پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دیـدیـه دشـــان - Didi

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
149 پاسخ برای این موضوع

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
مارسی بخاطر رسوایی های مالی چند عنوان قهرمانیش ازجمله عنوان قهرمانیش در اروپا پس گرفته شد و به دسته های پایینتر رفت ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
فینال 98 اروپا که با رئال بازی داشتیم , توی یک صحنه ضربه ایتسگاهی شده بود به سود رئال و نزدیک محوطه جریمه یوونتوس, دشام با شجاعت تمام خودشو جلوی توپ رئالیها قرار دادو توپ بهش برخورد کرد ... اون مواقع دشام رو با بازیکنای ایرانی مقایسه کردن ونوعی طعنه واسه ایرانیهاشد... گفتن دشام تعصب و غیرت رو توی فوتبال معنی کرد ...

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
-"دشان: -بزرگترین اشتباه من ترک یوونتوس بود. -اشتباهات زیادی درباره آینده ام کردم.یکی از آن ها ترک یوونتوس بود.اگر زمان به عقب برگردد هرگز یووه را ترک نمیکنم.این اشتباه بزرگترین اشتباه زندگیم بود!"
  • Bianconero Amore, Escanor و Donnie از این پست تشکر کرده است

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

-"دشان:

-بزرگترین اشتباه من ترک یوونتوس بود.

-اشتباهات زیادی درباره آینده ام کردم.یکی از آن ها ترک یوونتوس بود.اگر زمان به عقب برگردد هرگز یووه را ترک نمیکنم.این اشتباه بزرگترین اشتباه زندگیم بود!"

یکی از بهترین مربی های دنیای فوتباله ! من خیلی بهش اعتقاد دارم از وقتی از یوونتوس رفته روزی صدبار فکر کنم به خودش لعنت میفرسته از زمان رانیری من یادمه دائما مصاحبه میکرد و از تصمیم ترک یوونتوس اظهار پشیمانی میکرد ! پیش تر دوست داشتم بازم به یوونتوس برگرده و قهرمانش بکنه ولی تا وقتی آنتونیو کونته اینجوری داره یکه تازی میکنه و برای یوونتوس افتخار آفرینی میکنه اصلا دوست ندارم به دشام فکر کنم !

حتی اگر 10 سال متوالی هم فقط در سری آ نتیجه بگیریم !
  • Bianconero Amore و Donnie از این پست تشکر کرده است

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
فعلا مشخص نیست کونته تا کجا میتونه با یوونتوس پیش بره و ایا واقعا میتونن ازش یه فرگوسن دیگه بسازن یا نه !؟ ولی من هم دوست دارم بعد از کونته دشام دوباره سرمربی یووه بشه ! همین چند نسل اخیر رو در نظر بگیریم یووه همیشه بهترین نتایجش رو وقتی گرفته که یه مربی از جنس خود یوونتوس بالا سر تیم بوده ! از تراپاتونی لیپی بگیر تا کاپلو و دشام و فعلا هم که کونته ! با توجه به شخصیتش و اظهار نظرهایی هم که میکنه کاملا میشه این رو متصور شد که روزی دوباره راه یوونتوس و دشام به هم برسه !
  • Bianconero Amore و Donnie از این پست تشکر کرده است

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

تصویر

فرانسویهای فینال98

زیدان . دشام . کارمبو

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

تصویر

صحبت های دیدی دشامپ سرمربی تیم ملی فرانسه در مورد پُل پوگبا بعد از دعوت کردنش به تیم ملی :

" من همیشه گفتم که پوگبا بازیکنی برای آینده هست و آینده پوگبا همین الانه ! خود پوگبا هم حرف درستی زده . اینکه دعوت شده معنی این رو نمی ده که از همین الان باید شروع کنه ! الان برای اون شروع کردن دوره ملی خیلی خیلی سخته ! چون وقتی کسی به تیم ملی کشورش دعوت میشه زندگیش هم دچار تغییر میده . هم از لحاظ فوتبالی و هم از لحاظ شخصی ! "

بعد از کونته , دشامپ دومین مربی هست که ما رو به UCL خواهد رسوند :222: شدید خاطرش رو میخوام :rose: الان هم که سر یه سری مسائل خیلی بیشتر خواطر خواش شدم :65: :1:

• Bianconero Amore, Camel Blue و Donnie از این پست تشکر کرده است

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

علاوه بر زادروز اسطوره فرانسویه دیگه مون ( داوید ترزگه ) امروز زادروز یه اسطوره دیگه هم هست ، دیدیه دشام امروز 45 سالگیش تموم شد

تصویر

• Bianconero Amore, D E L P I E R O, Camel Blue و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

تولدت مبارک اسطوره

dd.jpg

5 سال برای تیم یوونتوس بازی کرد، دشام در در دوران اوج بانوی پیر در فوتبال اروپا سه سال پیاپی به همراه یووه راهی فینال لیگ قهرمانان شد،   دیدیه دشام همچنین با لباس تیم ملی فرانسه نیز 103 بار بازی کرد    که از سال 96 و توسط امه ژاکه به عنوان کاپیتان آبی ها انتخاب شده بود، موفق شد در کنار نسل طلایی فوتبال فرانسه در اواخر دهه 90، دو عنوان   قهرمانی جهان در سال 98 و  و قهرمانی اروپا در سال 2000 را بدست بیاره ،   در سال 2000 از بازی های ملی خداحافظی کرد و به جرگه مربیان پیوست. دشام مربی گری را با تیم موناکو آغاز کرد و همراه این تیم به عنوان نایب قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا رسید، سپس راهی یوونتوس شد تیممون رو  در اوج بحران از سری بی راهی سری آ کرد،  سپس سال 2009 سرمربی دیگر تیم سابق خود یعنی مارسی فرانسه شد و موفق شد و بعد از هجده سال، این تیم را فاتح لوشامپیونه کنه،

• juve's fan, eⁿzº, Soheil Bianconeri و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

آقایون اهل فن یه سوال

قرارداد این بزرگوار تا کیه ؟؟ احتمالش هست فصل بعد رو نیمکتمون ببینیمش ؟؟

• Principino, moha684, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

تا 2016 قطعا هست تو فرانسه. فرانسه میزبان جام ملت هاست و شانس خوبی داره+ نسل خوبی هم داره ممکنه بیشتر بمونه.:دی

ولی یه روزی برمی گرده به خونه ش. مطمئنم.

• Bianconero Amore, juve's fan, Principino و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

46411714497754814290.jpg

دیدیه دشام  :8:  یکی از محبوب ترین مربی های یوونتوس برای من و کسی که جداییش از یووه به نظرم تو اون زمان اشتباه بود

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

deschampspogbacropped-1k5hyq6xlrcga1e6g2

دیدیه دشام قبل از بازی های تیمش مقابل صربستان و پرتغال در مورد ستاره ی تیمش پل پوگبا با توتواسپورت صحبت کرده :

• "از این بیشتر نمی تونم ازش انتظار داشته باشم.رهبری تیم؟ بیش از حده ، مهم اینه که کار خودشو انجام بده.پل هنوز جوونه ، ولی تا همین جا هم کارای فوق العاده ای انجام داده.در حد سن خودش تونسته کارایی رو انجام بده که بقیه نمی تونن ، تو بازی یه رهبره."

دشام می دونه که یه روز می تونه تو رختکن وزنه ی مهمی بشه ...

• "این چیزیه که زمان می بره ، امروز حتی نمی تونم چند تا بازی ملی داره.پل سبک رهبری خاص خودش رو داره به خاطر اون چیزی که تو زمین انجام میده.بازیکنیه با کیفیت چشمگیر و ما انتظار داریم که از اونا خیلی بهره ببریم.زیاد باهاش حرف می زنم  ، همیشه بهش می گم به کار خودش ادامه بده  و اینکه بهتر بشه. ولی آدم گاهی لازمه که کمی روشش رو تغییر بده."

پیراهن شماره ی ۱۰ ...

• "حقیقت اینه که این شماره تن بازیکن های بزرگی بوده و البته من جزوشون نبودم ( می خنده  :1:  ) ، در نهایت و این فقط یک شماره است ، ۱۰ ، ۲۲ یا ۳۶ چیزی رو عوض نمی کنه.اگه به دستش آورده ، نشون میده که می ده می تونه آزاد تر بازی کنه ، هر چند پستی که در زمین بازی می کنه پست کلاسیک ۱۰ نیست."

دینیه ...[خرید جدید باشگاه رم در پست دفاع کنار]

• "عملکرد اخیر لوکاس در پاریس خوب نبود.از وقتی که رفت اونجا کمتر بهش بازی رسید.وقتی کم بازی میکنید اعتماد به نفستون رو از دست می دید ، تو رم براش مهمه که زیاد بازی کنه."

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

• AAG, juve's fan, Principino و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

AAG

AAG

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
  • Locationتهران

پیرو پست نسیبه ... در این چند روزی که بازیهای ملی دنبال میشه، امیدوارم یه صحبت مفصل با پوگبا در مورد شرایط و شرح وظایف جدیدش تو یووه انجام بده ... خیلی فشار روی این پسر هست! واقعا به راهنمایی نیاز داره.

کی بهتر از یه هم زبون؟ ... کی بهتر از دشام؟

• Bianconero Amore, Principino, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

@AAG

هنوز اردوی ملی درست و حسابی شروع نشده ، صحبت هاش رو شروع کرده  :8:  :

مصاحبه اش با توتو اسپورت :

من در مورد باز های اول پوگبا نگران یا ناامید نیستم ، پل نمایه ی تیمیه که که در ابتدای فصل دچار مشکل شده. معلومه که پر کردن جای کسی مثل پیرلو ، ویدال و توز آسون نیست .دو سال بود که یه سازوکار خودکار وجود داشت و حالا موازنه کمتر از قبل هستش [تو خط هافبک]. دو طول فصل هم همین خواهد بود ، من باید اضافه کنم که نبودن مارکیزیو هم خیلی ضرر زد و کسی نبود  [که به پوگبا] کمک کنه. پل کیفیتش رو یه شبه از دست نداده ، ولی از سه هافبک فصل قبل حالا فقط اون باقی مونده و دو نفر کنارش تغییر کردن . معلومه که به هماهنگی نیازه و طول می کشه چون به هر حال عادت داشته که همه ی این مدت با دو نفر ثابت بازی کنه."

پ.ن : مرسی دیدیِ عزیز :6:

• AAG, juve's fan, Principino و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
به تو می اندیشم !!!!
اندیشه ی مورد نظر در دسترس نمیباشد !!!!!!
  • eⁿzº, alexdelpiero, Huceyn و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال

- بهترین اتفاق این میتونه باشه که بعد از یورو16 بیاد یووه ...

رویایی میشه این یووه با دشان  :worship:

• juve's fan, Juventus FC, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

من یک سوال در مورد عزیز دل دشام (دشان!) داشتم  :1:  :53: تلفظ دقیق اسم این بزرگوار "دشام" هست یا "دشان" ؟ 

چند تا وب سایت رو چک کردم (1، 2، 3 ، 4 و ...)، تلفظ دقیق دشام هست (با استرس خیلی کم روی "م" طوری که خیلی وقتا یک چیزی تو مایه های "دشا" حس میشه)

ولی مثلاً این وب سایت گفته باید دشان تلفظ بشه! سایت های فارسی هم اکثر موارد میگن: "دشان"، بعضی جاها هم که گفته میشه "دشامپ" :1: 

چرا اینقدر اختلاف نظر هست بر سر تلفظ  :39: ؟ یک اسم اینقدر Ambiguity نداره !  :1:

+ یک موضوع خارج از بحث  :1:، اینکه می خواستم بگم اگر واقعبینانه به قضایا و سطح تیم ها نگاه کنیم، دشام به احتمال زیاد با تیم ملی فرانسه قهرمان یورو 2016 میشه  :53:  :1: 

• Bianconero Amore, alexdelpiero, L'Avvocato و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1481 ارسال

در مورد زبان فرانسه آگاهی ناقصی دارم ولی در حد دانسته‌های خودم و البته کمک از نت:

Deschamps از ریشه‌ی champ به معنی مزرعه : احتمالاً اهل مزرعه یا مثلاً دهاتی معنی بده

این واژه رو در اسم خیابون معروف شانزه لیزه(Champs Elysees درست‌تر: شانز اِلیزِ) می‌بینیم که اونجا حرف آخرش ن تلفظ میشه ولی با این وجود چیزی که از کانالهای فرانسوی زبان شنیدم اینه که گزارشگران فرانسوی تلفظشون به دشام نزدیکتره تا دشان.

+ خارج از بحث: این جام به قورباغه خورا نمی‌رسه حتی با وجود میزبانی :1:

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
تا اونجایی که من شنیدم نه ن هست و نه م؛ یه چیزی بین ن و م، که تو دماغی هم باشه :1:

به نظرمن فرانسه بعد از المان مدعی اوله؛ اگه دشام بتونه از پوگبا بهترین بازی رو بگیره بدون شک قهرمان میشن :8:
  • Bianconero Amore, alexdelpiero, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی