پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

امتیازات

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
474 پاسخ برای این موضوع

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ولی گل سوم رو با نامردی زدیم! ;D ته گل الکی بود!! :D هرچند 2-0 هم تموم میشد هیچ فرقی نمیکرد آخه 90% بچه ها این نتیجه رو پیش بینی کرده بودن و جدول چندان دچار تغییر از لحاظ بالا و پایین شدن شرکت کننده ها نمیشد

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
جدول امتيازات تا پايان مسابقه شماره 38 : 30 نفر امتياز گرفتن امتيازات : 61 امتياز : Admin 57 امتياز : erfan 56 امتياز : Reza 47 امتياز : Fatman 44 امتياز : يووه 42 امتياز : AD EY ، پينتوريكو 41 امتياز : bianco vino71 ، Mohsen 1989، B a H M a n 40 امتياز : يوونتوس 1985 39 امتياز : محمد alex 38 امتياز : ehsan-alex ، mat_godot 35 امتياز : esfandyar_alex 34 امتياز : libero 31 امتياز : Kamal 30 امتياز : mamalexi ، Juventini 29 امتياز : senatoralex 26 امتياز : Babak pessottino ، saeed-nedved 23 امتياز : Abed-Bianco ، sajad_ganj ipour2000 21 امتياز : Marco 20 امتياز : Zirh ، عاطفه 19 امتياز : Juve lover 14 امتياز : MHF 1233 13 امتياز : arash-piero ، Mehran 12 امتياز : ، mahsa ، حسين 11 امتياز : mashghe_sokoot ، Sorkhpoost 10 امتياز : nafisfigo ، P.Nedved & G.Buffon 9 امتياز : mostafa 8 امتياز : Rey ، Fariborz 7 امتياز : kral 6 امتياز : . HamiRd، JUVE_JOJO ،saeed juve ، Sinak ، gigi joon ، Pentoriko 5 امتياز : iliNIRVANAili ، Javad-juve ، PEDI-JUVE 4 امتياز : REZA10 ، Navid_nedved ، sadaf ، amirtaker ، siamak 2 امتياز : mj_juve aliakbar F a R a Z Juventusi AzzUrri mahyaralex gian farzan silamo shadow hossein_juventus Digitalman mohamMAD Gidora mohamad_marhaba alexi_king of juve roya MDBK007 pintorico

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21177 ارسال
سلام دوستان من
توجه کنید :

آقا قبوله اگر حسین اول شد به نفر سوم جایزه داده بشه ؟ ;D ;D ::)

کی گفته من اول می شم ؟؟؟ هنوز زمان زیادی باقی مونده

به نظر من آدم با چنگال آب بخوره ولی اینجوری ضایع نشه ;D

یک چیزی هم بگم ، مانی رو هم دست کم نگیرید ، خودش مسئول امتیاز دهی هست و خلاصه همه چیز تو دست خودشه ::)
باتشکر

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
عرضم به خدمت شریف و مبارک اینکه هدف از این پست اینکه من قصد داشتم یعنی اینکه می خواستم بگم که ، منظورم اینه که اومدم بگ که »:::: این رضا که مدیره !!! حسین هم که به خودش نمی تونه جایزه بده !!!!!! پس حداقل به من 1 دونه از این مدال خوشکل هزار تومنی ها هست روش عکس داره ، خوشگلاها اون کوچولو زشت ها نه ، اون براق قشنگ ها از اونا که می اندازن گردن ، دستتون درد نکنه 1 دونه از اونا بهم بدید !!! ********************************* آخرش من جز 5 نفر اول هم نمی شم ، میگی نه نگاه کن!!! جدول پایانی : حسین رضا فرشاد مانی وحید من

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
علی پینتوریکو به تنهایی درست گفت !!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
این ته نامردیه! این دو بازی اخیر رو فقط با یک گل زده کمتر واسه یووه پیش بینی کردم. اووووف! 10 امتیاز هم خودش کلی بود! میشد قهرمان شد! (خیلی ناراحت) بازی بعدی رو حتماً 5-0 پیش بینی میکنم

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
این علی پینتوریکو هی می گفت من نیم فصل دوم می ترکونم ، من می گفتم خوش باش !!! یکدفعه شد 49 امتیازی نفر چهارم جدول!!! کار داره خطرناک میشه !!! البته خوب شد بازی 2-1 نشد که من دیگه سر به بیایون می زاشتم !! بوی تبانی رضا و حسین میاد ، منم که کاری نمی تونم بکنم ، پس خیلی ریلکس به سومی فکر می کنم!!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
نه خوبه خیلی خوبه با اینکه از اواخر نیم فصل به شما پیوستم 10 امتیازم خیلیهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه جللخالق عرفان من رو جا انداختی تو اون آمارت: احمدرضا حسین رضا فرشاد مانی وحید . . . . . . . . نفر آخر عرفان :D

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
من 6 امتیاز رو از دست دادم چون وگرنه الان جام خیلی توپ میشد!!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
جدول امتيازات تا پايان مسابقه شماره 39 : 27 نفر امتياز گرفتن امتيازات : 63 امتياز : Admin 59 امتياز : erfan 58 امتياز : Reza 49 امتياز : Fatman ، پينتوريكو 46 امتياز : يووه 44 امتياز : AD EY 43 امتياز : bianco vino71 ، Mohsen 1989، B a H M a n 42 امتياز : يوونتوس 1985 41 امتياز : محمد alex 40 امتياز : ehsan-alex 38 امتياز : mat_godot 35 امتياز : esfandyar_alex 34 امتياز : libero 33 امتياز : Kamal 32 امتياز : mamalexi ، Juventini 29 امتياز : senatoralex 26 امتياز : Babak pessottino ، saeed-nedved 25 امتياز : sajad_ganj ipour2000 23 امتياز : Abed-Bianco 22 امتياز : Zirh ، عاطفه 21 امتياز : Marco 19 امتياز : Juve lover 15 امتياز : arash-piero ، Mehran 14 امتياز : MHF 1233 ، حسين 12 امتياز : ، mahsa ، P.Nedved & G.Buffon 11 امتياز : mashghe_sokoot ، Sorkhpoost ، mostafa 10 امتياز : nafisfigo ، Rey 9 امتياز : kral 8 امتياز : ، Fariborz 6 امتياز : . HamiRd، JUVE_JOJO ،saeed juve ، Sinak ، gigi joon ، Pentoriko ، amirtaker 5 امتياز : iliNIRVANAili ، Javad-juve ، PEDI-JUVE 4 امتياز : REZA10 ، Navid_nedved ، sadaf، siamak 2 امتياز : mj_juve aliakbar F a R a Z Juventusi AzzUrri mahyaralex gian farzan silamo shadow hossein_juventus Digitalman mohamMAD Gidora mohamad_marhaba alexi_king of juve roya MDBK007 pintorico

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من دارم مثل الكس حركت مي كنم.دقت كه مي كنم توي همه‌ي بازي هايي كه الكس فوق العاده بوده امتياز هاي بهتري گرفتم و توي اين بازي كه الكس بهترين بود 7تا گرفتم... اميدوارم الكس تا آخر ليگ هر بازي هت تريك كنه...

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
خودم از پیشرفت خودم خیلی خوشم اومده :D ولی خودمونیما تا حلا همرچی پیشبینی کردم یدونه گل بیشتر زدیم :D باشه اشکال نداره فقط ببریم اینا بهانست :D

arash-piero

arash-piero

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 194 ارسال
ضد حال بزرگ اینه که هرچی امتیاز پیش بینی بره بالا امتیاز پروفایل بالا نمی ره من که بعد از عمری دود چراغ خوردن هنوز امتیازی تووی پروفایل ندارم!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اين امتيازا به تازگي ريست شدن شما از اين به بعد با فعاليت بيشتر مي توني به امتيازاتت اضافه كني

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من که با سرعت برق و برق ! (از برق و باد سریعتره !) با ماشین از دانشگاه برگشتم،توی پلیس راه به خاطر اینکه پسفردا رهبر ! میاد ماشینا رو می گشتن. کلا تا رسیدم بازی شروع شده بود ! نرسیدم پیش بینی کنم ! اومدم دقیقه 5 بیام و پیش بینی رو بنویسم با اجازه از نیک ! که اینترنت وصل نمی شد ! مطمئنا برد یووه پیش بینی میکردم ولی مطمئنا نه با 4 گل ! نمیشه 2 امتیاز رو بهم بدید ؟ ;D تصقیر من نبود ! گناه داشتم ها ! :( :'( ;D

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به خدا به جون مادرم من می خواستم بگم 5 تا گل رو اما از مامانم سوال کردم مامان کدوم رو بگم ؟ 5 تا 2 تا ؟؟؟ که مامان گفت اخه لاتزیو 5 تا نمی خوره و بزن 2 تا اولین بار بود به حرف مادرم گوش دادم و پشیمون شدم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
چه جالب...من هم نشستم خودم توي فيفا بازي گذاشتم با لاتزيو با همين تركيب ها و بازي 5-1 شد ولي باورم نشد و گفتم ديگه 5 تا خيليه پس زدم 4-1 ... اما...

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
چرا به من امتیاز ندادید؟؟؟

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
جدول امتيازات تا پايان مسابقه شماره 40 : 24 نفر امتياز گرفتن امتيازات : 65 امتياز : Admin 61 امتياز : erfan 58 امتياز : Reza 51 امتياز : Fatman ، پينتوريكو 48 امتياز : يووه 46 امتياز : AD EY 45 امتياز : bianco vino71 ، Mohsen 1989، B a H M a n 44 امتياز : يوونتوس 1985 42 امتياز : ehsan-alex 41 امتياز : محمد alex 40 امتياز : mat_godot 35 امتياز : esfandyar_alex 34 امتياز : libero 34 امتياز : mamalexi ، Juventini 33 امتياز : Kamal 29 امتياز : senatoralex 27 امتياز : sajad_ganj ipour2000 26 امتياز : Babak pessottino ، saeed-nedved 25 امتياز : Abed-Bianco 24 امتياز : Zirh ، عاطفه 21 امتياز : Marco 19 امتياز : Juve lover 17 امتياز : Mehran 15 امتياز : arash-piero 14 امتياز : MHF 1233 ، حسين ، P.Nedved & G.Buffon 12 امتياز : mahsa ، Rey 11 امتياز : mashghe_sokoot ، Sorkhpoost ، mostafa 10 امتياز : nafisfigo 9 امتياز : kral 8 امتياز : ، Fariborz ، amirtaker 6 امتياز : . HamiRd، JUVE_JOJO ،saeed juve ، Sinak ، gigi joon ، Pentoriko ، siamak 5 امتياز : iliNIRVANAili ، Javad-juve ، PEDI-JUVE 4 امتياز : REZA10 ، Navid_nedved ، sadaf 2 امتياز : mj_juve aliakbar F a R a Z Juventusi AzzUrri mahyaralex gian farzan silamo shadow hossein_juventus Digitalman mohamMAD Gidora mohamad_marhaba alexi_king of juve roya MDBK007 pintorico

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
نه پیشرفتم خیلی چشم گیره خوشم اومد. آی بالای جدول وایسا دارم میام :D

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی