پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اولاف ملبرگ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
138 پاسخ برای این موضوع

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
هیچوقت :D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تصویر

موش آبکشیده ! ;D

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
امید وارم خوب باشه :) :)j

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
حقيقتا" من اميد زيادي بهش ندارم و بعد از نمايش ضعيفش توي يورو بيشتر نا اميد شدم من شخصا مدافعين ايتاليايي رو ترجيح ميدم تاكيد ميكنم من زياد خوشبين به اون نيستم

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
منم امید زیادی به درخشش اولاف ندارم.....اما براش آرزوی موفقیت می کنم

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال
اما من ازش خوشم میاد ... مخصوصا از قیافش .. منو یاده دیه گو و جونینهو میندازه !

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
خوب و بد بودنشو نمیدونم ....

ولی لااقل به نظر میرسه خوب سر میزنه.........

تصویر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ملبرگ با رویترز مصاحبه کرده و به رویترز حرفای زده که خلاصه اش رو می نویسم : -به وضوح یوونتوس تیمی بزرگتر از استون ویلاست چه در ایتالیا چه در اروپا و این برای من یک قدم رو به جلو حساب میشه. -ما مطمئنا بازی های بیشتری نسبت به زمانی که توی ویلا بودم خواهیم داشت چون در رقابت های بیشتر و سخت تری حضور داریم. -تفاوت های زیادی بین سبک بازی در ایتالیا و انگلیس هست ولی من احساس خوبی دارم اینجا. -احساس میکنم به خاطر سبک بازی ایتالیا فشار کمتری روی من به عنوان مدافع هست. -ما بازی های زیادی پیش از فصل انجام دادیم که بازی های اسونی نبودند و همچنین شروع خوبی در چمپیونز لیگ داشتیم. -ما در نهایت با تیم های بزرگی مثل اینتر و میلان برای کسب اسکودتو رقابت داریم.

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

حقيقتا" من اميد زيادي بهش ندارم و بعد از نمايش ضعيفش توي يورو بيشتر نا اميد شدم
من شخصا مدافعين ايتاليايي رو ترجيح ميدم
تاكيد ميكنم من زياد خوشبين به اون نيستم

راستش منم مثل شما..........................

ولی من معتقدم که باید از دارایی هامون دفاع کنیم هر چند که ممکنه چیزی نداشته باشیم :D

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21177 ارسال
سلام دوستان من این اشتباه یا بهتر بگم غفلت ملبرگ در اولین بازی یوونتوس در سری آ ، منو به اولین بازی یوونتوس در سری ب انداخت کخ اونجا بومسونگ اشتباه کرد و یوونتوس گل خورد و بازی هم مساوی ! اما در ادامه بومسونگ روند رو به رشدی گرفت و یکی از بازیکنان خوب یوونتوس شد . ملبرگ به مراتب از بومسونگ بازیکن بزرگتریه ، من خیلی بهش امید دارم ! ملبرگ بعد از سال ها از فوتبال انگلیس جدا شده و اومده به فوتبالی که سبک کاملا متفاوتی داره ! کمی زمان میبره به عقیده من ، اما به مرور زمان ، ملبرگ واقعی رو خواهیم دید ! با تشکر

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
البته فکر نمیکنم ملبرگ واقعی چیزی بیشتر از لگروی ناآماده داشته باشه ! باید قبول کنیم که ظرفیت ملبرگ یوونتوس نیست و واقعا بی انصافیه اگه انتظار داشته باشیم بتونه مثل کلینی باشه !

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
اين ملبرگ واقعي كي قراره يك قدم رو به جلو برداره؟ با اين سن وس ال اون ديگه بايد رد اوج بجربه و كارآيي باشه نه ايني كه ما ديديم متاسفانه با توجه به اشتباهات يكنواخت و يك شكلي و مداومش بايد بگم اون در نوع فوتبالش دچار ايراده و ربط زيادي به تفاوت سبك بازيهاي ايتاليا و انگليس نداره چون اون توي بازيهاي يورو هم ضعيف بود ما هم از بين پيغمبرها ،جرجيس رو انتخاب كرديم !!!!!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ملبرگ توي بازي با اودينزه نشون داد داره يواش يواش با محيط بازي توي ايتاليا و فشردگي اينجا نسبت به انگليس كنار مياد و البته چند بار هم خيلي رفلكس هاي مناسبي در قبال پاس هاي بلند اودينزه داشت كه باعث شد كلا دي ناتاليه و كواليارلا مهار بشن.هرچند كه درخشش سيسوكو فرصتي براي ديدن دقيق تر ملبرگ نداد اما بازم نسبت به بازي هاي قبلي خيلي پيشرفت داشت و البته بازهم مي گم از تجربش فوق العاده استفاده مي كنه و در اوج خطر خيلي هم خونسرد مي تونه به كمك تيم بياد.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دقیقا ! ملبرگ زیاد تحت فشار نبود و سیسوکو به قول امین جای 7 نفر دفاع می کنه ! و خود ملبرگ مثل بازی با فیو هر 10 دقیقه جلوی خودش یه مهاجم نمی دید ! آخر بازی هم سوتیشو داد که شانس آورد کیه لینی بازیکن رو تحت فشار گذاشت و نذاشت کار خودشو کنه. بهرحال خیلی خیلی بهتر از قبل بود.و امیدوارم تحت فشار بیشتر هم همینطور بمونه. ولی شخصا برای بازی بعد با زنیت لگرو رو ترجیح میدم.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

ولی شخصا برای بازی بعد با زنیت لگرو رو ترجیح میدم.

قطعا همينطوره.الان اولاف از قبل بهتر شده ولي اصلا در سطحي آماده نيست كه بخوايم بگيم اون بازي كنه و لگرو(كه در تيم ملي هم بازي كرده) روي نيمكت بشينه.

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
ملبرگ خیلی باید صبر کنه تا سبک فوتبال ایتالیا آشنا بسه،فوتبال انگلیس فوتبالی تهاجمی هستش که فضای زیادی رو مدافع باید پوشش بده،فوتبال ایتالیا خیلی فشرده هستش مدافع باید پوشش های منااسبی رو بده چون اگه اشتباه کنه کار برای حریف آسون میشه،در ضمن فوتبال ایتالیا کلا فوتبال محکمی هستش که انگلیس فاقد این خصوصیته،من فکر میکنم توی بازی های آینده ملبرگ نیمکت نشینی رو باید تجربه کنه تا کم کم بازی کنه و با فوتبال ایتالیا خودش رو وفق بده.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
از طرف ديگه من فكر مي كنم توي بازي هاي اروپايي كه تيم هاي غير ايتاليايي مقابل يووه هستند حضور ملبرگ(با توجه به اينكه بيش از لگرو در بازي ها بين المللي شركت كرده) و البته تجربه‌ش هم بيشتره به نفع يووه باشه.

nicola

nicola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 263 ارسال
لگرو خیلی بهتر از ملبرگه با توجه به بازیهای ملبرگ که اشتباه زیاد داره لگرو در مقابلش یه مدافع کلاس بالاست

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تا وقتی لگرو و کیه لینی اماده باشند به هیچ وجه بازی به ملبرگ نمی رسه !!! ولی خوب با تمام ضعف هایی که داره اولین ذخیره یووه هست برای خط دفاع !!!!

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
یکم از ملبرگ بگید.. من بازی رو ندیدم.. می خوام بدونم چیکار کرده..؟ مرسی

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی