پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

امتیازات

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
474 پاسخ برای این موضوع

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
من چرا همش توی ردیف 14 گیر می کنم؟ این 14 واسه من مشکل سازه ها من برعکسم واسه همه 13 بد میاره واسه من 14!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
خوب چی می شد این یووه گل سوم رو نمی خورد نتیجه 3-2 من درست در میومد !!!! هق هق هق !!! ولی به هر حال من از طرف مقامات ارشد به حسین صالحی تبریک می گم و از همین جا 1 کف مرتب برات ارسال می کنم !!!!!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
عرفان جونم تو هم خوشحالیا نازنین!

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
من که جایگاه جالبی رو بدست نیاوردم(تو خیلی هاش شررکت نکردم) اما به خودم افتخار میکنم که کسی امتیاز من رو نداره و تنها روی سکو ایستادم!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب وحید عزیز هم ما رو شرمنده کرد و جایزه من رو به عنوان نفر اول برام فرستاد می خواهید بدونید هدیه چیه ؟؟؟ چند تا از وسائل یوونتوس هست که واقعا خیلی خوشگل و ناز هستند و من رو دیوونه کرد نمی دونم چه جوری از وحید ( یووه ) تشکر کنم و امیدوارم بتونم جبران کنم محبتش رو

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
اینشالا مبارکت باشه. (دور بعد همونارو واسه من میفرستی زیاد نگران نباش زیاد دووم نمیاره :D )

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
دور بعد اگه خدا خواست و من هنوز مسئول اين تاپيك بودم شيوه امتياز دهي تغييرات زيادي خواهد كرد فقط به اين نكته اشاره مي كنم كه امين اوايل فصل شيوه اي رو پيشنهاد كرده بود كه با بررسي بيشتر و مشورت با دوستان سعي مي كنيم اين تغييرات رو انجام بديم

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
دوستان امتیاز و رتبه و اسم 3 نفر اول رو 1 جا تو فروم یا سایت ثبت کنید تا یاد و خاطره مرحوم عرفان همیشه در اذهان بمونه!!!

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
سلام به همه من که تو پیش بینیا به سری ب سقوط کردم . از سال بعد هم مسابقات سری ب رو پیش بینی میکنم ;D

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
خب خوبه! من هم نهم شدم!! جا برای پیشرفت دارم هر چند که هیچ وقت توی هیچ کدوم از این مسابقات پیش بینی بازی های یووه جز نفرات اول نبودم!! ;D

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
من اصلا از اين موضوع خبر نداشتم اما از فصل بعد من قهرمان ميشم اسكودتو هم به همراه يووه جشن ميگيرم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من یک بار دیگه از وحید به خاطر کاری که برای من انجام داد ( ارسال هدیه ) تشکر می کنم - واقعا نمی دونم چه جوری ازش تشکر کنم

MHR

MHR

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 56 ارسال
سلام: سال جدید مبارک جمیعا و رحمت الله :love01:

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
ما که از پیش بینی خسته شدیم میگم میبره باخت میده میگم باخت میده میبره خودم دیگه گیج شدم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
پس همیشه بگو می بازه دیگه :دی: یووه ببره بهتره یا امتیازاتت ؟؟؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی