پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس و لیگ قهرمانان فصل 2008-2009

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
442 پاسخ برای این موضوع

ایکا

ایکا

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 16 ارسال

من یه جورایی مطمئنم که میبریم. :victory:
ما برترین سنگربان جهانو داریم :love:
ما مدافعی (کیه لینی) داریم که سرشو واسه تیم میده :rambo:
ما الکسی رو داریم که بهترین ورزشکار سال ایتالیاست :yes:
ما مجموعه ای داریم که اگه همه ی بلاهای آسمونی هم سرشون بیاد بازم اتحادشونو حفظ می کنند :friends:
حالا به نظر شما این تیم می بازه؟!!!!!!!!!!!!!!!!

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
چلسی هم تیمی داره که هر تیمی نمیتونه جلوش وایسه خوب :friends: :fighting29: :secret:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
چلسی بد جوری دچار مشکل شده بود و توی 9 تا بازی اخیر خودش فقط سه پیروزی داشت و بقیه رو یا مساوی کرده بود یا باخته بود ولی خوب حالا داستان فرق می کنه کار یوونتوس بدون تعارف سخته

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
ببینید همش میگین امید و ایمان...امید و ایمان درسته ...قبولش دارم و خودم هم بارها عنوانش کردم... اما ایمان وقتی اثر میکنه که شما بازیکنی داشته باشی که بتونی با استفاده از قدرت ایمانش پیروز بشی.وقتی همه مهره هات مصدوم باشن با نیروی ایمان و امید کی میخوای پیروز بشی؟ همین ایمانی که ما ازش حرف میزنیم در تیم چلسی هم وجود داره...اونا هم همین حرفها رو میزنن.... اما برنده اونه که تو عمل اجراش کنه...نشستن و گفتن این که ما ایمان داریم که میبریم برای ما برد نمیشه... تصور خوشبینانه و دست کم گرفتن حریف همیشه زمینه ساز باخت میشه. هیچ وقت نباید قدرت حریف رو دست کم تصور کرد و بگیم چون اونها هم بحران دارن و تازه سرمربی عوض کردن پس ما برنده ایم... ما هم مصدوم داریم ما هم وضعمون خوب نیست.تیم برنده هیچ وقت حریفش رو دست کم نمیگیره و خودش از پیش برنده نمیدونه... تیم پیروز همیشه واقعیت رو در نظر میگیره و با برنامه و هدف به بازی میره. درست کاری که جلوی رئال انجام دادیم. با یه لشکر مصدوم به مصاف رئال رفتیم اما با برنامه و هدف. هیچ وقت نگفتیم که ما قطعا برنده ایم و تیم مقابل رو دست کم نگرفتیم. بلکه قدرت رئال رو بیش از اون چیزی که بود در نظر گرفتیم و بر اساس اون، دقت و انگیزه تیم رو بالا بردیم و تونستیم از لحظه ها گل و پیروزی بسازیم طوری که همه رو حیرت زده کرد.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی چلسی رو دیدم،البته 60 دقیقه رو.شانس من بدترین دقایقش رو،موندم چطوری اینقدر گل زدند بعد از رفتن من! هیدینگ کلا بازی چلسی رو منقلب کرده،4-3-3 بازی می کرد،4-3-3 خطرناکی هم بازی می کرد ولی خوشبختانه کاملا مشهود بود هنوز بازیکنا بهش عادت نکردند.چون سیستم خیلی ترسناکیه ! وقتی مثلا از راست حمله می کردند،1 مهاجم می رفت گوش،بیشتر آنلکا، لمپارد می رفت کنارش و توسط بقیه هافبک ها ساپورت می شد،دوتا مهاجم دیگه میومدند توی محوطه و ازونطرف دفاع چپ میومد پشت محوطه سمت چپ رو پوشش می داد ! و موقع حمله از چپ برعکس می شد ! جالبی بازی اینجا بود که چلسی روی 1 شیوه ثابت اصراری نداشت ! گاهی نفوذ داخل محوطه بود از چپ یا راست،گاهی سانتر بود،گاهی شوت از پشت محوطه بود و گاهی حرکات انفرادی،تقریبا همه در قالب همون تاکتیک ولی خیلی متنوع ! من 30 دقیقه پایانی رو ندیدم ولی تو اون 60 دقیقه معلوم بود هنوز خیلی این تیم کار داره برای روون بازی کردن.سرعت پاسکاری و گردش توپ چلسی خیلی پایین بود.تاحدودی پراشتباه بازی می کردند.خدا کنه تا بازی یووه تغییر شگرفی پیدا نشه !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
معجزه می تونه توی این یک هفته تغییر شگرفی بده به سیستم بازی چلسی !!! چلسی قبل از بازی با یووه توی زمین استون ویلا بازی داره و یووه با پالرمو توی این فصل به تمام تیم های بزرگ مثل منچستر - ارسنال و لیورپول باخته

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
به امید خدا و تفکرات درست مربی و کارایی کامل بازیکنان یووه این بازی رو می بریم.

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
راستش من در هر حالتی گفتم که امیدوارم این بازی رو ببریم ....!!!

من دوست دارم چلسی تا قبل از بازی با ما همه بازیهاش رو ببره (پر گل هم ببره ... :ph34r:)

مطمئن باشین هر تیمی یه سبک و روشی داره و این ایمان به بازیکنایی که مطرح شد در هر تیمی وجود نخواهد داشت !!!!!

من به تیمم ایمان خواهم داشت و دست بردار هم نیستم .....من میدونم ممکنه مصدوم داشته باشیم ( حتی بهترین هامون نباشن ) ... ولی باز هم به تکتک افراد یوونتوس اعتماد دارم :yes:

به هر حال منم میدونم سخته ولی دلیلی نداره نشدنی باشه .... منم میدونم تکتک هواداران استرس دارن ولی این بازی جای استرس نیست !! این بازی فقط به خاطر پاول هست !!!!!!!!!!!

من به تکتک بچه ها قول میدم قهرمان شیم فقط و فقط هم یه شرط داره اونم اینه که ..... در طول بازی اصلا به باخت و از این جور حرفها فکر نکنید ...( مثلا من قبلا ها اگه میدیدم مربی حریف خیلی پر جنب و جوش و ... به خودم میگفتم دیگه کارمون تمومه ولی الان دیگه اصلا این طوری نیستم هر موقع که مثبت فکر کردم جواب داده ......شاید شما الان به خودتون بگین خرافاتی !!!! ولی به هر حال من به این نتیجه رسیدم که به هر چی فکر کنی به سرت میاد (البته شاید دلیلشم این باشه که شما وقتی به 1 چیزی فکر میکنید وقتی در عمل اتفاق میوفته از دید فکرتون بهش نگاه میکنید !!!! )

به هر حال این حرف های من بود (شاید هم خیلی بی ربط !!! )

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

این خط دفاع داغون چطوری میخواد جلوی نیستلروی و رائول رو بگیره.هیگواین هم که سرعتیه. اگه بازی کنه حتما گل میزنه. کلا گل خوردن یوونتوس تو این بازی حتمیه اما چندتاش معلوم نیست. به احتمال زیاد بالای 2 ست. گل هم که اگه بزنه 1 دونست اونم اگه ضربه آزادی پنالتی چیزی گیر الکس بیاد وگرنه که باید خوابشو ببینیم. کاش این بازی هم پخش نمیشد حسابی کنف میشیم.

یادتونه اون بازی ........!!!!!!!

احسان جان قبل از اون بازی هم من گفتم به همه اعتماد دارم ( بعد از باخت از پالرمو و بعد از باخت به ناپولی و تمام باخت ها ......).....

پس جواب داد حالا چه شانسی چه غیره شانسی !!!!!!!

is chance Unbiased Unprejudiced Fair His son's got the same chance she had Fifty-fifty

ولی اون موقع هم هیچ کس به این تیم ایمان نداشت ....!!!!

in their last moments people show you who they really are

ولی حداقل اگه حرف های منم قبول نداری و امید وار هم نیستی حداقل فقط به عنوان یه هوادار حداقل ناامید نباش

Good Luck

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

شاید شما الان به خودتون بگین خرافاتی !!!! ولی به هر حال من به این نتیجه رسیدم که به هر چی فکر کنی به سرت میاد (البته شاید دلیلشم این باشه که شما وقتی به 1 چیزی فکر میکنید وقتی در عمل اتفاق میوفته از دید فکرتون بهش نگاه میکنید !!!! )

ولی من قبول دارم
چون تو یه کتاب خوندم که وقتی شما به چیزی به صورت منفی فکر میکنید انرژی منفی که از شما انتشار میشه روی اون مساله تاثیر میزارد

arash-piero

arash-piero

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 194 ارسال
این جریان قطبی چیه که گفتن میره چلسی؟!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
قطبی توی تیم ملی کره دستیار هیدینگ بود دیگه.الان شایعه شده میره چلسی،از درست یا غلط بودنش هیچ اطلاعی ندارم !

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال

یادتونه اون بازی ........!!!!!!!

احسان جان قبل از اون بازی هم من گفتم به همه اعتماد دارم ( بعد از باخت از پالرمو و بعد از باخت به ناپولی و تمام باخت ها ......).....

پس جواب داد حالا چه شانسی چه غیره شانسی !!!!!!!

is chance Unbiased Unprejudiced Fair His son's got the same chance she had Fifty-fifty

ولی اون موقع هم هیچ کس به این تیم ایمان نداشت ....!!!!

in their last moments people show you who they really are

ولی حداقل اگه حرف های منم قبول نداری و امید وار هم نیستی حداقل فقط به عنوان یه هوادار حداقل ناامید نباش

Good Luck

اگر یوونتوس چلسی رو از پیش باخته بدونه همون بلایی سرش میاد که بازی با اینتر سرش اومد. یادتونه چقدر همه دور برداشته بودین که اینتر رو له میکنیم اما بهش باختیم..؟؟!!!

دقیقا... اون حس انتقام و قهرمانی که تو تیم وجود داره فقط نیازمنده یه جرقه و استارته که منفجر بشه و هرچی که سر راهش هست رو نابود کنه. اتفاقی که دیشب افتاد. من فکر میکنم اون تصور عمومی که یوونتوس رو در مادرید از پیش باخته می دونستن جرقه این انفجار بود. کار رانیری اینکه که از این به بعد این آتش انتقام رو روشن نگه داره و هر روز هم بیشترش کنه تا تیم به سمت قهرمانی پیش بره. امیدوارم این بار مثل پارسال نشه که بعد از چند نتیجه درخشان و نزدیک شدن به صدر دوباره تیم متوقف بشه. از لحاظ بازکن چیز زیادی کم نداریم با همین بضاعت هم میشه به سمت قهرمانی رفت این به همه ثابت شد دیشب... به این مجموعه وقتی ستاره های مصدوم رو هم اضافه کنیم میبینیم که قهرمانی زیاد هم دور از دسترس نیست.

:victory:

خوشبینی بیش از حد آدمو به زمین گرم میزنه.... ناامیدی زیاد هم آدمو ناکام میذاره
فکر کنم دیگه کاملا گویا باشه

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
باز هم میگم امیدوارم رانیری برای این بازی برنامه مناسب و کارامدی داشته باشه چون معلوم نیست دوباره الکس بتونه اون بازی رویایی رو انجا بده و تیم حریف رو مات کنه ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بحث های مربوط به بازی چلسی - یوونتوس رو در تاپیک مخصوص خودش پیگیری کنید

http://www.forum.juv...cseen#msg129640

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
چقدر زود براش تاپیک زدید!!!!!!!!!!!!!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عزیزم زود نیست !!! 7 اسفند بازی داریم !!!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
معلومه که خیلی منتظر این بازی هستید!!! درست مثل من،من هم از زمان قرعه کشی دارم لحظه شماری میکنم برای بازی یوونتوس و چلسی اوج هیجان است.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
وای من صمیمی ترین دوستم اسیدی طرفدار چلسی از هم روز قرعه کشی با هم کل انداختیم شدید همه جوره هم سره این بازی با هم شرط بستیم اگه یووه ببازه من بدبخت می شم الانم دارم واسه رسیدن به بازی لحظه شماری می کنم :2mo5pow: :2mo5pow: :2mo5pow:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سایت یوفا 10 قهرمان مرحله گروهی که تاثیر بسزایی در صعود تیمهاشون داشتند رو معرفی کرده و از یووه لگروتالیه توی لیست بود.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی