پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

شبکه ی 3 و شبکه ورزش

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3731 پاسخ برای این موضوع

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال
خب اگه باهاش ارتباط دارین حتما بگید

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
خوب دوستان عزیز مگه دست مزدکه که بازی یوونتوس پخش بشه یا نه؟؟؟؟ اون فقط یه گزارشگره و صداوسیما خودش تصمیم میگیره بازی چه تیم هایی رو پخش کنه یا نه؟؟؟؟ البته دخیل هستن که ما چیزی نمیدونم اونم در حد یه گمانه به هر حال به نظر من حسین اشتباه میکنه اگه بهش بگه همین

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
آقا حسین اگه باهاش ارتباط دارید بگید من یکی ازش خیلی متنفرم .

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
آقا بهش بگيد بابا من بدبخت دلم لك زده بازي يوونتوس رو ببينم تو رو خدا بگيد بهش اگه شده با تاخيرش

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
حسین شماره میرزایی رو داره شماره ضرقامی رو که نداره! مزدک فقط یه گزارش گره حتی یادمه پارسال یکبار حسین ازش پرسید که بازی یوونتوس پخش میشه یا نه و مزدک هم گفت که پخش میشه اما نشد!

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال
ما نخواستیم زنده پخش کنن . 3 شب هم نشون بدن ما راضی هستیم . فقط نشون بدن

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال

بیاین زنگ بزنیم روابط عمومی شبکه 3 ازشون درخواست کنیم حق پخش بازیهای ایتالیا رو بخرن به دوستای اینتری! و میلانی و رمی و خلاصه هر یک دم دستتون رسید هم بگین این کارو بکنن. وقتی دیدن سری آ اینقدر هوادار داره شاید یه کاری کنن. حالا که مورینو و رونالدینیو و چند ستاره دیگه جذب لیگ ایتالیا شدن و میلان و یوونتوس هم از قبل قدرتمند تر شدن جذابیت سری آ هم بیشتر شده این دلایل رو بهشون بگیم و به اضافه اینکه دیگه از دیدن بازیهای رئال و بارسا و منچستر خسته شدیم و میخوایم بازی تیمهای محبوبمون رو تماشا کنیم.
شماره روابط عمومی رو هم هر شب شبکه3 زیر نویس میکنه.

کسی زنگ نزد؟؟!!
بابا شما که همتون میگین کشته مرده یوونتوسین و دلتون لک زده برای دیدن بازیهاش اونوقت زورتون میاد یه تلفن کوچولو بزنین و درخواست کنین؟!!! همه با هم همت کنین زنگ بزنین بخدا پول تلفنتون زیاد نمیشه با یه زنگ کوچولو ، از کار و زندگی هم نمی افتین همش 20 ثانیه هم طول نمیکشه. هر چه زودتر تا بازیها شروع نشده زنگ بزنین تا حق پخش بازیها رو بخرن و مثل پارسال عذاب نکشیم. لیگهای انگلیس و اسپانیا هفته دیگه شروع میشه ها !!! بعد هی بگین بازیهای یوونتوس رو پخش نمیکنن.
یه زنگ کوچولو بزنین به جون یوونتوس قسمتون میدم.اگه واقعا براتون عزیزه زنگ بزنین و ازشون خواهش کنین.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
[ کسی زنگ نزد؟؟!! بابا شما که همتون میگین کشته مرده یوونتوسین و دلتون لک زده برای دیدن بازیهاش اونوقت زورتون میاد یه تلفن کوچولو بزنین و درخواست کنین؟!!! همه با هم همت کنین زنگ بزنین بخدا پول تلفنتون زیاد نمیشه با یه زنگ کوچولو ، از کار و زندگی هم نمی افتین همش 20 ثانیه هم طول نمیکشه. هر چه زودتر تا بازیها شروع نشده زنگ بزنین تا حق پخش بازیها رو بخرن و مثل پارسال عذاب نکشیم. لیگهای انگلیس و اسپانیا هفته دیگه شروع میشه ها !!! بعد هی بگین بازیهای یوونتوس رو پخش نمیکنن. یه زنگ کوچولو بزنین به جون یوونتوس قسمتون میدم.اگه واقعا براتون عزیزه زنگ بزنین و ازشون خواهش کنین. [/quote] همه توي يه روز و يه ساعت زنگ بزنيم به اشناهامونم بسپريم.

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال

کسی زنگ نزد؟؟!!
بابا شما که همتون میگین کشته مرده یوونتوسین و دلتون لک زده برای دیدن بازیهاش اونوقت زورتون میاد یه تلفن کوچولو بزنین و درخواست کنین؟!!! همه با هم همت کنین زنگ بزنین بخدا پول تلفنتون زیاد نمیشه با یه زنگ کوچولو ، از کار و زندگی هم نمی افتین همش 20 ثانیه هم طول نمیکشه. هر چه زودتر تا بازیها شروع نشده زنگ بزنین تا حق پخش بازیها رو بخرن و مثل پارسال عذاب نکشیم. لیگهای انگلیس و اسپانیا هفته دیگه شروع میشه ها !!! بعد هی بگین بازیهای یوونتوس رو پخش نمیکنن.
یه زنگ کوچولو بزنین به جون یوونتوس قسمتون میدم.اگه واقعا براتون عزیزه زنگ بزنین و ازشون خواهش کنین.

من هم با حرف شما کاملا موافقم و متعجبم که چرا کسی اقدامی نمیکنه ؟؟؟؟؟؟؟ بعد هم به قول این دوستمون هی بگید شبکه 3 بازی های یووه رو پخش نمیکنه !

البته به نظر من بهتر است که این مسئله در سایت عنوان شود ! چون اون موقع تاثیرش قطعا بیشتر خواهد بود

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال
روابط عمومي شبكه سه سيما

تلفن مستقیم 22040092

تلفن داخلی 221668395

آدرس ای میل sima3@irib.ir

نشانی سایت http://tv3.irib.ir

منبع : http://irib.ir/conta...Sima/index.html

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال

البته به نظر من بهتر است که این مسئله در سایت عنوان شود ! چون اون موقع تاثیرش قطعا بیشتر خواهد بود

منم تقریبا یه همچین پیشنهادی البته یه ذره فرق میکرد به یکی از مدیرای فروم دادم که این مدیر عزیز اصلا جواب منو نداد.
نمیدونم شاید اصلا کسی دلش نمیخواد این کارو بکنه.پس ولش کن بی خیال الکی خودمونو خسته نکنیم بهتره...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

منم تقریبا یه همچین پیشنهادی البته یه ذره فرق میکرد به یکی از مدیرای فروم دادم که این مدیر عزیز اصلا جواب منو نداد.
نمیدونم شاید اصلا کسی دلش نمیخواد این کارو بکنه.پس ولش کن بی خیال الکی خودمونو خسته نکنیم بهتره...

به کی دادی عزیزم ؟؟؟ چی بود جریانش ؟؟؟

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
مزدک امروز اینجوری میگه: دلپیرو عنوان کرده میخواد خودش رو برای جام جهانی بعدی آماده کنه ولی این بعیده که بتونه این کار رو بکنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

مزدک امروز اینجوری میگه:
دلپیرو عنوان کرده میخواد خودش رو برای جام جهانی بعدی آماده کنه ولی این  بعیده که بتونه این کار رو بکنه

این که هیچی،بعد از گل یووه گفت،کاری که این جوون کرد دلپیرو با تجربه نمی تونست انجام بده.

یکی نیست بهش بگه آخه تویی که اکدال 19 ساله رو با پولسن 29 ساله عوضی میگیری،لازم نیست راجب بازی کسی نظر بدی !!
برو فکر قدرت بیناییت باش !

nafisfigo

nafisfigo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 513 ارسال
نگفت الکس نمی تونه گفت خیلی امیدواره !!!
کلا درباره الکس زیاد چرندیات می گه!
اما کلا همش از یووه و خریداش می گفت!
باز دمشون گرم این بازی رو گذاشتن!
من که کلی تعجب کردم زیرنویس کرد!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این کاراش به خاطر اینه که طرفدار توتیه... جدی نگرینش ... همه ماجرای اینو دل پیرو رو میدونن

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
من نمی دونم چطوری ادعا میکنه که یوونتوسیه؟

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
بابا اون بچه سوسول یه مدتی میشه داره پاچه خاری فردوسی پور می کنه به خاطر همینه همش بر علیه یووه حرف می زنه.

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
کلا حرف های مزخرف زیاد می زد.....اگر بازی تیم های انگلیسی بود همش از بازیکنان تعریف می کرد اما مخصوصا بر عیله یووه خیلی حرف می زنند. البته من که خیلی حال کردم که بازی را پخش کردند.

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
حالا ما غیبت نکنیم بهتره ! بذار هر چی میخواد بگه بگه ، مهم اینه که اگه یه روزی باهاش رو در رو شدیم ( شدید ! ) بهش این حرفها رو بزنیم ( بزنید ! )

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی