پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مــارچلـــو لیپـی - Paul Newman

* - - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
415 پاسخ برای این موضوع

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
لیپی : - توتی یه ستاره منحصر به فرده. - شک ندارم که توتی (بعد از شکستن رکورد نوردهال) میتونه رکورد مه آتزا و آلتافینی رو هم پشت سر بذاره. - بازی یوونتوس و رم یه جدال و حساس و هیجان انگیز خواهد بود. نمیتونم این بازی رو پیش بینی کنم ، باید تا سوت پایان این دیدار منتظر موند. - پیشنهاد های زیادی از تیم های باشگاهی داشتم ، اما تصمیم گرفتم که به عرصه ی رقابت های باشگاهی بر نگردم. - منتظر یه پیشنهاد از یک تیم ملی هستم و دوست دارم که این آخرین کارم باشه ، البته واضحه که اون تیم ، تیم ملی ایتالیا نخواهد بود. - فرقی نمیکنه که از آسیا یا اروپا پیشنهاد داشته باشم ؛ مهم اینه که این تیم ، یه تیم جاه طلب باشه و من هم 2 سال برای آماده سازی این تیم برای جام جهانی فرصت داشته باشم.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
ليپي در اولين فصل حضورش در يووه موفق شد دو بار ميلان رو شكست بده و با اينتر هم2بار مساوي شد.

- در هفته 8 مسابقات و با تك گل" ربي باجو " ميلان رو توي تورين شكست داد .

- در سن سيرو هم با دو گل تونست ميلان و كاپلو رو مقهور بكنه .

"راوانلي و ويالي " تونستند به" سباستيانو روسي" دروازه بان مشهور ميلان زخم بزنند.

[img width=480 height=347]http://up.iranblog.com/images/34240063139813574156.jpg[/img]

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
دیروز سایت معتبر گاتزتا دلو اسپرت ، مدعی شد که رفتن لیپی به کشور چین غیر ممکن نیست. بعد از آنلکا ، حالا چینی ها تصمیم دارن که با یه پیشنهاد اغوا کننده ی دیگه ، یکی دیگه از بزرگان فوتبال رو به کشور خودشون بکشونن. گاتزتا گزارش داده که که تیمِ گوانژوی چین ، تصمیم داره که برای به خدمت گیری لیپی ، دستمز سالیانه 10 میلیون یورویی رو بهش پیشنهاد بده ! البته لیپی بار ها اعلام کرده که دوست نداره به عرصه رقابت های باشگاهی برگرده و مربیگری در تیم های ملی رو ترجیح میده ...

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
لیپی پیشنهاد 10 میلیون برای 1 سال تیم ملی چین رو پذیرفت :np:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

لیپی پیشنهاد 10 میلیون برای 1 سال تیم ملی چین رو پذیرفت :np:

اخ جون کاش بیاد ایران :دی: ! ورزشگاه رو می کنیم یوونتوسی :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تیم ملی چین نیست، Guangzhou Evergrande چینه. خبر قطعی هم نیست، گزارش کوریره است که میگه با هم به توافق رسیدن.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
چین جای خوبی نیست چون استعداد فتبال نداره

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

تیم ملی چین نیست، Guangzhou Evergrande چینه.

خبر قطعی هم نیست، گزارش کوریره است که میگه با هم به توافق رسیدن.

من سر تیتر مدیاست رو فقط خوندم :Facepalm: نوشته بود لیپی چین رو انتخاب کرد 1 میلیون برای یک سال :np:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
همون جوری که رضا گفت باشگاه گوانژو هست که به توافق هم دست پیدا کردند و امضا باقی مونده ! تیمی هست که پارسال قهرمان چین شد ! این تیم از سال 1994 تا حالا یا اول بوده یا دوم و توی چهار سال اخیر هم سه بار اول شده

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
این تیم تو جام باشگاه های آسیا تو گروهش با 4 امتیاز سومه . تیم دوم هم 4 امتیاز داره و تیم اول 6 امتیاز . امیدوارم این تیم تا جایی که جا داره بیاد بالا و به پرسپولیس بخوره تا بزرگ مرد بیانکونری رو بتونیم از نزدیک ببینیم .

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

این تیم تو جام باشگاه های آسیا تو گروهش با 4 امتیاز سومه . تیم دوم هم 4 امتیاز داره و تیم اول 6 امتیاز .

امیدوارم این تیم تا جایی که جا داره بیاد بالا و به پرسپولیس بخوره تا بزرگ مرد بیانکونری رو بتونیم از نزدیک ببینیم .

آره بیان تهران و دوباره شاهد عکس حسین و لیپی باشیم :1: هر چند اگه اونا هم بیان بالا پرسپولیس مال این حرفا نیست . :3:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
این تیم اصفهان نمیاد ؟ :1: کاش به سپاهان بخوره بیاد اصفهان :1:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
لیپی توافق با تیم چینی رو قاطعانه تکذیب کرد : - به هیچ وجه ، هیچ شانسی واسه ی این کار وجود نداره. - این شایعه ، ده روز پیش درست شد ولی هیچوقت تماسی در کار نبوده ، این خبر اصلاً درست نیست. - من می خوام یه ماجراجویی جدید داشته باشم. توی چین ؟ تمام ماجراجویی ها قشنگ ان ! - با من از امارات ، قطر و عربستان تماس گرفته شده ، دوست دارم یه ماجراجویی جدید داشته باشم ولی هنوز چیزی معلوم نیست.

juventusvictorious

juventusvictorious

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 120 ارسال

آره بیان تهران و دوباره شاهد عکس حسین و لیپی باشیم :1: هر چند اگه اونا هم بیان بالا پرسپولیس مال این حرفا نیست . :3:

پس حتما استقلال مال این حرفاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خدا رو شکر تکذیب شد اگر این موج جوونگرایی تو مربی ها بوجود نمیومد ، لیپی رو رو هوا میبردن ولی خوب دیگه همه تصمیم گرفتن ، مربی جوانانشون یا یکی از اساطیر باشگاهشون رو مربیشون کنند باتشکر

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
امروز روز تولد مارچلو لیپی بزرگه کسی بهش تبریک نگفت :1: لیپی امروز 64 ساله شد

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

امروز روز تولد مارچلو لیپی بزرگه
کسی بهش تبریک نگفت :1:
لیپی امروز 64 ساله شد

منم نفر دوم
منم تبریک

JUVE_HFZ

JUVE_HFZ

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 36 ارسال

منم نفر دوم
منم تبریک

تبریک ...
ایشالله 100 ساله شه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
لیپی همه ی افتخارات ممکن رو بدست آورده خیلی مربی خوبی بود ، یکی از اساطیر یوونتوس تولدشو تبریک میگم ، امیدوارم امسال یه تیم خوب رو دست بگیره و دوباره اسمشو سر زبون ها بندازه باتشکر

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
تبریک میگم تولدشو ... . مرسی از احسان بابت یادآوری. = - = - = - = لیپی بعد از شایعه ی اخراج آلگری در پایان فصل از میلان ، از آلگری حمایت کرد. بعد از حذفِ میلان از کوپا ایتالیا و جام باشگاه های اروپا ، آینده ی آلگری دچارِ ابهام شد. - من نمیفهمم که چجوری توی ایتالیا شما میتونید یه روز بهترین باشید و روزِ بعد اخراج بشید. - آلگری توی این یک سال و نیم نتایجِ فوق العاده ای گرفته ، این نتایج با شانس به دست نیومدن. - آلگری این چرخه رو مثلِ یه رهبر خوب طی کرده. - میلان اون رو شانسی انتخاب نکرده. آلگری بخشی از قهرمانان جوان ـه. مثلِ آریگو ساکی ، کارلو آنچلوتی و فابیو کاپلو. - اگه امروز یووه مستحقِ ستایش و تمجیده ، فکر نمیکنم دلیل درستی باشه که از مکس و شاگرداش انتقاد کنیم ، علی الخصوص مربی.

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی