پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

خاطراتی به رنگ سیاه سفید

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
586 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
خیلی جالب بود من ندیده بودمش ! میکس شعری بود که تو استادیوم میخونن با یه شعر جدید قشنگ ترین تیکه اش اون بود که زبینا خر کیف میشد وقتی دوتا بچه بوسش میکردن :)) مرسی فریبرز

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال
ببخشید اسم این دوتا بازیکن رو بگین من نمیدونم :sigh:
تصویر
تصویر

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

ببخشید اسم این دوتا بازیکن رو بگین من نمیدونم :sigh:
تصویر
تصویر

بالایی که زالایتاس اون پایینیم اگه اشتباه نکنم باید کاپو باشه :nish:

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال

بالایی که زالایتاس اون پایینیم اگه اشتباه نکنم باید کاپو باشه :nish:

زالایتا رو میشناسم به بارسلون گل زده بود :clapx: کاپو رو حتی اسمشم نشنیده بودم تا حالا :huhsmileyf:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

زالایتا رو میشناسم به بارسلون گل زده بود :clapx: کاپو رو حتی اسمشم نشنیده بودم تا حالا :huhsmileyf:

زیاد سخت نگیر یه بازیکن عبوری بود رد شد و رفت :nish:

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

تصویر

با اینکه برای یادآوردن سالهایی دور به اندازه بیش از دو دهه از یوونتوس، کار چندان راحتی ندارم و باید کمی بیشتر به ذهنم فشار بیاورم اما «اُلکساندر زاوارُف» را به خوبی به یاد دارم. تلفظ اسمش هنوز بعد از 22 سال در گوشه ای از ذهنم مانده. با دیدن اتفاقی عکس از او گفتم یادی از این بازیکن روس سالهای دور یوونتوس کنم که انصافاً بازی های بسیار خوبی انجام می داد و در زمان خود از بهترین های اروپا بود.
فصل 1987-1988 رقابت های فوتبال لیگ شوروی سابق ستاره ای سرباز کرد که بهترین روزهایش را در دیناموکیف سپری می کرد. سه سالی بود که در تیم ملی شوروی از بهترین ها بود و در کنار رینات داسایف و سایرین از اصلی ترین مهره های تیم ملی شوروی محسوب می شد.
در سال 1986 بهترین بازیکن سال شوروی شد و از سوی مجله معتبر فرانس فوتبال یکی از 6 بازیکن برتر قاره اروپا لقب گرفت.
همین ها بهترین وسوسه بود که «اُلکساندر آناتولیوویچ زاوارُف» بعد از نیم دهه عضویت در دیناموکیف به تورینو نقل مکان کند و در کنار یکی از بهترین تیم های آن روزهای اروپا قرار بگیرد.
با فروپاشی شوروی سابق و تشکیل کشور مستقل اوکراین فوتبالیست های روس شوروی سابق هم در این دگرگونی ها رفته رفت افت کردند. زاوارف هرچند از این مسئله کمتر آسیب دید اما بعد از 2 فصل حضور ثابت در ترکیب یوونتوس و پوشیدن شصت بار لباس یووه در میادین رسمی، تورینو را به مقصد فرانسه و باشگاه نانسی ترک کرد تا ادامه دوران بازیگری اش را در آن تیم پیگیری کند.

[img width=480 height=247]http://www.afterfoot.fr/sites/default/files/news/537/zavarov_ddblock.jpg[/img]

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
نام الکساندر زاواروف و ایگور بلانوف ماندنی است چون هموزن و هم قرینه هستند جناب حامد. اما نمی دانسنم که زاواروف سری در تورین هم بوده.

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

تصویر

ضرب المثلی در سطح فوتبال ایتالیا هست که می گویند بیشتر بازیکنان بزرگ ایتالیایی در طول دوران بازیگری شان، برای یکبار هم که شده با پیراهن یوونتوس بازی کرده اند. اینبار این حکایت سیمونه پاسکواله پروتا است. بازیکنی که نام او برای بیشتر علاقه مندان فوتبال ایتالیا با باشگاه رم عجین شده است.

پروتا را باید جزو بازیکنانی دانست که علاقه مندان فوتبال در ایتالیا نسبت به او 3 دسته هستند. دسته ای که معتقدند او بازیکنی قابل اتکا برای فوتبال ایتالیا بود اما از یک حدی بیشتر نتوانست خودش را نشان دهد. دسته دوم اعتقاد دارند پروتا بازیکنی با کلاس و استایل متوسط در سطح فوتبال ایتالیا بود و البته گروه سوم بر خلاف دو دسته قبل او را وصله ای ناجور در دوران بازی اش در تیم ملی می دانند و در بهترین شرایط روزهای خوبش با رم در نیمه دوم دهه 2000 را اوج و غایت کارنامه فوتبالی اش می دانند.

جزو هر کدام از این سه دسته باشیم یا نباشیم ( منظورم از نباشیم یعنی دسته چهارمی هم باشد که کلاً نظری راجب این بازیکن نداشته باشد ) باید او را هم عضوی کوچک از خاطرات مشترکمان در یوونتوس بدانیم. اگر تا به حال روحتان هم از روزهای یووه ای بودن پروتا خبر نداشته، به اتفاق سفری کوچک به خاطرات سالهای نه چندان دور باشگاه یوونتوس بزنیم تا ردپایی بیشتر از حضور سیمونه پروتا در آن بیابیم ...

سیمونه پروتا، هافبک دو رگه (نکته ای که کمتر به آن اشاره شده) و سابق تیم ملی ایتالیا، تنها چند سال بعد از شروع فوتبالش در رده های پایه باشگاه رجینا به دروازه های یوونتوس رسید. بعد از خیره کردن چشم ها به همراه رجینا، یوونتوس در انتهای فصل بهار سال 1998 مذاکره اش را با باشگاه رجینا بر سر انتقال پروتا آغاز کرد. او با آرزوهای بزرگ به تورینو آمد و در مصاحبه های آن روزهایش از علاقه وافرش از دوران کودکی به یوونتوس سخن به میان آورد ( مصاحبه با روزنامه توتواسپرت - 3 آگوست 1998 ) اما سرنوشت، روزهای نه چندان خوشایندی را برای او رقم زد. با حضور پدیده ای نادر در دنیای فوتبال به نام زیـدان در کنار ستاره ای فرانسوی به نام دشام و بازیکنی سخت کوش و متعصب به نام آنتونیو کونته دیگر جایی برای یک بازیکن جوان 21 ساله در ستون میانی یوونتوس وجود نداشت.

تصمیمی که پروتا در پایان آن فصل گرفت شاید برای همیشه مسیر او را از باشگاه محبوبش یووه جدا ساخت اما اگر امروز به آن نگاه کنیم در می یابیم، بهترین تصمیم گیری در آن مقطع بوده است. وقتی یوونتوس برای به خدمت گرفتن جانلوکا زامبروتا پای میز مذاکره با باشگاه باری نشست، استارت پرواز پروتا هم به نوعی زده شد تا به عنوان بخشی از قرارداد ورود زامبروتا به یووه به باری نقل مکان کند تا دو فصل بسیار خوب را با این تیم سپری کند و بعد از استمرار روند خوبش در کیه وو به نقطه انتهایی اش، رم برود. باشگاهی که اینک به عنوان خانه او محسوب می شود. دیگر باید قبول کرد که تقدیر یک یوونتوسی را در بطن باشگاه رم بیشتر از نیم دهه است در خود جای داده. تقدیری که باعث شد او به همراه تیم ملی ایتالیا طعم شیرینی قهرمانی در جام جهانی را نیز بچشد.

شماره 23 فصل 99-1998 یوونتوس این روزها 34 ساله است و شاید آخرین سالهای فوتبالی خود را در رم سپری می کند اما او با وجود دوری اش از یوونتوس در سالهای پس از جدایی اش، جزئی از خاطرات سیاه و سپید باشگاه یوونتوس محسوب خواهد شد.

تصویر

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

[img width=480 height=320]http://shiaupload.com/images/77449743146267326307.jpg[/img]

به قول یه بنده خدایی این عکس خلاصه ی تاریخ یوونتوسه ... عکسی که با مدال ها و کاپ ها قابل معاوضه نیست ...6 سال پر عذاب ، این عکس رو شیرین می کنه ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

[img width=480 height=320]http://acd.site40.net/images/17729ce391c2.jpg[/img]

تصویر

این صحنه واسه من یاد اور یکی از بیشترین خوشحالی هاییه که من واسه گلزنی یووه کردم ! هنگامی که الکس این حرکت رو کرد و من جاگیری ترزگه رو دیدم شک نداشتم این توپ وارد دروازه می شه ! ایتقدر استرس اون بازی واسه من زیاد بود که هنوز بعد از گذشت این همه سال به یادش دارم و واسم جزو بهترین لحظاته ! واقعا بهترین لحظات
[/center]

Mr.Anderson

Mr.Anderson

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 104 ارسال
خداییش چند نفر با این عکس حال میکنند ؟؟؟

دن آنتونیو رو دارید ؟

[img width=480 height=360]http://demo.beardev.com/media/bearleague/bl1249914262197team1.jpg[/img]

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
یادش بخیر . سالیان سال این عکس روی دیوار اتاقم بود

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
این عکس فک کنم برا سالهای آخر كچل نبودن كونته باشه :1:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال

یادش بخیر . سالیان سال این عکس روی دیوار اتاقم بود

دقیقا
هنوز این عکس رو روی دیوار اتاقم دارمش

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
در آستانه بازی روز شنبه ...

[img width=480 height=357]http://www.shiaupload.ir/images/80170218130075463931.jpg[/img]

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

یوونتوس در فصل 2005-2006 (22 فوریه 2006 ، وردربرمن آلمان 3-2 یوونتوس ایتالیا) :

[img width=480 height=303]http://www.shiaupload.ir/images/80613662031867941768.jpg[/img]

فدریکو بالزارتی | داوید ترزگه | جانلوئیجی بوفون | زلاتان ایبراهیموویچ | پاتریک ویرا | لیلیان تورام

امرسون | پاول ندود | فابیو کاناوارو | مائورو کامورانزی | مانوئله بلازی

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
محمد عکست واسه من که نیومد، ولی این بازی یکی از عجیب ترین نمایشهایی بود که از یووه دیدم، نیمه اول مثل موم تو دست وردربرمن اسیر بودیم، اصلا باور نکردنی بود این تیم راه راه پوشی که اینطوری تحت فشار قرار گرفته و از زمین خودش اونورتر نمیتونه بره یوونتوس ایتالیاست. ناباورانه 3 گل خوردیم، اصلا نشانی از یووه نداشتیم تو این بازی. اما نقطه بر عکسش بازی برگشت بود که این بار وردبرمن اسیر یوونتوس شده بود، تو دیدار برگشت بازی یه طرفه شده بود به حدی که من یادم میاد مهاجمهای ما چیزی حدود 24،5 بار تو آفساید قرار گرفته بودن که واقعا چیز عجیبی بود، فکرشو بکنین چقدر باید یه تیم به سمت دروزاه حریف حمله کنه که 24 بار تو آفساید قرار بگیره اما با این وجود توپهامون وارد دروازه نمیشد! از بین اون همه موقعیت طلایی که به طرز باورنکردنی به گل نمیرسید یهو یه جا دروازه بان وردربرمن توپ از دستش قل خورد افتاد جلوی پای امرسون اونم توپ رو کرد تو گل و به این ترتیب از حذف شدن نجات پیدا کردیم :1: یعنی خیلی زور داشت اون همه موقعیت توپامون نرفت تو گل تا یه توپ اینجوری نجاتمون داد :1: بعد گل کل نیمکت نشینامون ریختن تو زمین انگار تو فینال گل طلایی زده بودیم اینقدر تیم تو فشار بود به خاطر گل نزدن :1: این بازی تو خاطرم موند چون فردا صبحش امتحان حسابان داشتم و من تا ساعت 3و ربع شب بیدار بودم که این بازی رو ببینم :1: بای همزمان هم چلسی و بارسا بود که اونو پخش مستقیم کردن.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
دقیقاً همین بازی هست که گفتی احسان. چند وقت پیش اتفاقاً در مورد بازی رفت و برگشت با وردربرمن تو اون فصل یه پست داده بودم :

موقعی که حسن گفت بیاید و به یاد موندنی ترین بازی که از یوونتوس رو دیدید تعریف کنید ، منم میخواستم در مورد بازی برگشت یوونتوس-وردربرمن تو CL صحبت کنم ، ولی بعد از خوندن پست سینا کلاً بیخیال شدم ! :1:

الان دیدم سایت گل مطلبی رو با عنوان 5 بازی بزرگ و به یاد ماندنی دور حذفی چمپیونز لیگ کار کرده و از بازی برگشت یوونتوس-وردربرمن هم اسم برده ، گفتم بد نیست یه یادی از این بازی بکنیم ...

5. پورتو 3 - 2 منچستر یونایتد ( 2 - 1 | 1 - 1 ) فصل 2004-2003
4. اینتر میلان 3 - 3 بایرن مونیخ ( 0 - 1 | 3 - 2 ) فصل 2011-2010 * اینتر به دلیل گل زده بیشتر در خانه حریف برنده شد.
3. وردربرمن 4 - 4 یوونتوس ( 3 - 2 | 1 - 2 ) فصل 2006-2005 * یوونتوس به دلیل گل زده بیشتر در خانه حریف برنده شد.
2. رئال مادرید 4 - 4 بایرن مونیخ ( 3 - 2 | 1 - 2 ) فصل 2007-2006 * بایرن به دلیل گل زده بیشتر در خانه حریف برنده شد.
1. چلسی 5 - 4 بارسلونا ( 1 - 2 | 4 - 2 ) فصل 2005-2004

3. || WERDER BREMEN 4-4 JUVENTUS || 3-2; 1-2
2005-06 (Juve won on away goals)

[img width=480 height=298]http://u.goal.com/158400/158450hp2.jpg[/img]

وردربرمن ، پس از قرار گرفتن در رده ی سوم بوندس لیگا (در فصل 2005-2004) ابتدا باید در مرحله مقدماتی به مصاف بازل سوییس می رفت تا در صورت برتری در برابر این تیم سوییسی جواز حضور در مرحله گرهی رقابت های جام باشگاهی اروپا را به دست بیاورد. یاران توماس شاف در بازی رفت که در سوییس برگزار می شد ، حریف بازل نشدند و تن به شکست 2 بر 1 در مقابل آنان دادند ؛ اما بازی برگشت روند دیگری پیدا کرد. وردربرمنی ها توانستند از حمایت تماشاگران خود به بهترین نحو ممکن استفاده کنند و با پیروزی تحقیر آمیز 3 بر 0 در مقابل بازل جواز حضور در مرحله بعدی جام باشگاه های اروپا را به دست بیاورند.

وردربرمن در مرحله گروهی با تیم های بارسلونا ، اودنیزه و پاناتینایکوس هم گروه شد و توانست با کسب 7 امتیاز از 6 بازی به سختی به عنوان تیم دوم گروه C به مرحله حذفی راه یابد. پس از قرعه کشی مشخص شد که دو تیم وردربرمن و یوونتوس باید در مرحله 1 شانزدهم به مصاف یکدیگر بروند.

یوونتوس به عنوان قهرمان سری آ پا به این رقابت های گذاشته بود و در مرحله گروهی توانست با اقتدار و به عنوان تیم اول گروه خود به دور حذفی صعود کند. یاران کاپلو تنها در دیدار مقابل بایرن در ورزشگاه آلیانز آرنا ، که با پیروزی تیم آلمانی همراه بود ، ناکام شدند. آن ها با کسب 15 امتیاز از 6 بازی خود در مرحله گروهی صعود مقتدرانه ای از گروه A داشتند.

برخورد دراماتیک دو تیم یوونتوس و وردربرمن 8 گل در پی داشت که 4 گل آن در 20 دقیقه ی پایانی به ثمر رسید !
در بازی رفت دو تیم که در آلمان برگزار می شد ، ابتدا وردربرمن بود که با ضربه ی پای چپ Christian Schulz به گل رسید. نیمه ی اول با همین نتیجه به پایان رسید. در نیمه ی دوم پاول ندود توانست توپی که توسط پاتریک ویرا برای او فراهم شده بود ، را به گل تبدیل کند. در دقیقه 82 بازی نیز داوید ترزگه با ضربه سر خود بار دیگر دروازه تیم ویزه را فرو ریخت تا یوونتوس با نتیجه 2 بر 1 از حریف خود پیش بیفتد ؛ اما این پایان کار نبود ! تنها 5 دقیقه بعد تیم بروسکی روی پاس تورستن فریگنس گل تساوی بخش وردربرمنی ها را به ثمر رساند. در دقایق تلف شده نیمه دوم ، باز هم خط دفاعی یوونتوس آسیب پذیر نشان داد و میکود ، مهره ی فرانسوی وردربرمن با ضربه سر خود گل سوم را برای تیم خود به ارمغان آورد تا امید های وردربرمن برای صعود به مرحله بعد بیش از پیش شود.

دیدار برگشت دو تیم به میزبانی یوونتوس برگزار می شد. وردربرمن ابتدا در دقیقه 13 با گلزنی میکود از حرف تورینی خود پیش افتاد تا هواداران بیانکونری ناامید شوند. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید. تیم ویزه ، در این نیمه ، دروازه بان وردربرمنی ها بارها و بارها با عکس العمل هایی دیدنی از فروریختن دروازه خود جلو گیری کرد. در نیمه فابیو کاپلو که چیزی را از دست داده نمی دید دست به دو تعویض هجومی زد و آدریان موتو و الساندرو دل پیرو را در دقیقه 57 به میدان آورد. حملات یوونتوس در نیمه ی دوم نیز ادامه داشت تا این که داوید ترزگه ، مهاجم فرصت طلب یوونتوس ، توپی را که توسط پاول ندود برای او مهیا شده بود را تبدیل به گل کرد تا امید های یوونتوس و فابیو کاپلو بار دیگر زنده شوند. تیم ویزه در این نیمه نیز چندین بار مانع گلزنی مهاجمین بانوی پیر شد. حملات یوونتوس سرانجام در دقیقه 88 بازی نتیجه داد و امرسون موفق شد توپی را که با اشتباه عجیب ویزه برای او مهیا شده بود را تبدیل به گل کند.
یوونتوس در نهایت موفق شد با توجه به قانون گل زده در خانه حریف به مرحله بعد راه پیدا کند.

دانلود خلاصه بازی رفت : کلیک کنید.

دانلود خاصه بازی برگشت : کلیک کنید.

http://bianconeri.ir....390;msg=307429

یادمه فردای بازی داداشم خبر ورزشی رو خریده بود ، مصاحبه ی بعد از بازی امرسون رو نوشته بود که گفته بود من اصلاً توپ رو ندیدم ! کاناوارو یهو فریاد زد و من رو متوجه توپ کرد.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال
- یکی از خاص ترین عکس های یوونتوس در طول تاریخ 115 ساله ش،
2 اسطوره در یک عکس ...

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

[img width=480 height=315]http://www.shiaupload.ir/images/72031627317024152612.jpg[/img]

یکی خوشحال از گلی که به ثمر رسونده و دیگری داره برمیگرده سرجاش تا انجام وظیفه کنه

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
البته من فکر میکنم منظور بهمن از دو اسطوره زانتی و ابراهیموویچ هستن :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی