پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

شبکه ی 3 و شبکه ورزش

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3731 پاسخ برای این موضوع

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
اه اه من چقدر از این مزدک بدم میاد هیچ پخی هم بارش نیستا یه کاغذ میدن دستش و توی بازی از روی اون آمار و ارقام رو میده اونوقت ادعا میکنه که آره گزارشگر فوتبال و عشق فوتبال و ... من خیلی ازش بدم میاد...

pintorico

pintorico

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 72 ارسال
من دو سه روز پیش زنگ زدم 162(روابط عمومی سیما) هر چی از دهنم در اومد به تهیه کننده های ورزشی شبکه 3 گفتم میدونید باور کنید همش زیر سر این عادل فردوسی پوره یکی از آشناهامون توی شبکه 3 آبدارچیه ;) میگفت انتخاب پخشهای زنده ی فوتبال همش دست این آدم احمقه.4 تا آمار حفظ کرده خیال میکنه خدای فوتباله خواهش میکنم همه ی تیفوسی ها و همه ی طرفدارای لیگ ایتالیا و بخصوص بانوی پیر زنگ بزنن شاید یه فرجی بشه :-[ هیچ وقت بازی یووه و اینتر کثیف رو یادم نمیره(توی کوپا ایتالیا) که ورداشتن به جای این بازی لیگ فرانسه رو نشون دادن >:( واقعا مضحکه!!!!!!!!!!! یا جام ملتهای 2008 بود که الکس اگه اشتباه نکنم به طرف دروازه دانمارک یه چیپه خیلی قشنگ زد بعدش عادل گفت خوبه دل پیرو یه چیزایی از فوتبال یادش مونده!!!!!!!!!!!!!!!!!!! >:( >:( >:( به خدا اگه اون لحظه عادل جلوم بود خفش میکردم...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21112 ارسال
سلام دوست من حرفای منو زدی ! دقیقا ! هم بازی اینتر - یووه و هم اون حرف عدل به الکس که واقعا تاسف برانگیز بود ! انشالله سر عقل میان ! منم 3 بار زنگ زدم اما ادب رو رعایت کردم و ازشون خواهش کردم که توجه بیشتری بکنند . با تشکر

siamak

siamak

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 169 ارسال
خودمونم بکشیم اخرش تاثیری نداره!اخرسر،کاره خودشون رو میکنن! واقعا متاسفم :(

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
منم میدونم همش زیر سر فردوسی پوره.بازی با رجینا رو که پخش کردن بین دونیمه که بازی مساوی بود جاودانی از فردوسی پور پرسید بازی چطور بود. گفت از یوونتوس و رجینا بیشتر از این انتظار نمیره. یوونتوس_ رجیناست دیگه و هر هر زد زیر خنده.این بشر با ایتالیا و یوونتوس کلا دشمنی داره. هنوز هم بازی با فرانسه یادمون نرفته که چقدر زر زر میکرد. اعتراض هم فاید های نداره مگه از اول فصل این همه زنگ زدیم و اس ام اس فرستادیم فایده ای داشت؟! ولی خب ما اعتراضمون رو میکنیم از هیچی بهتره.

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3431 ارسال
ديشب حول حوش ساعت 2 شب يووه و آينتر جام حذفی رو نشون داد نميدونم شبکه سه ميخواد چی رو با آين مسخره بازی ها ثابت کنه

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
این شبکه 3 شد شبکه اختصاصی بارسا و رئال این فردوسی پور عشق بارسا داره لیگ انگلیس رو هم میپرسته حالا ار فردوسی پور بدتر این میرزایی دقیقا یادمه بازی یووه رو داشت گزارش میکرد توپ رسید به الکس اون توپ یه اوت شد برای یووه میرزایی گفت دلپیرو چند وقتیه بازیکن ضعیفی شده و حدود 75% از توپ هایی که بهش میرسه رو لو میده

mat_godot

mat_godot

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 311 ارسال
حالا خوبه بعضی وقتا رادیو ورزش بازیهی یووه رو گزارش میکنه من که جند بار اس ام اس تشکر براشون فرستادم

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
بازی با میلان رو که نشون میدن!؟!؟ آخ! خفه شدیم از بس بازی های رم رو پخش کردن!!! میدونید چرا 60% بازی هایی که از سری آ پخش کردن مربوط به بازی های رم(چه زنده چه با تاخیر) هستش؟ چون همیشه خدا سیریشه صدا و سیما شدن و بارها بارها چه تلفنی چه با ایمیل ازشون خواستن که بازی های تیمشون رو نشون بدن که میبینیم موثر هم واقع شده

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
خوب آخه بگید به کی بگیم؟ فقط 162؟

siamak

siamak

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 169 ارسال
من تو کف مزدک میرزاییم!همچین میگفت که اینتر سومین قهرمانیشو کسب کرد که انگار واقعا 3بار پشت هم قهرمان شدند!!! یکی نیس بگه اگه 2 فصل پیش سر میلان و یووه اون بلا نمیومد الان بازم با این شدت و حرارت میگفتی؟؟؟فصل پیشم که خودشون اعتراف کردن 90% داوری ها به نعفشون بوده!!! این فصلم که کم براشون نزاشتن! :D من جای اینا بودم جای افتخار به این 3اسکودتو احساس حقارت و سرافکندگی میکردم! در کل کار مزدک فوق العاده بود،تاحالا به این تمیزی ندیده بودم که یه مجری تاریخ تحریف کنه! ;D

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
یه جوری هم میگفت دلپیرو آقای گل شده که انگار یه بازیکن درجه 5 آقای گل شده. این دیگه شورش رو دراورده. قبلا بین یوونتوسی ها یه محبوبیتی داشت ولی با این گزارش هایی که امسال کرد دیگه بین یوونتوسی ها محبوبیتی نداره. میخواد هرجوری هست توتی رو بهتر از دلپیرو جلوه بده.

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
مزدک میرزایی یا فردوسی پور سگ کی باشن که بخوان در مورد الکس اظهار نظر کنن محبوبیت یه بازیکن تو جامعه مشخص میشه که اونم تا دیدمو شنیدیم الکس محبوب همگان بودن پش بهش بگیم خودشو بیشتر از این ضایع نکنه زنگ میزنیم ببینیم تاثیری داره یا نه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بیاین زنگ بزنیم روابط عمومی شبکه 3 ازشون درخواست کنیم حق پخش بازیهای ایتالیا رو بخرن به دوستای اینتری! و میلانی و رمی و خلاصه هر یک دم دستتون رسید هم بگین این کارو بکنن. وقتی دیدن سری آ اینقدر هوادار داره شاید یه کاری کنن. حالا که مورینو و رونالدینیو و چند ستاره دیگه جذب لیگ ایتالیا شدن و میلان و یوونتوس هم از قبل قدرتمند تر شدن جذابیت سری آ هم بیشتر شده این دلایل رو بهشون بگیم و به اضافه اینکه دیگه از دیدن بازیهای رئال و بارسا و منچستر خسته شدیم و میخوایم بازی تیمهای محبوبمون رو تماشا کنیم. شماره روابط عمومی رو هم هر شب شبکه3 زیر نویس میکنه.

esfandyar_alex

esfandyar_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 347 ارسال
فکر عالی و فقط یکم همت و همکاری میخواد

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
یه پیشنهاد دارم که حسین مینونه خیلی کمک کنن ;D در مورد بازی با منچستر شاید اصلا خبر نداشته باشن حسین که با مزدک در ارتباطه میتونه به اون بگه شاید یه فرجی شد و گذاشتن البته همش یه نظر بود ;D

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال
به نظر من اگه هماهنگ کنیم و طبق یه ساعت مشخص همه با هم زنگ بزنن و در خواست کنن حتما پخش میکنن ---- خبر دارین قراره شبکه ورزش راه بیفته ؟؟؟ --- چطوری با مزدک ارتباط داره ؟

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال

چطوری با مزدک ارتباط داره ؟

یادمه پارسال مزدک داشت بازی یوونتوس رو با تاخیر نشون میداد و در حین بازی حسین بهش اس ام اس میده میگه این بازیکن 6 ماه مصدوم میشه بعدش مزدک تو رسانه ی ملی خبر حسین رو میگه

خدایی من یکی اون روز حال کردم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

یادمه پارسال مزدک داشت بازی یوونتوس رو با تاخیر نشون میداد و در حین بازی حسین بهش اس ام اس میده میگه این بازیکن 6 ماه مصدوم میشه بعدش مزدک تو رسانه ی ملی خبر حسین رو میگه

خدایی من یکی اون روز حال کردم

بازی با تاخیر یوونتوس - رم بود که اندارده مصدوم شد و مزدک گفت معلوم نیست چند ماه دور باشه و من اس ام اس دادم گفتم 6 ماه و همون موقع گفت طبق اخرین اخبار 6 ماه از میادین دور می باشه

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
واسه همین میگم میتونه موثر باشه دیگه ;D حسین لطف کن و به مزدک بگو -مرسی

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی