکی از بهترین های حال حاضر دنیا باشد.

ژابی 110 بازی برای لیوپرول انجام داده است.او در یک فینال جام ملت های اروپا و در 2 فینال چمپیونز لیگ بازی کرده است.و تا سن 26 سالی 47 بازی ملی دارد که از او یک بازیکن بسیار با تجربه و پخته ساخته است

ژابی فصل گذشته بعد از عوض شدن تفکرات تاکتیکی بنیتز،ابتدا جای خود رو در ترکیب اصلی لیورپول از دست داد،
ولی بعد از اینکه جرارد به عنوان مهاجم دوم استفاده شد،جا برای ژابی باز شد و دوباره به ترکیب برگشت.
با این حال،بنیتز به این بازیکن اجازه ی رفتن رو داده.با توجه با اینکه این بازیکن تا 2012 با لیورپول قراداد داره،
خریدن این بازیکن برای هیچ تیمی ارزان نخواهد بود.

**

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام رضا جان کلیپهایی که دادی رو دیدم اصلا خیلی پاسهاش بی جونه ، توی فوتبال ایتالیا مثل انگلیس نیست که همه نگاه کنن تا توپ به مقصد برسه ، سریع پاس رو قطع میکنن فکر میکنم اصلا بدرد یووه نمیخوره ، شوتهاشم اونطوری که تو گفتی محکم نیست ، کلا بیشتر دقت داره تا قدرت ، فکر نکنم بتونه جلوی مدافعین ایتالیا با این پاسهای بی جونش کاری بکنه با تشکر

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
نظر هرکسی واسه خدش مهترمه ولی زیدان هم توی یووه کاری شبیه به النسو داشت.پیرلو تو میلان هم همین نقش و داره.یعنی توپ پخش کنی و طراحی حملات.در مورد شوتاشم باید گفت که مطمئنن به این ضعیفی که میگی نیست. در ضمن حداقل تو این چند سال اخیر تیمای ایتالیایی جلو انگلیسیا کم اوردن.نمونش اخیرن لیگ قهرمانانی که یووه بود.جلو لیورپول هیچکاری نتونستیم بکنیم.یا سال قبلترش که ارسنال حذفمون کرد.اگه دقت کنی تو دو سال اخری که لیگ قهرمانان بودیم دوتا تیم انگلیسی حذفمون کردن.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این اون شوت دوم که از زمین خودی زد :

درسته دروازه بان اشتباه کرد،ولی شوت ژابی،از زمین خودی،با این قدرت مستقیم رفت توی گل.

فکر نمی کنم زدن این شوت با این دقت و این قدرت کار ساده ای باشه.
در ضمن،
همه پاس های بلند اینطوری هستند ! شوت که نیستند،پاس هستند.توی فوتبال ایتالیا هم ازین فضاها هست،
بارها شده توی این فروم بحث کنیم که اون سمت زمین خالیه،ولی کسی قدرت عوض کردن سمت بازی رو نداره.

حالا شاید عقیده داشته باشی این بازیکن سبک بازیش به درد یووه نمی خوره،ولی بی جون بودن پاس ها رو از کجا در آوردی ؟!؟!!

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
به نظر من ميتونه يه بازيكن مفيد باشه براي يوونتوس اما ستاره نميشه

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
منم کامل موافقم... می تونه خیلی موفق باشه... ولی عمرا ستاره نمی شه... به نظر من پاساش بی جون نیست اصلا... کجا دیدین که پاساش شل و وله....اصلا مگه می شه ، یه بازیکن تو این سطح فوتبال این اشتباه رو بکنه که پاساش بی جون باشه...؟؟!! کلا بازیکن قابل قبولیه فکر می کنم...!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من شما منطقه هایی که عوض میکنه رو نگاه کنید من از توی اون فیلمی که رضا گذاشته دیدم پاسهایی که میده زمینی هستند و تا به بازیکن برسند ، مدافعان نگاهشون میکنند ، ولی تو فوتبال ایتالیا با یه تکل قطعشون میکنن امیدوارم ژابی هم با اومدن به یووه بدرخشه و مثل سیسوکو تمام امید ما تو خط هافبک بشه باتشکر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
نه کلا ژابی هم پاس های خوبی میدهد و هم شوتهای خوبی می زنی پشته هیجدههای خوبی می زنه که یکش من دیدم تو گل رفت البته با آمدن ژابی یوونتوس میتونه چهر دو سه یک بازکنه.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
در اینکه ژابی بازیکن خوبی هست شکی نیست ولی من یادم نیست بازیکنی اسپانیایی تو ایتالیا درخشیده باشه و معمولا این جور بازیکن ها زود محو می شوند در ضمن تو این چند سال معلوم شده که سیستم 4-2-3-1 تو تیم های باشگاهی جواب نمیده و یوونتوس هم نمیاد با داشتن این همه مهاجم با این سیستم بازی کنه

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
من میگم میتونه مفید باشه ... اما تاپیر چندانی نداره.... :-\

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
من نمیدونم چه اصراری تو خرید آلونسو هست؟ یووه تو پستای دیگه ضعف داره مثلا هافبک تهاجمی نه هافبک دفاعی که سیسوکو و زانتی رو داره تو این وضعیت بحرانی باید به فکر تقویت قوای تهاجمی تیم بود . کاش یووه میرفت دنبال خرید لوکا مودریچ

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
لوکا مدریچ که وسط فصل رفت تاتنهام

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من توی این بحث نبودم ولی مطمئنم که یکی از بهترین پاسورهاست در ضمن این دلیل کمال رو هم اصلا قانع کننده نمیبینم چون پاس باید جوری باشه که بازیکن بتونه اونو استپ کنه تازه من برعکس کمال فکر میکنم این از هنر بازیکنه که فضایی رو انتخاب کنه و پاس بده که حتی اگه پاس اروم هم باشه به یار هم تیمی برسه من فکر میکنم اگه رقیب الونسو برای اومدن به یووه اکوئیلانی نبود و اسم دیگو هم توی این چند ماهه برای یووه بر سر زبان ها نبود کمال هم با الونسو موافق بود

arash-piero

arash-piero

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 194 ارسال
بازیکن خوب و با تعصب است.ما به 1 پاسور مثل اون خیلی نیاز داریم

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
به نظر من یک بازیکن که از همه جهات از البرتو پایین تره و یک ضربه ی بزرگ میتونه محسوب بشه ورود او به یوونتوس در حالی که ما میتونیم البرتو رو داشته باشیم

arash-piero

arash-piero

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 194 ارسال

به نظر من یک بازیکن که از همه جهات از البرتو پایین تره و یک ضربه ی بزرگ میتونه محسوب بشه ورود او به یوونتوس در حالی که ما میتونیم البرتو رو داشته باشیم

فکر کنم آلبرتو از لحاظ قدرت بدنی پایینتر از الونسوست و تجربه الونسو یه چیز دیگست

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال

پاسهایی که میده زمینی هستند و تا به بازیکن برسند ، مدافعان نگاهشون میکنند ، ولی تو فوتبال ایتالیا با یه تکل قطعشون میکنن

پلی استیشن زیاد بازی می کنی؟؟؟؟

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
من بازی های زیادی از آلونسو ندیدم اما چند بازی از آلبرتو چند بازی دیدم که واقعا عالی بازی می کرد.تا چند سال آینده از بهترین هافبک های ایتالیا میشه.

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
به نظرمن خريد خوبی بود و ميشه روش حساب کرد

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
مگه قطعی شده اومدنش؟