پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-ناپولی(هفته بیست هشتم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
93 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من به نظرم این بهترین ترکیب یوونتوس می تونه باشه و بعید هم می دونم چیزی غیر از این باشه بوفون مولینارو کیه لینی استنداردو گریگرا ندود نوچرینو سیسوکو امجیچ دل پیرو ترزگه البته باید منتظر بازی پالا باشیم

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
به نظرم باید یاکوئینتا از ابتدا بازی کنه و بهتره از یاکوئینتا بجای کامورانسی استفاده بشه ...

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این بازی رو یوونتوس بدون شک میبره. اگه نصف بازیکنامون هم نباشن برای نشون دادن قدرت و حیثیت یوونتوس بقیه تمام تلاششون رو برای برد میکنن. امیدوارم داور جلوی برد ما رو نگیره.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
اگر یووه این بازی رو با 3 مهاجم بازی کنه عالی میشه !!! برد ؟؟؟ بردمون که قطعیه !! انتقام گرفتن از ناپولی کار سختی نیست !! رانیری ترسیده ،واسه همین تا 3 4 هفته حواسشو جمع می کنه!!!

Rey

Rey

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 362 ارسال
زالایتا هم مصدوم شد تا یووه خیالش راحت تر شه...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

زالایتا هم مصدوم شد تا یووه خیالش راحت تر شه...

در تایید صحبت های دوست عزیز باید بگم حدود 7-8 ماه نیستش

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
گریگرا بهتر هست جای مولینارو بازی کنه برد با جنوا را باید از گریگرا دانست مولینارو فقط بلده سانتر اشتباه بکنه ار هر 10 سانترش یکش هم در سطح موسط نیست ولی گریگرا بازی با جنوا عالی بود یک پاس و یک گل حالا باید دید عقل رانیری چقدر میرسه

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
هم از مولینارو استفاده میکنه هم از گریگرا ولی یه نگاه به هافبک های یووه بندازیم جالبه ندود سیسوکو نوچرینو امیجیچ خلاقیت یه چیزی حدود صفر غیر از ندود که اونم مثل دوران اوجش نیست و پا به سن گذاشته البته میشه از پالا جای کامو در راست استفاده کرد که ولی اونم اونجا خوب نیست خدایا بازیکنانمان را مصدوم و محروم نکن دیگه چون جایگزین نداریم

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
یووه اگه بازیه خودشو بکنه بازی رو حتما میبره البته نیمه اول حتما باید گل بزنه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال
سلام دوستان من با توجه به غیبت لگروتالیه ، زبینا ، کامورانزی و زانتی ، من ترکیب مورد نظر خودم رو میگم : بوفون - مولینارو - کیه لینی - استنداردو - گریگرا - ندود - سیسوکو - تیاگو ( نوچرینو ) - یاکوئینتا - الکس و تره زگه با این ترکیب یوونتوس پیروز مطلق بازی خواهد بود به عقیده من ! با تشکر

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
نظر من اینه که در نبود زانتی باید به تیاگو بازی داده بشه تا خودش را پیدا کنه . فکر کنم تیاگو با بیشتر بازی کردن بتونه به اوج برگرده.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
تیاگو بازیکن بدی نیست ولی حتی اوجش هم چیز خاصی نداشت چه برسه حالا که توی یووه افت کرده

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
خدا رحم کنه!! ولی ته دل من روشنه(البته یک شمع!!) که یووه برای جبران بازی رفت این بازی رو خواهد برد. خدا رو شکر ندود هم استراحت کرده!اگه روز روزه ندود باشه موفق خواهیم بود.کامورانزی هم بازیه هفته پیشش رو انجام بده دیگه عالی میشه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
کامورانزی که نیست!یوونتوس بازیکن کم داره!واقعا کار خیلی سخته اما از اونجایی که بازی توی المپیکو هست من احتمال برد یووه رو خیلی زیاد میدونم.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
اووووووو اینجارو هنوز مسابقه شروع نشده 3 صفحه رفت ببین مسابقه شروع بشه و تموم بشه چه میشود این تاپیک :D --------------- ببینم چرا کامو نیست؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

ببینم چرا کامو نیست؟

سه اخطاره هستش .

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
Mauro Camoranesi  این عکسی که گزاشتی خیلی باحاله میشه توی تاپیک کامورانزی uploadesh کنی؟ ---- ناپولی توی سری بی هم یووه رو خیلی ازیت میکرد بدجور به یووه چسبیده بود! خیلی تیم خطرناکی هست!! هیچ تیمی نباید این تیم رو دست کم بگیره! بازیکناش با انگیزه و خیلی خوبکر میکنن!! یووه هم نباید این تیم رو دست کم بگیر چون ممکنه کارمون خیلی خیلی خراب بشه!!!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
هر بازی باید یه لشکر مصدوم داشته باشیم.این بازی هم از این قاعده مستثنی نیست. یوونتوس دیگه به داشتن مصدوم تو هر بازی عادت کرده. مهم اینه که اینایی که به جای مصدوما و محرما میان بتونن خوب کار کنن تا بتونیم این بازی رو ببریم و جون تازه ای بگیریم . خداکنه اگه تیاگو بازی میکنه خوب کار کنه . بردن ناپولی کار سختی نیست البته در صورتی که داور رو نادیده بگیریم . همت بازیکنا رو میخواد و اینکه نشون بدن که یوونتوسی هستن. تصور اینکه لباس یوونتوس تنته خودش میتونه باعث برد بشه. امیدوارم بازیکن ها این رو درک کنن.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
بايد مواظب لاوتزي بود

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
ندود هست ...تازه یک هفته هم استراحت کرده امیدوارم با اون شوت های سنگین از ناپولی پذیرایی کنه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی