پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

انتقادات و پیشنهادات

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
7578 پاسخ برای این موضوع

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
نیازی به این همه تیکه انداختن نبود . :دی حسین صالحی هم با من صحبت کرد و مطمئنا حق رو به من میده ، نمیدونم چطور باید به شما بگم که به من توهین نکنید دیگه . :دی

شما اون پست رو دادید ، من مکالمه ی بین ِ خودم و شما رو میذارم تا همونایی که اسم بردین شما رو میشناسن قضاوت کنن :

ایمان ، یه بار ازت خواهش کرد پست کپی شده نذار .

این کجا کپی شده بود تو هی میگی کپی شده کپی شده من مدتهاست این اطلاعات رو تو هاردم دارم اینا چیزهای مورد علاقه ی منه چی میگی !!!

پستت از اون تاپیک پاک شد عزیزم . فقط پست هایی تو اون تاپیکا میاد که نوشته ی خود ِ بچه ها باشه .

این حرفها چیه چی داری میگی من 4.30 برای همون لامصبا وقت گذاشتم دونه دونه از هاردم بیرون آوردم جمع آوریشون کردم نقص ها رو با نوشته های خودم کامل کردم فقط فقط بیوگرافی یک بازیکن تو 3 تا وورد بود همه رو باز کردم از نوع نوشتم این حرکات چیه داری انجام میدی دهن من سرویس شد ولا به خدا خجالت آوره تو داری به من فوتبال یاد میدی من بازیکنایی دیدم تو حتی رنگ کفششونم ندیدی الان داری به من یاد میدی چیکار کنم چیکار نکنم همین کارا رو کردی که تو اون تاپیک 2 تا صفحه ی ناقابل پر نشده 4.30 من دهن خودم رو سرویس کردم تو راحت زدی پاکش کردی مردشور هرچی فوتبال بشور که من باید با افرادی مثل تو سر کله بزنم حالم منو اساسی بهم زدی گور مرده ی هرچی بازیکن بیاد که ما رو گرفتار آدمایی مثل تو کرده همین مونده با 31 سال سن سرم رو بذارم سر تو

اینجا کسی لنگ ِ بیوگرافی ِ پله و مارادونا نیست عزیزم . اینکه شما اینا رو از فایل هایی وورد از یه جایی برداشتید یعنی اینکه اصل ِ مسئله ی ما رو زیر ِ سوال میبره و من یه بار در این مورد باهاتون صحبت کردم . وقتی کسی وقت میذاره و مطلب رو خودش مینویسه ، ما به احترامش یه تاپیک زدیم که زحماتش هدر نره ، همین .

موفق باشید . :wink2:

مشکلت میدونی چیه درک نداری با آدمی که درک درستی نداره آدم واقعا چی بگه درک نداری درک من با تو دیگه حرفی ندارم من حرفمو باید به کسی بزنم که درک کنه

ممنون ، خوش حال میشم . :wink2:

اما من از دیدن تو ناراحت میشم سعی نکن رو اعصابم پا بذاری اهل توهین و اینجور چیزا نیستم اما وقتی طرف رو اعصابم پا میذاره کاری می کنم که هرگز رضایت بخش نباشه احترام خودت رو نگه دار تو حتی از داداش کوچکتر من هم خیلی کوچکتری خیال نکن تو پیغام خصوصی میتونی با اعصابم بازی کنی نوبت بعد دیگه با پیغام خصوصی کار ندارم حرف رو می کشونم تو قسمتی که همه ببینن

من مگه بی احترامی کردم واقعا ؟ :دی

مشکلی با این مورد ندارم برادر . :rainbow:

من اینجا نیومدم که انقدر توهین و حرف بشنوم و مطمئن باشید این احترامی که من به بزرگ تر از خودم میذارم اگه نبود ، این توهین ها انقدر ادامه نمی داشت ! ما یه بار سر ِ این مسئله با هم صحبت کردیم و شما ماجرا ربط دادید به بحث های ناسیونالیستی که آی شما دارید زبان ِ فارسی رو از بین میبرید و اگر این حرفا نباشه حتی امثال ِ CNN هم زبان ِ اولشون فارسی میشه و ... . اما من وظیفه ای که دارم رو انجام میدم و این موضوع واسه همه حل شده ست و فقط شما بودید که جواب ِ پیام های من رو اینطوری دادید . حالا باز اگه بقیه این حرف رو میزدن قابل ِ دفاع بود ، چون اکثرا بهشون توی تاپیک های معمولی گیر میدم به کپی و اما شما توی یه سری تاپیک های آرشیوی ِ فروم این کار رو انجام دادید و من کاملا با احترام ازتون خواستم ولی جوابتون توهین بود . حتی همکار ِ خودم هم چندین بار کپی کرده بود و من به اون هم تذکر دادم ، پس نمیدونم این حرفای شما دیگه واسه چیه . حالا کسای دیگه مث ِ خشایار و کیوان و محمد و ... هم بودن که خیلی راحت این مسئله رو قبول کردن .

من یه بار هم خدمتتون عرض کردم که اینجا یه فروم و انجمن ِ گفت و گو هست ، با این حال واسه اینکه تلاش ِ بچه هایی که میرن و وقت میذارن و مطالب رو مینویسن ، هدر نره ، ما اومدیم و یه سری تاپیک واسه این چیزا ساختیم . مطمئنا اگه کسی نیازی به بیوگرافی ِ پله و مارادونا داشته باشه ، خیلی راحت میتونه با یه سرچ ِ ساده اون ها رو از همون منابعی که شما کپی کردین بخونه ، اما مهم واسه ما زحمتی هست که بچه ها میکشن . از اولی هم که من مدیر شدم ، حسن ویدال ، محمد مهدی ، حمید رضا و تازگی ها هم محمد-ss داوطلب شدن واسه ترجمه کردن و پست دادن توی یه سری تاپیک های فوتبال ِ جهان ! اما اون پست ها صرفا یه سری پست های آرشیوی هست و مهم ترین مسئله واسه ما زحمتی هست که اونا می کشن وگرنه گفتم راه واسه کسب ِ اطلاعات خیلی ئه ! همین دیروز هم که امیر توی آشنایی با بازیکنای جهان پست داد و قراره همین طور هم به فعالیتش ادامه بده .

اما شما اومدید دقیقا از این منابعی که پایین تر اشاره می کنم ، کپی کردید و گذاشتید اونجا ! خب این مسئله اصن سازگار نیست با فلسفه ی اصلی ِ فروم و اون چیزی هم نیست که میخوایم . همونطور که من یک هفته پیش هم این موضوع رو خدمتتون عرض کردم .

کلیک ---- کلیک ---- کلیک ---- کلیک

من قصد نداشتم این مسئله باز بشه ، چون دوست نداشتم حرمت ها از بین بره و حالا هم شما چندین سال از من بزرگ ترید و من باز احترام ِ شما رو از روی وظیفه حفظ کردم . پیام هایی هم که نقل ِ قول کردم از روی حفظ ِ شان ِ خودم بود و اینکه توهین هایی که بهم می کنید رو یه جا متوقف کنم . اگر هم جوابی بخواید بدید ، من به رسم ِ ادب حرف رو همینجا تموم می کنم و دیگه حرفی ندارم . :wink2:

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
با هم دوست باشید دیگه . دو طرف که با اخلاق هستید خب یکم شل کنید حل بشه دیگه :1:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
- اسمش مشخصه، "پیغام خصوصی"، من نمی دونم این چه بیماری هست که تا تقی به توقی میخوره پیغام خصوصی ها علنی میشند ! واقعا رفتار جالبی نیست، یادمه یک بار یکی از بچه ها رو بخاطر این رفتار سرزنش کردید ...

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
خودشون خواسته بودن علنی شه . :wink2:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
درخواست تعویض قالب شده بود، من یه سری تغییرات توی یه قالبی دادم و به فروم اضافه اش کردم. با اسم SMFstyle قابل دسترسیه. برای عوض کردن به پروفایلتون برید و تنظیمات عمومی انجمن ها رو انتخاب کنید. گزینه ی انتخاب قالب باید اونجا باشه، اگر نیست بهم بگید.

http://www.shiauploa...73802682591.jpg

ایمان یوونتوسی

ایمان یوونتوسی

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال

نیازی به این همه تیکه انداختن نبود . :دی حسین صالحی هم با من صحبت کرد و مطمئنا حق رو به من میده ، نمیدونم چطور باید به شما بگم که به من توهین نکنید دیگه . :دی

شما اون پست رو دادید ، من مکالمه ی بین ِ خودم و شما رو میذارم تا همونایی که اسم بردین شما رو میشناسن قضاوت کنن :

من مگه بی احترامی کردم واقعا ؟ :دی

من اینجا نیومدم که انقدر توهین و حرف بشنوم و مطمئن باشید این احترامی که من به بزرگ تر از خودم میذارم اگه نبود ، این توهین ها انقدر ادامه نمی داشت ! ما یه بار سر ِ این مسئله با هم صحبت کردیم و شما ماجرا ربط دادید به بحث های ناسیونالیستی که آی شما دارید زبان ِ فارسی رو از بین میبرید و اگر این حرفا نباشه حتی امثال ِ CNN هم زبان ِ اولشون فارسی میشه و ... . اما من وظیفه ای که دارم رو انجام میدم و این موضوع واسه همه حل شده ست و فقط شما بودید که جواب ِ پیام های من رو اینطوری دادید . حالا باز اگه بقیه این حرف رو میزدن قابل ِ دفاع بود ، چون اکثرا بهشون توی تاپیک های معمولی گیر میدم به کپی و اما شما توی یه سری تاپیک های آرشیوی ِ فروم این کار رو انجام دادید و من کاملا با احترام ازتون خواستم ولی جوابتون توهین بود . حتی همکار ِ خودم هم چندین بار کپی کرده بود و من به اون هم تذکر دادم ، پس نمیدونم این حرفای شما دیگه واسه چیه . حالا کسای دیگه مث ِ خشایار و کیوان و محمد و ... هم بودن که خیلی راحت این مسئله رو قبول کردن .

من یه بار هم خدمتتون عرض کردم که اینجا یه فروم و انجمن ِ گفت و گو هست ، با این حال واسه اینکه تلاش ِ بچه هایی که میرن و وقت میذارن و مطالب رو مینویسن ، هدر نره ، ما اومدیم و یه سری تاپیک واسه این چیزا ساختیم . مطمئنا اگه کسی نیازی به بیوگرافی ِ پله و مارادونا داشته باشه ، خیلی راحت میتونه با یه سرچ ِ ساده اون ها رو از همون منابعی که شما کپی کردین بخونه ، اما مهم واسه ما زحمتی هست که بچه ها میکشن . از اولی هم که من مدیر شدم ، حسن ویدال ، محمد مهدی ، حمید رضا و تازگی ها هم محمد-ss داوطلب شدن واسه ترجمه کردن و پست دادن توی یه سری تاپیک های فوتبال ِ جهان ! اما اون پست ها صرفا یه سری پست های آرشیوی هست و مهم ترین مسئله واسه ما زحمتی هست که اونا می کشن وگرنه گفتم راه واسه کسب ِ اطلاعات خیلی ئه ! همین دیروز هم که امیر توی آشنایی با بازیکنای جهان پست داد و قراره همین طور هم به فعالیتش ادامه بده .

اما شما اومدید دقیقا از این منابعی که پایین تر اشاره می کنم ، کپی کردید و گذاشتید اونجا ! خب این مسئله اصن سازگار نیست با فلسفه ی اصلی ِ فروم و اون چیزی هم نیست که میخوایم . همونطور که من یک هفته پیش هم این موضوع رو خدمتتون عرض کردم .

کلیک ---- کلیک ---- کلیک ---- کلیک

من قصد نداشتم این مسئله باز بشه ، چون دوست نداشتم حرمت ها از بین بره و حالا هم شما چندین سال از من بزرگ ترید و من باز احترام ِ شما رو از روی وظیفه حفظ کردم . پیام هایی هم که نقل ِ قول کردم از روی حفظ ِ شان ِ خودم بود و اینکه توهین هایی که بهم می کنید رو یه جا متوقف کنم . اگر هم جوابی بخواید بدید ، من به رسم ِ ادب حرف رو همینجا تموم می کنم و دیگه حرفی ندارم . :wink2:

اگه تو به آقای حسین صالحی توضیح دادی منم به این آقا توضیح دادم که چه فریب کاری توسط تو داره صورت می گیره

دوستان یوونتوسی هر زمانی اگه من یک مطلب رو از سایت ایرانی کپی کردم همیشه بر خودم مجاب دونستم که نام سایت رو ذکر کنم چون اون سایت برای اون مطلب زحمت کشیده حتی اگه یک خبری رو در سایت دیگه قرار بدم و اون خبر مال سایت juventus.ir باشه حتما به این قضیه متذکر میشم و نام منبع اون رو صد در صد ذکر می کنم.

من دوتا پست در محلی که این شازده یعنی مهدی پالیزوان که متاسفانه مدیر اون قسمت هست قرار دادم پست اول رو درباره ی لقب هایی که بازیکنانی ماننده الکس دلپیرو و .... قرار دادم و نام منبع رو هم ذکر کردم این آقا زد اون پست اول من رو پاک کرد و برگشت گفت چون از سایت ایرانی کپی کردی من این پست رو پاک کردم !!!

دوستان من در جواب این آقا گفتم این یک خبری هست که همه ی سایت ها در جهان متفق القول هستن و یک خبر دافی نیست که هیچ احدی نداشته باشه این چه کاریه من برم سایت خارجی رو باز کنم و مطالب اون رو با ترجمه که باز نوعی کپی کردن هست ترجمه کنم و تازه به اون چیزی برسم که در سایت خودی خودم وجود داشت ببخشید مگه من کمبود دارم یا مشکل روحی دارم خبری که در تمام سایت ها چه ایرانی و چه خارجی وجود داره من یک ساعت برم سر وقت اخبار خارجی تا به همون خبر کهنه برسم مثال ... من الان می خوام لقب باتیستوتا رو پیدا کنم چه در سایت ایرانی و چه در سایت هر کشوری باتیستوتا ملقب به (باتی گل) هست ببخشید دوستان باتی گل سایت خارجی با باتی گل سایت ایرانی تفاوتی می کنه؟؟؟! یا لقب راوانلی پر سفید هست چه سایت خارجی چه سایت ایرانی زدن پر سفید نکنه لقب راوانلی که پر سفید هست در سایت خارجی پر قویه در سایت ایرانی پر مرغابی؟؟؟ تنها زمانی من به طرف سایت خارجی میرم که اون خبر داف باشه و در هیچ سایتی در ایران وجود نداشته باشه نه خبری که جواد شده از کور کنار پیاده رو تا بقال سر کوچه اون رو میدونن

دقت کنید پست دوم من...

اما دوستان بعداز اینکه این شازده یعنی مهدی پالیزوان پست من رو پاک کرد یه مدت کوتاهی گذشت یک روز صبح خواستم درون هارد کامپیوتر خودم رو پاکسازی کنم و مطالب زاید رو دور بندازم هارد من پر از عکس های یوونتوس و مطالب rss هست نزدیک به 900 تا عکس یوونتوسی دارم زمانی که داشتم هارد کامپیوتر رو نظم میدادم یهو نگاه کردم به یک مطلب قدیمی از بیوگرافی بابی مور انگلیسی یهو یادم افتاد من مطالب زیادی از این جور افراد داخل وورد نوشتم من این اخبار رو زمان زیادی بود که داشتم چون از سیستم RSS موبایل استفاده می کنم و تمام اخبارهای خارجی و ایرانی رو در دسترس دارم اگه به چیز جالبی برخورد کنم سری میرم اون رو در وورد کامپیوتر مینویسم فرقی نمی کنه چه خارجی چه ایرانی این مطالب رو هم به همین شکل بدست آوردم حالا این مطالب ژولیده ولیدست مثلا یک بازیکن بیوگرافیش در یک قسمت نوشته شده و یک بازیکن در قسمت دیگه نوشته شده از روی فراموشی بعضی قسمت ها رو 2 بار نوشته بودم خلاصه نماز صبح رو که خوندم چهار ساعت و نیم به همین دهن روزه وقت گذاشتم همه رو یکجورایی منظم و مرتب کردم و داخل سایت گذاشتم اینقدر مانیتور رو نگاه کردم سرم گیج می کرد

بعد از ورود این شازده که متاسفانه مدیر اون قسمت هست متوجه شدم پست دوم من پاک شد!!! انگار آب سرد رو ریختی رو سرم درجا با آقای حسین صالحی تماس گرفتم و موضوع رو بازگو کردم و بعد با محمد مرحبا تماس گرفتم

حالا این مهدی چیکار کرد رفت پست اول من رو به امیر یووه عزیز و آقای حسین صالحی نشون داد و گفت چون ایمان نقل و قول یک سایتی رو زده و کپی پیست کرده منم زدم اون رو پاک کردم در صورتی که اون ماجرا گذشته بود داد و بیداد من سر پاک شدن پست بسیار طولانی دوم خودم بود که این آقا پاک کرد نه پست اول

من برای پاک شدن پست دومم داد و بیداد راه انداختم چرا به هیچ کسی نگفت پست دومم رو پاک کرده؟! پست اول رو پیش کشید تا همه خیال کنن این آقا کاری نکرده و من مقصرم

دوستان من با همه ی شما تا حالا خوب رفتار کردم و بدون هیچ اغراقی میگم یوونتوس و یوونتوسی عشقه منه حتی زمانی شد یک سوتفاهم برای من درباره ی رضا 327 پیش اومد همین چند وقت پیش رفتم ازش دلش بیرون آوردم کدوم از بچه ها میتونه بگه من بهش بی احترامی کردم شما هیچ میدونید اون میلانی که من باهاش درگیر شدم تو پیغام خصوصی بعدها از دلش در آوردم و سعی کردم کدورت رو رفع کنم که الان همینجورم شد وقتی از این مهدی ناراحتم یعنی حق دارم

وقتی به این آقا میگم درک نمی کنی حق دارم درک نکرده که میگه ناسیونالیستی برای خودش یک چیزی رو یاد گرفته هی بلغور می کنه حرف من حرف بی ربطی نبود و نیست مگه میشه هر کسی برای خودش هر کاری دوست داشت انجام بده هر دروغی خواست بلغور کنه و تحویل این و اون بده این شازده میگه تو در این سایت به من توهین کردی من اگه می خواستم به تو توهین کنم هیچ وقت با تو سرکله نمیزدم این آقا پست من رو پاک کرد خودش رو مجاب میدونه هر کاری دوست داره بکنه بعد میره یک مشت دروغ و لاف بی خود تحویل مدیران سایت و مدیر کل میده بعد انتظار داره من عصبانی هم نشم

والا به خدا این حرکات خجالت آوره این حرکات به مرور زمان باعث ضعف شدید سایت میشه شما دوستان خیال نکنید من از سایت هیچی نمی دونم سرم رو با پستای متعدد در سایت آتزوری شستم هزارتا آدم جور واجور دیدم در سایت های مختلف شرکت داشتم همین الان در سایت FCJUVENTUS.IR مشارکت دارم و هم رئیسش و هم تمام افرادی که نویسنده هستن و به طوری دارن کمک می کنن رفاقت شدیدی دارم و سعی می کنیم بهشون کمک کنم پس از سایتداری خیلی چیزا میدونم ضرباتی که سایت ها به خاطر بعضی از افراد خوردن رو دیدم و به صورت خصوصی یک نمونش رو به اقای حسین صالحی هم گفتم

اگه شما دوستان از من ناراحتیت و فکر می کنید من آدم خوبی نیستم رک راست بگید ما شر کم می کنیم اما به هیچ وجه از من توقع نداشته باشید که یک نفر داره زور میگه من واسم نگاش کنم که هر کاری خواست سر من انجام بده این تو مرام ما نمی گنجه ایمان طالب زور شنیدن از کسی نیست من هیچ وقت حرفی که از روی غیر منطق باشه قبول نمی کنم این آقا خودش رو همه کاریه سایت دیده حرکت مهدی پالیزوان برای سایت سمه سم حالا هر کی می خواد باشه

زیر زیرکا کار خودش رو می کنه بعد میاد برای اینکه دیگران رو فریب بده پیغام های من رو کپی میزنه

به خودم می گفتی مطئن باش همین کار رو می کردم و تمام پیغام هارو در همینجا وارد می کردم این رو مطمئن باش

در ضمن بخاطر گل روی آقای حسین صالحی و محمد مرحبا و تمام دوستان این سایت از کاربر معمولی گرفته تا مدیران اگه نبود با اطمینان می گم این حرفایی که تو پیغام خصوصی زدم در همینجا میزدم که همه ببینن من بدهکار کسی نیستم که رودرواسی داشته باشم از یک نفر خوشم بیاد میگم از تو خوشم میاد از یکنفر بدم بیاد روک پوست کنده میذارم کف دستش ریا و از این ماس ماسک بازیها تو وجودم نمی گنجه

اینم باید متذکر بشم در این مورد آقای حسین صالحی باید نظر بده پس آقای مهدی پالیزوان گزافه گویی رو کنار بذار سن من نمی خوره بیام با تو دهن به دهن بمونم فضای سایت یوونتوس رو هم با این حرکاتت خواهشا مسموم نکن تا حالا وقتم رو زیاد گرفتی و از اعصاب هم زیاد برات مایه گذاشتم سعی نکن با حرفات من رو تحریک کنی

در ضمن مهدی پالیزوان قسمتی که تو مدیر اون باشی من تو اون قسمت پامو نمیذارم و نخواهم گذاشت و هر دوستی رو که به این سایت بیارم همین حرف رو بهش متذکر میشم و هوشیارش می کنم آخه در آینده دوستان یوونتوسی زیادی دارم که به این سایت باید بیان من اصلا مدیریتت رو قبول ندارم پس بچسب بکارت سر به سر من نذار لطفا کشش نده برای من مسئله ای نیست من اینقدر با اینتری جماعت و دشمنان یوونتوس سرکله زدم حسابی آب بندی شدم طرف تو یه سایتی که نام نمیبرم به زبان روسی به یوونتوس و دلپیرو فحش داد من با اونجور آدما سر کله زدم برای من خیالی نیست ولی برای فضای سایت اصلا خوب نیست

تا به حال با اینتری ها و دشمنان حسود یووه سر کله زدم ولی نمی دونستم تو سایت یووه هم همین برنامه پیش میاد!!!

جناب آقای حسین صالحی و تمام دوستان یوونتوسی خودم که در این سایت عضو هستید حقیقتا دوست نداشتم این اتفاق رخ بده شاید از حالت عصبانیت من همه ی شما تعجب کنید از همه ی شما دوستان گلم معذرت می خوام اما هیچ وقت حرف زور رو نتونستم قبول کنم برای همین عصبانی شدم

اینم باید اضافه کنم آقای مهدی پالیزوان همنجور که تو از مطالب سایت های خارجی برداشت می کنی سایت های دیگه هم ماننده تو بر داشت می کنن پس در این صورت در ترجمه ی خبر فرقی وجود نداره مگه اینکه جناب عالی یکسری دروغ به اخبار زیاد کنی به قول معروف یک کلاغ چهل کلاغ ... من که از اول گفتم از RSS موبایل و از کتابها و مجلات برداشت کردم تو چی مگه خارج از ترجمه یک مطلب اخبارها رو از جای دیگری برداشت می کنی چطور تو ترجمه می کنی فرق داره نکنه تو مطالب رو از کره ماه میاری که ترجمت با سایت های دیگه فرق می کنه؟!!! مشکل بعضی آدما میدونی چیه اسیر کمبود بازیها شدن و خودشون رو گم کردن واقعا برات متاسفم

ایمان یوونتوسی

ایمان یوونتوسی

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال

با هم دوست باشید دیگه . دو طرف که با اخلاق هستید خب یکم شل کنید حل بشه دیگه :1:

دوست کدوم دوست ؟ دوستی که با ریا کاری جلو میاد از روی عمد پست دومم رو پاک می کنه و بعد نمیگه من این پست رو پاک کردم که ایمان داد و فریادش در اومد و به مهدی و دیگران پست اول من رو جای پست دوم نشون میده اون دوست من نیست اون دشمن من هست یوونتوسی که حرمت یوونتوسی رو نگیره از 100 تا بیگانه برای من پایین تره

الانم با تظاهر و ریاکاری زیر پست من علامت تشکر زده که به دیگران نشون بده نگاه کنید من چقدر آدم منطقی و مردمی هستم !!! بابا جم کنه اون بساطش رو ما خودمون ذغال فروشیم سیاکاری رو داره به من یاد میده

ایمان یوونتوسی

ایمان یوونتوسی

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال

- اسمش مشخصه، "پیغام خصوصی"، من نمی دونم این چه بیماری هست که تا تقی به توقی میخوره پیغام خصوصی ها علنی میشند ! واقعا رفتار جالبی نیست، یادمه یک بار یکی از بچه ها رو بخاطر این رفتار سرزنش کردید ...

آخه مرگ حقه ولی برای همسایه

باور می کنی بهمن به همین دهن روزه و به همین روز عزیز نمی خواستم شرایط محیطی سایت بهم بریزه حرمت سایت رو نگه داشتم و گرنه تمام همین حرفا رو تو قسمت غیر خصوصی به طوری که همه ببینن قرار میدادم

والا من هم که جزو قدیمی های سایت نیستیم و خیلی ها هم ممکنه طرف حق رو نگیرن بخدا دیروز از بعضی مدیرا خواستم من رو بن کنن حوصله ی اینجور بازیها رو ندارم بیرون اینقدر گرفتاری هست که لب خندون از ما گرفته شده اگه قرار باشه در فضای مجازی هم همون گرفتاری رو داشته باشیم همون بهتر که نیایم

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

درخواست تعویض قالب شده بود، من یه سری تغییرات توی یه قالبی دادم و به فروم اضافه اش کردم. با اسم SMFstyle قابل دسترسیه. برای عوض کردن به پروفایلتون برید و تنظیمات عمومی انجمن ها رو انتخاب کنید. گزینه ی انتخاب قالب باید اونجا باشه، اگر نیست بهم بگید.

قالب خيلي قشنگيه فقط دوتا مشكل داره: دكمه ي تشكر نداره و پرتال هم همون قالب معموليه.

اون قالب SquareEra هم خيلي قشنگه فقط بايد منو شو راست به چپ كنيد و هدر خوب براش بذاريد. دكمه ي تشكر هم داره :1:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

سایز ِ دیفالت ِ فروم کوچیک هست توی این قالب . :دی اون قالب ِ قبلی هم اینطوری بود اولا ! اگه خودمون هم دستی بخوایم سایز رو بزرگ کنیم ، اون وقت پرتال که یه قالب ِ دیگه ست هم خیلی بزرگ میشه سایزش . :دی

بعدش هم مثل ِ همون قالب ِ قبلی ، رنگ ِ یوزرا قهوه ای شده . :Facepalm: :دی تشکر ها هم به کل حذف شده ! حالا نمیدونم واسه گروه کاربری ِ من اینطوری ئه ، یا همه . :دی

همینا فعلا . :دی

ویرایش : راستی موضوعات ِ خوانده نشده بعد از آخرین بازدید و اینا هم نیست . :دی

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

قالب خيلي قشنگيه فقط دوتا مشكل داره: دكمه ي تشكر نداره و پرتال هم همون قالب معموليه.

اون قالب SquareEra هم خيلي قشنگه فقط بايد منو شو راست به چپ كنيد و هدر خوب براش بذاريد. دكمه ي تشكر هم داره :1:

1- تشکر رو فکر نمی کنم بشه کاری کرد. برای نصب سیستم تشکر باید اونی که هست رو پاک کنم و دوباره نصب کنم که بهش بگم روی این قالب هم نصب کن، که در این صورت تشکر زیر پست های فعلی از بین می ره.

2- قالب پرتال جدا انتخاب میشه، یه قالب بیشتر به خودش نمی گیره، قابل شخصی سازی نیست.

3- روی اون قالب هم یه مقداری کار کردم، باشه تا جایی که بشه اصلاحش می کنم اگر سیستم تشکرش درسته.

سایز ِ دیفالت ِ فروم کوچیک هست توی این قالب . :دی اون قالب ِ قبلی هم اینطوری بود اولا ! اگه خودمون هم دستی بخوایم سایز رو بزرگ کنیم ، اون وقت پرتال که یه قالب ِ دیگه ست هم خیلی بزرگ میشه سایزش . :دی

این رو میشه درست کرد.

بعدش هم مثل ِ همون قالب ِ قبلی ، رنگ ِ یوزرا قهوه ای شده . :Facepalm:

اینم احتمالا بشه.

ویرایش : راستی موضوعات ِ خوانده نشده بعد از آخرین بازدید و اینا هم نیست . :دی

این تو قالب تعریف نشده، کاری از دست من بر نمیاد. توی پرتال هست همراه با قالب پرتال.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
قالب SquareEra الان قابل استفاده است، هم فونتش خوبه، هم سیستم تشکرش. برخلاف قالب اصلی فروم dropdown menu هاش هم کار می کنند.

تصویر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
- یه ایرادی که میشه گرفت این هست که وقتی به صفحه پورتال میریم، میره روی قالب قبلی. البته نمی دونم که این گفته شده یا نه :Facepalm: الان با این قالب جدید هستم، همه چیزش در نگاه اول که عالی ـه،

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
این 2 تا قالب که امروز ساختی خیلی خوب و قشنگن ، اما مثل اینی که دیفالته ، کامل نیست . از هر لحاظ مثل سایز و تشکر و رنگ و اینجور چیزا . :دی اما در کل خوبن و دلنشین ترن ، مخصوصا دومی .

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

1- تشکر رو فکر نمی کنم بشه کاری کرد. برای نصب سیستم تشکر باید اونی که هست رو پاک کنم و دوباره نصب کنم که بهش بگم روی این قالب هم نصب کن، که در این صورت تشکر زیر پست های فعلی از بین می ره.

2- قالب پرتال جدا انتخاب میشه، یه قالب بیشتر به خودش نمی گیره، قابل شخصی سازی نیست.

3- روی اون قالب هم یه مقداری کار کردم، باشه تا جایی که بشه اصلاحش می کنم اگر سیستم تشکرش درسته.

این رو میشه درست کرد.

اینم احتمالا بشه.

این تو قالب تعریف نشده، کاری از دست من بر نمیاد. توی پرتال هست همراه با قالب پرتال.

خب يه كاري كنيم.
نميشه كلا قالب قروم رو SquareEra كنين؟
هم قشنگ تر و دلنشين تر از فعليه، هم يه تنوع ميشه...

حالا حد اقل براي اين SquareEra يه هدر خوشگل و يوونتوسي بزاريد... :thankyou: :1:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
رضا امکان "نمایش پست تکی" رو نمیتونی دوباره فعال کنی؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

رضا امکان "نمایش پست تکی" رو نمیتونی دوباره فعال کنی؟

انجام شد.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
این تاپیک " سری آ و کوپا ایتالیا " رو به " سری آ ، کوپا ایتالیا و سوپرکاپ " تغییر بدید فکر کنم بهتر باشه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
^ جای این پست، توی تاپیک دفتر مدیریت فوتبال جهان هست داش مجتبی! :wink2: تغییر اسم و اضافه کردن عبارت «سوپرکاپ» فکر میکنم جالب نباشه. چون سوپرکاپ یک بار در طول سال برگزار میشه و وقتی هم یوونتوس حضور داشته باشه، تاپیک جداگانه داره. اما نظرت جای بحث داره.

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
حالا كه انقدر زحمت كشيديد براي اين قالب SquareEra، اين ستاره هاي مربوط به پروفايل كه زير اسم هست (هموني كه براي من ٣ تاست) رو هم درست كنيد ديگه اصن حرف نداره! :1: :thankyou: اين هدر هم خيلي خوشگله :worship:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی