پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

خاطراتی به رنگ سیاه سفید

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
586 پاسخ برای این موضوع

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
پیرو پستی که تو تاپیک کاپیتان دادم بخشی از پوسترهای یووه ای
تصویر
تصویر
  • ミ★ミ6Anahita6ミ★ミ, Pouya, abbas-juve11 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اگه من عاشق دیوار بودم ترک می خورد و یک پنجره میشد
اگه غم چشامو آینه می دید دلش درگیر این منظره می شد

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 ارسال

گل های دلپیرو به کاسیاس ....

واقعا کسی هست که آن بازی ها را دیده باشه و این گل ها را فرموش کرده باشه؟

• Juventus FC, D E L P I E R O, ミ★ミ6Anahita6ミ★ミ و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

گل های دلپیرو به کاسیاس ....

واقعا کسی هست که آن بازی ها را دیده باشه و این گل ها را فرموش کرده باشه؟

24553306673013356136.jpg

به هیچ وجه

• Juventus FC, eⁿzº, Soheil Bianconeri و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Pourya Tavassoli

Pourya Tavassoli

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 109 ارسال

اون بازیی که تو لیگ قهرمانان با مادرید بازی کردیم:

بازی رفت Real 2-1 juve

بازی برگشت juve 3-1 real

هیچوقت یادم نمیره زالایتا تو وقت اضافه گل زد

صبح روز بعد اولین روزی بود که دوست داشتم زودتر برسم مدرسه چون میخواستم حال مادریدی ها رو بگیرم

• L'Avvocato, ace of glass و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1471 ارسال

اون بازیی که تو لیگ قهرمانان با مادرید بازی کردیم:

بازی رفت Real 2-1 juve

بازی برگشت juve 3-1 real

هیچوقت یادم نمیره زالایتا تو وقت اضافه گل زد

صبح روز بعد اولین روزی بود که دوست داشتم زودتر برسم مدرسه چون میخواستم حال مادریدی ها رو بگیرم

:144: http://www.theguardi...ebyminute.sport

توصیف گل دوم ( گل الکس دقیقه‌ی 42 ) بسی جالب است

mins 42:GOAL!!! Juventus 2 - 0 Real Madrid (Agg: 3-2) Alessandro Del Piero shimmies his way into the Real Madrid box, wiggles his hips like John Travolta in Saturday Night Fever, wrongfoots two defenders and then shoots low and hard, beating Casillas at his right-hand post.

و البته گلهای اول و سوم را  ترزگه و ندوید به ثمر رساندند

اشاره‌ی شما به این بازیست:بارسلونا 1-2 یوونتوس

• ace of glass, D E L P I E R O, Pouya و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

اگه گفتین کیه؟؟؟ فردی که با بودنش در زمین خاطره ی بسیار خوشی برای ما فراهم کرد

03123347104801480610.jpg

• یووه ای و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 ارسال

خیلی دور هم نرویم دو بازی 3 سال پیش با چلسی هم خیلی خاطره انگیز بود :)
چلسی زمانی که باهایش بازی داشتیم پارسالش قهرمان چمپیونزلیگ شده بود و در لیگ انگلیس هم اول جدول بود و یووه در دوران 49 بازی بدون شکستش بود و چند سالی میشد به اروپا نرسیده بود :)

این دو بازی باعث حذف چلسی درمرحله ی گروهی(بعد در لیگ اروپا قهرمان لیگ اروپا شدند)و صعود یووه به عنوان تیم اول گروه و بعدش شاختار شد :)

گل ویدال در حالی که می لنگید !لایی کوا به پیتر چک و گلی که کوا با تغییر جهت شوت پیرلو زد و همینطور گل خاص جووینکو خاطره انگیز بود :)

• ace of glass, D E L P I E R O و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خیلی دور هم نرویم دو بازی 3 سال پیش با چلسی هم خیلی خاطره انگیز بود :)
چلسی زمانی که باهایش بازی داشتیم پارسالش قهرمان چمپیونزلیگ شده بود و در لیگ انگلیس هم اول جدول بود و یووه در دوران 49 بازی بدون شکستش بود و چند سالی میشد به اروپا نرسیده بود :)

این دو بازی باعث حذف چلسی درمرحله ی گروهی(بعد در لیگ اروپا قهرمان لیگ اروپا شدند)و صعود یووه به عنوان تیم اول گروه و بعدش شاختار شد :)

گل ویدال در حالی که می لنگید !لایی کوا به پیتر چک و گلی که کوا با تغییر جهت شوت پیرلو زد و همینطور گل خاص جووینکو خاطره انگیز بود :)

نپیچون بحثو این عکسه کیه؟؟؟

• یووه ای و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

بازیکن سلتیکه؟:دی اسمش یادم نیس

• ace of glass, یووه ای و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

تصویر

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بازیکن سلتیکه؟:دی اسمش یادم نیس

اره اسمش امبروزه

• Pouya و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 ارسال

نپیچون بحثو این عکسه کیه؟؟؟

بازیکن سلتیک که دربازی 3-0 که در خانه ی سلتیک بازی کردیم چندین اشتباه داشت 

الان یادم امد :challenge:

حالا بهتر از این بازیکن کسی نبود :challenge:

این سه نفر را کی میشناسد؟
kuvxv8ixy0z8ym3hs5w2.jpgcgd69qcakcs1glzsligy.jpgzhmahr429jvjv6z7s8a6.jpg
آندریاس مولر و یورگن کولر و توماس هسلر سه آلمانی مشهور یوونتوس در دهه ی نود هستند که بازی های عالی برای یوونتوس انجام دادند :)

• L'Avvocato, ace of glass و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

این پسـت ها به این تاپیـک مربوط نیـستا !

• L'Avvocato و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

34262518202930201716.jpg

36719592128225336879.jpg

از بازی یوونتوس و رئال مادرید که الکس یه تنه 2 تا گل زد و رئال رو تو برنابئو بیچاره کرد  :1:  خاطرات بسی زیاد است !  :8:

اما واسه من هم به بازی مربوط میشه هم به شرایط دیدن اون !

خوب من از اول صبح طبق معمول همه بازی ها انتظار بازی رو می کشیدم اما واسه این بازی دیگه خیلی خیلی شور و شوق داشتم !

شب از 1 ساعت قبل بازی منتظر نشسته بودم ، اما همون موقع ضد حال بدی خوردم ! پسر داییم اومده بود خونمون  و تصمیم گرفتن با داداشم بشینن فیلم نگاه کنن ! جفتشون رو هم 14 سال از من بزرگ تر بودن و منم زورم نمی رسید که جلوشون رو بگیرم ! از طرف دیگه داداش منم اصلا فوتبالی نیست و یجورایی هم دیگه از فوتبال دیدن من اعصابش خورد میشه ! خلاصه دیگه بیخیال نمیشد و می گفت نه ، ما می خوایم فیلم ببینیم ! 

اما من که بیخیال نمی شدم  :please:  ! خلاصه انقدر خواهش تمنا کردم که آخر پسر داییم دلـش سوخت و گفت اشکال نداره فوتبالت رو ببین بعدش ما فیلم می بینیم  :victory2:  ! اونم زیاد اهل فوتبال نبود اما یهو دلش به رحم اومد  :445:

خلاصه نشستیم فوتبال رو سه نفری دیدیم (این داداش ما بازم با ناراحتی نشسته بود :1: ) .. منم طبق معمول شروع کردم به تعریف از الکس ... الکس هم که مثه همیشه گل کاشت و 2 تا گل زد ! انگار نه انگار که پسر داییم و داداشم اصلا فوتبالی نبودن ! بعد از گل های الکس جوری خوشحال بودن که انگار 100 ساله یوونتوسی هستن !  :8:  :8:

یوونتوس بـُرد و من واقعا 1000 برابر هر زمان دیگه ای به یووه و کاپیتان افتخار کردم ، دو نفری که اصلا فوتبالی نبودن تو یه شب ابـهت سلطان رو خوب درک کردن و تازه فهمیدن طرفدار فوتبال ، یوونتوس و اله بودن یعنی چی ..  :77:  :juve:

• AAG, MaMpIeRo, El rey leon و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1375 ارسال
  • Locationقزوین

بازی برگشت  یووه رئال 2003 بازی عجیبیه از لوله کردن رئال گرفته تا گل ترزگل و سر توپ های الکس و اون گل قشنگش و دریبل زیدانی ای که به زیدان زد (البته مطمئن نیستم که مال این بازی بود یا نه؟) گل ندود و اون شوتش که از وسط زمین زد و کاسیاس گرفت و گلش و البته محروم  شدنش برای فینال اما بخشی که من خیلی ازش خاطره دارم پنالتی فیگو بود اون موقع فیگو شماره ی ده رئال بود و با توجه به اینکه اخیرا توپ طلا گرفته بود همه می گفتن که بهترین بازیکن رئاله و اگه اشتباه نکنم بازی رفت نبود. یادم نمیاد کی پنالتی داد ولی اگه توپ گل می شد بازی 2-1 یووه و در مجموع مساوی می شد و شرایط خطرناک البته بعید می دونم که اگه لیپی سیگارشو روشن می کرد یووه سه تا دیگه نمی زد ولی به هر حال فیگو پشت توپ ایستاد و بوفون توی دروازه فیگو زد و بوفون گرفت و یه خوشحالی خیلی جالب کرد اون خوشحالی خیلی به من چسبید و البته مدتها تو تیتراژ برنامه ی گزارش ورزشی بود من چند ماه بعد تو روز اول مدرسه که مسابقه ی فوتبال برگزار می شد تو دروازه وایسادم و یه پنالتی گرفتم و دقیقا خوشحالی بوفون رو انجام دادم . این شاید یکی از بهترین خاطرات من از یووه باشه

• eⁿzº, tecra, Soheil Bianconeri و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Amin KH

Amin KH

عضو جدید

• اعضا
  • 37 ارسال

من در حدی نیستم که بخوام بازی های به یاد موندنی یووه رو بگم،همیشه هم بردهای یووه یادم میمونه ولی واسه خود شخص بنده یه چندتا بازی خیلی حال داد بهم یکیش برد 1-0 میلان تو سن سیرو با پاس گل دلپیرو(برگردونه) و گل ترزگل بود.یکی دیگش برد بارسا تو نیوکمپ با گلای ندود و زالایتا بود :دی

بازی بعدی ای که خاطره ای خیلی خوب ازش دارم بازی معروف یووه رئال بود که 3-1 یووه زد برگشت نیمه نهایی چمپیونز بود :دی جالب بود قبل از بازی بابام (که اتفاقا اونم طرفدار یووه هست) بهم گفت دلپیرو و ندود و ترزگه تو این بازی گل میزنن :| دقیقا همونم شد و من به مرض جنون رسیدم :دی و البته کارت زردی که ندود گرفت و افتاد زمین و کمر یووه ای ها هم شکست :(

از جمله بازیهای مهم و به یاد موندنی دیگه ای که بخوام بگم دوتا بازی چمپیونز مقابل رئال و سوراخ شدن کاسیاس مقابل آقام بود :دی

دیگه بازی لاتزیو یووه سال اول کونته که آقام ایستگاهی زد هم خیلی دیوونه شده بودم :دی

بازی یووه 3-0 چلسی هم دیگه تقریبا آخریش بود :دی

• eⁿzº, Soheil Bianconeri, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AAG

AAG

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
  • Locationتهران

n1a2cbsz70vpjgwkhpee.png

ConTe

11 سپتامبر 2011

آغاز فصل جدیدی از تاریخ باشگاه

9je969atsyq06z690jok.png

اولین بازی از سری رقابتهای سری آ در فصل 2011/12

اولین بازی خانگی در ورزشگاه جدید

اولین بازی رسمی آنتونیو کنته بعنوان سرمربی یوونتوس

لاین آپ اصلی

نفرات نیمکت

استوراری، بونوچی، ویدال، کراسیچ، الیا، ووچینیچ، تونی

نفرات تعویضی

ووچینیچ بجای ماتری - '57

ویدال بجای دل پیرو - '68

کراسیچ بجای په په - '71

گلهای بازی

لختشتاینر روی پاس گل پیرلو - '16

په په روی پاس گل دل پیرو - '58

ویدال - '73

مارکیزیو روی پاس گل پیرلو - '83

جووینکو - پنالتی - '91

لحظات حساس بازی

گل مردود شده ماتری در نیمه اول

تک به تک ماتری در نیمه دوم

از چی بگم؟!

از پا به توپ شدن دل پیرو ... از خوشحالیش بعد گل اول [1] , [2]

از پاس گل پیرلو

از فریاد بوفون بعد دریافت اولین گل در اولین بازی فصل

از واکنش کیلینی بعد از اعلام پنالتی

از آنتونیو کنته

از خوشحالی خودم

یا

l'orgoglio di essere juventini

غرور و افتخار از یوونتوسی بودن

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Juventus-Milan_-_30_ottobre_1994_-_Ravan

خسته و كوفته از گل كوچك در ميانه آسفالت و جوي آب. تكاليف تلنبار شده و درس‌هاي نخوانده. سگرمه‌هاي هميشگي پدر. نگاه زيرچشمي به صفحه تلويزيون و رصد هيجان فوتبال ايتاليايي بين آث ميلان و يوونتوس. 

اينكه ميون آث ميلان و يه دنيا طرفدارِ اون سالهاش يكه و تنها سنگ يوونتوس رو به سينه بزني و واسه بردش به خدا قول از فردا نماز خوندن بدي تا بتوني صبح اول وقت سر صف مدرسه فخر فروشانه جلو همكلاسيا نبوغ فوتبالي متفاوتت رو پز بدي، قطعاً بعد از اين همه سال غرور انگيزه اما احتمالاً اون سالها با يوونتوس يوونتوس گفتنام رو مخ قشر عظيمي از فوتباليايي بودم كه تو دلشون فكر مي‌كردن اين فسقلي چه واسه خودش مي‌گه...

جدال خوف‌انگيز مارسل دزائيلي با روانلي و ويالي عجب خاطره‌هايي مي‌سازه تو ذهنم

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
یووه 3-0 رم
یک چهارم کوپا ایتالیا فصل 2012-2011

بازی از تلویزیون پخش میشد بیست دقیقه اولشو نشون ندادن وقتی نشون دادن یووه با گل جاکرینی پیش بود... ورزشگاه تازه تاسیس، یووه ای ک دیگه قوی شده بود و الکسی ک تو ترکیب بود.. همه چی جور بود! اون فصل نتایج خوبمون همه رو ب وجد آورده بود اما فقط ی چی لنگ میزد... نیم فصل اول رو ب پایان بود الکس گل نزده بود هنوز... توپ ب الکس رسید پشت محوطه جریمه اول پاس داد توپ ب مدافع رم خورد و برگشت دوباره افتاد جلو پای الکس اینبار بی معطلی زد توپ اول ب تیر افقی خورد و بعد گل شد بوووووووم بالاخره الکس گل زد! خوشحالی معروف کاپیتان با ی لباس صورتی خوشگل و خوش رنگ چقد ب دلم نشست... چقد خوب بود داشتن الکس... انگار همزمان دوتا یووه داشتیم با هم!!!

فرداش روزنامه گرفتم ب عشق کاپیتان.. روزنامه گل عکس الکس رو ضمیمه کرده بود و بزرگ زده بود الکس صورتی پوش بی رحم!
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

نـــخستين يوونتوســـي كه بـــدان عاشق شدم . . .

2096129_w2.jpg

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

براي همه دوستان نازنين، مهم و ارزشمندم در فروم يوونتوس‌دات‌آر؛ علي‌الخصوص «اون که من دوسش دارم» + حسين و بهمن

با اينكه فكر كنم سالها پيش در همين فروم چند خطي راجع به بازيكن كه مي‌خواهم در موردش بگويم، نوشته بودم اما بد نديدم يكبار ديگر به خاطره او بازگردم.

يكي از ايماژهاي بسيار قديمي، مبهم اما ماندگار در ذهنم از يووه به بازيكني به نام «اُلكساندر زاوارُف» برمي‌گردد. هافبك ريزنقش و تكنيكي جمهوري سوسياليستيِ شوروي (يا همان اتحاد جماهير شوروي) در آن سالها. واپسين حضور او در ايتاليا به همراه تيم ملي كشورش در رقابت‌هاي جام‌جهاني 1990 باعث شده بود تا در آن روزها نام او و سنگربانِ نامدار آن سالهاي فوتبال اروپا، رينات داسايف مرا تبديل به يكي از طرفداران شوروي در اين جام كند؛ هرچند همچون دل‌بستن به بادِ بي‌سرانجام، عاقبت اين دلدادگي و تمسخر فوتبال‌بينِ مبتديِ چون من در آن روزها مستجعل بود.

اُلكساندر زاوارُف بعد از درخشش در تركيب باشگاه قدرتمند ديناموكيفِ آن سالها و البته تيم ملي اتحاد جماهير شوروي در اواخر دهه 80 ميلادي، در تابستان 1988 به يوونتوس پيوست تا نخستين بازيكن روس تاريخ بيانكونري‌ها و البته اولين بازيكن كشور اتحاد جماهير شوروي در رقابت‌هاي سري A لقب بگيرد. همين شد كه بهترين بازيكن سال شوروي در سال 1986 و يكي از 6 بازيكن برتر قاره اروپا به انتخاب مجله فرانس فوتبال تبديل به بازيكن يوونتوسِ ايتاليا شد.

آمدن او به يوونتوس در آن سالها باعث شد تا زاوارف نخستين بازيكني باشد كه از او به عنوان جانشين ميشل پلاتيني ستاره بي‌بديل يوونتوس در خط مياني نام برده شود كه در بهار 1987 با لباس بيانكونري‌ها از دنياي فوتبال خداحافظي كرده بود. شماره 10 يوونتوس بعد از 5 فصل از پلاتيني به زاوارف رسيد تا اين بازيكن در نقش هافبك شماره 10 بانوي پير، كمربند مياني يووه را در اختيار بگيرد؛ با اين حال در ادامه اين شماره به جانلكارلو ماروكي رسيد و زاوارف تبديل به شماره 9 يوونتوس شد.

سالهاي حضور زاوارف 27 ساله در يوونتوس بر خلاف اميدواري‌هاي ابتدايي چندان طولاني نشد و علي‌رغم ورود سرگئي آلينيكوف هموطن او به تورين در فصل دوم حضورش در يووه، به دليل مشكلات دست و پا گيري مثل رابطه نه چندان خوب او با دينو زوف (سرمربي وقتِ يووه) و ضعف در يادگيري زبان ايتاليايي در نهايت در سال 1990 به باشگاه نانسي فرانسه منتقل شد.

اين هافبك روس در طول دو فصل حضورش در يووه 60 بار براي اين تيم به ميدان رفت و هفت باز نيز با لباس سياه و سفيدپوشان موفق به گلزني در رقابت‌هاي مختلف شد و به همراه بانوي پير موفق به قهرماني درجام يوفا و رقابت‌هاي كوپا ايتاليا شد.

زاوارف اين روزها به عنوان مدير كشف استعدادهاي جوان در باشگاه ديناموكيف اوكراين مشغول به فعاليت است.

gctq_zavarov-juventus-roma-1989.jpg

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی