پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دیـدیـه دشـــان - Didi

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
149 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ اتفاقا چند روز پیش داشتم به همین موضوع فکر میکردم با خودم گفتم اگر دشام استعفا نمیداد و تو یووه میموند ، ما همون سال اولی که اون همه ستاره مثل ندود رو داشتیم ، نمیتونستیم قهرمان سری آ بشیم ؟ به نظرم میتونستیم ، اون تیم پر فوق ستاره بود ، فقط به چند تا جوون با انگیزه نیاز داشت همونطور که میدونید ، ناپولی با ما به سری آ اومد برای همین دیشب در حین اینکه داشتم بازیشو میدیدم ، رفتم گشتم ببینم ناپولی چیکار کرد که به اینجا رسید جالبه بدونید ، لاوتزی ، کسی که دیشب دو گل برای ناپولی زد ، اولین خرید ناپولی بعد از اومدن به سری آ بود ناپولی سال اول هشتم شد ، سال دوم 12 ام ولی از سال سوم با ششم شدن ، شروع به پیشرفت کرد باتشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بدون شک اگه دشام سرمربی یووه باقی موند تا سال ها ساختار تیمی یووه ثابت بازی می موند و مثل این چند سال هر فصل تغییرات زیادی رو شاهد نبودیم ! واقعا ساختار تیمی خیلی مهم تر از همه چیزه واسه موفقیت و نتیجه گیری

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
من دوست داشتم ابتداي اين فصل دشام مربي يووه بشه، اما تو گزينه ها براي مربيگري يوونتوس هم نبود اما الان هم كه كونته هستش خوبه بنظرم

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال

^^^^
اتفاقا چند روز پیش داشتم به همین موضوع فکر میکردم
با خودم گفتم اگر دشام استعفا نمیداد و تو یووه میموند ، ما همون سال اولی که اون همه ستاره مثل ندود رو داشتیم ، نمیتونستیم قهرمان سری آ بشیم ؟
به نظرم میتونستیم ، اون تیم پر فوق ستاره بود ، فقط به چند تا جوون با انگیزه نیاز داشت
همونطور که میدونید ، ناپولی با ما به سری آ اومد
برای همین دیشب در حین اینکه داشتم بازیشو میدیدم ، رفتم گشتم ببینم ناپولی چیکار کرد که به اینجا رسید
جالبه بدونید ، لاوتزی ، کسی که دیشب دو گل برای ناپولی زد ، اولین خرید ناپولی بعد از اومدن به سری آ بود
ناپولی سال اول هشتم شد ، سال دوم 12 ام ولی از سال سوم با ششم شدن ، شروع به پیشرفت کرد
باتشکر

ولی کمال جان، یه چیزیو در نظر نگرفتی.
یووه اگه همون سال اولی که اومد سری آ سوم شد، سال بعدش هم دوم.
اما سوال اینجاست که چه فایده؟

فرق یووه با ناپولی اینجا بود که یووه از سطح اول فوتبال دنیا رفت سری بی.
یه طرفدار یووه، تحمل اینو نداره که تیمش تا 5 سال به بهانه ی "برنامه ی بلند مدت" جزو تیمای وسط جدول ایتالیا باشه.
طرفدار یووه فقط از تیمش قهرمانی می خواد.

اگه یووه سال بعدی که از سری بی اومد هشتم می شد، سال بعدشم دوازدهم، مطمئن باش از لیگ مولداوی هم نمی تونستیم بازیکن بیاریم، چه برسه به بازیکنای طراز اول.

نتیجه اینکه یووه بعد از بازگشت، اصلا نباید دنبال برنامه ی بلند مدت می رفت. یووه پیر نشده بود، فقط به یه شوک نیاز داشت.

منظور اینکه برنامه ی مدیرای یووه از نظرم حساب شده بود، ولی خوب بعضی وقت ها بهترین برنامه ها هم با بهترین ابزار ها جواب نمی ده.
در کل فکر می کنم یگه یووه با همین کونته ادامه بده به جاهای خوبی می رسه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دشان فصل پر فراز و نشیبی رو پشت سر گذروند. 10 هفته ی اول فصل 1 پیروزی داشتند و انتهای جدول بودند. یهو دشان تیم رو احیا کرد و توی 11 بازی بعدی 9 پیروزی کسب کردند و خیلی خودشون رو کشیدن بالا و حتی توی لیگ قهرمانان هم اینتر رو حذف کردند. اما باز تو 8 بازی اخیر هیچ پیروزی نداشتن و حتی 5 باخت متوالی هم داشتند و از لیگ قهرمانان هم حذف شدند. وسطای فصل یه دعوای بدی هم با مدیر باشگاه داشت دشان. یعنی اون مدیره علیه اش مصاحبه کرده بود و دشان فقط گفت تا زندگی ورزشیش تا حالا هیچکس اینطوری بهش توهین نکرده بود. در نتیجه به نظر میرسه دشان رفتنی باشه از مارسی. امروز توی آسوشیتد پرس دیدم که چلسی و آبرامویچ گفت و گو با دشان رو شروع کردن و یکی از گزینه های مربیگری چلسی خواهد بود.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
وای خدا ، با تمام وجودم میخوام که دشان به چلسی بره تو فینال 2004 کسی یادش نیست که یک طرف میدون یه مترجمی بود که مربی شد ولی بخاطر اینکه تیمشو قهرمان کرد ، راه پیشرفت رو سریع طی کرد ،حالا هم داره تو تیمی مثل رئال مربیگری میکنه ولی اون طرف میدون ، هافبک فوق العاده ی سالهای نه چندان دور فرانسه و یوونتوس بود که همیشه موفق بوده و من فکر میکنم نتایج الانشم بخاطر حواشی ای که هست که براش درست کردند ، اصلا امسال مارسی خرید درست حسابی ای نکرد ، همش بازیکن های با ارزش دشان رو دادن رفت هاینزه و تایوو و خیلی های دیگه رو فروختن بدون خرید حتی یک جانشین باتشکر

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال
تیم فوتبال مارسی با غلبه بر لیون قهرمان جام حذفی فرانسه شد. دیشب در فینال جام حذفی فرانسه، تیم فوتبال مارسی با یک گل از سد لیون گذشت و جام قهرمانی را بالای سر برد. این 2 تیم که در پایان وقت های قانونی به تساوی بدون گل رسیده بودند، وارد وقت های اضافه شدند که در دقیقه (105) تیم مارسی توسط براندائو به گل رسید. در ادامه تلاش بازیکنان لیون برای جبران نتیجه بی ثمر ماند و تیم مارسی به قهرمانی رسید. لورن بازیکن لیون دقیقه (120) از بازی اخراج شد. دیدیه دشان در پایان این دیدار اظهار داشت: این فقط یک حس متعهد بودن نیست بلکه شادی وصف ناپذیر است. افتخار این پیروزی متعلق به بازیکنان و همه آنانکه هر روز سخت کار کرده‌اند، می‌رسد. سرمربی مارسی افزود: ما بتازگی زمان‌های دشواری را پشت سر گذاشته‌ایم و این جایزه برای ما از ارزش بالایی برخوردار است. بازیکنان ثابت کردند که توانایی کسب جام را دارند.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
دشام در حالیکه تا 2014 با مارسی قرارداد داشت و تنها 6 روز به برپای اردوی پیش فصل این تیم باقیمانده بود ، از سرمربیگری مارسی کناره گیری کرد .

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
میگن قراره جانشین بلان بشه ، برای همین کناره گیری کرده :rose:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

میگن قراره جانشین بلان بشه ، برای همین کناره گیری کرده :rose:

در جریان اخبار نیستم ولی دشان با مدیر باشگاهش خیلی مشکل داشت، این فصل هم افتضاح نتیجه گرفت توی لیگ.عجیب نبود که آخر فصل ازین تیم بره.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
آقای نو گرت رئيس فدراسیون فوتبال فرانسه اعلام کرد که پیشنهاد رسمی رو به دشام ارائه دادن اما دشام گفته باید چند روز به این پیشنهاد فکر کنه ؛ نو گرت همچنین گفت که با زیدان هم صحبت کرده و همه چیز به این دو گزینه بستگی داره

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
رسمی : " دیدیه دشام تا 2014 سرمربی فرانسه خواهد بود "

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

رسمی :

" دیدیه دشام تا 2014 سرمربی فرانسه خواهد بود "

به امید ِ نائب قهرمانی ِ فرانسه تو جام ِ جهانی ِ 2014 . این بار توی نیمه نهایی ، فینال 2000 رو تکرار می کنن . دشان آدمی هست که آدم دست از هر عشقی بکشه به خاطرش . :rainbow:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
اولین کنفرانس خبری دیدیه دشان بعد از رسیدن به نیمکت ِ تیم ملی فرانسه : من یک چهار چوب رو مشخص می کنم و بازیکنان باید خودشون را داخل ِ این چهار چوب قرار بدن . دو جنبه ای که بازیکنا دارن کیفیت و استعداد هست که که اونا باید فکرشون رو با تیم وفق بدن . بازیکنا باید بدونن که پیراهن تیمی مثل ِ فرانسه رو به تن می کنن و باید همیشه این رو به یاد داشته باشن . ما از الآن باید به حضور در برزیل فکر کنیم و با این حال که در گروه ِ سختی هستیم باید صعود کنیم . اسپانیا قوی ترین تیم ِ گروه هست و طبیعتا ما باید برای پلی آف تلاش کنیم و این مهم نیست چون ما میخوایم به برزیل بریم . میخوام از رئیس تشکر کنم که به من اعتماد کرد . این بهترین لحظات ِ دوران ِ حرفه ای من هست . من به این پیراهن همیشه علاقه داشتم و آرزوی نشستن رو این نیمکت رو می کردم . من همیشه با لوران بلان رابطه ی خوبی دارم و ازش به خوبی یاد می کنم . از اون و کادرش ممنونم ولی شیوه ی کار ِ من با اون متفاوته . " موفق باشی مرد "

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مشکل اصلی دشان داشتن مهره یا تاکتیک مناسب نیست. یکپارچه کردن اردوی فرانسه است. از جام جهانی به اینور دشمنی های درون رختکن و چند دستگی توی تیم ملی فرانسه خیلی زیاد شده. بازیکن هایی که زیر آب هم رو بزنند، بازیکن هایی که به خاطر مسائل باشگاهیی با هم بد بشند، بازیکن هایی که به خاطر مسائل باشگاهی با هم دوست باشند یا بازیکن هایی که بهم پاس ندند و ... در این تیم زیاده. قصه هاش طولانیه و خیلی هاش رو شاید بدونیم، ازون تمرین نکردن توی جام جهانی گرفته تا دشمنی گالاس و نصری (سر رفتن نصری از آرسنال به سیتی) و عصبانیت مالودا از بازی نکردن گرفته، تا بازی آخر مرحله گروهی یورو که فرانسه باخت تا حریف اسپانیا بشه و بعد از بازی رختکن فرانسه به کل بهم ریخت و یگروه به نصری گیر دادن چرا پاس نمیده بهشون و یه گروه به بنزما که چقدر خودخواهه و خلاصه یه دعوای شدیدی توی رختکن شکل میگیره که حتی بلان هم منکرش نشد. دشان با یه تیم بهم ریخته پر از دشمنی و چند دستگی روبروئه، تا این رو درست نکنه هم سخت بتونه موفق بشه.

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
من اصلا دوست ندارم که دشان با اون عظمتی که واسه خودش توی موناکو ساخت ، حالا بیاد و بعد از جام ِ جهانی به چشم ِ دومنک و بلان بهش نگاه کنن . دشان خیلی زحمت کشیده که شده این . دشان با بازیکنایی مثل ِ اورا و ژولی که هیچکس اون موقع نمیشناختتشون و مورینتسی که یه مهره ی سوخته بود و پرشو که دیگه هیچوقت هیشکی ازش اسمی نشنید ، به دپورتیوو یی که قدرتی بود واسه خودش 8 تا زد و رئال و چلسی رو سر جاشون نشوند . دشان نشون داده که یه روزی مربی ای میشه که خیلی ها حسرت ِ داشتنش رو داشته باشن و فکر نکنم اون روزی که بتونه بهترین مربی ِ جهان بشه خیلی دور باشه . دشان با موناکویی که هیچی نداشت اون کار رو کرد و مارسی رو بعد از سالها تونست به مقامی برسونه و نگذریم از اینکه کشتی ِ به گل نشسته ای مثل یووه رو اومد و بازسازی کرد . دشان نشون داده که مرد ِ روزهای سخته و یه دلی تو تیمش حرف ِ اول رو میزنه . من به هیچ وجه از این نمیترسم که بازیکنا بخوان واسه ش حاشیه بسازن چون مطمئنم یه دلی رو بعد از سالها به اردوی فرانسه بر میگردونه . به عنوان ِ یه یوونتوسی همون قدر که به الکس و ندود و دیوید و بوفون و کامو به خاطر ِ وفاداریشون افتخار می کنم ، همون قدر هم به دشان به خاطر ِ از خود گذشتگیش افتخار می کنم . دشان اومد و وارد ِ تیمی شد که همه به چشم ِ طاعونی بهش نگاه می کردن و با سختی مثل ِ مرد اومد جنگید تا اون ارزشی که یوونتوس بهش داده بود رو در راه ِ یوونتوس خرج کنه . اون اومد و تو فرودگاه ِ تورین گفت که هر اتفاقی افتاده و هر کسی رفته مهم نیست ، مهم اسم ِ یوونتوس ِ که مونده و ما واسه یوونتوس می جنگیم . این حرفا واسه من خیلی ارزش داره . این از خود گذشتگیش واسه من خیلی ارزش داره . آدمی بود که به اعتبار ِ خودش بازیکنی مثل ِ بومسنگ رو آورد و تو سری ب بازیش داد . دشان واقعا واسه من یه بت هست . اگه یوونتوس ِ جدیدی داره ساخته میشه ، همه ش به شجاعت و از خود گذشتگی و زحمتی بود که این مرد واسه یووه کشید . خیلی سختی کشید ، خیلی فشار تحمل کرد و تیم رو به سرانجام رسوند و رفت . ای کاش عجله نمی کرد . ای کاش با فکر تصمیم می گرفت . اگه میموند مطمئنم این تیمای تازه به دوران رسیده نبودن که داشتن تو اروپا جولان میدادن . دشان آدمی بود که بتونه یوونتوس رو تو هر جامی به موفقیت برسونه . همیشه حسرت ِ رفتنش رو میخورم و همیشه دعا می کنم که موفق باشه هر جایی که هست . هر جا و جلوی هر تیمی . خدا می دونه که چقدر آرزوی برگشتنش رو می کنم !!!

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

[img width=480 height=294]http://www.shiaupload.ir/images/49592994392557629317.jpg[/img]

فقط و فقط میتونم بگم خیلی دوستش دارم ! واقعا با اینکه خیلی کم ازش بازی دیدم ( مخصوصا تو یوونتوس ! ) ولی خیلی خیلی دوستش دارم . از همین الان هم دارم لحظه شماری میکنم برای بازگشت غرور آمیزش به یوونتوس . تنها غیر ایتالیایی هست که من آرزو میکنم روزی بیاد و بشینه روی نیمکت یوونتوس . دشام کسی هست که روزی بتونه خودش رو به عنوان بهترین معرفی کنه . البته اگه خودش بخواد و خودش رو دست کم نگیره . حظور در تیم هایی بزرگ مثل هین فرانسه و در آینده یوونتوس میتونه دشام رو بزرگ و بزرگ تر کنه ...

از الان برای جام جهانی 2014 روز شماری میکنم و امیدوارم دی دی با فرانسه روز های خوشی رو رقم بزنه .

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

[img width=457 height=600]http://www.shiaupload.ir/images/85530260055630096976.jpg[/img]

31 آگوست 1994 * دیدیه دشام * اولین بار برای یوونتوس به میدان رفت .

یوونتوس 0 - 0 کیه وو(کوپا ایتالیا)

مدت حضور در یوونتوس : 5 فصل - 94 تا 99

آخرین بازی : یوونتوس 3 - 2 ونتزیا (23 می 1999 )

178 بازی - 4 گل

افتخارات : سری آ (3) - کوپا ایتالیا - سوپرکاپ ایتالیا (2) - جام اروپا - سوپر کاپ اروپا - جام بین قاره ای

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
" دیدیه دشام " به عنوان جوان ترین کاپیتانی که در لیگ قهرمانان عنوان قهرمانی را بدست آورده شناخته می شود(مارسی 92/93 )

پ ن : اگر اشتباه نکنم بخاطر دوپینگ یا یه چیز دیگه :1:این قهرمانی از مارسی پس گرفته شد :np: پس گرفته شد یا نه؟ :nish:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
ستاره ای که بالای علامت ِ مارسی هست به همین دلیل ئه . فینال 1993 و برد ِ 1-0 مقابل ِ میلان . ظهور ِ ستاره هایی مثل ِ دشان ، بارتز . دسایی و آلن بوکسیچ . افتخارات ِ این اسطوره تمومی نداره البته .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی