پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

انتقادات و پیشنهادات

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
7578 پاسخ برای این موضوع

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال

روز اول ماه مبارک رمضان داره تموم هم میشه . از مدیرای عزیز :1: تقاضا دارم تاپیک ماه مبارک رمضان رو باز کنن :rose: :thankyou:

بحث اعتقادی و مذهبی تو فروم ممنوعه عباس جان :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

بحث اعتقادی و مذهبی تو فروم ممنوعه عباس جان :1:

آره راست میگی وقتی یکی مثل خودت نمی تونن پا نذارن تو اون تاپیک و کاربرا رو ارشاد نکنن بحث پیش میاد :1: مشکلی نیست :thankyou:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
خوشحالم که درک می کنی :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سعی می کنم پرتال رو با اطلاعات این چنینی از تکرار خارج کنم. هر یک هفته 10 روز یه نمودار جدید می زارم، و قبلی ها رو یه گوشه آرشیو می کنم. این صفحه ای که هم روش کلیک می کنید مقایسه ی فصل های کونته است که همیشه ازون آدرس قابل دسترسی خواهد بود.

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال
قبلاً یه تایپیک بود به نام عاشقانه های هواداران برای یوونتوس... تایپیک خوبی بود...الان جسدش در آرشیو خاک می خوره... می دونم نواقص زیادی داشت اما واقعاً حیفه که همچین تایپیکی نداشته باشیم... واسه بعضیا از جمله من یوونتوس ورای عدد و تحلیل فنی و خرید ستاره هاست...حالا که این بخشها که نام بردم با قدرت و صلابت و فعالیت فوق العاده دوستان سرپا هستن این تایپیک عاشقانه ها رو می شه با یه مختصری تغییر به اونایی که یووه رو با قلبشون زندگی می کنن برگردوند... به هر حال نظر مدیرای محترم هست. ممنون :rose: پ.ن:با تشکر از مهدی پالیزوان :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
چطوری میشه تمام پیغام های خصوصی که ارسال کردم رو یکجا پاک کنم ؟

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
ارسال شده ها رو یه جا فکر نمیکنم بشه پاک کرد، ولی کل پیام خصوصی ها (دریافت شده ها و ارسال شده ها) رو از اینجا میشه پاک کرد که فکر کنم بدونی:

http://bianconeri.ir...ion=pm;sa=prune

ارسال شده ها رو اگه فقط میخوای پاک کنی بهترین راهش اینه که 10 تا 10 تا علامت گذاری کنی و پاکشون کنی.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

قبلاً یه تایپیک بود به نام عاشقانه های هواداران برای یوونتوس...
تایپیک خوبی بود...الان جسدش در آرشیو خاک می خوره...
می دونم نواقص زیادی داشت اما واقعاً حیفه که همچین تایپیکی نداشته باشیم...
واسه بعضیا از جمله من یوونتوس ورای عدد و تحلیل فنی و خرید ستاره هاست...حالا که این بخشها که نام بردم با قدرت و صلابت و فعالیت فوق العاده دوستان سرپا هستن
این تایپیک عاشقانه ها رو می شه با یه مختصری تغییر به اونایی که یووه رو با قلبشون زندگی می کنن برگردوند...
به هر حال نظر مدیرای محترم هست.
ممنون :rose:

پ.ن:با تشکر از مهدی پالیزوان :1:

اون تاپیک سال تا سال پست نمیخورد و به نظر من کارایی نداشت. حالا اگر بچه های بیشتری موافق برگشتن اون تاپیک هستن، من برش گردونم.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
به نظر من برگرده خوبــه .. خود امیرعباس با هنری که داره میتونه یه تنه پیش ببره اون تاپیکو .. البته دوستان دیگه ای هم هستن :rose:

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

اون تاپیک سال تا سال پست نمیخورد و به نظر من کارایی نداشت. حالا اگر بچه های بیشتری موافق برگشتن اون تاپیک هستن، من برش گردونم.

البته آقا سهیل لطف دارن...
اما یه چیزی بگم...بعضی تایپیکا اگه پست سالی یه بارم بخورن باز ارزششون بیشتر از آرشیو شدنه... :rose:
حیفه بغضمون واسه یووه تو گلومون خشک بشه...بعضی وقتا باید عشق رو فریاد زد :rose:
ممنون که توجه کردین و جواب دادین.دوستان دیگه هم می تونن بیان نظر بدن.
به هر حال نظر،نظر شماست و قابل احترام. :rose:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
با توجه به درخواست کاربران فروم و نظر اکثریت مدیران، تصمیم گرفته شد 2 کاربری که بن شده بودن(conte و Forza Juventus)
فعالیتشون مجددا به حالت سابق برگرده...با خود این کاربران هم به صورت خصوصی شرایط ادامه فعالیتشون مطرح شده و پست
من در حال حاضر تو این تاپیک جنبه اطلاع رسانی با دیگر کاربران فروم و به نوعی اتمام حجت داره...در صورتی که باز هم از هر یک
از این 2 کاربر تخلفی تو فروم دیده بشه مدیریت فروم این حق رو برای خودش قائله که این بار برخوردش شدیدتر و بدون اغماض باشه....

به امید روزی که همه مون در کنار عشق مشترکمون خوش باشیم و باعث رنجش همدیگه نشیم.... @};- @};-

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
در مورد طراحی هِدِر جدید برای فروم ، اگه پیشنهادی دارین ارائه کنید ، در غیر اینصورت هیچ حق اعتراضی ندارین که چرا اینجوریه ، چرا اونجوریه :1:

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
من پيشنهاد ميكنم عكس ورزشگاه (يوونتوس ارنا) رو بذاريد توي شب. خيلي قشنگ و شيكه. :rainbow:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
منم با پیشنهاد آرش موافقم .. ضمن اینکه میتونه قشنگ باشه اگه تو عکس ترکیبی از ستاره های فعلی و قدیمی باشگاه باشه .. @};-

mohammad-11

mohammad-11

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 662 ارسال
دلم خیلی برای سایت قبلی تنگ شده.یه ابهتی داشت اصلا به خدا. یه پیشنهادی که داشتم و قبلا هم گفتم این بوده که دوستان تیم مدیریت زحمت بکشن و برای سایت (نه فروم) قسمت آرشیو طراحی کنن.چون اگه چند روزی به سایت دسترسی نداشته باشیم اینجوری اخبار یووه رو از دست میدیم.البته شاید هم سایت آرشیو داره و من ندیدم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

دلم خیلی برای سایت قبلی تنگ شده.یه ابهتی داشت اصلا به خدا.

یه پیشنهادی که داشتم و قبلا هم گفتم این بوده که دوستان تیم مدیریت زحمت بکشن و برای سایت (نه فروم) قسمت آرشیو طراحی کنن.چون اگه چند روزی به سایت دسترسی نداشته باشیم اینجوری اخبار یووه رو از دست میدیم.البته شاید هم سایت آرشیو داره و من ندیدم.

سایت داره به مرور زمان کامل و کامل تر می شه و ان شا الله قسمت ارشیو و دیگر قسمت ها به زودی اضافه خوان شد

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
ای کاش برای تورنمنت 8 جانبه امریکا یک تاپیک درست می کردید که بحث های مربوط به این بازیهارو انجا انجام بدیم.

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
به من ربطی نداره اما فکر کنم بد نیست که واسه هر بازی یووه یه تاپیک ساخته میشه دیگه . :دی چیز دیگه ای مگه میتونه باشه ؟

http://bianconeri.ir...hp?topic=7777.0

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
منظورم سایر بازی هاست. بازی های غیر از یوونتوس ، مثلا بازی چلسی - اینتر یا ... این تورنمنت خیلی خوبیه و زدن یک تاپیک مستقل براش فکر نکنم هزینه ای در بر داشته باشه :1:

ایمان یوونتوسی

ایمان یوونتوسی

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
دوستان راستش یک ماجرایی پیش اومد که امروز من رو خیلی عصبانی کرد و باعث شد انتقادات شدیدی انجام بدم سربسته می گم اکثر افرادی که با من آشنا شدن و من با اونها صحبت کردم متوجه شدن که همیشه برخورد خوب رو چاشنی کار خودم قرار دادم و با یوونتوس و یوونتوسی عشق می کنم خاطر یوونتوسی برای من عزیزه ولی ماجرایی پیش اومد که من رو خیلی عصبانی کرد باز سعی کردم به اعصاب خودم مسلط باشم زنگ زدم به آقای حسین صالحی قرار شد که ایشون ماجرا رو پیگیری بکنن هر چند اصلا دوست نداشتم در این حالت با آقای حسین صالحی عزیز تماس بگیرم همیشه دوست داشتم زمانی به ایشون زنگ بزنم که شاد و شنگول باشم اما انگار بعضی عوامل نذاشتن که چنین وضعیتی پیش بیاد الان تا قبل از پیگیری آقای حسین صالحی چیزی نمی گم اما به موقعش اگه ماجرا ادامه دار شد حتما شما رو در جریان میذارم این رو به 2 دلیل به شما دوستان عزیز میگم اول اینکه همون طرف نیاد جانماز آب بکشه و بعدها من رو مقصر قلمداد کنه دوم اینکه من تمام پست های اخیر خودم به جز تبریک تولد به بچه ها رو پاک کردم الان برید پستای آخرم رو مشاهده کنید متوجه می شید که در ویرایش پست وارد شدم پاکش کردم و نوشتم (پست پاک شد!!!) اینم گفتم که اگه به این حالت برخورد کردید تعجب نکنید حتما چیزی وجود داشته

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی