پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اینتر-یوونتوس(بازی برگشت مرحله یک چهارم کوپا ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
191 پاسخ برای این موضوع

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

اوج بدبختیمون میدونید کی و کجا بود!
اونجا که تو نیمه اول از پشت محوطه جریمه شوت کردن و بلاردی با 1000 بدبختی و مکافات توپ رو به کمک تیر دروازه رد کرد!!!!!

باور کنید زدم تو سرم به خاطر این بیچارگی تیم و این بشر!!

تو این صحنه هم ازش تعزیف میکنم هم میزنم تو سرش!!!
هم خوب گرف هم بد خوب چون نزاشت بره تو گل بد که بابا دروازبان باهوش اینجور توپارو یا جمع میکنن یا مشت میکنن یا دفع میکنن با طرف بالا نه اینور و اونور

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نمرات بازیکنان بلاردی 5.5 - بریندلی 6 ( کامورانزی 3 ) - لگروتالیه 6 - استنداردو 6.5 - مولینارو 5.5 - امجیچ 6 - زانتی 6.5 - نوچرینو 6 - ندود 5.5 ( پالادینو 6 ) - یاکوئینتا 6.5 ( ترزگه 6 ) - دل پیرو 6.5

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
حیف اون 5.5 که به بلاردی دادن و ...

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
بچه ها این دفاع کی بود(شماره 25 ) تا حالا ندیده بودمش تو تیم!!

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
استنداردو بوده .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
رانیری هم بعد از بازی گفت : ما هرکاری می تونستیم کردیم.ما تمام تلاشمون و نیرومون رو گذاشتیم.ولی توان ما همین بود.و اینتر از ما برتر بود. من فکر میکنم رانیری حق داره. توان تیمی+توان رانیری رو اگر با هم جمع کنیم میبینیم در حد اینتر نیستیم هنوز و این یه واقعیته.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اگه يه بوفون و هر كي جاي بيريندلي داشتيم بازي رو برده بوديم پنالتي هم به نظر من نمي تونست پنالتي باشه چون فاصله انقدر كم بود كه حسن ناخودآگاه دستش رو باز كرد از صورتش محافظت كرد اين نمي تونست پنالتي باشه حركت آرنج اون بالو چي چي آشغال هم بدون شك اخراج داشت اگه خط دفاعي ما اگه انقدر ترس از پشت سرش رو نداشت فشار كمتري رو متحمل مي شد استنداردو خوب بود واسه اولين بازي اونم توي همچين بازي حساس و مهمي خيلي خوب بود الكس بدون شك بهترين بود اون ضربه اي هم كه ترزگه روي پاس بي نظير كاپيتان زد اگه سزار بود عمرا ً مي تونست بگيره منم دوست داشتم ياكي توي زمين مي موند ولي تركيب و نفرات به شكلي بودن كه امكان همچين چيزي وجود نداشت نيمه اوئل از بازي لذت بردم من مقصر اصلي شكست رو ترس واضح بلاردي مي دونم همينطور بيريندلي كه معلوم نيست تجربش كجا مي خواد به دردش بخوره نوچرينو هم فكر مي كنم به اندازه كافي بهش فرصت داده شده نيمه اول كه هر چي سعي كردم نتونستم ببينمش

mat_godot

mat_godot

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 311 ارسال
به نظر من این همه توان تیم نبود خیلی بهتر از این هم می شد بازی کرد ترزگه می تونست از اول بازی کنه همین طور کامورانزی چنین بازی مهمی برای بازی دادن به مدافع تازه وارده تبم (استنداردو) کار درستی نبود به هر حال هنوز توی ترکیب جا نیفتاده و با بقیه هماهنگ نیست

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
با اين حال يكي از بهترين ها بود روي گل اول هم سهم زيادي داشت

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اصلا نمی شه باخت رو تقصیر استنداردو انداخت به نظر من اگه بلاردی - بریندلی و نوچرینو توی زمین نبودند می تونستیم اینتر رو ببریم استنداردو و الکس خیلی خوب بودند و بدون شک ترزگه باید از ابتدا بازی می کرد

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
چرا رانییری اینقدر اصرار در استفاده از بلاردی داره؟ اگه تولدو نبود قطعا ما گل های بیشتری میردیم اما بلاردی اونقدر بزرگ نیست که بتونه موقعیت های 100% رو بگیره.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

چرا رانییری اینقدر اصرار در استفاده از بلاردی داره؟
اگه تولدو نبود قطعا ما گل های بیشتری میردیم اما بلاردی اونقدر بزرگ نیست که بتونه موقعیت های 100% رو بگیره.

خوب باید از کی استفاده می کرد ؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

ترزگه می تونست از اول بازی کنه همین طور کامورانزی
چنین بازی مهمی برای بازی دادن به مدافع تازه وارده تبم (استنداردو) کار درستی نبود به هر حال هنوز توی ترکیب جا نیفتاده و با بقیه هماهنگ
نیست

کامو مصدوم بود،همین دقایقی هم که بازی کرد یه ریسک بود.
استنداردو هم اصلا خریداری شد که بازی کنه !
چون گریگرا محروم بود.کیه لینی و زبینا هم مصدوم بودند.هیچکس دیگه ای نبود.
همین استنداردو هم هیچ تعویضی رو نیمکت نداشت !

بابت نوچرینو هم فکر کنم از دستش راحت بشیم بزودی !
چون مالی حذف شد و سیسوکو مستقیم به تورین میاد.

--

راستید دیدید ندود و پت ویرا چقدر باهم حرف میزدند و خوش بش می کردند ؟ خیلی جالب بود !

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران

خوب باید از کی استفاده می کرد ؟؟؟

شرمنده من خیلی وقته اخبار و نخوندم بوفون مصدوم؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

شرمنده من خیلی وقته اخبار و نخوندم بوفون مصدوم؟

آره بوفون مشکل درد کمر داره و وضعیتش زیاد مشخص نیست.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
چيزي كه منو خيلي ناراحت كرد ادا و اطوارهاي ويرا توي بازي بود مثلا ً مي خواست نشون بده خيلي ريلكس بازي مي كنه خيلي بايد آدم پررو باشه با يه تيم اسكودتو رو كسب كنه بعد بياد فصل بعد اسكودتوي دزدي رو با يه لباس ديگه روي سينه ش بچسبونه خيلي رو مي خواد

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
من که گفتم امیدی نیست و حذف میشیم وقتی نگاهی به غایبان میکنم و به حاضرها میفهمم که شانس اوردیم بیشتر گل نخوردیم مخصوصا با وجود اعجوبه ای مثل بلاردی.... واقعا اگه الکس نبود آبرومون تو تورین به باد میرفت

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال

چيزي كه منو خيلي ناراحت كرد ادا و اطوارهاي ويرا توي بازي بود
مثلا ً مي خواست نشون بده خيلي ريلكس بازي مي كنه
خيلي بايد آدم پررو باشه با يه تيم اسكودتو رو كسب كنه بعد بياد فصل بعد
اسكودتوي دزدي رو با يه لباس ديگه روي سينه ش بچسبونه
خيلي رو مي خواد

واااای....آره....خجالتم نمی کشه...!! >:(
این اسکودتوی دزدی رو هم شدیداً پایه ام....!! .... خیلی خوب گفتی....!

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
خب دزدیدن دیگه . موراتی کولینا رو به عقد دائم خودش در آورده ، به عنوان مهریه هم چند حلقه چاه نفت انداخته پشت قبالش ;D :D :D

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
سلام ما به اینتر نباختیم به داور باختیم اولا که اون پنالتی نبود / آخه یکی نیست بگه تویه اون فاصله با اون شدت سرعت توپ چه جوری حسن با دستش توپ رو گرفت یه آفساید بی خودی هم به ضرر ما گرفتن اگر این کار رو نمیکرد داور یاکی گل زده بود این رانیری هم گل کاشت با این تعویض ها برا چی یاکی رو گشید بیرون . باید ترزگل رو جای یکی دیگه میاورد / تعویض ندود هم احمقانه ترین تعویض بود ندود به اون خوبی بازی می کرد باید نوچرینو رو میاورد بیرون ما با این مربی به هیچ جا نمی رسیم راستی سلطان یووه ( لیپی ) هم تو ورزشگاه بود خدا کنه برگرده یووه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی