پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اولاف ملبرگ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
138 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

یکم از ملبرگ بگید.. من بازی رو ندیدم.. می خوام بدونم چیکار کرده..؟ مرسی

اگر نگیم بهترین بازیکن یووه بود،شاید جزو 3 تای اول بود،
البته به جای خودش یه سوتی زشت داد که اگر کیه لینی نمی رسید گل رو خورده بودیم !

ولی به جز اون یه مورد در بقیه موارد عالی بود،مخصوصا روی ارسال ها عالی سر زد.
کلا برخلاف قبل که سراسیمه می رفت توی پای حریف و دریبل می خورد،حالا جلوشون وای می ایستاد رو می کشوندشون به دو طرف محوطه جریمه تا هم خطر رفع بشه هم معمولا کمک می رسید.

شاید بهترین بازی بود که تا به حال برای یووه کرده بود.اگر اون سوتی بد رو نمی داد راحت می گفتم بهترین بازیکن زمین بود.
چون کیه لینی سریع پوشش داد شاید خیلی به چشم نیاد،ولی از نظر من آخرین نفر خط دفاعی نباید اینقدر بی احتیاط بره جلو و جا بمونه.

بهرحال حتما جزو 3 تای خوب یووه بود.

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
امروز یه کلیپ دیدم ملبرگ تو استون ویلا به اوت دستی گل به خودی زده!!! اوت دستی سمت دروازه خودشون انداخت دروازه بان نتونست بگیره گل شد...خیلی باحال بود.

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
شاید بشه گفت کمکم داره یاد میگیره که چطوری در ترکیب یووه بازی کنه ....البته امیدوارم روند رو به رشتش ادامه داشته باشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واسه تیم ملی سوئد هم انتخاب شده بود ولی به دلیل مصدومیت خط خورد !!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دیشب خیلی قشنگ دریبل می خورد !! حسین دیشب یه چیز خوبی گفت،گفت : فکر کنم منم بتونم ملبرگ رو دریبل کنم ! اصلا خیلی عجول و سراسیمه میره برای توپ حریف و مثلا با یه تو سر توپ از کل بازی محو میشه !!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
باید یک فکر اساسی به فکر این بازیکن و خط دفاع کرد و رانیری باید یکم باهاش حرف بزنه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

دیشب خیلی قشنگ دریبل می خورد !!

حسین دیشب یه چیز خوبی گفت،گفت : فکر کنم منم بتونم ملبرگ رو دریبل کنم !

اخه اصلا حواسش به بازی نیست !!! وقتی یکی میاد رو به روش انگار نه انگار ! سرش یه طرف دیگس ! با یه چشم می شه دریبلش زد

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
امشب بهترین عملکرد ملبرگ در یووه بود و خیلی عالی جنگید و تلاش کرد تا توپ های اول رو بزنه . تکل نیمه اولش روی توپ درنته استثنایی بود ، هرچند خودش مقصر بود روی اون حرکت و جا موند ولی خیلی خوب به توپ رسید . تو نیمه اول بخصوص 20 دقیقه اول خیلی زیاد جا میموند که بنظرم عادی بود چون اصلاً مدافع کناری نیست و فقط یکبار در طول بازی نفوذ کرد که البته سانتر بسیار خوبی رو هم در نیمه اول فرستاد . بعد از اینکه خیلی جا میموند و پشت سرش فضا برای حرکت رئالی ها میذاشت خیلی بهتر شد و شب خوبی رو سپری کرد . البته ملبرگ در برابر بازیکنان سرعتی و تکنیکی ضعف داره و امشب درنته این مسئله رو به صورت واضحی نشون داد ولی بخاطر داشتن قدرت بدنی مناسب و قدرت سرزنی بالا خیلی از نقاط ضعفش پوشش داده میشه . در کل امشب بازی خوب و تقریباً کم اشتباهی رو به عنوان مدافع کناری انجام داد .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال
ملبرگ توي يك مصاحبه كوتاه گفته : داوري ها تو ايتاليا جالبه ! من بعضي موقع ها اصلا خطا نميكنم ولي داور خطاي منو ميگيره و بهم تذكر هم ميده كه آروم تر بازي كنم ! در حالي كه بعضي از خطاهاي وحشتناك به روي دل پيرو و كامورانزي رو جدي نميگيرن و به راحتي ميگذرن !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دیشب یه لحظه دوربین رو نیمکت نشونش داد، عجب ابهتی داشت برای خودش ! ریش،چشم رنگی،کلاه،خیره به دور دست، من که دیدم گفتم ایول،عجب عظمتی ;D

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
پس خیال کردی چرا حمیرد طرفدارش هست چون مثل آندرتیکر می بینیش خوف می کنی !!!!! خداییش من اگر مهاجم بودم ،این می اومد طرفم توپ رو می انداختم در می رفتم !!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
بازیکن خوبیه استیلش هم قشنگ هست خوشم میاد ازش کاش یک گل هم میزد.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
نمیدونم چقدر با من موافق هستید ولی من ملبرگ رو یکی از بهترین مدافعینی میدونم که در 4-5 سال اخیر یووه خریده . واقعاً بدون هیچگونه تعارفی برامون مفید و خوب بوده و عملکردش و ضریب اطمینانش بازی به بازی بهتر شده . با توجه به مصدومیت های سه گانه جورجو در نیم فصل اول و البته بازیهای نه چندان مناسب گریگرا ، خیلی خیلی به تیم کمک کرد . بارها این مسئله رو در ویلاپارک و تیم ملی سوئد به اثبات رسوند که براش اصلاً فرقی نداره که در مرکز خط دفاع بازی کنه یا گوش راست ، چون در هر دو پست عملکردی یکسان و خوب داره . تو یووه هم این مسئله رو ثابت کرد . درسته در ابتدای فصل تو چند بازی ناهماهنگ بود ولی اون برمیگشت به عدم تسلط به فوتبال ایتالیا و ناهماهنگی با دیگر بازیکنان ولی الآن یه وجه خوبی هم تو تیم پیدا کرده و میتونه ارتباط برقرار کنه . من اولاف رو به همه مدافعان سمت راست تیم ترجیح میدم و دوست دارم بطور ثابت اونجا بازی کنه . تازه اولاف 31 سالشه و براحتی میتونه با این آمادگی جسمانی تا 4 سال دیگه برای یووه بازی کنه . ضمناً در سال 2003 هم مرد سال فوتبال سوئد شده . فعلاً 86 بازی ملی داره که احتمالاً با توجه به تداوم حضورش در تیم ملی میتونه این رکورد رو امسال به 100 بازی برسونه .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
نه خداییش مدافع خوبی بوده و جزو ارکان اصلی تیم و دفاع تیم بوده هم در وسط عالی بوده و هم در دفاع راست. در بازی برگشت در برنابئو چه طور خودش و پرتاب کرد و نگذاشت که گل بخوریم و 2-0 تحقیرانه رئال و بردیم و هم بازی با ناپولی خیلی سریع و عالی برگشت و توپ و دفع کرد.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
ملبرگ همیشه تو یه حد بوده. یعنی فراز و نشیب زیاد نداشته تو بازی هاش. همین باعث شده که مفید باشه برای تیم.

rezzza

rezzza

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 4 ارسال
من تازه ولردم تو سایت،هوامو داشته باشین :pleaseantry: :pleaseantry: شما چرا از این مدافع خوشتون میاد.من میگم خوبه.ولی یوونتوس تیمی نیست که مدافعهایی در همچین حدهایی داشته باشه.یوونتوس مدافعهای بزرگی مانند کاناوارو میخواد.یادتونه اون موقع که بود یووه عزیز چه دفاعی داشت؟اینم آمارش :rtfm:

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

من تازه ولردم تو سایت،هوامو داشته باشین :pleaseantry: :pleaseantry:
شما چرا از این مدافع خوشتون میاد.من میگم خوبه.ولی یوونتوس تیمی نیست که مدافعهایی در همچین حدهایی داشته باشه.یوونتوس مدافعهای بزرگی مانند کاناوارو میخواد.یادتونه اون موقع که بود یووه عزیز چه دفاعی داشت؟اینم آمارش :rtfm:

سلام دوست عزیز ( رضا) امیدوارم که از امروز بیشتر با هم باشیم.
اون سال ها دفاع یووه بی نظیر بود. واقعا حد و مرزی براش نبود.
اما شرایط الان با اون سال خیلی فرق می کنه.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
نظر کسایی که این فصل بازی های یوونتوس رو اکثرش رو نگاه کردن (رضا، حسین، امین و ...) راجع به ملبرگ چیه؟ من در این حد که بازیهاشو دیدم نظر خودم رو دارم، می خوام نظر بقیه رو هم بدونم. اینطور که از نمراتی که گرفته هم حسین بعد از بازیها میذاشت اکثرا نمراتش نسبت به بقیه تیم قابل قبول بود.. یعنی برای فصلهای دیگه هم احتمال داره توی یوونتوس بمونه؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

نظر کسایی که این فصل بازی های یوونتوس رو اکثرش رو نگاه کردن (رضا، حسین، امین و ...) راجع به ملبرگ چیه؟ من در این حد که بازیهاشو دیدم نظر خودم رو دارم، می خوام نظر بقیه رو هم بدونم. اینطور که از نمراتی که گرفته هم حسین بعد از بازیها میذاشت اکثرا نمراتش نسبت به بقیه تیم قابل قبول بود.. یعنی برای فصلهای دیگه هم احتمال داره توی یوونتوس بمونه؟

عملکرد ملبرگ رو به دو بخش میشه تقسیم کرد :

مدافع راست : از فوق العاده تا ضعیف در نوسان بوده.
مدافع مرکزی : از خیلی خوب تا خیلی ضعیف در نوسان بوده.

به طور کلی یه خوبی هایی داره یه بدی هایی، بدی هاش در ابتدا خیلی بیشتر به چشم میومد ولی الان خیلی بهتر شده.کم کم با سبک دفاع کردن ایتالیایی داره اخت پیدا می کنه.دیگه کمتر بی هوا میره جلو و سر جاش می مونه.به طور کلی دریبل زدنش سخت نیست،ولی سرعت خوبی داره و توی کورسها (ضد حمله های حریف) حرف اول رو میزنه،عالی سر می زنه و تکل های واقعا فوق العاده ای میره که توی یووه شاید بعد از سیسوکو بهترین تکل-زن باشه.

لحظات خیلی خوب با یووه داشته مثل گل های 100 درصد حریفی که با تکل های آخرین لحظه ای ازشون گرفته،مثل چند نمونه فرار لب خطش (یه بار کنار محوطه ی خوبی پا به توپ حرکت کرد تا محوطه ی حریف لب خط رفت) ،یکی دو گل حساسی که زده و چند عملکرد خیلی مستحکم و مطمئن.

لحظات خیلی بدی هم داشته مثل یه بازی که 2-3 بار جا موند و همشون گل شدند.مثل دریبل های بدی که خورده و به ضرر یووه تمام شده،مثل توپی که دقیقه 93 لو داد و یووه امتیاز از دست داد.و یه سری گول خوردن ها ناشی از بی هوا جلو رفتن توی پای بازیکن ها که باعث گل خوردن یووه شده.

به طور کلی من اگر به کیه لینی 90 از 100 بدم.به ملبرگ65 از 100 می دم.به لگرو هم 70 از 100 میدم.شاید از نظر مهارت ها ملبرگ جلوتر باشه و خصوصیت بهتری داشته باشه،ولی لگرو "ایتالیایی" تر دفاع می کنه و ملبرگ "انگلیسی تر" .ملبرگ خیلی علاقه داره دنبال بازیکن راه بیفته و توپ رو ازش بگیره،در صورت مثلا لگرو از محدوده ی پست خودش خارج نمیشه.

اواخر فصل خصوصا توی هفته های اخیر خیلی بهتر از اول فصلش بود.به نظر اگر به چشم مدافع ثابت و اصلی بخوای بهش نگاه کنی نه،ولی به چشم یک جانشین مستحق بودن در یووه هست.حتی در سمت راست من توی گریگرا برتری خاصی نمی بینم و خود رانیری هم توی بعضی بازی های مهم مثل بازی های لیگ قهرمانان از ملبرگ استفاده کرد و گریگرا رو روی نیمکت نشوند.شاید زیر نظر یه مربی دیگه و نخریدن یه مدافع کناری بزرگ بتونه سمت راست رو از گریگرا بگیره.

بالا بودن سنش اصلا بهونه قابل قبولی نیست چون اصلا در وضعیت فیزیکی و بازیش تاثیری نداشته.تنها ایرادش رو این می دونم که استحکام 100 درصد رو نداره.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من ملبرگ رو یک ذخیره ی مناسب دیدم تا یک بازیکن فیکس !!!! عملکردش اصلا یکسان نبود واقعا توی مقطعی از فصل بی نظیر بود ولی اصلا تداوم نداشت و خیلی اشتباهات کرد در صورتی که فقط در چند تا صحنه خوب بود !!! به صورت کلی می شه گفت یه بازیکن صرفا فیزیکیه و به خاطر همین قدرتش توانایی پیشروی زیادی داره ولی توی پیشروی ها موفق نیست و فقط نفوذ می کنه حالا به کجا می رسه معلوم نیست !!! توی استون ویلا یا سوئد به خاطر سابقه ی حضورش یه رهبر کامل توی خط دفاعی بود ولی توی یووه به خاطر عدم هماهنگی و تغییرات مکرر توی خط دفاعی هرگز ملبرگ واقعی نبود !!!! و در کل یه بازیکن معمولی بود که بازیهای خیلی خوبش خیلی کم بود در حالی که توی استون ویلا و سوئد اکثر جزو بهترین های تیمش بود !!! من از 100 بهش نمره ی 60 می دم !!!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی