پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس و لیگ قهرمانان فصل 2008-2009

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
442 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خب احتمال اینکه زانتی به مراحل بالاتر برسه هستش . در ضمن اگر رد هم نمیکردن هیچ سودی نداشت چون یووه که قصد نداشت از بازیکن جدید استفاده کنه ! در ضمن همه باید تو لیست باشند تا در صورت کسب عنوان بتونن جایزه هاشون رو بگیرن و اسمشون تو تیم قهرمان باشه . فقط این وسط آندراده و زبینا نیستند که جفتشون تو این فصل بازی نکردند و به نوعی میشه گفت بازیکن مازاد هستند .

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال

خب احتمال اینکه زانتی به مراحل بالاتر برسه هستش . در ضمن اگر رد هم نمیکردن هیچ سودی نداشت چون یووه که قصد نداشت از بازیکن جدید استفاده کنه ! در ضمن همه باید تو لیست باشند تا در صورت کسب عنوان بتونن جایزه هاشون رو بگیرن و اسمشون تو تیم قهرمان باشه . فقط این وسط آندراده و زبینا نیستند که جفتشون تو این فصل بازی نکردند و به نوعی میشه گفت بازیکن مازاد هستند .

زبینا نفر پنجم لیست اسمش هست :grin:

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
1 نکته ای هست که من میگم هر چند که بهتره 1 چیزهایی ناگفته بمونه ..... :secret:

من همکاری یاران کالیاری و این طور تیم های به ظاهر کوچک رو مثل چلسی نمیبینم و معتقدم که غرور و خود خواهی یاران چلسی کار دست این تیم خواهد داد .....

با این راه کارها به مرحله بعد صعود خواهیم کرد ....

1 _ با حفظ تمرکز کامل به روی بازی وارد زمین میشیم ...

2_ بازی 90 دقیقه +وقت های تلف شده هستش پس تا اخر بازی امید وار هستیم ...

3_نباید جو هواداران چلسی روی بازیکنان ما اثر بزاره و خیلی باید با تمرکز کار کنیم .....

4_باید به تکتک افراد تیم اطمینان داشته باشیم و الکی انتقاد بی مورد نکنیم .....

5_ما فقط برای اینکه نشان بدیم هنوز نام و نشانی از یووه مانده وارد زمین میشیم ....

6_نباید به کوچکترین مشکلی فکر کنیم و باید تمام مشکلات رو خاک کنیم هر چند که مشکلی باشه .....

7_تلسم ها رو بشکنیم ....

....

بهتره ادم همیشه 1 حرفی یا جمله ای رو به عنوان برگ برنده داشته باشه .....

hope is a good thing maybe is the best thing

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

زبینا نفر پنجم لیست اسمش هست :grin:

کور شدیم رفته :دی:
البته خودمم تعجب کردم چرا اسم زبینا رو ندیدم چون از قرار معلوم تو همین ماه برمیگرده . البته من یه لحظه فکر کردم زبینا هنوز 27 میپوشه برای همین به نفرات اول توجه نکردم ! در کل فقط آندراده نیست .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خوب چرا پس نام آلبین اکدال و یاگو فالکوئه را رد نکردن من که از این دو خیلی خوشم میاد.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یاگو که اصلا با تیم بزرگسالان تمرین نمی کنه و تا به حال برای تیم اصلی بازی نکرده. اکدال هم خیلی جوون و کم تجربه هست و تا زمانی که تیاگو و مارکیزیو و سیسوکو و زانتی و پولسن باشن بازی بهش نمی رسه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
لحظاتی پیش چلسی جای جوکول مصدوم کوارشما رو از اینتر قرضی گرفت. نمی دونم می تونه بازی کنه توی اروپا یا نه.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

لحظاتی پیش چلسی جای جوکول مصدوم کوارشما رو از اینتر قرضی گرفت.

نمی دونم می تونه بازی کنه توی اروپا یا نه.

اگه تو جام باشگاهها برای اینتر بازی کرده باشه . نه.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

اگه تو جام باشگاهها برای اینتر بازی کرده باشه . نه.

زحمت کشیدی مهم اینه که بفهمیم اینتر واسه دور گروهی اسم کوارشما رو رد کرده بود یا نه؟ که فکر می کنم رد کرده بود

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

زحمت کشیدی مهم اینه که بفهمیم اینتر واسه دور گروهی اسم کوارشما رو رد کرده بود یا نه؟ که فکر می کنم رد کرده بود

واقعا زحمت داشت دیگه کلی تحقیق کردم. :121fs725372:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اسکولاری اخراج شد !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
هم اکنون اسکولاری اخراج شد!!!! اینم متن خبرش عد از نتایج ضعیف فیلیپ اسکولاری در چلسی مسئولین باشگاه اعلام کردند که فیل بزرگ دیگر سر مربی چلسی نخواهد بود به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، دقایقی پیش وبسایت رسمی باشگاه فوتبال چلسی اعلام کرد که اسکولاری بعد از آن که چلسی را تا رده چهارم پایین آورد و نتایچ ضغیف این مربی با چلسی همه ی هواداران را نا راضی کرده بود از سمت سر مربی گری چلسی برکنار شد . فیل بزرگ که در تابستان از پرتغال برای هدایت چلسی آمد نشان داد که توانایی هدایت یک باشگاه بزرگ را ندارد . ری وینلکینز ، دستیار اسکولاری تا زمانی که چلسی سر مربی جدید خود را معرفی کند وظیفه ی سنگین هدایت شیر های آبی لندن را دارد . سایت چلسی در پایان اعلام کرد که از امروز باشگاه تحقیقاتش را به طور جدی برای آوردن سر مربی جدید آغاز کرده است . حالا رانیری با کی طرف هست در لیگ قهرمانان.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
به احتمال خیلی زیاد ظرف 48 ساعته آینده مانچینی سرمربی چلسی میشه .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
اره نزدیک ترین فرد به چلسی در حال حاضر مانچینی هست !!!

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3772 ارسال
خوب یکی از شانسهای ما توی بازی با چلسی می تونست حضور اسکولاری باشه که برکنار شد اما امیدوارم مانچینی مربی چلسی نشه نه بخاطر اینکه مربی خیلی بزرگیه بلکه به خاطر این که مانچو یک مربی ایتالیاییه که هم شناخت خیلی زیادی از یووه داره هم مسلما بازی چلسی رو از اون شکل تقریبا ساده اش و قابل پیش بینی دچار تغییر کرده و بازی تاکتیکی رو به این تیم تزریق خواهد کرد ... امیدوارم رانیری واقعا برنامه هایی برای این بازی داشته باشه ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من بیشتر می ترسم گرانت مربی بشه.چون بهرحال تیم رو کامل می شناسه و باهاش کار کرده.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
چه جالب ! امیدوارم همینطور تیم چلسی دچار مشکلات این شکلی باشه , مربی بیاد , مربی بره , بازیکن بیاد , بازیکن بره , مصدوم بشن و ....

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خوب خود مسئولان چلسی گزینه هاشون1-آنچلوتی2-ریکارد3-مانچینی که من فکر میکنم ریکارد بشه.

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
کاش یووه دوباره احیا بشه. موقعیت عالیه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مدیر برنامه های انچلوتی به خبرگذاری ها گفته هیچ کس با اونا صحبتی نداشته و مربی چلسی شدن مانچینی تا این لحظه منتفیه و می تونه بگه مانچینی مربی چلسی نخواهد شد.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی