پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

شبکه ی 3 و شبکه ورزش

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3731 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

حالا ما غیبت نکنیم بهتره ! بذار هر چی میخواد بگه بگه ، مهم اینه که اگه یه روزی باهاش رو در رو شدیم ( شدید ! ) بهش این حرفها رو بزنیم ( بزنید ! )

اگر حرفی رو بزنی که حاضر باشی توی روی فرد هم بزنی،پشت سر حرف زدن و غیبت نمیشه !
حرفی غیبته که نخوای خود فرد بدونه !

تو که خودت رساله بودی ;D

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال
اما جدا باید از شبکه 3 تشکر کرد بابت پخش بازی !!! ما هوادارا که به فکر نیستیم !

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
کلا یکی دو سالی میشه که شبکه 3 با ایتالیا و بازیکنهای ایتالیایی بد شدن. همش از انگلیس و اسپانیا تعریف میکنن. پارسال هم تو مسابقات جام باشگاه ها جاودانی به وضوح تلاش میکرد که سطح فوتبال ایتالیا رو پایین نشون بده که تو یه بازی دکتر صدر خوب گذاشت تو کاسش ... حالشو گرفت...اینقدر کیف کردم...

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال
من از این دکتر صدر خیلی خوشم میاد ---------- اما دوستان خواهشا تا دیر نشده تماسسسسسسسسسسسسسسسسس بگیرید !

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
از وقتي يووه رفت سريB اين كارا رو كردن اگر نه قبل از اون ليگ ايتاليا در اولويت بود.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ببینید فوقش تاثیر هم بزاریم،مگر چقدر می تونن بازی یوونتوس بزارند؟ 1 شبکه هاست و کلی بازی و کلی هوادار تیم های مختلف.همون رای اینترنشنال هم که حق پخش بازی یووه رو داره هر هفته بازیشو نمی زاشت فصل قبل.گاهی بازی تیم های دیگه رو می زاشت.فوقش با این تلفن ها یکی دو بازی بیشتر پخش کنند.اونا تازه سعی میکنن عدالت رو رعایت کنن. مثلا یادمه توی چمپیون لیگ،اگر بازی یه تیم رو یه هفته می زاشتند،هفته ی بعد بازی یه تیم دیگه رو می زاشتند. نمیشه زیاد انتظاری از شبکه 3 داشت. من فروم آرسنال یا فروم های دیگه هم دیدم،اونا هم ازین کارا زیاد می کنن.اونا هم تاپیک دارند مثل همین تاپیک و سعی میکنند دسته جمعی زنگ بزنند.فقط ماها باهوش نیستیم !!! اگر دنبال دیدن بازی های یووه هستید تو فکر راه های دیگه باشید ! به شبکه 3 دل نبندید.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
خب ما هم میخوایم زنگ بزنیم که از همون آرسنالی ها و تیم های دیگه عقب نیفتیم. ما هم میخوایم نشون بدیم اگه هوادارامون از آرسنالیها بیشتر نیست کمتر هم نیست و میخوایم بازی تیممون رو بیشتر ببینیم.اگه یادتون باشه چندین بار همزمان با بازیهای یوونتوس مسابقه مهمی تو اروپا نبود اما به جای بازی یوونتوس بازیهای فرانسه رو پخش میکردن یا یه بازی بین تیمهای ته جدولی بوندسلیگا رو یه چند بار پخش کردن. در صورتی که اگه حق پخش داشتن مسلما بازی یووه رو پخش میکردن. یا بازی کوپا بین یووه و اینتر که نه رفت و نه برگشتش رو پخش نکردن. ما میخوایم این مشکلاتی که پارسال داشتیم امسال تکرار نشه. در ضمن اونها هم به یوونتوس به چشم یه تیم معمولی نگاه میکنن چیزی که برای ما خیلی ناراحت کنندست. دیدن بازیهای یوونتوس از ماهواره هم خیلی سخته .. میخواد هر بازی بری دنبال کدهاش و بشینی بیش از یک ساعت باهاش ور بری تا شاید کانال رو باز کنه. در هر صورت اجباری نیست. هر کی دلش خواست این کار و بکنه هرکی هم میدونه اثری نداره نکنه. انتخاب با دوستانه. من فقط پیشنهاد دادم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من خودم هروقت حسین شماره داده برای اس ام اس ،فرستادم تا کمک کرده باشم. الانم اگر اینطور کاری باشه انجام میدم.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
پس خوبه... شماره اس ام اس رو اگه دارین بذارین اینجا تا همه بفرستن... شماره روابط عمومی هم تو امضای کیه لینی نوشته... هر کی خواست میتونه تماس بگیره...

pintorico

pintorico

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 72 ارسال
هیچ وقت یادم نمیره اون شب که یووه و اینتر توی کوپا بازی داشتن اینا لیگ فرانسه رو نشون دادن!!!!! توی این که تهیه کننده های ورزشی صدا سیما به شدت ضد سری آ وبخصوص یوونتوسن شکی نیست شما توی فصل قبل به بازی هایی که پخش شد نگاه کنید یا مال لیگ انگلیس بود یا اسپانیا!! البته دیشب بازی اینتر پخش شد که اونم از نیمه ی دوم بود ولی این پخش در شرایطی بود که لیگ انگلیس بازی نداشت و لیگ اسپانیا هم شروع نشده بود!!!!!

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
عجب نامردايي هستن امشب بازي يوونتوس-فيورنتينا مهمتر هستش يا بازي رئال-لاكرونيا؟؟؟؟

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
اینا این فصل حق پخش اسپانیا و انگلیسو گرفتن درسته ؟ اگه این جوری باشه که بیچاره شدیم

esfandyar_alex

esfandyar_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 347 ارسال
نه اکه قرار باشه همه اینجوری بگن نمیشه. سعی خودتون رو بکنید. من که زنگ میزنم

pintorico

pintorico

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 72 ارسال
منم با زنگ زدن موافقم این شماره روابط عمومی شبکه 3 هستش لطفا همه زنگ بزنید: 22021955

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
به نظر من زنگ زدن فایده نداره و الکی اعصاب خودتون رو خورد نکنید. چون اینا هیچ ارزشی برای مردم قائل نیستن.از من گفتن بود.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
اعتراض نسبت به بازی امشب به نظرم بی مورد هست چون مطمئنا کسانی که دلشون می خواد پشت صحنه ترانه مادری و 2 قسمت آخرش رو ببینند چند برابر فوتبالی هاست !!! و ساعت 12.5 دقیقه هم دیگه فایده نداره من به شخصه بازی زنده یووه رو دوست دارم ببینم !!!

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
جدا از ترانه مادری فکر کنم با توجه به پخش بازی اینتر امشب حق با رئال بود اما کلا دید بدی نسبت به یووه دارن،زنگ بزنید،اگه یک بازی بیشتر هم پخش بکنن خودش کلیه!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اینا تو اخبار ورزشیشون هم وقتی نتایج اسپانیا و انگلیس رو میگن با شور و هیجان و توضیحات کامل میگن همین که نوبت به ایتالیا میرسه با یه لحن سرد و فقط هم گذرا یه مروری به نتایج میکنن و رد میشن. انگار با یه لیگ درجه 3 طرفن. من که خودمو کشتم گفتم تا حق پخش بازیها رو نخریدن یه تلاشی بکنین اما هیچ کدومتون توجهی نکردین. من تلاش خودمو انجام داد اما یه نفر فایده ای نداره. تازه اگه هم بخوان بازیهای ایتالیا رو نشون بدن بازیهای میلان و اینتر ارجح تره چون تعداد ستاره هاشون بیشتره. اینو بارها ثابت کردن.

siamak

siamak

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 169 ارسال
دیگه واقعا این خراب شده داره شورش رو در میاره! اخه بازی بایرن - استوابخارست مهم تره یا یوونتوس - زنیت(قهرمان یوفا!!!)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ >:( >:( >:( ??? ??? واقعا افسوس و صد افسوس

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
واقعا باید یک اعتراض تند و تیز به این شبکه 3 کنیم.اصلا بازیهای ایتالیا را درست و حسابی پوشش نمیدن او از گزارش گرشون که برای بازی یووه و اودینزه گذاشته بودن که صلا نمیتونست یک تلفظ ساده بکنه.اینم از بازی پخش کردنشون که بازی بایرن و استوابخارست را به بازی یووه-زنیت ترجیح میدهند.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی