پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-ناپولی(هفته بیست هشتم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
93 پاسخ برای این موضوع

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
تبریک بازهم در لحضات اخر اما مهم اینه که گل رو زدیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
گل واقعااااااااااا قشنگ بود ! من بسیاااااااااار کف کردم !! هم پاس هنرمندانه ی الکس هم حرکت بینظیر یاکی.. بازی سختی بود...

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ولی اصلاً برد دلچسبی نبود! به خدا این نشد بازی کردن و نتیجه گرفتن! از گزارش بازی اینجور میشه برداشت کرد که موقعیت های زیادی واسه گلزنی داشتیم! ولی بازم خدا رو 100هزار مرتبه شکر که امتیاز از دست ندادیم! یاکی بی نظیره

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
این است الساندرو دلپیرو تبریک.سال جدید با برد جدید

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
خوب بود ، اما فقط 1 برد مسخره کاپلویی بود . من دلم می خواد یووه مثل رم روون بازی کنه !! با پاس های سریع و حرکت های بی نظیر ، درست مثل آرسنال یا رم ما خیلی فاصله داریم با رم ، خوشحالم که بردیم یواش یواش داشتم به تکرار نتیجه داربی تورین فکر می کردم ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی کاملا دست یووه بود و نمیشه گفت بد بازی کرد نیمه ی دوم. اما ناپولی هم خوب دفاع میکرد. سانتر ها از سمت چپ نسبتا زیاد و خوب بود.تعویض های رانیری به یووه جون داد.من نمی فهمیم چرا از اول یووه اینطوری بازی نکرد ؟ آخه از این نوچرینو چی دیده ؟؟ تیاگو از قبل بهتر بود.اما هنوزم گاهی گیج میزد. خط دفاع خوب بود.گریگرا خوب بود اما عالی نبود. مولینارو بهتر از حسن بود. سیسکو مثل همیشه عالی بود.خلاق..جنگنده.... ندود به نظر من بهترین بود.تمام بازی یووه رو ندود پخش میکرد.خیلی قشنگ بقیه رو صاحب توپ میکرد. خط حمله هم خوب بود. خط حمله ی سه نفره یووه خیلی موثر بود... درکل ندود و سیسکو خیلی موثر بودند. درضمن، همچنان دو سمت خط دفاع یووه خیلییییییییی آسیب پذیر بود.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
هنوز هم دارم داد میزنم گل! هر چهار بازیکنی که حقشون بود روی گل نقش داشته باشن گل رو ساختن!به بازی اومدن یاکی و مولینارو واقعا به جا و به موقع بود.به جرات میگم اگر سیسوکو و تیاگو نصف تعداد پاس هایی که امروز لو دادند رو لو میدادند امروز خیلی راحت تر میبردیم!هرچند نباید نادیده بگیریم که سیسوکو توی کارهای دفاعی بی نظیره!چند بار طوری توپ رو از جلوی پای بازیکن حریف میزد که کل استادیوم رو به وجد میاورد.تیاگو هم با اینکه پراشتباه بود اما حداقل یه مقداری شادابی توی بازیش دیده میشد! ترزگه مثل هفته های اخیر خنثی بود.البته یک سانتر کننده خوب توی زمین نبود شاید اگر کامو بود ترزگه هم امروز پاش به گلزنی باز میشد.اما الکس و یاکی.جفتشون عالی بودند.روی گل نهایت هنر رو به خرج دادند!باور کنید زوج یاکیو الکس توی این هفته ها که ترزگه آماده نیست میتونه غوغا کنه. درکل با توجه به اینکه ناپولی هیچ حرفی برای گفتن نداشت من انتظار داشتم بازی رو با گل های بیشتری ببریم اما اشتباهات فردی این اجازه رو نداد

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
1-0 Iaquinta (Min 88) "Cool Celebrations"
Click Here for Video

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال

تصویر

تصویر تصویر تصویر

:: Goals ::

1-0 Iaquinta (Min 88) "Cool Celebrations"
Click Here for Video

:: Extras ::

Juventus Penalty Claim (Min 29)
Click Here for Video

Del Piero Free Kick (Min 49)
Click Here for Video

Nedved Shoot (Min 54)
Click Here for Video

Tiago Shoot (Min 62)
Click Here for Video

Rey

Rey

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 362 ارسال
برد رد به همگی تبریک می گم... اصلا اشکالی نداره اگه دیر ببرید... مهم 3 امتیاز بود... آرسنال هم هر چی بازی نیم فصل اول برده بود گل هاش دقیقه 86 به بعد بود!! تیم بعد از تابستون با خرید های خوب تقویت می شه... نگران نباشید.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
انصافا یوونتوس به هیچ وجه بد بازی نکرد و رانیری نشون داد اگه بخواهد مربگیری کنه خیلی راحت می تونه - با تعویض هایی که انجام داد باعث شد گل بزنیم ولی از همون اول هم معلوم بود بازی کم گلی داریم- به هر حال شکر خدا بردیم و جایگاهمون محکم تر شد

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
واقعا الکس رو از یوونتوس بذارین کنار دیگه حرفی برای گفتن نداره... همه کار کرد تو این بازی تا یوونتوس به برد برسه و کمی هم بدشانس بود نمیدونم رانیری کی میخواد بفهمه که زوج الکس_ یاکینتا کولاک میکنه. اونم وقتی ترزگه خنثی بازی میکنه. سیسوکو هم نشون داد داره روز به روز داره بهتر میشه مخصوصا تو کارهای تدافعی. شاید اگه به تیاگو توجه بیشتری میشد الان یه مهره قابل اطمینان برای یوونتوس بود.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم نمرات بازیکنان یوونتوس بوفون 6 - گریگرا 6 - استنداردو 6.5 - کیه لینی 7 - نوچرینو 5.5 ( مولینارو 7 ) - سیسوکو 7 - تیاگو 6 - امجیچ 6 ( یاکوئینتا 6.5 ) - ندود 6 - ترزگه 5.5 - دل پیرو 6

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

انصافا یوونتوس به هیچ وجه بد بازی نکرد و رانیری نشون داد اگه بخواهد مربگیری کنه خیلی راحت می تونه - با تعویض هایی که انجام داد باعث شد گل بزنیم ولی از همون اول هم معلوم بود بازی کم گلی داریم- به هر حال شکر خدا بردیم و جایگاهمون محکم تر شد

نه بابا! اینم مربیگریش و تعویض هاش بگیر نگیر داره! تو این زمینه ثباتی از رانیری ندیدیم. یک مربی حرفه ای نباید عملکردش اینقدر فراز و نشیب داشته باشه. تابع سینوسی کار میکنه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ندود بدون شک ستاره بازی بود ... سیسوکو خیلی خوب بازی کرد و نشون داد که اصلا یک هافبک تدافعی محض نیست و البته یاکوئینتا هم که دیگه جای بحث نذاشت . اما قبل از گل یووه حرکت مولینارو کاملا خطا بود ! و همون توپ و سانتر مولینارو باعث شد توپ به الکس برسه و یاکوئینتا هم گل بزنه .

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
آفرین یاکی جونمون عشق است این یونتووسی با معرفت رو!!! به همتون تبریک میگم ما که بازی رو نتونستیم ببینیم... شاد باشین...

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
آره ندود با این استراحتی که کرد جون تازه ای گرفته بود و با طراوت تر از گذشته بازی میکرد. واقعا خیلی به این استراحت نیاز داشت بیچاره داشت از پا می افتاد چندین بازی پشت سرهم تو ترکیب ثابت بود و با این سن و سالش هم همه جوره کار میکرد. خوب اینا از عوارض بی بازیکنیه.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
بابک بی خیال خطا بود یا نبود بزار حالش رو ببریم اینقدر با این گل ها حال میکنم که قبلش خطایی چیزی بوده و داور نگرفته اما اگه اینجور گلی بخوریم اون داور رو نابود میکنم در کل این برد خیلی حال داد

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
به این میگن پاس تک ضرب! نه اونایی که توتی میده! که از 100 تا 5 تاش درست به مقصد میرسه. وای این بشر چه کارها که نمی کنه. خوشحالم از اینکه سیسوکو داره بهتر تر میشه. یک ذره هم کارهای هجومیش خوب شه دیگه عالی میشه

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
فکنم به حرف من رسیدین که یاکی باید در دقایق آخر به بازی بیاد؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی