پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

خاطراتی به رنگ سیاه سفید

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
561 پاسخ برای این موضوع

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 174 ارسال

^^^

متن بسیار زیبایی بود :53:
والری لوبانوفسکی دربارش گفته بود که مثل مارادونا تکنیک قابل ملاحظه ای دارد او میتواند هر لحظه تصمیم بگیرد و سازماندهی دفاعی حریف رو تحت تاثیر قرار دهد.
این تزار روس( Lo Zar, Sasha) و مرد اصالتا اوکراینی از تیم ملی شوروی سابق که در ملتهای 1988 درخشیده بود به یوونتوس اومد ولی متاسفانه در دوران خوبی به تیم اضافه نشد و نتونست از ستاره ها بشه ( قرار بود که جانشین پلاتینی بشه .)
توی اون دو سال مربیش زوف بود  ولی وقتی مایفردی استاد مایفردی به یوونتوس اومد گفت بازیکنان شوروی رو نمیخوام و از یوونتوس رفت
حتی اون زمانها حرفش بوده که باید توپ طلا بگیره و حتی گویا نامزد توپ طلا هم بوده(شوروی تیم خیلی خوبی بود)
اولین بازیش دقیقا 30 سال قبل و در 14 سپتامبر 1988(23شهریور 1367) برای یوونتوس انجام شد 

• حامد, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1847 ارسال

پائولو دي‌كانيو را با نخستين يوونتوسي كه بدان عاشق شدم به خاطر مي‌آورم. بازيكن جنجالي فوتبال ايتاليا (البته در سالهاي بعد) كه با بدشانسي در دوره حضور مهاجمان نامدار يوونتوس در ابتداي دهه 90 ميلادي (باجو، اسكيلاچي، كاسيراگي، راوانلي و ويالي) هرگز نتوانست بدرخشد. مهاجم 22 ساله‌اي كه با هزاران اميد از لاتزيو به يووه ترانسفر شد اما حتي با وجود بيش از يكصد بازي با لباس بيانكونري‌ها، به تعداد انگشتان دو دست نيز براي اين تيم گلزني نكرد. حضور او به عنوان يار تعويضي در دو ديدار رفت و برگشت فينال جام يوفا در سال 1993 به جاي باجو و توريچيلي با شماره 15 تصويري هرچند رنگ و رو رفته در گذر ايام اما خاطره‌اي ماندگار در حافظه سياه و سپيدم يوونتوسِ ذهنم است.

3p5d_d122edeee506c9c7d8dded89bbf07f6f.jp

• GioVanni Agnelli, amirali2001, Jack Sparrow و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی