Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

انتقادات و پیشنهادات

- - - - -

• This topic is locked This topic is locked
7578 replies to this topic

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2,941 posts
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
دوست عزیز Nedved123 عکسی که عمران گذاشته درسته یه عکس شیطان پرستیه ولی بیخیال زیاد بهش گیر نده . حالا شما گفتی تموم دیگه نمیشه بیشتر پیگیر شد .من خودم یه بار امضام این بود یوونتوس پاره تن من است . سید امیر بهم گفت خواهشا اینو از امضات ور دار منم ورداشتم . کلا میگم اگه ورم نمیداشتم حرفی نمیتونست بزنه این یه احترام متقابله. تو فروم این عکس یه چیز عادیه .شیطان پرست ها که با مسلمون ها مشکل ندارن .اونا برای خودشون یه دین ساختن دیگه کاری به بقیه ندارن و هر روز پیروان جدید .این بقیه ادیان هستن که گیر دادن به اونا . کلا من میگم بیخیال شید .این عمران عقایدش همینه خب مثلا عشق ش ن من خودم ش رو دوست داشتم ولی بعد از آهنگ ن ازش بدم میاد. ولی آواتارش ش ن بود ما که نمیتونیم بگیم اینو نذار .وگرنه هر دختری که رو سری سرش نباشه ها این حرفا که خیلی سیستم داغون میشه . حالا هم این بحثتون به نتیجه نمیرسه .گزارشتم نمیدونم به کی دادی Nedved123 جان ولی اونم نتیجه نمیده .اصلا بیخیال این عمران هم دیوونست :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی

از فهم و شعور صحبت نکن که خودت بویی از این قضیه نبردی خوانوادت باید تربیتت میکردن که متاسفانه نکردن ولی من یادت میدم :wink2:

رسما اعلام میکنم این آقا تو ظواهر دین گم شده با این لحن صحبت

Nedved123

Nedved123

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 156 posts

واقعا شرمنده عذر میخوام :sigh: اعصابه دیگه! نزاشتن برای ما
حالا هرکی ندونه فکر میکنه ساندیس خوری چیزیم :np:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts
دوست عزیزی که تذکر دادی, اولا که شما شخصا نباید وارد عمل میشدید, 8 تا مدیر هست تو ابن فروم !!! ثانیا که من به عمران تذکر دادم و اصلا لزومی نداره مسائل این چنینی اینجا مطرح بشه. من نمیدونم با چه زبونی بگم که تا تقی به توقی خورد, اینجا پست ندید...

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,170 posts
  • LocationKerman
- آقای Nedved123 من خودم پیر این کارهام . :1: اولا اینکه کارت نتیجه ای نداره چون یک بار من دقیقا همین کار رو کردم ، دوما لطفا به فرد مقابلت احترام بذار . :wink2: مشکلاتت رو می تونی با بهمن ، نماینده اعضا ، در میون بذاری چون وظیفه اش رسیدگی به مشکلات کاربران ها ست . من هم اینطوری بودم اما وقتی رفتارهای طرف مقابلم رو دیدم ، با مشورت با یکی دو نفر دیگه تصمیم گرفتم بی خیال اونا بشم . چون نه با حرف های من اونا مسلمون میشن نه من از دین برمی گردم . :1: خواهشا هم لحنت دوستانه باشه . :wink2: می دونم عصبانی هستی اما اینجوری جوابی نمی گیری . بهتره اینجا بحث نکنی ، برو با بهمن در میون بذار . هم اعصاب خردیش کمتره و هم راحت تری . :wink2: پ ن : آخه مرد حسابی ، خودت داری میگی ساندیس خور . آخه این توهین نیست ؟! :)) حیف که توبه کردم وگرنه نشونت می دادم . :1: :))

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2,941 posts

البته عباس اگه اینجوری وارد بحثشون نمیشدی بهتر بود . اینجوری دوستمون یک طرف بقیه یک طرف قرار میگیرن بد میشه .

آقای Nedved123 زیاد تو فروم نبودن طبیعیه خب این چیز ها رو کمتر دیده تو فروم .خواهشا دوستان جبهه گیری نکنن در پیشنهادات انتقادات جای این حرف ها هم نیست .ادامه دادن این بحث فقط یه دلخوری ادامه دار بوجود میاره

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,251 posts
  • LocationDeutschland
- اين مسئله خيلي قشنگ تر و بهتر و البته بدون اين حاشيه ها مي تونست حل بشه، اصلا نيازي نبود كه مطرح بشه و البته عمران هم نبايد با چنين برخوردهايي مواجه مي شد. اول اينكه عمران شيطان پرست نيست و كلا هم نمي دونه چيه ! :Facepalm: اين صرفا يك عكس هست. دوست عزيز، شما مي تونستي به مديريت اين مسئله رو بگي و يا حالا كه شخصا اومدي جلو بايد محترمانه و خوب رفتار ميكردي. ضمن اينكه اميدوارم بار آخري باشه كه اينچنين درباره يكي از بچه هاي فروم صحبت ميكني، لحنت نه تنها زننده ست، بلكه توهين آميز هم تلقي ميشه و حتي مني كه به عنوان شخص سوم به اين صحبت ها نگاه مي كنم هم بهم برخورد !! در مورد اينكه آواتار عمران نامناسب هست يا نه رو مديريت بايد تصميم بگيره و اگه نامناسب دونستند قطعا عمران اينقدر منطقي هست كه آواتارش رو عوض كنه؛ ولي در صورتيكه عوض نشد نه تنها شما، بلكه هيچ كس ديگه اي هم "حق" توهين و تعرض رو به ايشون نداره.

Nedved123

Nedved123

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 156 posts

- اين مسئله خيلي قشنگ تر و بهتر و البته بدون اين حاشيه ها مي تونست حل بشه، اصلا نيازي نبود كه مطرح بشه و البته عمران هم نبايد با چنين برخوردهايي مواجه مي شد.
اول اينكه عمران شيطان پرست نيست و كلا هم نمي دونه چيه ! :Facepalm: اين صرفا يك عكس هست.
دوست عزيز، شما مي تونستي به مديريت اين مسئله رو بگي و يا حالا كه شخصا اومدي جلو بايد محترمانه و خوب رفتار ميكردي.
ضمن اينكه اميدوارم بار آخري باشه كه اينچنين درباره يكي از بچه هاي فروم صحبت ميكني، لحنت نه تنها زننده ست، بلكه توهين آميز هم تلقي ميشه و حتي مني كه به عنوان شخص سوم به اين صحبت ها نگاه مي كنم هم بهم برخورد !!
در مورد اينكه آواتار عمران نامناسب هست يا نه رو مديريت بايد تصميم بگيره و اگه نامناسب دونستند قطعا عمران اينقدر منطقي هست كه آواتارش رو عوض كنه؛ ولي در صورتيكه عوض نشد نه تنها شما، بلكه هيچ كس ديگه اي هم "حق" توهين و تعرض رو به ايشون نداره.

بسه دیگه ما فهمیدیم شما با هم پسر خاله تشریف داری ولی این درست نیست که همتون سره من خراب شدید جای دیگه ali godfather تو تاپیک ماه رمضون فوش میداد و توهین میکرد حتی چند مورد دیگ هم دیدم که سطحی بر خورد کردم دوما توهین رو خود دلپیرو شروع کرد نه من مدرکش هم موجوده

طبق گفته یکی از بچه ها بهتره همینجا بحث تموم بشه با این بحثا به جز اعصاب خوردی چیزی حل نمیشه پس خواهش میکنم جواب ندین

اينجا چشم انداز باز است و جان بر بلندا! اما انسانهايي خلاف اين وضعيت هم هستند كه آنها هم بر بلندي اند و چشم اندازي باز دارند، اما به پايين مي نگرند. @};-

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5,922 posts
دوستان به نظر من چنین مسئله هایی کلا نباید تو فروم حتی بیان بشه. من خودم شخصا چند روز پیش ، اواتاری دیدم که یک صحنه ی سک*سی بود و به محض دیدنش به محمد مرحبا ( juvefan) پیام دادم که رسیدگی بکنه ، چون اصولا اگر از دید مدیریتی به طرف هشدار داده بشه باعث کدورتی نمیشه. شاید خود طرف هم نمیدونست اصلا این اواتار چیه و همینطوری گذاشته و ما نباید سریعا قضاوت بکنیم و جبهه بگیریم. در کل میگم امیدوارم مسئله ها دوستانه حل بشه. :3: موفق باشید

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1,559 posts
تو اگه خدارو قبول داری و ادعای مسلمونیت میشه نامه ای اولی که بهت دادمو بزار فکر کنم همه ابهامات برطرف بشه بعدش آقای با شعور طرف تو منم نه خانوادم ! فقط شما هستید که باید همه چی باب میلتون باشه ؟؟نه در حدی هستید که بخواید ب کسی تذکر بدید نه در حدی هستید که بخواید تهدید کنید. امیر حسین این مسائل باید کجا مطرح بشه ؟؟ ب نظرت این خوبه که تهدید کردن کاربر یا فروم داره باب میشه؟؟

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1,559 posts
خیلی ممنون که گفتی
ولی شما در جواب نامه من منو فروم رو تهدید کردی که نه تنها توهین ب من حساب میشه بلکه توهین ب کل کاربرایی که اینجا فعالیت میکنن حساب میشه
اگه قرار به توهینم باشه شما تو نامه اولتون توهینو شرو کردید که من تو جوابش ب شما توهینی نکردم
نامه سومت هم که عالی بود...

سلام
با احترام کامل لطف کن آواتارت رو عوض کن چون این یک جور بی احترامی به عقاید منه
سلام
خیلی مشکل داری با این آواتار؟؟میتونی تو تاپیکش بگی یا میتونی ب مدیرا بگی یا...

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
:np:

Nedved123

Nedved123

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 156 posts
من خودم خجالت کشیدم که انقدر پیگیری کردم ولی ولش سایت حجم نداره فردا ارور پهنای باند میده :Facepalm: قبول دارم که یخورده تند روی کردم ولی دوست عزیز برادر من شما هم قبول کن این کارت درست نیست من به مسیح علاقه قلبی دارم مثلا اگر من به دلپیرو توهین کنم شما چه حرکتی نشون میدی :39: (البته من غلط کنم)

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,503 posts
الان جفتتون خودتون رو هم انسان های مدرن و نمیدونم امروزی میدونید این چه طرز حرف زدن هستش یه کمی بهتر با هم حرف بزنید چه تو پیام خصوصی چه عمومی خیلی زشته انصافا خودتون بشینید و انچه رو تو این دور روز اولا به همدیگه خصوصی گفتید ثانیا اینجا هم مطرح کردید مرور کنید میشه با خیلی ها مشکل داشت همچنان که من هم خیلی دارم ولی اینجوری هیچ وقت حاظر نیستم حرف بزنم چه روبروی طرف و چه پشت سرش بازم میگم بشینید و یخونید انچه رو نثار همدیگر کردید و انچه رو هم که عمومی کردید خدایی به یه ادم دهه 90 میخوره یا ادم عهد قجر

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1,559 posts
احسان جان من ادعای روشن فکری ندارم در کل اگر انسان بودن همه ی حدو مرزارو بر میداره و باعث میشه تو امور شخصیه دیگران دخالت کنیم و از فرصتی برای خورد کردن دیگران استفاده کنیم من باید به حیوان بودن افتخار کنم دوست عزیز من نمیدونم شما مسلمون افراطی هستی مسیحیه افراطی هستی یا ... من با صلیب بر عکس وارد کلیسای شما نشدم در انجمنها در مورد امور سياسي (چه داخلی و چه خارجی) بحث نکنيد و به قوانين دولت جمهوري اسلامي احترام بگذاريد در غير اين صورت اکانت کاربر در اولين فرصت بسته خواهد شد. قانون شماره نه از قرار دادن عکس های بی حجاب و یا دارای خالکوبی در انجمن ها و امضا و آواتار خودداری کنید.بار اول به کاربر تذکر داده می شود و در صورت تکرار اکانت کاربر بسته خواهد شد. من در باره ی امور سیاسی با شما بحث کردم؟؟آواتارم بی حجابه؟؟یا خالکوبی های بدی ب نمایش گذاشته؟؟اگه اینجوریه که بازیکنای یووه هم خالکوبی دارن اونا هم مشکل دارن؟؟یا مثلا کسی که تو صفحه اصلی فروم این همه ستاره استفاده کرده شیطان پرسته؟؟یا مثلا هر کی که تو خیابون میبینید که فره وهر استفاده کرده زرتشتیه و شما باید بهش تذکر بدید؟؟ عقاید هر کس واسه خودش محترمه میتونی هر عقیده ای داشته باشی میتونی نظرتو بگی ولی هیچوقت اجازه نداری کسیو سر عقایدش تهدید کنی یا ب خانوادش توهین کنی

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2,941 posts

:np:

ما خودمونو جر میدیم یه مطلب از سایت های خارجی میزاریم 5 تا لایک میخوره :Facepalm:
نیک کبیر چقدر محبوبیت :2qcmh45: :2qcmh45:

من دیگه هیچی نمیگم اینجا شده پارازیت

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6,960 posts
امیر راست میگه انصافا .. سر هر چیزی اینجا پست ندین .. اون قضیه هم "تموم شد رفت" .. کشش ندین دیگه @};-

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,457 posts
قطعا کسی که پست منو پاک کرده عمش رو دوس نداشته :2qcmh45:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
خب اين تاپيك بالاخره باز شد ! هرچند كه حق رو به مديران ميدادم كه قفلش كنن !! ما كاربرا هم سعي كنيم واسه هر مسئله اي اينجا پست نذاريم و مواردي رو ذكر كنيم كه به كليت فوروم مربوط باشه (در مورد قضيه عمران هم كوتاه كه باهاش صحبت كردم گويا خيلي ناراحت شده بود شايد هركس ديگه اي هم بود اينجور جوش ميورد) در هر حال سنجيده تر صحبت و عمل كنيم نتيجه بهتري خواهيم گرفت @};-

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 posts
  • Locationtehran
مدیران محترم یه موضوعی چند وقته ذهن من رو مشغول کرده ... به نظرم واجبه که ما یه جدول برای نقل و انتقال هر فصلمون داشته باشیم که حداقل به ساعت آپدیت بشه (نمونه ی این جدول تو سایت ورزش 3 هست) درسته ما یه بحشی داریم واسه نقل و انتقال ها ولی این بخش به هیچ وجه خبر رسانی نمیکنه... بیشتر جنبه ی آرشیوی داره ما نباید شعاع دیدمون محدود به خودمون بشه که اکثرا در متن اخبار روز قرار داریم،ما باید افرادی که به هر دلیلی به صورت گذرا فعالیت میکنن رو هم مد نظر داشته باشیم -و اینکه قرار دادن چنین جدولی به خصوص در صفحه ی نخست باعث جذب هرچه بیشتر کاربر های تازه وارد میشه :rose:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users