پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اینتر-یوونتوس(بازی برگشت مرحله یک چهارم کوپا ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
191 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
چهارشنبه 10 بهمن 1386 (ساعت 23:30 به وقت تهران)
بازی برگشت مرحله یک چهارم کوپا ایتالیا
اینتر-یوونتوس(ورزشگاه المپیک تورین)
نتیجه بازی رفت اینتر2-2یوونتوس
سایر مسابقات این مرحله
رم-سمپدریا
کاتانیا-اودنیزه
لاتزیو-فیورنتینا
یوونتوس - اینتر

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
بازی سخت تر از بازی رفته حتی تو زمین خودمون . ما 10 نفره که بودند 2 تا گل ازشون خوردیم تازه زلاتان دراز نبود. الان احتمال اینکه زلاتان و کامبیاسو و ... بازیکن اصلیاش همه باشند خیلی زیاد هست .

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
اينتر نياز داره گل بزنه تا صعود كنه پس مياد تا حمله كنه. با توجه به اينكه اينتر از بازيكنان بهتري برخورداره و تيم كاملش رو در اختيار داره (البته معلوم نيست كه همه امكاناتش رو به كار بگيره يا نه) و از طرفي يووه در زمين خودش بازي ميكنه در بازي برگشت دو تيم شانس كاملا برابري دارن. از طرفي چون يووه در زمين اينتر مساوي پر گل كرده پس ميشه گفت كه براي صعود يووه شانس بيشتري داره. در اين بازي نياز كامل به حضور و خوب بازي كردن بوفون، ندود، آلكس و ترزگه هست.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خدا رو شکر اگه اتفاق خاصی نیوفته بوفون هم توی این بازی حضور پیدا می کنه و باید منتظر درخشش دوباره بوفون باشیم

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من نگران زلاتان نيستم بيشتر نگران حضور كروز هستم چون تا جائيكه يادمه هر وقت مقابل ما حاضر شده گل زده زلاتان توي اين مسابقه يه بيكاره خواهد بود

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
تو این بازی دروازه بان هر کی که باشه شب خیلی سختیو میگذرونه ...با اون مهاجمهای آماده اینتر و دفاع نابسامان یووه احتمال خوردن گلهای زیاد خیلی زیاده.باید تماشاگرا همت کنن یه جوی رو تو استادیوم ایجاد کنن که نفس اینتریها بالا نیاد و بازیکنان ما هم از فرصتها نهایت استفاده رو ببرن احتمال حذف خیلی زیاده چون اینتر با تمام قوا و توانش برای پیروزی میاد و باتوجه به وضعیت فعلی یووه و دفاعش احتمال اینکه موفق بشن خیلی زیاده مگه اینکه مثل بازی رفت بازیکنا با غیرت و تعصب مثال زدنی بازی کنن... در کل خدا رحم کنه...

sadaf

sadaf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 131 ارسال
خیلی بازی سختی خواهد بود ولی مطمئنا اینتر بازنده بازی میشه حالا ببینید ! اینتر تو بازی رفت هم با بیشتر توانش اومده بود یه زلاتان نبودش ولی یووه بیشتر اصلیاشو نداشت تازه بازی رفت تو میلان بود این بازی تو دل آلپی ! منکه خیلی امیدوارم به یه نتیجه خوب ! انگازی بوفون عزیز هم میرسه نه؟

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
نه دیگه اینجا خدا رحم کنه نداریم ما فقط یه مساوی 0-0 یا 1-1 میخوایم تا بازی رو ببریم!! از اونجایی که اینتر دوست نداره این مسابقات رو هم ازدست بده پس تمام قواش رو روی حمله میزاره!!! پس ما میتونیم روی ضد حملات خیلی حساب باز کنیم!! از طرفی هم تمام بازیکنای یووه بهم ریختن خط دفاع اینتر رو بلدند و از اونطرف (من ترکیب تیم رو نمیدونم) ولی اگه chillini بازی بکنه میتونه خیلی راحت مثل بازی توی لیگ جلوی دماغ ایبراهیموویچ رو بگیره پس دراز بی قواره اینجا یه هیچکاره به حساب میاد. از اونطرف باز یه برتریه دیگه واسه یووه هست( بوفون ) مطمعناً بوفون برای این میاد تو زمین که حساب اینتری ها رو بزاره کف دستشون و تا اونجا که بتونه کار خودش رو میکنه و از اون طرف دروازبان اینتر به احتمال زیاد سزار هست!!! از سزار نباید ترسید ولی باید یه فکری هم بهش بکنیم! نقطه ضعف اون روی سانترهای هوایی هست و شوت از راه دور(حداقل بیرون محوطه) که این شوتا کار ندوید هست و هیچ شکی هم درش نیست چون ندوید شوتهای غافلگیر کنندهای میزنه و اگه تو چارچوب باشه به احتمال 90% گله در این بازی یووه هم برای دفاع نباید حاضر بشه چون اگه اینکار رو بکنه مطمئناً حذف میشه پس اصلاً نباید این فکر رو بکنه!!! و میرسیم به تعویضیا!!! ترزهگه و ندوید و دلپیرو اصلاً نباید تعویض بشن!!!! چون یک فرصت هم یه فرصت باید گزینه های تعویضی روی هافبکها باشه از نیمه دوم باید یاکوینتا به داخل زمین بیاد و در ظاهر در هافبک باشه ولی در حملات در حمله اینجوری احتمال 70-30 هست که یووه صعود کنه!! مطمئناً اینتر با تمامی قوا میاد ولی یووه نباید بترسه و گول گذشته رو بخوره!! اینتر با udinese مساوی کرد پس حتماً به یووه میبازه!!!! به امید پیروزی!!!!

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
البته من نظری بر خلاف دوست خوبمون دارم . یووه اگه بخواد دفاع کنه و چشم به ضد حملات بدوزه ، قطعا شکست سختی رو متحمل خواهد شد . یووه باید حمله کنه اما هدفدار و صد البته دامنه دار . حملات پراکنده نمیتونه خطری رو واسه گلر نراتزوری بوجود بیاره و بی شک انترها رو باید برقصونیم ( ;D :D ) در کل اگه رانیری از لحاظ روانی و عصبی در حالت تعادل باشه ، میتونیم خیلی راحت ببریم . در غیر اینصورت سکته حسین خودمون چندان دور از ذهن نیست !

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
من کی گفتم باید دفاع کنه منم گفتم نباید دفاع کنه!!!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من دو حالت رو برای این بازی پیش بینی می کنم . 1- اگر در 20 دقیقه اول بازی یووه گل بخوره احتمال حذفش 70 درصد هست. و تیم می پاچه وممکن پر گل ببازیم اما درهر صورت بازی شدیدا پر گل هست . و ممکنه حتی 3 2 ببریم یا ببازیم. 2-حالت دوم اگر در 20 دقیقه اول نیمه اول و 10 دقیقه اول نیمه دوم گل نخوری احتمال صعود یووه 70 درصد هست. د یووه بازی رو اداره می کنه که بازی یا 1-1 مساوی میشه یا یووه 1 هیچ می بره

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان

نه دیگه اینجا خدا رحم کنه نداریم ما فقط یه مساوی 0-0 یا 1-1 میخوایم تا بازی رو ببریم!!
از اونجایی که اینتر دوست نداره این مسابقات رو هم ازدست بده پس تمام قواش رو روی حمله میزاره!!! پس ما میتونیم روی ضد حملات خیلی حساب باز کنیم!!

این یعنی دفاع کردن ;)

یوونتوس نشون داده تیم دقیقه 70 به بعده . ما تو بازیهای زیادی تساوی رو با برد و برد رو با بردهای چند گله عوض کردیم . بازی رفت با لیوورنو ، پالرمو و سیه نا ( البته سیه نا رو چندان خاطرم نیست )

به نظرم میتونیم حملات رو از چپ و جایی که مولینارو و ندود هستن پی ریزی کنیم و در نیمه دوم با اومدن کامو و متمایل شدن حسن به سمتش به شدت حملات اضافه کنیم . کا کمربند دفاعی مطمئنی نداریم ، پس ناچاریم یکپارچه آتیش بشیم . زانتی خیلی میتونه کمکمون کنه . در ضمن ، اگه با سه مهاجم از اول بازی شروع کنیم ، به نظرم خیلی بهتره . یعنی بهتر از این دیگه نمیشه ... .

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
AOW از اون لحاظ میگی؟! نه منظورم دفاع نیست اگه دقت کنی میبینی گفتم دفاع نباید بکنه منظورم اینه که در این بازی ما ضد حمله خیلی زیاد گیرمون میاد پس میتونیم ازشون به شکل خیلی خوبی استفاده بکنیم!!! اگه ناجور گفتم ببخشید!!! ;D

sadaf

sadaf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 131 ارسال
کسی از ترکیب و یا مصدومان دو تیم اطلاعی داره ؟ این بازی خیلی حساسه منکه از الان استرس دارم ! راستی اون متنه هست ( سارق ) در مورد اینتر وای خیلی عالیه ! فوق العاده است اصلا !

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من جدا ً از زدن گل اول مي ترسم چون اين اتفاق انتر رو جسور تر مي كنه اما اگه گل اول رو بخوريم اين اتفاق به عكس ميشه فكر مي كنم اين اتفاق توي اكثر بازي هاي يوونتوس افتاده

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

کسی از ترکیب و یا مصدومان دو تیم اطلاعی داره ؟

از اینتر که هنوز خبری ندارم اما مصدومان یوونتوس تا دیشب : کیه لینی - اندراده - مارکیونی - زبینا و خبر خوب بازگشت کامورانزی به نیمکت هست البته شاید بتونه از دقیقه 65 به بعد وارد بازی بشه

mashghe_sokoot

mashghe_sokoot

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال
اگه از اون اتفاقای عجیب قریب نیفته و کسی تصمیم عجیب قریب نگیره این یه چیزه مسلمه که یووه صعود کردس به نظر من هم باید از اول اینتر و تحت فشار گذاشت و وقتی گل رو زدیم دفاع کنیم حتی اگه اینتر گل اول رو بزنه بازم شانس ما بیشتره چون اینتر توی تورین نمیتونه با دفاع جلو یووه رو بگیره پس باید اینتر رو تحت فشار گذاشت

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
آره منم كاملا ً موافقم كلا ً ترسم از اينه كه گل اول رو بزنيم خدا كنه اگه اين اتفاق افتاد يه خورده دير تر بيفته

mashghe_sokoot

mashghe_sokoot

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال

آره منم كاملا ً موافقم
كلا ً ترسم از اينه كه گل اول رو بزنيم
خدا كنه اگه اين اتفاق افتاد يه خورده دير تر بيفته

گل اول رو زدن تزس داره؟ منظورت گل خوردنه؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
متاسفم که می خواهم خبر بد بدهم ولی چاره ای نیست دیگه بوفون به احتمال 99% به بازی فردا مقابل اینتر نخواهد رسید - امیدوارتون نکنم 100% نمی رسه و در ضمن هنوز از بازی روز یک شنبه هم مطمئن نیستند که بتونه بازی کنه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی