پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

روبــرتــو بــاجــو - Il Divino Codino

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
286 پاسخ برای این موضوع

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

من از یه چیزی به شدت متنفر و عصبیم و اونم اینه که اینتری ها روبی رو متعلق به خودشون میدونن ! نمیدونم چطوری فکر کردن که باجو رو اونا پروش دادن یا مثلاً به اوج رسوندن !!! باجو به جرات بدترین روزهای فوتبالش رو در اینتر و میلان گذروند ولی چون رابطه خوبی با موراتی داشته و البته داره ، خیلی دوست دارن روبی رو بچسبونن به خودشون در صورتی که باجو بزرگترین افتخاراتش چه در رده باشگاهی و چه ملی زمانی بدست آورد که در یووه بود . باجو با اومدنش به تورین رکورد نقل و انتقالات جهان رو شکست هرچند خیلی پایان خوبی در یووه نداشت .
روبی همیشه گفته مجبوبترین تیمش برشا هستش اما جداً از اینکه چرا نراتزوری ها فکر میکنن باجو به اونا تعلق داره جای سئوال برام میذاره ! من امیدوارم که باجو به مربیگری برنگرده تا همینطور دیسیپلینش حفظ بشه اما اگر قرار شد برگرده امیدوارم که هرگز فکر رفتن به اینتر ولو در تیمهای پایه اش هم به سرش نزنه و به برشا بره . ضمن اونکه گفته میشه در صورت موفقیت برشا در آینده نزدیک شاید باجو با قبول مسئولیت به برشا برگرده .

کاملا موافقم
کلا اینتر زد نابود کرد باجو رو
یکی مثل زامورانو به باجو ترجیح داده میشد در اینتر
همینطور که زدند داویدز رو نیمکت نشین کردند

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
اوج مسخره بازی سران اینتر دعوت از باجو در جشن 100 سالگی اینتر بود که داشتم به طور زنده میدیدم و از همه مسخره تر دعوت از باجو برای کار در پست مدیریت باشگاه انتر بود که خوشبختانه باجو رد کرد پیشنهاد کفتار پیر(موراتی)رو.

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

اوج مسخره بازی سران اینتر دعوت از باجو در جشن 100 سالگی اینتر بود که داشتم به طور زنده میدیدم و از همه مسخره تر دعوت از باجو برای کار در پست مدیریت باشگاه انتر بود که خوشبختانه باجو رد کرد پیشنهاد کفتار پیر(موراتی)رو.

اگه اینجوری باشه و باجو هم قبول کرده باشه حتما خودشو یک اینتری می دونه! چون تو جشن 109 سالگی یوونتوس که اثری ازش نبد! البته امثال تاردلی و دینو زف . . هم نیومده بودن!
تا اونجایی هم که من می دونم باجو رابطه ی خوبی با موراتی داره! :Facepalm:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
واقعا باجو توی جشن بود درست با چشم های خودم دیدم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
باجو دوست صمیمی موراتیه. به اینتر رفتنش هم فقط به خاطر دوستی با موراتی بود.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
باجو وقتی از یووه نقل مکان کرد که یووه دست رد به سینه اون زد... بازیکنی درشرایط باجو هم بعید بود که توی اوج بازیش به تیمای کوچک بره... پس به میلان رفت... باجو اسطوره ملی بود... حضور درمیلان از محبوبیت اون کم نمیکنه... اواخر بازیش به تمرکزی فوق العاده رسیده بود... گویی از هرنقطه که اراده میکرد به گل میرسید... مخصوصا روی ضربات ازاد... گل باجو به چکسلواکی درجام 90اززیباترین گلهای جام 90... یابه عبارتی دیگه زیباترین بود... باجو خیلی بدشانس بود که با تیمهای رویایی 90و 94 نتونست قهرمان جهان بشه ... توی ویترین افتخاراتش همین عنوان رو کم داره

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
باجو در کنار الکس با پیراهن برشیا

تصویر

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

باجو در کنار الکس با پیراهن برشیا

تصویر

الکس جانشین خوبی برای باجو شد... ولی برای خودش هنوز جانشینی پیدا نشده ...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
داشتم الآن کلیپی از روبی میدیدم ، چقدر در حقش ظلم شد ! باجو و ندود رو از یک جنس میدونم ، ندود دل تنگ جام باشگاه ها بود و رفت و باجو هم دل تنگ جام جهانی . شاید الآن کسی بگه مارادونا یا پله یا زیدان ، ولی من هیچ فوتبالیستی رو بالاتر از الهه دم اسبی نمیدونم . بودای کوچک با توپ جادو میکرد . یه صحنه تو این کلیپ هستش که فکر کنم جلوی پیاچنزا با لباس یووه هستش ، اونقدر بازیکنای پیاچنزا رو دریبل میکنه که دفاعشون چهار دست و پا دنبالش میفته تا بگیرتش :دی:
باجو مستحق ترین بازیکنی بود که باید یا جام 90 رو میگرفت یا 94 ، ولی اونقدر در حقش ظلم شد که 98 هم دیگه اون باجوی بزرگ نبود . اون موقع میگفتم که تراپاتونی حق داره باجو رو با بودن 5-6 مهاجم بزرگ به جام جهانی نبره ، دقیقاً تراپ گفت که باجو رو درک میکنه و میدونه چقدر برای اومدن به کره و ژاپن زحمت کشیده ولی من نمیتونم باجو رو روی نیمکت بذارم ! ولی الآن به خودم میگم که ای کاش باجو رو تراپ دعوت میکرد چون شاید کاری رو میکرد که هیچکس نمیتونست بکنه ... چقدر برای رفتن به جام جهانی 2002 زحمت کشید ، چقدر فصل 2001-2002 شبیه باجوی اوایل دهه 90 شده بود .

تصویر

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

داشتم الآن کلیپی از روبی میدیدم ، چقدر در حقش ظلم شد ! باجو و ندود رو از یک جنس میدونم ، ندود دل تنگ جام باشگاه ها بود و رفت و باجو هم دل تنگ جام جهانی . شاید الآن کسی بگه مارادونا یا پله یا زیدان ، ولی من هیچ فوتبالیستی رو بالاتر از الهه دم اسبی نمیدونم . بودای کوچک با توپ جادو میکرد . یه صحنه تو این کلیپ هستش که فکر کنم جلوی پیاچنزا با لباس یووه هستش ، اونقدر بازیکنای پیاچنزا رو دریبل میکنه که دفاعشون چهار دست و پا دنبالش میفته تا بگیرتش :دی:
باجو مستحق ترین بازیکنی بود که باید یا جام 90 رو میگرفت یا 94 ، ولی اونقدر در حقش ظلم شد که 98 هم دیگه اون باجوی بزرگ نبود . اون موقع میگفتم که تراپاتونی حق داره باجو رو با بودن 5-6 مهاجم بزرگ به جام جهانی نبره ، دقیقاً تراپ گفت که باجو رو درک میکنه و میدونه چقدر برای اومدن به کره و ژاپن زحمت کشیده ولی من نمیتونم باجو رو روی نیمکت بذارم ! ولی الآن به خودم میگم که ای کاش باجو رو تراپ دعوت میکرد چون شاید کاری رو میکرد که هیچکس نمیتونست بکنه ... چقدر برای رفتن به جام جهانی 2002 زحمت کشید ، چقدر فصل 2001-2002 شبیه باجوی اوایل دهه 90 شده بود .

تصویر

......................................................

کاملا موافقم.... گلش به چکسلواکی رو دوباره نگاه کن .... جام 90

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه خبر جالب ! باجو بعد از خداحافظیش هیچوقت به دنیای فوتبال بازنگشت، حتی برای یه بازی ساده ی خیریه و دوستانه (اگر اشتبا نکنم!) امروز توی کنفراس معرفی کتاب جدیدش ازش پرسیدند که ممکنه به مربیگری رو بیاره ؟ گفته شاید امتجان کردم ! گفته من همیشه از رقابت و مبارزه کردن خوشم میاد، مربی شدن هم قطعا یه مبارزه ی سخته. توی خونه از روی مبل خیلی آسون به نظر میاد، ولی در واقعیت یه چیز دیگست.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
و البته اینکه گفته میشه موراتی برای پیوستن روبی به اینتر پیش قدم شده . احتمال مربیگری باجو در تیمهای پایه اینتر مدتهاست که میره و با توجه به علاقه روبی به کار با جوانان و صحبت های اخیرش ، هیچ بعید نیست که این اتفاق بیفته .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اره داستان اینتر و باجو خیلی جدیه و پیش بینی شده در پایان فصل به اینتر اضافه بشه !!!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
در مورد این قضیه باجو فقط میتونم یه جمله از بابک رو نقل کنم.

من از یه چیزی به شدت متنفر و عصبیم و اونم اینه که اینتری ها روبی رو متعلق به خودشون میدونن !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
روبی بهترین روزهای فوتبالش رو تو یووه داشت ولی هیچوقت از یووه راضی نبود بعد از جدائیش ! یعنی کلاً احساس کرد که رفتار مناسبی باهاش نشد . همیشه خودش رو یه برشایی دونسته چون اونجا احیا شد و دوباره به اوج احترام و محبوبیت رسید . ولی رابطه باجو با موراتی خیلی خوبه و این تنها دلیلی هستش که میتونه اونو به اینتر نزدیک کنه . البته بعیده باجو به تیم اصلی باشگاهی بره و احتمالاً در آکادمی و تیمهای جوانان کار میکنه .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
این قضیه ناراضی بودن بازیکن ها بعد از رفتن از یووه فکر کنم برای مونترو هم اتفاق افتاد . اخه تو یووه انقدر بهشون خوش میگذره انقدر به شکوه و مقام میرسن که ترک کردن یووه واقعا براشون سخته ، در مورد باجو هم باید بگم که خوب روبی باید درک میکرد که یه استعدادی مثل دل پیرو تو راه هست . اله هم به همه نشون داد که ارزش این کار رو داشته . در اخر امیدوارم روبی رو سمت اینتر نبینم. :cry2:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من یه چیزی بگم ، خیلی جاها میگن که چون آله اومد باجو از یووه رفت ! اصلاً اینجوری نبود ! کلاً وقتی روبی از فیو به یووه اومد یکم دست های پشت پرده باعث این انتقال شده بود ، یه جایی میخوندم 2 سال پیش که حتی باجو خیلی هم راغب نبود به ییوه بیاد ولی پیشنهاد سنگین 19 میلیون دلاری باعث شد راهی تورینو بشه . سال 1990 مبلغ حدود 20 میلیون دلار خیلی سنگین بود ، فکر کنم اگر بخوایم با پول امروز مقایسه کنیم قشنگ چیزی بیشتر از قیمت کریس رونالدو بشه . باجو فصل آخر تو یووه خیلی مشکل پیدا کرد ، بعد از رفتن تراپاتونی لیپی باهاش مشکل داشت ، حتی باجو بعدها گفته بود که لیپی ازش به عنوان کاپیتان تیم میخواسته که از داخل رختکن و جمع بازیکنان براش خبر بیاره ! باجو برای اختلاف با لیپی و حتی مدیران تیم از یووه رفت و البته دیگه هم باجوی افسانه ای مابین 1988 تا 1994 نشد . حتی لیپی در اینتر هم با باجو مشکل داشت و باجویی که داشت دوباره شکل میگرفت رو یجورایی از اینتر فراری داد ! وگرنه این خیلی دور از واقعیته که بگیم چون ستاره ای مثل پینتوریکیو ظهور کرده پس باشگاه یه ستاره بزرگش رو فدا کنه . درسته یووه تو اون مقاطع مهاجمینی مثل راوانلی و ویالی رو داشت ولی باجو همیشه چیزی فراتر از یک فوتبالیست بود . من واقعاً از افتخاراتم تو زمینه فوتبال اینه که فوتبال رو با باجو شناختم و با باجو طرفدار ایتالیا و یووه شدم . خوشحالم از اینکه تونستم فوتبالش رو در زمان بازیش ببینم تا مثل پلاتینی حسرت نخورم و فقط دلخوش به چند ویدئو باشم . همین حس رو در قبال ندود هم دارم چون میدونم میتونم چندین ساله دیگه با حرارت بالا و کلی خاطره از ندود ، باجو ، آله و بوفون برای کسانی که ندیدنشون بگم .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال

بعد از صعود برشا به سری آ بعد از 5 سال لوئیجی کوریونی مدیر این تیم گفت که دوست داره روبرتو باجو به عنوان یک عضو افتخاری به برشا برگرده و انگیزه تیم رو برای انجام بازی های خوب در سری آ دو چندان کنه،

باجو هم چند روز پیش گفته از صعود برشا به سری آ خوشحالم اما تصمیمی ندارم به فوتبال برگردم؛

کسی میدونه علت این کناره گیری شدید باجو از فوتبال برای چیه ؟!
واقعا حیف نیست همچین اسطوره ای اینقدر دور باشه از فوتبال ؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البته باجو عنوان کرده در آینده دوست داری مربی بشه. همین چند وقت پیشا بود گفت تو زندگیش همیشه دنبال چلنج های تازه بوده و مربیگری هم یه امر خیلی دشوار به نظر میاد که دوست داره انجامش بده.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
ربرتو باجو

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی