پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

امتیازات

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
474 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
تصميم گيري سخته چون MNGB10 هم درست پيش بيني كرده اگه فقط خودم بودم مشكلي نبود ولي اينكه اين تاپيك شرايط كامل رو طبق مقررات نداشته از نظر من غير قابل محاسبه ست البته من با بقيه مديران مشورت مي كنم و بعد از شنيدن نظر خود MNGB10 تصميم مي گيرم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
من از همه دوستان بابت مشکلی که برای سایت به وجود امده بود معذرت خواهی می کنم و امیدوارم دیگه اینجور مشکلات رو نداشته باشیم در مورد امتیازات هم به نظر من اصلا محاسبه نشه خیلی خیلی بهتر هست و فقط یک امتیاز به MNGB10 اهدا بشه چن هم درست پیش بینی کرده بود و هم جزو نفرات اول بود ولی ولی ولی تصمیم گیری نهایی با خود مانی جان باشه

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
من تابع شما هستم هر چه که مدیران عزیز بگن من هم قبول می کنم.اگه صلاح می دونین حساب کنین اگه نمی دونین نکنید.(برای من مهم پیروزی یووه بود.)ولی خوب حال کردم با پیش بینی خودم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فروم از پنجشنبه عصر تا یکشنبه (روز بعد از بازی) خراب بود. چهارشنبه هم که بازی قبلی یووه بود،یعنی فقط یه نصف روز برای پیش بینی فرصت بوده. پس بهتره کلا این مسابقه لغو بشه.این نظر من.

arash-piero

arash-piero

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 194 ارسال
are manam mosaferat boodam

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
نتايج مسابقه يوونتوس و اينتر محاسبه نشد

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
خوب امتیاز این مسابقه که به من نرسید(خیلی حیف شد)......اما چرا من3 امتیازیم ولی اسمم جز 9 امتیازی هاست.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اون امتیازی که توی یوزر شما نوشته شده امتیاز فعالیت توی فرومه ! نه امتیاز پیش بینی. شما توی پیش بینی 9 امتیازی هستید. توی فعالیت فروم 3 امتیازی.

arash-piero

arash-piero

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 194 ارسال
ممنون که بازی با اینتر رو حساب نکردین

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
متشکرم این رو نمی دونستم.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
جدول امتيازات تا پايان مسابقه شماره 38 : (منهاي مسابقه يوونتوس - پارما) 26 نفر امتياز گرفتن امتيازات : 59 امتياز : Admin 55 امتياز : erfan 54 امتياز : Reza 45 امتياز : Fatman 42 امتياز : يووه 41 امتياز : bianco vino71 40 امتياز : AD EY ، پينتوريكو 39 امتياز : Mohsen 1989 ، B a H M a n 38 امتياز : يوونتوس 1985 36 امتياز : ehsan-alex ، mat_godot 34 امتياز : libero ، محمد alex 30 امتياز : esfandyar_alex ، mamalexi 29 امتياز : senatoralex ، Kamal 28 امتياز : Juventini 26 امتياز : Babak pessottino 23 امتياز : Abed-Bianco 21 امتياز : Marco ، saeed-nedved ، sajad_ganj ipour2000 20 امتياز : Zirh 19 امتياز : Juve lover 18 امتياز : عاطفه 12 امتياز : MHF 1233 ، mahsa 11 امتياز : mashghe_sokoot ، arash-piero ، Mehran 10 امتياز : nafisfigo ، حسين 9 امتياز : Sorkhpoost ، mostafa 8 امتياز : P.Nedved & G.Buffon 7 امتياز : kral 6 امتياز : .Rey , HamiRd ، JUVE_JOJO ،saeed juve ، Sinak ، gigi joon , Fariborz 5 امتياز : iliNIRVANAili ، Javad-juve ، PEDI-JUVE 4 امتياز : REZA10 ، Navid_nedved ، sadaf ، amirtaker ، Pentoriko 2 امتياز : mj_juve aliakbar F a R a Z Juventusi AzzUrri mahyaralex gian farzan silamo shadow hossein_juventus Digitalman mohamMAD Gidora mohamad_marhaba alexi_king of juve roya MDBK007 siamak

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

29 امتياز : senatoralex ، Kamal

38 امتياز : Juventini

26 امتياز : Babak pessottino

23

فكر كنم امتياز محمد امين عزيز 28 باشه ... 38؟؟؟

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
و پایان امیدهای من و مدیری که نشان داد ،تیم رو بیش از هرکس دیگه ای می شناسه!!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
درسته علي جان حق با شماست

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
عرفان جان!نون بازوتو بخور!! اینجوریا قهرمانی رو به دست نمیاری!!! مدیر این مدلی ها برای تو میدون خالی نمیکنه!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آقا قبوله اگر حسین اول شد به نفر سوم جایزه داده بشه ؟ ;D ;D ::)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

آقا قبوله اگر حسین اول شد به نفر سوم جایزه داده بشه ؟ ;D ;D ::)

کی گفته من اول می شم ؟؟؟ هنوز زمان زیادی باقی مونده

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
اینجارو عرفان دیگه اون بالا مالاها حکومت نمی کنه هی هی :D

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
احمد رضا انقدر چك و چونه درست نوشتن اسمتو مي زني اسم ملتو درست بنويس ديگه ;D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اسفندیار-سعید ندود-محمد کردی درست گفتند !

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی