پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ژابی آلونسو

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
65 پاسخ برای این موضوع

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال

نه دیگه سیسوکو که اومد به خط میانی قوت بخشید و تیم اومد روپا ما از سیسو کو انتظار یک فوق ستاره را نداشتیم اگه آلونسو بیاد با سیسوکو یک تیم عالی مشویم.ومن اگه آلونسو بیاد حالا دژان هم بیاد من قول قهرمانی را میدهم.

چی رو قول قهرمانی میدم !!!

با 3تا بازیکن با یه سبک بازی و تقریبا هم پست اونم اینکه هیچکدومشون در حد ستاره نیستن
چطوری قول قهرمانی میدی جالبه !

امسال هم باید دست به دامن ندود و کامو تو خط هافبک و دیوید و الکس تو حمله باشیم تا یه کاری بکنن
وگرنه از این خریدا هیچی در نمیاد.

البته آلونسو یه سر و گردن از استانکوویچ بالاتره و حداقل امیدوارم آلونسو به یووه بیاد از بین این دو نفر

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من فعلا اونطوری که مشخصه خبری از آلونسو هم نخواهد بود و باید با همین پولسن زندگی کنیم خدا کنه پولسن جور بشه ، چون میترسم اگر پولسن نشه ، بریم دنبال رزاق فرهان بازیکن عربستان با تشکر

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
جالبه مدیرا گزینه هایی رو انتخاب کردن که ژابی آلونسو در میون اونا سوپر استار محسوب میشه. به مرگ گرفتن تا به تب راضی بشیم. واقعا سر یوونتوس چی اومده

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
دوستان عزیز به نظر من این تاپیک هر چه زودتر پاک بشه بهتره اخه داره ابرومون هم بین دیگر طرفدران تیمهایی خارجی در ایران میره کسی نیست بگه بازیکنی که نه میاد یوونتوس چرا تاپیکش باید تو فروم زده بشه البته دوستان این نظر منه حالا هر طور مدیرا صلاح بدونن

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
i want Xabi just XABI XABIIIIIIIIIIIIIii

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
از حسین رسما درخواست میکنم از تاپیک را پاک کنه

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

دوستان عزیز به نظر من این تاپیک هر چه زودتر پاک بشه بهتره اخه داره ابرومون هم بین دیگر طرفدران تیمهایی خارجی در ایران میره

کسی نیست بگه بازیکنی که نه میاد یوونتوس چرا تاپیکش باید تو فروم زده بشه

البته دوستان این نظر منه

حالا هر طور مدیرا صلاح بدونن

این تاپیک ژابی نیست
تاپیک نظرسنجی درمورد جذب ژابیه
طبیعی هم هست وقتی صحبت از اومدن یه بازیکن جدی شد میشه درموردش بحث کرد
هر وقت خبری رسمی و قطعی اعلام شد یا پاک میشه یا به تاپیک بازیکنان منتقل میشه

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
بهتره اسم این تاپیک رو به هافبک میانی جدید یووه یا یه چیزی شبیه به این تغییر بدید که البته باید از اول این کار رو میکردید.

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
دوباره اخبار حاکی ازپیوستن اونه امیدوارم حقیقت داشته باشه.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
نه عزیز!!! بلانگ و گیگلی و رانیری رسما اعلام کردن اینو نمیخوان دیگه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

نه عزیز!!!

بلانگ و گیگلی و رانیری رسما اعلام کردن اینو نمیخوان دیگه

رسما ؟ کجا رسما اعلام کردن ؟

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
نمیدونم والا اگه اشتباه نکنم تو اخبار صفحه ی اول یوونتوس زده خود حسینم گفته ------------------------------

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

نمیدونم والا اگه اشتباه نکنم تو اخبار صفحه ی اول یوونتوس زده

خود حسینم گفته

چیزی رسما اعلام نشده هنوز.اینا همش صحبت هایی که در جریان بین روزنامه ها و مطبوعات ایتالیا.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
کسی میدونه 7 روز تموم شد یا نه؟؟؟؟

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
امروز آخرین روز هست !! :(

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
های دوستان عزیز این شبکه ای اسکایاسپورت هم خفن گیر داده به الونسو و گفته یوونتوس برای پایین اوردن قیمت الونسو رفته سراغ پولسن گفته میشه مسئولین یوونتوس هنوز دارن با مسئولان لیورپول مذاکره میکنن گفته میشه حتی خود بنیتز هم دوست داره الونسو از لیوپول بره و مسئولان این تیم هم تمایل دارن که اونو امسال بفروشن و تنها مشکل این نقل و انتقال قیمت الونسو هست واقعا که.......... مرسی

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
کلا یووه بی خیل ژابی شد؟ من خیلی دوس دارم با پولسن با هم بیان.

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
ديگو،فان در فارت،آلونسو،آكويلاني،استانكوويچ،پولسن،نكونام،حسن شير محمدي،خودم ، پسر همسايه بلان،خواهر زاده سكو ........ و اين قصه كماكان ادامه دارد ولي قول ميديم ظرف چند سال آينده يك بازيكن توپ بگيريم حالا ميبينيد!!

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
یادتون هست پارسال گفتن سال اینده بازیکن وورد کلاس یا همون کلاس جهانی رو میگیرن پون امسال تو جام باشگاه ها نیستن حالا که هستن چرا نگرفتن!!!!!!!!!!!!! نه صبر کنید گرفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بله!!!! پولسن بهترین بازیکن دنیا بهترین بازیکن فصل گذشته ی لالیگا دارای توپ طلای سالهای 2005 2006 2007 و یکی از بخت های کسب عنوان بهترین بازیکن سال 2008 به نظر شما این همه افتخار کمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ًً!!!!!!!!!!!!!!!!!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
با این خریدها بازم باید به زانتی دل خوش کنیم هرچیه بهتر از بازیکنی مثل پولسن و تیاگو هست فقط خدا کنه مثل سال قبل میانه فصل مصدوم نشه زانتی بهترین بازیکنی که تو این سه سال به یوونتوس پیوسته!!!(اونم خرید موجی بود)

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی