پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اولاف ملبرگ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
138 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
به نظر من هم عملکرد ملبرگ در حد بازیکن ثابت تیم نبود اما شاید یکی از دلایلش این بود که هر وقت برای یووه بازی کرده به اجبار و تحت فشار شدید بوده! ملبرگ هیچ وقت گزینه اول رانیری نبوده (مگر در یک مقطع کوتاه بعد از بازی رفت با رئال که به عنوان دفاع راست عالی کرد و توی چند بازی اروپایی جایگزین گریگرا شد) و همیشه به خاطر مصدومیت بازیکن های اصلی به ترکیب تیم رسید.همین می تونه یه مقدار بازیش رو تحت تاثیر قرار بده اما از طرفی ملبرگ هیچ وقت نتونست از این موقعیت ها استفاده کنه و خودش رو به تیم تحمیل کنه. البته تک بازی های خوب از ملبرگ دیدیم مثل بازی با لاتزیو (در سری آ) و بازی با رئال و... به هر حال من شانسش رو کمتر از لگروتالیه برای رسیدن به ترکیب اصلی نمی دونم.(با توجه به حضور احتمالی کاناوارو هر دو نیمکت نشین خواهند شد)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
مارسی هم خواهان ملبرگ شده اون هم به صورت جدی !!! ملبرگ در قیاس با پولسن - تیاگو گزینه ی سوم هست برای خروج

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
نمیدونم چرا میخوان ملبرگ و بفروشن...............مدافع عالی هست............عملکردش هم خوب بوده 2 تا هم گلزده.......... به نظر من اشتباه بدی هست فروش ملبرگ...............

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام به نظرم برای باز شدن جای کریشیتو و مدافع های ایتالیایی که به تیم میان بهتره ملبرگ رو بفروشن اینطوری باعث میشن که یوونتوس کاملا ایتالیایی بشه به نظرم ممکنه ملبرگ بازیکن خوبی باشه ولی توی ایتالیا پره از این بازیکن های خوب که ایتالیایی بازی کردن رو خیلی خوب بلدن باتشکر

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال

سلام
به نظرم برای باز شدن جای کریشیتو و مدافع های ایتالیایی که به تیم میان بهتره ملبرگ رو بفروشن
اینطوری باعث میشن که یوونتوس کاملا ایتالیایی بشه
به نظرم ممکنه ملبرگ بازیکن خوبی باشه ولی توی ایتالیا پره از این بازیکن های خوب که ایتالیایی بازی کردن رو خیلی خوب بلدن
باتشکر

همچین پر هم از این مدافع هایی که شما می گی نیست .یه چیز رو یادتون نره اون توی استون ویلا یک ستاره برای تیمش بود توی این حضورش توی یووه با مشکل اون چنانی مواجه نشد مشکل اصلی ساختار تیم بود که بد بازی می کرد که باعث میشد بازی اون هم بد باشه و یا اینکه در بعضی موقع ها بازی خوبش توی چشم نیاد

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

همچین پر هم از این مدافع هایی که شما می گی نیست .یه چیز رو یادتون نره اون توی استون ویلا یک ستاره برای تیمش بود توی این حضورش توی یووه با مشکل اون چنانی مواجه نشد مشکل اصلی ساختار تیم بود که بد بازی می کرد که باعث میشد بازی اون هم بد باشه و یا اینکه در بعضی موقع ها بازی خوبش توی چشم نیاد

سلام
خیلی عالیه که یوونتوس با استون ویلا یکی هست
استون ویلا یه تیمیه در سطح کاتانیا ، معلومه توی همچین تیمی ستاره میشه
البته من نمیخوام قابلیت های ملبرگ رو زیر سوال ببرم ولی به نظرم بهتره تا وقتی مشتری داره بدن بره
باتشکر

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
تفکرات خشکی داری. من هیچ دلیلی نمیبینم که حتما بازیکن ایتالیایی باشه. واقعا نمیفهمم چطوری فکر میکنی که میگی ملبرگ بره تا جا واسه کریشیتو باز بشه. قرار نیست بازیکنای نسبتا خوب خارجی رو بدیم برن تا بازیکن متوسط ایتالیایی بازی کنه اونم به خاطر اینکه ملیتش ایتالیایی هست...

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
کمال تیم ششم لیگ برتر رو با تیم پانزدهم سری آ مقایسه می کنی.. تیم ششم لیگ برتر یعنی در حد تیم چهارم-پنجم سری آ کیفیت داره بعد تو میگی استون ویلا در سطح کاتانیاست. در مورد خود ملبرگ برای من فرقی نداره که توی یوونتوس بمونه یا نه؟ چون من ملبرگ رو خیلی قبل از اینکه بیاد یوونتوس دوست دارم و برای یوونتوسی بودنش نیست که بهش علاقه دارم. این تفکر ایتالیایی بودن تیم خیلی مسخره ست.. همچنین حرف میزنی انگار بچه ناف واتیکانی و روی خون ایتالیایی تعصب داری... با این تفکر مثلا جالب میشد که ندود که اهل جمهوری چک هست سال 2000 نمیامد یوونتوس.. یا مثلا دیئگو امسال نیاد یوونتوس که بخوایم یه هافبک معمولی ایتالیایی بخریم.. به علاوه این تئوری رو کی ارائه داده که اگه طرف ایتالیایی باشه باتعصب تر هست؟ از ترزگه که یه فرانسوی هست نسبت به یوونتوی متعصب تر پیدا می کنی؟ تو در نظر داری که امسال کاناوارو و کیه لینی دفاع اصلی هستند و ملبرگ و لگروتالیه ذخیره شون.. به نظرت ملبرگ رو بفروشن و یکی مثل کریشیتو رو بیارن کار عاقلانه ای هست؟ 38 هفته لیگ ایتالیا. حداقل 6 هفته لیگ قهرمانان و یه سری هم جام حذفی .. به نظرت این مقدار مدافع جواب می ده.. با توجه به سن کاناوارو و لگرو تالیه که احتمال مصدومیتشون هم ممکنه زیاد باشه.. به امید خدا سال 2009 هستیم و تفکرات کهنه دیگه جایی توی فوتبال حرفه ای نداره.. همینطوری که می تونی توی لیگ انگلستان ببینی که الان با سرعت نور داره از لیگ های دیگه فاصله می گیره..

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
هر چی مدافع خوب داشته باشیم بهتره! به نظر من باید زبینا رو بندازن بیرون و جاش یکی بهتر بیارن, کریشیتو هم اضافه بشه و آریائودو هم که هست. من با موندن ملبرگ موافقم چون هنوز گلی که به لاتزیو زد و بازی خوبی که در چند بازی نشون داد (مخصوصا جلوی رئال) هنوز یادمه , البته سوتیهایی داشت که امیدوارم با قدرتمند شدن تیم دیگه از هیچ بازیکنی سوتی نبینیم !

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
من موافق این قضیه ام که ملبرگ بمونه! واقعا یکی از مدافعاییه که می شه روش حساب کرد!! ممکنه سوتی بده، ولی قدرت و استحکامی داره که خب، یه خورده امیدبخشه! هر چند که سوتی دادناش کم نیس، ولی خب، اونقدری هم نیست که بشه بقیه ی عملکردشو زیر سوال برد! کریشیتو واقعا مدافع خوب و آینده داریه... همون مدت که تو یووه بود، یادمه که حسابی بازیش قابل تقدیر بود، و من به عنوان یه خط دفاع خوب آندراده و کریشیتو رو قبولشون داشتم! حالا هم که یه سال رفته جنوا و تجربه کسب کرده، هر چند که من خیلی نمی دونم اوضاعش تو جنوا چطور بوده!، ولی خب، مسلما خیلی با تجربه تر شده و پخته تر! ولی هیچ کدوم اینا دلیل بر این نمی شه که ملبرگ رو از دست بدیم! چون من هنوز اونقدرا به آریائودو و کریشیتو مطمئن نیستم!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
منم میگم ملبرگ بمون بهتره.مگر این که بخوایم نمانیا ویدیچ رو بیاریم به تورین که خب 100% نشدنیه پس بمونهه بهتره :دی: به نظر من حالا از بازی با کیه وو که بگذریم(!!!) فصل خوبی داشت.به خصوص بازی با رئال تو برنابئو که واقعا ترکوند.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

کمال تیم ششم لیگ برتر رو با تیم پانزدهم سری آ مقایسه می کنی.. تیم ششم لیگ برتر یعنی در حد تیم چهارم-پنجم سری آ کیفیت داره بعد تو میگی استون ویلا در سطح کاتانیاست.

در مورد خود ملبرگ برای من فرقی نداره که توی یوونتوس بمونه یا نه؟ چون من ملبرگ رو خیلی قبل از اینکه بیاد یوونتوس دوست دارم و برای یوونتوسی بودنش نیست که بهش علاقه دارم.

این تفکر ایتالیایی بودن تیم خیلی مسخره ست.. همچنین حرف میزنی انگار بچه ناف واتیکانی و روی خون ایتالیایی تعصب داری... با این تفکر مثلا جالب میشد که ندود که اهل جمهوری چک هست سال 2000 نمیامد یوونتوس.. یا مثلا دیئگو امسال نیاد یوونتوس که بخوایم یه هافبک معمولی ایتالیایی بخریم..
به علاوه این تئوری رو کی ارائه داده که اگه طرف ایتالیایی باشه باتعصب تر هست؟ از ترزگه که یه فرانسوی هست نسبت به یوونتوی متعصب تر پیدا می کنی؟

تو در نظر داری که امسال کاناوارو و کیه لینی دفاع اصلی هستند و ملبرگ و لگروتالیه ذخیره شون.. به نظرت ملبرگ رو بفروشن و یکی مثل کریشیتو رو بیارن کار عاقلانه ای هست؟ 38 هفته لیگ ایتالیا. حداقل 6 هفته لیگ قهرمانان و یه سری هم جام حذفی .. به نظرت این مقدار مدافع جواب می ده.. با توجه به سن کاناوارو و لگرو تالیه که احتمال مصدومیتشون هم ممکنه زیاد باشه..

به امید خدا سال 2009 هستیم و تفکرات کهنه دیگه جایی توی فوتبال حرفه ای نداره.. همینطوری که می تونی توی لیگ انگلستان ببینی که الان با سرعت نور داره از لیگ های دیگه فاصله می گیره..

منم نگفتم ملبرگ بازیکن کوچیکیه
گفتم که مثل اون توی ایتالیا زیاده
من میگم با خروج اینجور بازیکن ها جا برای استعدادهامون باز میشه تا خودشونو نشون بدن
البته همه چیز به فرارا بستگی داره ولی اینکه فرارا به کریشیتو علاقه داره احتمالا کریشیتو در دفاع چپ استفاده میشه و ملبرگ برای دفاع وسط حفظ میشه
باتشکر

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ملبرگ بازيكن بزرگي هست و واقعا از اون بازيكناييه كه مي تونه رهبري كنه خط دفاع رو.اما در يوونتوس كه الان سالهاست ايتاليايي ها رهبر خط دفاعي هستند (كيه‌ليني ، كاناوارو ، همين فراراي خودمون و...) يه بازيكن سوئدي سخت مي تونه اون رهبر مورد نظر باشه.كلا هم به نظر من حيفه كه بازي نكنه چون واقعا خيلي دوستش دارم.منم ترجيح مي دم به تيمي بره كه بازي كنه و يه بازيكن جوون رو داشته باشيم براي جانشيني مگر اينكه تركيب تيم طظوري باشه كه او بازي بكنه. در ضمن با كمال خيلي موافقم كه كريشيتو بازيكن خوبي براي اينه كه به يووه بياد چون قبلا هم يووه بوده و مي تونه يه بازيكن مثل كيه‌ليني ازش ساخته بشه.

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
نه ملبرگ بازیکن خوبیه نه کریشیتو !!!!!!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
100% حق با شماست ولی رو چه حسابی؟؟؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اصلی ترین دلیلی که باعث میشه شاید الفی از تیم بره موج جوانگرایی و تعادل سنی هستش . به هر حال ما کم هم بازیکن بالای 30 سال نداریم و قطعاً باشگاه قصد نداره به سرنوشت میلان دچار بشه هرچند من خودم از مخالفان اصلی سن و سال هستم و معتقدم بازیکن تا هر وقتی توانش رو داره باید بازی کنه حتی اگر 40 یا 45 سالش باشه ! اما به هر حال توی فوتبال و باشگاه های بزرگ یسری اصول هستش که باعث میشه خیلی تیمها میانگین سنیشون بالا نره . با این حال به شدت مخالف رفتن ملبرگ هستم چون خیلی میتونه کمک باشه و نباید بخاطر چند تا اشتباه مورد سرزنش و بی مهری قرار بگیره اشتباهاتی که حتی از بوفون و جورجو هم سر زد . ملبرگ انصافاً فصل خوبی رو داشت هرچند اشتباهات بدی مثل بازی با کیه وو داشت اما کلاً عملکرد کلیش خوب بود .

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
فکرنکنم به اون صورت فکر جوانگرایی داشته باشن حداقل تو این فصل که داره میاد وگرنه کاناوارورو نمی خریدن... به هر حال به اولاف علاقه دارم و بنظرم باید تو تیم باشه .فصل پیش هم به نظرم حقش خیلی خورده شد که لگرو بازی می کرد ولی اولاف رو نیمکت بود... کلا اولاف رو به لگرو ترجیح میدم...

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
من هم ملبرگ رو به لگرو ترجیح می دم! یه چیزی! بابا چه خبرتونه جوان گرایی جوان گرایی راه انداختین؟!! جوان گرایی کجا بود!؟ واقعا به نظرتون با وجود بازیکنایی مثل الکس، بوفون، ترز، کامو،کانا، ... می تونیم جوانگرایی کنیم که حالا ملبرگ نباشه به خاطر این قضیه؟؟ خب، یه وقت یه تیمی هست، مثل آرسنال، می گیم مشخصا بازیکنایی مثل ملبرگ توش جا ندارند ولی وضعیت یوونتوس الان جوری نیست که بخوایم بگیم که آره، چون تصمیم داریم جوانگرایی کنیم، ملبرگ بره! اتفاقا من ترجیح می دم بمونه و از تجربیاتش استفاده کنیم! هر چند که هر چی دارم می بینم، کریشیتو هم فوق العاده است، ولی به نظرم مشکلی نداره با بودن ملبرگ! ببینین، به خاطر قدرت زیاد کریشیتو تو بازی هجومی، وامیسته دفاع چپ، که خب، اونجوری هم تو کارای دفاعی خیلی می تونه کمک کنه، هم با توجه به اینکه فصل دیگه احتمالا خلایی تو بال چپ احساس خواهیم کرد، یه کم قدرت تهاجمیشم کمک می کنه! جورجو و کانا هم که وسطن! حرفی توش نیس! واسه راست هم خب، هر عقل سالمی می تونه تشخیص بده که ملبرگ 14974 برابر بهتره از زبینا! البته من می گم با وجود اینکه ملبرگ و کریشیتو جفتشون خوبن و من به کریشیتو خیلی امیدوارم چون جوونه هنوز، ولی بازم هیچ کدومشون در سطح و اندازه های بازیکن فیکس نیستند واسه یه یوونتوس واقعی! اگه فصل دیگه سی ال و اسکودتو رو می خوایم، باید به فکر مدافع کناری باشیم حتما! که حالا ملبرگ و کریشیتو هم می تونن ذخیره های خیـــلی مطمئنی باشند!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
اصلا قبول ندارم بنظر من لگرو خیلی بهتر از ملبرگ هست ! من هم موافق موندنش در تیم هستم چون یه ذخیره با تجربه و خیلی خوبه و با استعدادی که مدافعان ما در مصدومیت دارند وجودش ضروریه تازه تمام مدافعان وسط ما بجز کیلینی پا به سن گذاشته هستند. من دفاع رو از نقاطی میدونم که جوونگرایی باید خیلی آروم آروم صورت بگیره چون منطقه حساس ی است و به بازیکن با تجربه نیاز هست

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال

فکرنکنم به اون صورت فکر جوانگرايي داشته باشن حداقل تو اين فصل که داره مياد وگرنه کاناوارورو نمي خريدن...
به هر حال به اولاف علاقه دارم و بنظرم بايد تو تيم باشه .فصل پيش هم به نظرم حقش خيلي خورده شد که لگرو بازي مي کرد ولي اولاف رو نيمکت بود...
کلا اولاف رو به لگرو ترجيح ميدم...

اصلا قبول ندارم بنظر من لگرو خيلي بهتر از ملبرگ هست !
من هم موافق موندنش در تيم هستم چون يه ذخيره با تجربه و خيلي خوبه و با استعدادي که مدافعان ما در مصدوميت دارند

وجودش ضروريه تازه تمام مدافعان وسط ما بجز کيليني پا به سن گذاشته هستند. من دفاع رو از نقاطي ميدونم که جوونگرايي بايد خيلي آروم آروم صورت بگيره چون منطقه حساس ي است و به بازيکن با تجربه نياز هست

اتفاقا خير !!
آخه يه چيزي هست تجربه يکي از شاخصه هاي مهم در پست دفاع هست بعد نمي شه توي اين پست به اندازه ي پست هاي ديگه جوان گرايي کرد در اين پست تجربه حرف اول رو ميزنه
الان شايد بپرسين پس کيه ليني چي ... ... اون يک باتجربه است. در سري آ و جام باشگاهاي اروپا کلا 88 بازي کرده و 13 تا از اينها جام باشگاهاست خوب پس توي اين پست تجربه حرف اول رو ميزنه اگر به تيم هايي بزرگ ديگه هم نگاه کنيم اين رو مي بينيم

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی