پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-ناپولی(هفته بیست هشتم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
93 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
یکشنبه 26 اسفند 1386 (ساعت 23 به وقت تهران)
هفته بیست هشتم سری آ
یوونتوس-ناپولی(ورزشگاه المپیک تورین)
سایر مسابقات سری آ
شنبه 25 اسفند (تمام ساعت ها به وقت تهران هست)
اودنیزه-لاتزیو (ساعت 20:30)
رم-میلان (ساعت 23)
یکشنبه 26 اسفند
اتالانتا-امپولی (ساعت 17:30)
کالیاری-تورینو
فیورنینا-جنوا
اینتر-پالرمو
لیورنو-پارما
رجینا-سیه نا
سمپدریا-کاتانیا
یوونتوس-ناپولی (ساعت 23)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب یک بازی سخت دیگه از راه رسید و جدا از دشوار بودن بازی نبود چند مهره اصلی هم می تونهه تاثیر گذار باشه اما یوونتوسی که ما دیدیم می تونه راحت ناپولی رو هم ببره با توجه به مصدومیت و محرومیت بازیکنان اصلی به نظر من این بهترین ترکیب هست : بوفون مولینارو کیه لینی استنداردو گریگرا ندود نوچرینو سیسوکو امجیچ دل پیرو ترزگه محرومان : کامورانزی - لگروتالیه - زبینا مصدومان : اندراده - مارکیونی البته هنوز وضعیت زانتی معلوم نیست برای همین توی ترکیب قرار ندادم و شایان ذکر است این ترکیب در صورتی هست که رانیری بخواهد با 2 مهاجم بازی کنه

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
با نبودن لگروتاليه و كامورانزي عملا نصف خط دفاع و مياني رو نداريم!! ولي انگيزه براي گرفتن انتقام و بازگشت يووه به شرايط مناسب باعث ميشه كه ناپولي رو به راحتي در المپيكو در هم بكوبيم.

roya

roya

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
خیلی بده که کامورانزی و لگروتالیه رو نداریم.امیدوارم گریگرا مثل بازی قبل باشه.کار مدافع ها خیلی سخته.خوبه که بوفون روداریم.مهم ترین چیز اینه که روحیه داشته باشن . چون تواناییشو دارن. به امید گلزنی کاپیتان و ترزگل و اول از همه برد یووه (و این که دیگه افت تو کارش نباشه)

siamak

siamak

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 169 ارسال
من همیشه برام سواله که چرا یووه یه موقعهایی جلو ناپولی به مشکل میخوره؟چه بازیه رفت،سریB و...؟؟؟مشکل از یووه اس یا ناپولی وقتی به یووه میرسه خیلی خوب بازی میکنه؟!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
آخ آخ من نمی دونستم لگرو و کامو محرومند !!! پیش بینیمو باید عوض کنم . ولی یووه این بازی رو خواهد برد . گفتم قبلا یووه هر موقع جدی گرفته برده و چون بازی رفت 3-1 باخته اونم به نامردی این بازی خیلی عالی بازی می کنه و می بره !!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

من همیشه برام سواله که چرا یووه یه موقعهایی جلو ناپولی به مشکل میخوره؟چه بازیه رفت،سریB و...؟؟؟مشکل از یووه اس یا ناپولی وقتی به یووه میرسه خیلی خوب بازی میکنه؟!

پارسال که تو زمین ناپیولی نتیجه 1-1 شد و بازی برگشت هم یووه به راحتی 2-0 برد!(پارسال یه بازی هم توی جام حذفی انجام ددند دو تیم که یووه تو پنالتی باخت.تازه اون زمان یووه کاملا در شک رفتن به سری ب بود!)
بازی رفت این فصل هم که همه به خوبی میدونن حق یووه گرفتن سه امتیاز بود.کلا توی چند سال اخیر ناپولی اون تیم دهه 80 نیست که یووه توی بازی باهاش دچار مشکل بشه.منم فکر میکنم که به راحتی میبریم.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
جاتون خالی الان من یه چیزی دیدم که واقعاً از خوشحالی بال در آورد. خیلی وقت بود که نرفته بودم و جدول سری آ رو نگاه نکرده بودم!! (منظورم توی تلویزیون رای 1 هست) امروز رفتم و خواستم ببینم ناپولی چندمه یه چیزی به چشمم خورد اونم مربوت به اونیه که اون بالای جدول نشسته! دیدم بعد از قرنی یه باخت داده داشتم از تعجب شاخ در میاوردم!!!! اومدم ببینم با کی بازی داشته که دیدم بر میگرده به بازیش با ناپولی!!! باور کنین اصلاً روحمم از این ماجرا خبر نداشت!! ----------------- یه سوال داشتم این زالایتا همون زالایتایی هست که واسه ما بود؟ ----------------- با این حساب که ناپولی اینتر رو بالاخره متوقفش کرد پس یه جورایی یه روحیه کزایی دارن و جلوی تیمای بزرگ شاخ بازی در میارن! تا اونجا که من میدونم خطرناکترینشون همین زالایتا هست درست میگم؟ ---------------- در کل یه بازی سخت رو در پیش رو داریم ولی حتماً میبریم بازی دیشب رو من نتونستم ببینم ولی فکر میکنم یه بازی خیلی قشنگ و تهاجمی رو نشون دادن! شاد باشین!!!!

Rey

Rey

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 362 ارسال
هفته 28

Udinese - Lazio - 15/03/2008
Roma - Milan - 15/03/2008
Sampdoria - Catania - 16/03/2008
Cagliari - Torino - 16/03/2008
Inter Milan - Palermo - 16/03/2008
Atalanta - Empoli - 16/03/2008
Livorno - Parma - 16/03/2008
Reggina - Siena - 16/03/2008
Fiorentina - Genoa - 16/03/2008
Juventus - Napoli - 16/03/2008
جدول لیگ

Pts Plyd
Inter Milan 64 27
Roma 58 27
Juventus 51 27
Fiorentina 47 27
Milan 46 27
برترین گلزنان

Goal Penalty
M. Borriello 16 5
D. Trezeguet 16 1
Z. Ibrahimovic 15 7
A. Mutu 14 4
F. Totti 13 3
A. Di Natale 12 2
A. Del Piero 11 2

5 بازی اخیر یووه

Genoa - Juventus 0 - 2 09/03/2008 SERIE A
Juventus - Fiorentina 2 - 3 02/03/2008 SERIE A
Juventus - Torino 0 - 0 26/02/2008 SERIE A
Reggina - Juventus 2 - 1 23/02/2008 SERIE A
Juventus - Roma 1 - 0 16/02/2008 SERIE A

5 بازی اخیر ناپولی

Napoli - Roma 0 - 2 09/03/2008 SERIE A
Napoli - Inter Milan 1 - 0 02/03/2008 SERIE A
Genoa - Napoli 2 - 0 27/02/2008 SERIE A
Livorno - Napoli 1 - 2 24/02/2008 SERIE A
Napoli - Empoli 1 - 3 17/02/2008 SERIE A

یه سوال داشتم این زالایتا همون زالایتایی هست که واسه ما بود؟

بله... همون زالایتاست...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اين روحيه كذايي رو مي تونستن هفته بعدش به كار ببرن كه نبردن و 2-0 به رم باختن البته مطمئنم اين يكي رو هم خبر نداشتي ;D

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
ما كاري به اين نداريم كه ناپولي اينتر رو برده و مقابل تيم‌هاي بزرگ شاخ شده. ما مي‌خواهيم با قدرت به مصاف اين تيم بريم و انتقام باخت بيرحمانه دور رفت رو در المپيكو بگيريم.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

اين روحيه كذايي رو مي تونستن هفته بعدش به كار ببرن كه نبردن و 2-0 به رم باختن
البته مطمئنم اين يكي رو هم خبر نداشتي ;D

چیشد؟
رم اینارو برده یا اینا رم رو؟؟
باوورکنین از وقتی یووه با رم بازی داشت نرفتم جدول رده بندی رو نگاه کنم و ببینم نتیجه بازی ها چی به چی شده :D
شاد باشین!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب متاسفانه زانتی رو هم در این بازی نخواهیم داشت و باید از تر کیب نوچرینو و سیسوکو استفاده کرد البته اگه بخواهد با دو مهاجم بازی کنه (( زانتی رو حدود 20 روز در اختیار نخواهیم داشت ))

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
دوباره مصدوميت ها و محروميت ‌ها دارن زياد ميشن. ممكنه تيم دوباره با دردسر روبرو بشه.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اميدوارم كه نشه... به نظر من بهتره كه از زوج سيسوكو و نوچرينو استفاده نكنه و با يه ريسك تازه مثلا گريگرا رو بياره بجاي نوچرينو و بريندلي رو بذاره جاي گريگرا سمت راست دفاع چون نوچرينو الان توي وضعيت خيلي خوبي نيست و رسما بد بازي مي كنه...

siamak

siamak

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 169 ارسال
تیاگو بازم اماده نیست؟ :-[به نظر شما ترکیب تیاگو و سیسوکو چه جوری از اب در میاد؟! ???

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

اميدوارم كه نشه...

به نظر من بهتره كه از زوج سيسوكو و نوچرينو استفاده نكنه و با يه ريسك تازه مثلا گريگرا رو بياره بجاي نوچرينو و بريندلي رو بذاره جاي گريگرا سمت راست دفاع چون نوچرينو الان توي وضعيت خيلي خوبي نيست و رسما بد بازي مي كنه...

فکر نکنم با این وضعیتی که الان توی جدول داریم ریسک کردن کار مناسبی باشه!!!
تازه دوباره یکمی از پشت راحت شدیم!!!
ما باید جامون رو توی همین جایگاه حفظ کنیم!!

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
به نظر من که از تیاگو استفاده می کنه چون همه می گن نسبت به اول فصل خیلی اماده تر نشون داده

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
به نظر من با 3 مهاجم بازی کنه بهتره

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
پيش بيني تركيب يووه كار خيلي سختي نيست فقط كافيه تمام تركيب هايي رو كه به نظرتون مي رسه در نظر بگيرين بعد همه رو بي خيال بشيد اون يه تركيبي كه مي مونه ميشه تركيب بعدي يوونتوس البته نوچرينو و پالادينو رو هم بهش اضافه كنيد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی