پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دیـدیـه دشـــان - Didi

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
149 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
بعد از مساوی 1-1 این هفته دیگه امیدی برای قهرمانی دشام نی .

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
مارسی که قهرمان نیست. ولی امیدوارم پاریس سن ژرمن بتونه به جام باشگاه های اروپا برسه. البته خودم زیاد امیدوارم نیستم.. یووه که اروپا بیا نیست حداقل دلمون به پاریس خوش باشه

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
گفته ميشه دشام با پيشنهاد مسئولان رم براى سرمربيگرى اين تيم موافقت كرده. اميدوارم همش شايعه باشه ...

F A R I 90

F A R I 90

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 331 ارسال
دشام به طور رسمی قرارداد خودشو تا سال 2014 با مارسی تمدید کرد.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
دشام ترک یوونتوس رو در سال 2007 یه کار شتابزده دونسته و از این کار ابراز تاسف کرده و گفته این یه درس بزرگ شده براش که خیلی سریع تصمیم گیری نکنه در آخر فصل که همه در هیجان هستند . واقعا چی میشد دشام آخر فصل از یوو نمیرفت ، شاید الان وضعیت یوو یه چیز دیگه بود !!

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
مدیریت یوونتوس در اون زمان بیشتر به تراز مالی باشگاه فکر می کردن تا به بازگشت به سطح اول فوتبال دنیا و در ترانسفر ها هم به دنبال گزینه هایی بودن که اوردنشون به تیم راحت باشه نه این که باشگاه به اون ها نیاز داشته باشه.. (البته تا همین الان هم تفکر مدیریت باشگاه همین طور مونده!! ) پس طبیعی بود که دشام نتونه باهاشون کار کنه ، چه بسا اگه با اون شرایط می موند هم سرنوشتش همونی بود که برای مربی های بعدی پیش اومد و محبوبیتش رو بین تیفوسی ها از دست می داد .

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
یادآوری :

دشام قبل اینکه واسه یووه مربیگری کنه ... یه هافبک دفاعی منظم و متبحر بود ... یه هافبک زحمتکش با استیل اروپایی ..

نحوه بازیش و پاسکاریش و حرکاتش ... به تیم امید و نظم میداد ...

ویرایش :

بازی فینال اروپا مابین یووه و رئال رو یه بار نگاه کنید .. تا سبک بازی دشام رو خوب درک کنید ...

جام جهانی 98 هم میتونه به در ک از دشام کمک کنه ..

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دشام هم از کونته حمایت کرده و گفته یوونتوس روزهای خوشی رو با کونته خواهد داشت

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
^^ بازم مجددا مصاحبه ای داشته : »کونته دوست منه ، ما با هم صحبت کردیم و براش خوش اقبالی رو آرزو کردیم » امیدوارم همه چیز براش بر وفق مراد باشه ، از ته دل براش آرزو بهترین ها رو میکنم

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

دشام 178 بازی و 4 گل برای یووه داشته ..

این گل هم .. گل سه امتیازی دشامه در فصل 95.96 .. به اتالانتا ...

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
دشام : دوست دارم یووه رو دوباره تو اوج ببینم ، اما این آسون نیست ، آنتونیو کار راحتی نداره ، برای او و یووه بهترین آرزوهارو می کنم .

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
دشام : " از اينكه نتوانستم پس از راه يافتن به سرى آ در يوونتوس بمانم متاسفم البته بازيكن و مربى يوونتوس بودن براى من افتخار بزرگى بود ، عملكرد يوونتوس جديد را مشاهده نكردم هر چند كه اين تيم تغيير زيادى كرده است و توانست چند بازيكن بزرگ جذب كند ، همواره توقع از اين تيم بالا بوده است و اميدوارم كونته كه با اين فضا آشناست ، كار فوق العاده اى انجام دهد "

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
چقد دوست داشتم دشام سرمربی یوو می موند کاشکی برگردههههههههههههه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

دشام :

دوست دارم یووه رو دوباره تو اوج ببینم ، اما این آسون نیست ، آنتونیو کار راحتی نداره ، برای او و یووه بهترین آرزوهارو می کنم .

دشام :

" از اينكه نتوانستم پس از راه يافتن به سرى آ در يوونتوس بمانم متاسفم البته بازيكن و مربى يوونتوس بودن براى من افتخار بزرگى بود ، عملكرد يوونتوس جديد را مشاهده نكردم هر چند كه اين تيم تغيير زيادى كرده است و توانست چند بازيكن بزرگ جذب كند ، همواره توقع از اين تيم بالا بوده است و اميدوارم كونته كه با اين فضا آشناست ، كار فوق العاده اى انجام دهد "

دیدیه دشان، بازیکن و مربی سابق یووه که در فصل 2007 زمانی که بانوی پیر به سری B تبعید شد هدایت این تیم را به عهده گرفت در حالی که این فصل مربی مارسی خواهد بود برای انتونیو کونته، هم تیمی سابقش ارزوی موفقیت کرد

" با انتونیو در خصوص امائوری صحبت کردم، مهره ای که در المپیک مارسی نیز به دنبالش بودم. اما متوجه شدم که انتونیو انگیزه های زیادی دارد و همچنین تجربه بالایی بنابر این منتظرم تا بار دیگر یوونتوس را در اوج ببینم. "

دشان افزود: می توان یوونتوس زیبایی را با کونته دید. یووه ای که سرعتی و زیبا بازی می کند. با یک تماس تلفنی انگیزه های زیاد او را حس کردم می دانم که می توانم و منتظرم که یوونتوس یک بار دیگر به بزرگی برگردد و من این تیم را در اوج قدرت ببینم.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
امروز تولد 43 سالگی دشام هست تولدت مبارک

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
یوونتوس همیشه مدعیون دشام خواهد بود تو اون شرایط بحرانی یوونتوس را خیلی راحت اورد سری آ ای کاش صبر میکرد و راحت تیم را ترک نمیکرد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دشان چقدر خوب تیمش رو جمع کرد. تو شروع فصل فاجعه بودند. توی 6 هفته ی اول پیروزی نداشتند. توی 10 هفته ی اول 1 پیروزی داشتند ! اما از هفته 10 تا 20 که الان هستند، مارسی 8 پیروزی کسب کرد. هرچند اختلافش همچنان با صدر زیاده ولی خوب، آماده ترین تیم حال حاضر فرانسه هستند و خوب دارند بازی هاشون رو می برند.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
بی نظیره ای کاش میشد رمی مهاجمشونو بخریم باتشکر

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
[img width=480 height=298]http://u.goal.com/152000/152015hp2.jpg[/img]

همونطور که میدونید ، مارسی فردا شب تو UCL ، در فرانسه میزبانِ اینتر خواهد بود. رانیری وقتی که سرمربی چلسی بود ، در فصل 2004-2003 در مقابل موناکوی دشان تو مرحله نیمه نهایی UCL قرار میگیره و در مجموع بازی رو 5 بر 3 به موناکو واگذار میکنه و از راه یابی به فینال باز میمونه. به همین خاطر همه این بازی رو یه نبردِ انتقامی برای رانیری میدونن !

دشان در این مورد توی کنفرانس قبل از بازی گفته : "انتقام ؟ فکر نمیکنم چیزی به نام انتقام تویه فوتبال وجود داشته باشه. تنها چیزی که هست ، تاریخ ـه. یعنی اتفاقاتی که اتفاق افتاده و دیگه گذشته. تاریخ نشون میده که بازی های گذشته برای من خوب پیش رفته ، اما برای رانیری بد. الان یه چالش جدید رو در روی ما قرار گرفته."

"این رقابت بین دشان و رانیری نیست ؛ این رقابت واقعاً بینِ مارسی و اینتر هست."

الان توی توتو اسپرت هم یه مصاحبه از دشان خونده بودم که در مورد دیدارِ شنبه شبِ میلان-یوونتوس صحبت کرده بود : "میلان-یوونتوس ؟ این یه چالش سطح بالاست. این دیدار جدالی برای کسب رتبه ی اول جدول ، بین دو تیم اول و دوم هست."

+ دشان به احتماِ قوی در بازی فردا شب ، بهترین مهاجمش ، یعنی رمی رو به علت مصدومیت در اختیار نداره.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
مطمئنم الان اگر دشام هم سرمربی یووه بود،یووه چیزی کمتر از یووه ی کونته نداشت.این رو مطمئنم!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی