پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازیکنان دهه 2000

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
239 پاسخ برای این موضوع

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

قربونت برم اقای 50 . بیصبرانه منتظر اول ژانویه هستم تا اولین پستم رو تقدیم خودت کنم و بگم تولدت مبارک . هنوزم دلت با یووست چون طرفدارات هم دلشون با یووست
زنده باد تورام یاداور خاطرات شیرین
زنده باد یووه

دل تورام با یووه است؟ همون کسی که وقتی رفت بارسا گفت من عمرم رو تو یوونتوس تلف کردم؟

ناموسا چی می گید؟ :1:

• juve's fan, alexdelpiero, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

نیکولا آموروسو رو یادتونه ؟ :1:   امـروز ، 4 دسامبر سالـروز اولین گلش با پیرهن یوونتوس هست !

برادر خانم الکس دل پیرو  :8:   4 دسامبر 1996 تو لیگ قهرمانان دقیقه 46 بازی بجای الکس وارد بازی میشه و گل دوم یووه رو جلو فنرباغچه تو دل آلپی بثمر میرسونه 

05203144424148946601.jpg

105 بازی  |   29 گل  برای یوونتوس

06382654000759890393_thumb.jpg

• Bianconero Amore, alexdelpiero, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
در جواب 2 پست بالاتر .
زنده باد لیلیان توراااااااام و دیگر هیچ ( :
من دنبال این نیستم که کی فلان روز فلان دیقه کنار عمش نشسته بود چی گفت . دنبال این حرفهای خاله زنک بودم الان اینجا نبودم . تورام چطور قبل بازی بارسا یووه ارزو کرد که جی جی جام رو بالا ببره ؟ این حرفشم برام مهم نیست .
خب یکی دنبال حرف بازیکناست یکی هم دنبال خود بازیکناست با سطح فنیشون .
زنده بااااااد لیلیان تورام
  • alexdelpiero, Georgia و Pouya از این پست تشکر کرده است

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

^^ پس من اشتباه می کنم .مست و زامبروتا عجب بازیکنایی بودن سطح فنیشون چقدر بالاست ، هیچ فرقی هم بین ندود و کامورانزی و ترزگه با اینا نیست ، همه شون از لحاظ فنی خوب بودن. آفرین باریکلا چه رویکردی.

• alexdelpiero از این پست تشکر کرده است

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
خب همه که عشق ندود نمیشن عشق ندود شدن بره من خیلی زوده . و همچنین کامورانزی . ما به همون زامبروتا و تورام هم قانئیم .
چرا اگر کسی زلاتان رو دوست داره باید مجازات شه ؟ چرا باید به خاطر دوست داشتن تورام و زامبروتا جواب پس داد ؟!؟!؟! خب دوست داشتن ینی علاقه داشتن و واثه علاقه داشتن هم دلایل زیادی میتونه وجود داشته باشه که بزرگترین دلیلش هم میتونه نبودن دلیل باشه !
من همه بازیکنان یووه رو دوست دارم حتی اورایی که به خونش تشنه ام تو این فصل . حالا اگر اورارو دوست داشته باشم یعنی از ندود بدم میاد ؟!؟!
  • alexdelpiero, tecra, Soheil Bianconeri و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

همه رو با یه چوب نزنید.

برای مثال، تورام وقتی به یوونتوس اومد، قهرمان اروپا و جهان بود و علاوه بر اینکه بازیکن بسیار عالی ای بود، بازیکن بزرگی هم بود. در مقابل کاناوارو قبل از یووه یه بازیکن خیلی خوب بود که اصلا بزرگی تورام رو نداشت. کاناوارو در یوونتوس شد کاناوارو. ببینید تورام با چه مبلغی به یووه اومد و کاناوارو چجوری به یووه اومد. نمیومد شاید فوتبالش تموم بود اصلا. زامبروتا به همچنین. قبل یووه هیچی نبود. تورام قبل یووه هم تورام بود. این خیلی مهمه. که بازیکن چقدر به تیم دِین داره. و البته اینکه کجا رفته.

بازیکنا به دو دسته الکس ها، ندودها، بوفون ها و ... در مقابل زامبروتاها، کاناوارو ها، تورام ها و ... تقسیم نمیشن. 0 و 1 نگاه نکنید. من طرف هیچ کسی که از یووه رفته نیستم. ولی قطعا خیلی فرق هست بین کسی تو یووه بزرگ شده با کسی که قبلش بزرگ بوده.

درسته با یک جمله که معلوم نیس از کجا اومده و چقدر صحیحه، در مورد عملکرد 5 ساله یه نفر قضاوت بشه؟ کسی که به همون اندازه ای به یووه دین داره که یووه به اون.

حرف مهمه، ولی حرفی که تکرار بشه و کاملا برآمده از نظر و درون فرد باشه، نه اینکه یکی یه بار یه حرفی زده یا اصلا نزده ولی ما فکر می کنیم زده و بدترین منظور هم پشتش بوده. نقاب تعصب رو بردارید به نظرم. تو این موارد اصلا چیز خوبی نیست. جلوتر از حرف هم عمل هست. از نظر منم یکی که تو اون شرایط از یووه میره اینتر، از اینتر دزدتر و کثیف تر هست. حالا هر دری وری و تملقی که میخواد در مورد یووه بگه.

• GioVanni Agnelli, juve's fan, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

زامبروتا :

"یوونتوس؟ آنها DNA شان تسلیم ناپذیری است.بد شروع کردند ، اما الان در کورس اسکودتو هستند. همه نقش مهمی داشتن ، هم تیم هم الگری."

زلاتان :

"یووه؟ من مطمئن بودم آنها برمی گردند ، یووه به تسلیم نشدن خو گرفته ، این نقطه ی قوت آنهاست.انها تا پایان برای فتح لیگ خواهند جنگید.یوونتوس همیشه یوونتوس است."

• alexdelpiero, El rey leon, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

امانوئله بالدینی دروازبان یوونتوس بین سالهای ۲۰۰۶-۲۰۰۸ که هم اکنون برای رجینا بازی می کند ، در مورد مسائل مختلفی صحبت کرده است :

در مورد نتایج یووه که به ثبات رسیده چه نظری داری؟

• بله ، یوونتوس ۵-۶ بازیکن دارد که به ان استحکام می بخشند ، انها وقتی در تیم هستد تفاوت ایجاد می کنند.یوونتوس با بوفون ، بونوچی ، بارزالی ، کیه لینی ، یکی از قدرتمندترین دفاع های اروپا را دارد،وقتی انها در فرم خوبی باشند کار را برای هر کسی سخت می کنند. تیمی که بیشتر از همه فداکاری می کند و بهترین نتایج را می گیرد.

نظرتان درمورد بازی مقابل بایرن چیست؟

• یووه از لحاظ بدنی اندکی به بایرن برتری خواهد داشت ، چون هم بوندسلیگا در حال حاضر تعطیل است.المان ها قوی هستند اما یوونتوس هم تیم ترسناکی است که می تواند هر تیمی را شکست دهد.

درمورد نتو صحبت کنیم ، پیرامون نقش او به عنوان دروازبان دوم چه نظری دارید؟

• وقتی نتو تصمیم گرفت که به تورین بیاید ، می دانست که با چه چیزی روبرو خواهد شد.بوفون چند سال دیگر هم بازی خواهد کرد ، پس نتو باید صبر کند.

وقتی در سری ب توسط یووه خریداری شدی چه احساسی داشتی؟

• اولین فکری که کردم این بود که فوتبال بسیار عجیب است.در هر صورت ، یووه زندگی حرفه ای من به عنوان فوتبالیست را عوض کرد و همچنین به عنوان یک انسان تغییر کردم چون چیزهایی که از دوران حضورم در یووه یاد گرفته بودم به زندگی ام اوردم.

تمرین کردن با جیجی بوفون چه معنی ای دارد؟

• جیجی شماره ی یک مطلق است ، من همچنین هنوز با دلپیرو ، کامورانزی و ترزگه و ندود در ارتباطم ، کسانیکه چند ماه قبلش در فینال جام جهانی بازی کردند.این احساس فوق العاده ای بود چون آنها به طرز وحشتناکی فروتن بودند و این چیزی بود که باعث شد من مجذوب این قهرمانان شوم.

همان فروتنی که باعث شد در سری ب بمانند.

• برای همه آن یک سال به منزله ی مرحله ی گذار بود ، اما از لحاظ روانی یک موقعیت خاص بود ، برای انها البته نه برای من ( می خندد ) ، چون من بارها چنین چیزی را تجربه کرده بودم.حتی در آن زمان هم صمیمت و تواضع فوق العاده ای را نشان می دادند.در وضعیتی که برایشان سوررئال محسوب می شد

شما در زمان رانیری فرصت بازی به دست اوردید ، ایا بازی خاصی هست که به خاطر داشته باشید و برایتان خاص بوده باشد؟

• اولین بازیم را مقابل لیوورنو انجام داد. البته اولین بازی رسمی من در ۵-۱۰ دقیقه ی اخرین بازیمان با رجینا بود. در توسکانی بازی خوبی بود، من در رختکن با جورجو ( کیه لینی ) بودم ، کسی که هنوز هم یکی از بهترین دوستان من است ، با خودم می گفتم اگر توانسته ام در تیم های کوچک توانسته ام فیکس باشم ، پس می توانم در یووه هم چند بازی انجام دهم.(می خندد).من با این فلسفه کار می کردم و خب راستش را بخواهید طبق نظر کارشناسان بازی خوبی انجام دادم.آن سال خیلی خاطره انگیز بود چون علی رغم اینکه تیم معمولی داشتیم و مصدومیت های زیادی هم رخ داد ، اما با روحیه ی تیمی که داشتیم به لیگ قهرمانان راه پیدا کردیم.ما اینتر را در سن سیرو شکست دادیم ، میلانی که آن سال قهرمان اروپا و جهان شد شکست دادیم و خیلی تیم های دیگر.لگروتالیه در خط دفاع بود ، کریستن زانتی و نوچرینو هم هافبک بودند. واقعا خاطرات خوبی بود و فکر می کنم این واضح ترین نمونه از این مسئله است که با یک روحیه ی قوی تیمی می توان به نتایج فوق العاده ای رسید.

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

- آدرين موتو، بازيكن رومانياني سابق يووه كه به لطف يووه به فوتبال برگشت ولي بعد از سقوط به سري ب جزء اولين بازيكنان جدا شده بود درباره آينده خودش صحبت كرده و گفته كه مربيگري در فيورنتينا و تيم ملي روماني جزء اهدافش هست.

موتو فعلا داره به عنوان مربي در رده هاي سني پايين كار ميكنه.

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

wjxb_capture3.png

زلاتان واقعا خاصه ....و اگه اون بلا سر یووه نمیومد  هیچوقت اینجوری نمیشد .........زلاتان میشد ترزگه دوم مما و واقعا خوب بودیم تا همین امروز بی نیاز از مهاجم  بازم خدارو شکر زود برگشتیم  

capture1_gp2v.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

- زلاتان از منچستر کنار گذاشته شد.

درسته که قرارداد یکساله بود و با مصدومیتی که گریبانگیرش شد این "حق" منچستر بود که دیگه باهاش ادامه نده ولی انسانی نبود به نظرم.

اینجاست که فرق یووه با باشگاه هایی نظیر منچستر مشخص میشه.

حالا باید دید تیم بعدی زلاتان چیه، راهی امریکا میشه و یا توی اروپا ادامه میده ...

• tecra, ace of glass و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
فکر نکنم جای زلاتان تو ستارگان سابق یووه باشه

جاش تو دستشویی باشگاه باشه بهتره

انشالله که با این مصدومیت فوتبالش تموم میشه نمک به حروم پَست
  • tecra, اِل کاپیتانو و Serie A از این پست تشکر کرده است
jűvęŅŢś f○r €V£ř

Himid0111061

Himid0111061

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
فوت ویتوریو کایسوتی در سال 2004 هم از اتفاقا مهم این دهه هست
  • mory, tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
مثل اینکه فابریتزیو میکولی ب حبس محکوم شده:-(

خیلی دوسش دارم ولی خب ارتباطش با مافیا ی چیزی بود ک تابلو بود از خیلی وقت پیش آخرشم کار دستش داد...

استعداد زیادی داشت اما چ فایده وقتی حتی از کاسانو هم شرور تر بود
  • mory, tecra, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

میکولی خیلی تو پر و خوش تکنیک بود بد شانسیش هم زمان شدن با الکس و امثالهم بود کااااااااااش میکولی الان بدنیا میومد کاش خیلیا مث اون الان بودن ....

• tecra و Escanor از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4140 ارسال

در ایتالیا دزدی و سرقت زیاد است...

• tecra از این پست تشکر کرده است

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

http://www.dailymail...agers-ever.html

این لینکه خیلی جالبیه از بازیکنای یوونتوس که همگی سال 2001 یوونتوسی بودن و مربی شدن 

3E7724C500000578-4331990-image-m-27_1490

The full Juventus squad from 2000-01 included no less than 14 managers or coaches, such as:

1) Alessio Tacchinardi, 2) Zinedine Zidane, 3) Antonio Conte, 4) Igor Tudor, 5) Filippo Inzaghi, 6) Gianluca Zambrotta, 7) Edgar Davids, 8) Paolo Montero, 9) Ciro Ferrara, 10) Gianluca Pessotto, 11) Michelangelo Rampulla, 12) Marco Zanchi, 13) Athirson, 14) Juan Esnaider

• tecra, ace of glass, Gin و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

من هیچوقت نتونستم خروج مارکو دی وایو از یوونتوس رو بپذیرم

وقتی لیپی رفت و کاپلو اومد یه جور جنون هم به تیم وارد شد 

جنون کاپلویی جنون رمی !!!(من کاپلو رو دوست داشتم ولی نه در یووه)

تاکیناردی رفت امرسون اومد و مانوئله بلازی و الیویر کاپو !!!!

دی وایو و میکولی رفتند زلاتان اومد

یولیانو رفت مونترو کمرنگ شد لگروتالیه رفت بعدش جاناتان زبینا اومد

همه این اتفاقات افتاد که بشیم بهترین تیم اروپا !!!!

اما مارکو دی وایو

2 فصل حضور 84 بازی و 28 گل که فصل دومش بهتر از فصل اول بود (هر چند بیشتر اوقات تعویض میشد ولی قابل قبول بود)

یه بازیکن بی حاشیه(بنظر من ) و متوسط رو به بالا که وقتی هم به والنسیا رفت خوب بود و خوب گلزنی کرد .

اولین بار 15 سپتامبر 2002 برای یووه بازی کرد .

گلای زیباش به میلان هیچوقت یادم نمیره

WCGAZ1_0HNP0U3A-004-kJwD--896x504@Gazzet

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

- واقعا دی وایو فوق العاده بود، یک ذخیره طلایی و به شدت خطرناک.

شوت های سهمگینی داشت و البته تقریبا بی حاشیه.

یک دوره ای که خیلی آماده بود واقعا فرقی نداشت خط حمله یووه رو کدوم 2 نفر از بین ترزگه، الکس و دی وایو تشکیل بدن،؛ همه شون خطرناک بودند.

• Orphée, mory, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال