پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس و لیگ قهرمانان فصل 2008-2009

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
442 پاسخ برای این موضوع

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
چه ربطی ؟ هر کسی از یه سری تیم ها خوشش میاد حالا از سبک بازی یا از بازیکنایی که توش هستن به هر حال به یه دلیلی یه تیم به دل طرف میشینه و طرفدارش میشه منم جزب سرعت تیم چلسی و با هدف بودنشون روی توپهای هوایی شدم -------- به همین دلیل از نظر من چلسی اگه توی بازی با ما روی سانتر کار کنه یکمی کار سخت میشه چون ما فقط کیه لینی رو داریم که روی توپهای هوایی خوب کار میکنه + زبینا که اون هم فکر میکنم هنوز آماده نیست -------- بعدش تو اون پستارو از کجا گیر آوردی ؟ من اگه اونارو گیر بیارم پاک میکنمشون ;D

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

بعدش تو اون پستارو از کجا گیر آوردی ؟
من اگه اونارو گیر بیارم پاک میکنمشون ;D

گیر اوردم دیگه .... ;D

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
بعضی از دوستان همه چیز رو به مسخره گرفتند اینجا !!!! هر ادمی صبر داره !!! دیگه نمی دونم باید چه جوری تذکر داد

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

بعضی از دوستان همه چیز رو به مسخره گرفتند اینجا !!!! هر ادمی صبر داره !!!

دیگه نمی دونم باید چه جوری تذکر داد

راست میگه حسین .
این تاپیک جای شوخی بیش از حد نیست.
تا یه حدی باشه خوبه.
اینم آخرین پست بی فایده من تو این تاپیکه.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
چقدر چرت و پرت میگین اینجا...نصف پستها رو نخوندم از بس الکی بود.... بعدشم الان تا بازی با چلسی 2 ماه دیگه مونده...از الان یه عده ناامید ناامیدن...یه عده هم شعر میگن و رویا پردازی میکنن... تا روز بازی هزارتا اتفاق میتونه بیفته که تو نتیجه تاثیر داره...هنوز معلوم نیست تا اون موقع شرایط تیمها چطور پیش میره... از پیش بازنده بودن یا برنده بودن یه فکر بچگانست...

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
تصویر

راستی کسی میدونه وزن و جنس جام چی هست ؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اومدم بگم چلسی بازی این هفته اش رو باخته تا دقیقه 89. که دیدم یه گل زدن. اومدم بگم چلسی بازی این هفته اش رو مساوی کرده، که دقیقه 90 و خورده ای یه گل دیگه زدن. خلاصه اون رو ولش کن، ولی جو کول تا آخر فصل مصدوم شد.

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال

ولی جو کول تا آخر فصل مصدوم شد.

خیلی خوب شد. یکی کمتر...

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
واقعا نبود جو کول یه نعمته واسه ما به خصوص اگه بازی می کرد جلوی مولینارو بود و تکنیک و سرعتش واقعا دردسرساز میشد من احتمال میدم کالو مهم ترین گزینه ی فیل بزرگ برای جانشینی کول باشه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
Juventus.com خیلی به این بازی میپردازه . دقیقاً بعد هر بازی چلسی از این تیم خبری رو رو سایت میذاره و این نشون میده چقدر این بازی برای یووه مهم هستش .

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
are final mire ghahreman ham mishe !!!! begoo chera?????? az ghadim goftan ta del piero dari gham nadari!!!!!!!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من خیلی مطمئنم که چلسی رو میبریم.خیلی مطمئن هستم. چون این چلسی از چلسی پارسال هم خیلی پایین تر هست و این اسکولاری هم مربی نیست که!!! وقتی رم 3-1 چلسی رو میزنه اونم تئ بحرانش که ما 2-0 زدیمش میخوای ما با این تیممون نبریمش.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فعلا چلسی داره اوج می گیره و یوونتوس داره افت می کنه ! چه بدموقع !

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اینم قابل توجه اونایی که از همون روز اول قرعه کشی یووه رو 100% برنده میدونستن. البته دلیل این حرفشون هم افت چلسی بود و اوج گیریه یووه حالا یک ذره ورق برگشته! ولی بازهم تا اون موقع زمان زیادی مونده ایشا... که همه اتفاقات به نفع ما تموم بشه

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

اینم قابل توجه اونایی که از همون روز اول قرعه کشی یووه رو 100% برنده میدونستن.
البته دلیل این حرفشون هم افت چلسی بود و اوج گیریه یووه

حالا یک ذره ورق برگشته!
ولی بازهم تا اون موقع زمان زیادی مونده

ایشا... که همه اتفاقات به نفع ما تموم بشه

نه نه نه نه نه نه اشتباه نکن .....

من هنوز روی تموم حرف هایی که زدم پا فشاری میکنم :yes:

و هنوز هم میگم چلسی خیلی قوی هست و ما باید با نهایت دقت با اونها بازی کنیم ...... :treaten:

ب هر حال چیزی حدود 3 هفته به بازی با چلسی مونده و ما باید با برنامه به سراغ اونها بریم :confused2:

mat_godot

mat_godot

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 311 ارسال

ولی جو کول تا آخر فصل مصدوم شد.

خیلی خوب شد. یکی کمتر...

بچه ها دور از جوانمردیه که از مصدومیت کسی خوشحال بشیم
امیدوارم جو کول و همه مصدمها هر چه زودتر خوب بشن

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من هنوز هم بر این باورم یوونتوس در %100 بحران هم این چلسی رو میبره. دوما ما حالا یک باخت به اودینزه دادیم آدم که نکشتیم ان شالله این آخرین باخت است.ایمدوارم.

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

اینم قابل توجه اونایی که از همون روز اول قرعه کشی یووه رو 100% برنده میدونستن.
البته دلیل این حرفشون هم افت چلسی بود و اوج گیریه یووه

حالا یک ذره ورق برگشته!
ولی بازهم تا اون موقع زمان زیادی مونده

ایشا... که همه اتفاقات به نفع ما تموم بشه

منم هنوز رو حرفم هستم

اصلا يوونتوس ليگ قهرمانان با يوونتوس سري آ كاملا متفاوته فلسفَش فرق ميكنه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
این هم لیست بازیکنان یوونتوس که به یوفا ارسال شد اسامی لیست الف 1- جیان لوئیجی بوفون 3- جورجیو کیه لینی 4- اولاف ملبرگ 5- جاناتان زبینا 6- کریستین زانتی 7- حسن صالی امجیچ 8- کاروالیو ده الیویرا امائوری 9- وینچنزو یاک.ئنتا 10- الساندرو دل پیرو 11- پاول ندود 12- انتونیو کیمنتی 13-الکس منینگر 15- داریو نزویچ 16- مائورو ژرمن کامورانزی 17- دیوید ترزگه 18- کریستین پولسن 19- کلودیو مارکیزیو 20- سباستین جووینکو 21- زدنک گریگرا 22- محمد لامینه سیسوکو 28- کریستین مولینارو 29- پائولو ده چلیه 30- تیاگو کاردوس مندز 32- مارکو مارکیوونی 33- نیکولا لگروتالیه اسامی لیست ب 31- تیموتی نوکی 35- سیمونه اسپوزیتو 36- لوکا کاستیلیا 37- مارکو دوراویا 38- سالواتوره دلیا 39- لوکا مارونه 40- فائستو روسی 41- لورنزو اریائودو 42- کارلو پینسولیو

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اسم زانتی رو دیگه چرا رد کردن ؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی