پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اینتر-یوونتوس(بازی برگشت مرحله یک چهارم کوپا ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
191 پاسخ برای این موضوع

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

به نظر من این همه توان تیم نبود خیلی بهتر از این هم می شد بازی کرد
ترزگه می تونست از اول بازی کنه همین طور کامورانزی
چنین بازی مهمی برای بازی دادن به مدافع تازه وارده تبم (استنداردو) کار درستی نبود به هر حال هنوز توی ترکیب جا نیفتاده و با بقیه هماهنگ نیست

تنها دلیلی که وجود داشت تیم تمام نیروش رو نزاره اون بلاردی بود!!
بابا تو این بازی همه بازیکنا عالی کار کردن حتی از اینتر سرتر بودیم
ولی هر حملهای که این انتر کرد گل شد این بلاردی مربا همه روحیه تیم رو خراب کرد اینا با این زور و مکافات گل میزدن از اونور بلاردی با یه حمله اونا گل میخورد مقصر بلاردیه و ازش متنفرم!!!!!!!!!!
پاشه بره که همه یونتووسیا ازش بدشون میاد هرکیم بگه نه خوبه به یونتووس خیانت کرده این رو بدونه!!!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

خوب باید از کی استفاده می کرد ؟؟؟

مگه ما همین دوتا دروازبان رو داریم؟!!!؟!؟!؟!؟!؟!؟! این یه سوال بزرگیه که از همه سونتووسیا دارم!؟!؟!؟!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
رو گل دوم که پنالتی شد واقعا یک باره دیگه نگاه کنید میفهمید چقدر په په هست حتی یک سانتر ساده هم نمیتونه بگیره اصلا برای توپ نمیره رو گل اول هم درسته نقصیر نداشت ولی خیلی بد کار کرد اجازه داد بازیکن اینتر تمرکز بگیره و راحت با یک بغل پا گل بزنه دیگه فکر کنم یک دروازبان 15 ساله هم میدونه در این شرایط با حرکت روی توپ حریف تمرکز حریف را خراب کنه

gigi_jon

gigi_jon

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 371 ارسال
من فکر کنم نباید همشم تقصیره دروازه بان انداخت! خیلی تیم ها هستن با دروازه بان هایی خیلی بد تر از بلاردی می تونن قهرمان شن! مشکل از جایه دیگس هر چند اگه یکم بهتر بازی می کرد حداقل نمی باختیم!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
لاتزیو بازی دیشب یک بچه درون دورازش بود فکر کنم زیر 20 سال داشت ولی چند موقعیت خیلی خوب از فیورنتینا گرفت

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من باز هم می گم اگه بلاردی - بریندلی و نوچرینو در این بازی نبودند یوونتوس خیلی راحت اینتر رو شکست می داد . دقیقا این سه نفر نقش زیادی در عدم موفقیت تیم داشتند . دوستانی که بازی رو دیدند منظور من رو خیلی خوب می فهمند

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
متاسفانه نیمه دوم رو ندیدم!تو نیمه اول هم چیزه خاصی از نوچرینو ندیدم ولی با بریندلی و بلاردی که بیچارمون کردن موافقم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
برای عده ای که اعتقاد داشتند پنالتی اشتباه بود :

حسن قشنگ دستش رو کنار سرش باز نگه داشته بود و توپ رو با دستش گرفت.

تصویر

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
آقا رضا درسته خورد بدستش ولی تو این فاصله با اون شدت ضرب توپ این صحنه اصلا پنالتی نبود بچه ها یکی به من بگه چرا تو بیشتر بازی ها برای انتر پنالتی می گیرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال

من باز هم می گم اگه بلاردی - بریندلی و نوچرینو در این بازی نبودند یوونتوس خیلی راحت اینتر رو شکست می داد . دقیقا این سه نفر نقش زیادی در عدم موفقیت تیم داشتند . دوستانی که بازی رو دیدند منظور من رو خیلی خوب می فهمند

دقیقا درسته
بریندلی که از رده خارج شده است و باید بدنش بیرون سمند گاز سوز بگرین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نوچرینو هم باید به جای ندود تعویض میشد
دیدین حتی نمی تونه یه شوت محکم بزنه و چند تا موقعیت رو خراب کرد .
در کل خوب شد سیسوکو اومد یووه می تونه محمد رو جای نوچرینو بزاره
استنداردو هم به نظر من خوب کار کرد

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ما فقط به بلاردي باختيم.دروازه باني كه توي محوطه جريمه به هيچ توپي نه نمي گه.نمي دونم چرا ازش استفاده كرد مقابل اينتر.اون از 5 تا گلي كه خورد هر 5 تاش رو از يه راه خورد و اين مانچيني كثافت اينو مي دونست كه چجوري بايد با امانوئل گل بزنه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

ما فقط به بلاردي باختيم.دروازه باني كه توي محوطه جريمه به هيچ توپي نه نمي گه.نمي دونم چرا ازش استفاده كرد مقابل اينتر.اون از 5 تا گلي كه خورد هر 5 تاش رو از يه راه خورد و اين مانچيني كثافت اينو مي دونست كه چجوري بايد با امانوئل گل بزنه.

علی.اطلاعاتت کامل نیست هرتاپیکی هم که میری اینو میگی!!
بوفون مصدومه!فن استراتان رو میذاشت؟!!
در ضمن اون هایی که میگن به بلاردی باختیم بد نیست یه بار دیگه گل های اینتر و کلا بازی رو ببینن بعد نظر بدن!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
همه میگن تقصیر بلاردیه دیگه حالا چرا شما دارین اینقدر اسرار میکنین نمیدونم اصلاً به من بگین چند تا دروازبان ذخیره داریم؟ توی سایت یونتووس که میریم 4تا نشون داده خوب بابا از اون 2تای دیگه هم استفاده بکن توکه میدونی این بلاردی نه نمیگه حالا یبارم به اونیکی فرصت بده شاید اون بهتر از بلاردی بود!! آقا دروغ میگم؟ پس اونارو واسهچی خریدین واسه اینکه بازی بدین دیگه نه اینکه بزارین یه گوشه که غاز بچرونن!!! درست نمیگم؟!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
مطمئنا کیفیت اونها پایین تر هست که بازی بهشون نمیرسه دیگه! من نمیخوام از بلاردی دفاع کنم اما باخت دیروز به جز بلاردی دلایل خیلی زیاد دیگه ای هم داشت!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
خوب یه بارم که شده اونارو بزاره!!! این حرف رو قبول دارین که تا طرف به طور رسمی بازینکنه نمیشه روی بازیش نظر داد؟! اگه قبول دارین خودتون جواب خودتون رو بدین دیگه!!!!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
منم با حرف احمد رضا موافقم!!!!!!!!! حالا که دیدند این همه خرا کاری کرده بلاردی حداقل 1 بار به دروازه بان سوم استرالیاییه فرصت بدهند شاید چون بخواد خودشو ثابت کنه و به دروازه بان دومی تحمیل کنه خودشو از فرصت بدست اومده نهایت استفاده رو ببره و بدرخشه؟؟؟؟

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
حرف اول و آخر من اینه در رابطه با دروازبانامون! تا زمانی که بوفون بر نگرده ما شرایتمون همین میمونه و شاید بدتر بشه! پس ضرری هم نمیکنیم که بلاردی تو دروازه باشه یا یکی دیگه! تا حالاش که بلاردی هیچ مفید نبوده جز شاید خیلی دیگه بخوایم زیاد بگیم 5 - 6 صحنه!!!! پس باید همه دروازبان ها رو امتحان کرد و بعد دید چی میشه شاید حتی اون دروازبان 4رم هم خوب کار کنه و جای بلاردی رو بگیره!!! و و و ولی تا زمانی که بوفون بر نگرده و تو این مدت غیبتش اگه به بقیه دروازبانا فرجه داده نشه دیگه فرصتی براشون پیدا نمیشه که خودی نشون بدن!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
این رو یادم رفت بگم تو این مدت فقط به بلاردی فرجه دادن و اون هم رد یه بازیکنه مردود شدست از نظر تمام هوادارای یووه. حالا چرا از نظر مدیران و مربیان مردود شده به حساب نمیاد دیگه نمیدونم!!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
مشکل اصلی از بلاردی نیست ازاون مربی دروازه بانهاست که با این بیچاره کار نکردن که این طوری شده...معلومه که اصلا اهمیتی به دروازه بان دوم ندادن..اگه باهاش کار میکردن و از همه مهمتر بهش روحیه و انرژی مثبت میدادن شاید این بیچاره الان وضعیتش بهتر بود و اینقدر هم هدف حملات ما قرار نمیگرفت..در ضمن شاید اون 2 دروازه بان از این هم بدتر بودن که انتخاب نشدن...یعنی از بین بد و بدتر ، بد رو انتخاب کردن... انصافا این باخت رو نمیشه گردن رانیری انداخت (فقط در همین یه مورد) چون یووه بازیکنی نداشت که بازی کنه...همه مصدوم و محروم بودن وبا کمبود شدید مهره مواجه بودیم و همه هم دیدن یووه در حد بازیکنهایی که داشت خوب بازی کرد ولی دیگه قدرتش همین حد بود و بیشتر از این نمیشد اونم درمقابل اینتر پرمهره که داور هم ازش حمایت میکرد...به جز الکس و ندود و یاکینتا یووه دیگه مهره بزرگی نداشت که ازش استفاده کنه و در واقع جور بقیه رو همین الکس و یاکینتا کشیدن...ما فقط اگه بوفون وکیلینی رو داشتیم الان به جای اینتری ها شادی میکردیم ..چون خوب حمله میکردیم ودرمقابل خوب گل میخوردیم...اینجوری روحیه تیم هم داغون شد داور هم که گشت تو بازی... کلا ناکامی های این فصل گردن رانیریه و این مدیرا که یارگیری خوبی نکردن...تیمی که میخواد مدعی باشه باید بازیکنهای بهتری داشته باشه (یه لحظه خودمو گذاشتم جای بلاردی دلم براش سوخت)

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
الان این رو گفتی دیدم راست میگی بابا این بلاردی هم یه جورایی تمام تقصیر نیست اون مربیه باید باهاش کار کنه ولی بلاردی هم کم مقصر نیستا!!! دیگه یه گل ها و حرکت هایی میکنه که یه دروازبان مبتدی هم این کارارو نمیکه!!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی