پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لالیگا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2567 پاسخ برای این موضوع

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

به نظر من دلیل این موضوع رویکرد تهاجمی و ذهنیت گلزنی در این تیمهاست ...

متاسفانه تیمهای ایتالیایی که یووه هم جزئی از اونهاست در 90 درصد اوقات با رویکرد دفاعی و بسیار محتاط پا به میادین اروپایی میزارن و تجربه نشون داده تکیه بر دفاع هرچند خوبش باعث قهرمانی در این رقابت ها نبوده .

ما در بازی با بایرن در تورین تا نیمه ی زمین رفتیم عقب و بازی رو کاملا دادیم دست اونها و پس از خوردن دو گل به تقلا افتادیم در بازی برگشت هم قدرت تهاجمی تیم رو نشون دادیم ولی متاسفانه پس از جلو افتادن با دو گل دوباره با طرز فکر غلط عقب کشیدیم و بازی رو از دست دادیم .

فکر می کنم آلگری تلاش بسیاری داشته تا این خصوصیت و ذهنیت رو در یووه کمرنگ کنه که میشه این مورد رو از مصاحبه های مطبوعاتیش پیگیری کرد .

فکر نمی کنم دفاعی یا هجومی بازی کردن چیز مهمی باشه

مهم اینه که اون تیمی که دفاعی یا هجومی بازی می کنه کارش رو درست انجام بده

شاید توی بازی با بایرن ما کلا نباید دفاعی بازی می کردیم چون دفاعمون نمی تونست جلوی خط حمله ی بایرن رو بگیره ولی دلیل نمیشه که بگیم کلا نباید دفاعی بازی کرد

همین چند سال پیش چلسی دی متیو با یک مقدار شانس و اینتر مورینیو خیلی مقتدر با همین دفاعی بازی کردن چمپیونز لیگ رو بردن

تازه اگه اشتباه نکنم تیمی مثل میلان هم که 7 تا قهرمانی داره تیمی بوده که دفاعی بازی می کرده (در مورد این حرفی که زدم شک دارم!سنم به زمان کاپلو توی میلان نمی رسه و بازی هاشون رو ندیدم و باتوجه به خود کاپلو که همچین سبکی داره و ایتالیایی بودن میلان این حرف رو می زنم)

حرفت کاملا درسته اما متاسفانه من فکر میکنم بجای اینکه الگری روی یووه تاثیر بذاره یووه داره روی الگری تاثیر میذاره ! فصل اول الگری هم تو لیگ هم تو لیگ قهرمانان با توجه به شرایط بازی هر موقع لازم بود روی دروازه حریف فشار میارودیم . اما فصل دوم و حتی تو همین بازی فیورنتینا فکر میکنم الگری یکم محافظه کار شده ، امیدوارم در ادامه بهتر بشیم چون ابزار ضد حمله زدن نداریم تو این تیم و بهترین کار بازی با مالکیت بالاست. برای این کار هم باید اعتماد به نفس تیم بره بالا 

اتفاقا من برعکس شما فکر می کنم

زمان کونته خیلی کم یووه توی لاک دفاعی می رفت

جدای از این ها فکر می کنم آلگری تفکراتش ایتالیایی تر از کونته هست

این هم که میگین سال به سال یووه داره محافظه کارانه تر بازی میکنه شاید دلیلش این باشه که آلگری محافظه کار هست و کم کم داره تاثیرش رو روی تیم بیشتر می کنه!

ولی کلا با این حرف موافق نیستم که یووه از فصل اول آلگری محافظه کارتر شده!

توی همون فصل اول هم بازی های زیادی رو با احطیاط بازی می کردیم مثل رفت و برگشت با اتلتیکو و موناکو یا بازی برگشت با رئال که دقیقه ی 60 بارتزالی رو اورد داخل!و البته توی همه ی این بازی ها هم (بجز بازی اول با اتلتیکو)نتیجه ی خوبی گرفتیم!

• tecra و Donnie از این پست تشکر کرده است

2_hn6s.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

برتری میلان نسبت یه یووه تو اروپا سرعت و حجومی بازی کردنشه 

• alexdelpiero و Donnie از این پست تشکر کرده است

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

رونالدو در حرکتی عجیب بعد از گل موراتا دستشو به نشانه ی آفساید بالا برد !!

2pqy_cverdcqweaauxba_thumb.jpg

یا شاید هدف دیگه ای داشته !  :2laugh:

ryu8_cve0paqxgaa82xb_thumb.jpg

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

یـــــــووه تیــــچ :2:

• mory, alexdelpiero, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

به نظرتون موفقیت های زیدان با رئال متکی به شانسه یا متکی به مهره های خوبیه که دارند ویا تاکتیک های زیدانه ؟؟

تعداد گل هایی که راموس واسه رئال تو این مدت زده فکر کنم از موراتا ها بیشتر باشه . اکثر گل هاشم تو دقایق حساس میزنه .

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

من که بازی ها رئال رو دنبال نمیکنم ، اصلا نمیدانستم تا قبل اینکه بگی زیدان موفق بوده این فصل یا نه ! اما قهرمانی پارسالشون تو سی ال کاملا شانسی بود.

• alexdelpiero, El rey leon, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

ریال تیم کراسی شده...

کراس مادرید...

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

به نظرتون موفقیت های زیدان با رئال متکی به شانسه یا متکی به مهره های خوبیه که دارند ویا تاکتیک های زیدانه ؟؟

تعداد گل هایی که راموس واسه رئال تو این مدت زده فکر کنم از موراتا ها بیشتر باشه . اکثر گل هاشم تو دقایق حساس میزنه .

فصل قبل خدا رئال و زیدان رو با هم بغل کرده بود. این فصل عملکردشون خیلی خوب بوده. شانسم آوردن ولی این همه بازی بدون شکست فقط متکی به شانس نیست.

• tecra و cr7 از این پست تشکر کرده است

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

لالیگا امسال جذاب شده.. مثلث رئال- بارسا- سویا رقابت نزدیکی برای قهرمانی دارن و در هفته های بعد بازیای حساسی هم دارن..

رئال بازم با شانس و داوری (/ ناداوری از قول طرفدارای مادرید) بازی 3-1 عقب افتاده رو با ده نفر به تساوی کشوند..

برادرم که رئالیه میگه تیم زیدان کلن بدون تاکتیکه.. تنها راه گلزنی از روی سانتره و اصلنم بازی پر فشار انجام نمیدن (جالب بود که جلوی لاس پالماس تو زمین خودشون دفاع میکردن.. آدم یاد یوونتوس میفته  :39:)..

خیلی از بازیای عقب افتاده رو در دقایق آخر به برد تبدیل کردن که نشون میده جایگاهی که الان هستن بالا تر از قدرت واقعیشونه.. در ادامه به مشکل بر میخورن..

ضمنن ظاهرن زیزو خوش شانس ترین مربی دنیاست (آلگری فکر کنم دوم باشه :1:)

---------------

یه نکته ای رو فهمیدم.. تیم فوتبالی که طرفدارشیم مثل عضوی از خانواده هست.. چیزی که روش غیرت داریم.. :435:

با برادرم که بازی رئالو می دیدم، دائم بازیکنای رئال فحش میداد، ولی وقتی من پنالدو و ... رو مسخره میکردم سریع گارد میگرفت و بازیکنای یوونتوس رو مسخره میکرد  :1:

مثل یه حس مادر گونه که بچه خودشو دعوا میکنه و میزنه ولی اجازه نمیده کسی به بچه ش نزدیک شه 

• mory, alexdelpiero, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

2_39.jpg

این امار لاس پالماسه که ببینین نسبتا بهتر از رئاله دقت کنین !!! لاس پال کاس ....باید درک کرد ک عملکرد فوق العاده یووه در لیگ ب خاطر عملکرد خوب مربیمونه که تیم رو همیشه با ذهنیت برد روانه بازی میکنه ....وگرنه لاس پاس تاس تیم نیس .... 

رئال حالا از بارسا عقب می افته  و انریکه ای که متاسفانه تمدید نمیکنه سال اول ب خاطر بازیکناش قهرمان شد و سال دوم با همون تاکتیک تکراری تو سی ال حذف شد و امسال  که قشگ رید دقیقا نیمار فق لب خطه بدون هیچ حرکتی حتی دست به ارنج هم نمیزنه . اگه بود خوب بود بارسا بیشتر افت میکرد  

• alexdelpiero, El rey leon, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

تیم کراسی...

اکثر گلهاش رو سانتره.........

• tecra, Senmorta و Escanor از این پست تشکر کرده است

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

فصل قبل خدا رئال و زیدان رو با هم بغل کرده بود. این فصل عملکردشون خیلی خوب بوده. شانسم آوردن ولی این همه بازی بدون شکست فقط متکی به شانس نیست.

فکر کنم بعد این پست من بود که رئال به فنا رفت :2laugh:

• El rey leon, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 999 ارسال
  • LocationKurdistan

:real: الکلاسیکو :barcelona: 

mleo_photo_2017-04-23_21-51-44.jpg

• GioVanni Agnelli, Pinturicchio, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
راموس تایم :2laugh:
چقد خوب بود این مسی :22:
  • mory, Pinturicchio, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

بهترین نتیجه برای افزایش فشار روانی روی رئال

امیدوارم بازم امتیاز از دست بدن

نیان فینال ترجیحا 

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
نمیدونم چرا دوستان اتلتیکو رو به رئال ترجیح میدن
رئال رو راحت تر میشه خنثی کرد
در حالی که اتلتیکو خودش میاد تا اول مارو خنثی کنه
  • mory, Pinturicchio, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

^^^

کاملا موافقم، سیمئونه خیلی تاکتیکی تر از زیدان هست و اول بازی تیم حریف را خنثی میکنه. شاید رئال گزینه بهتری باشه.

الان خلاصه بازی دو تیم یعنی برجسته فوتبال را دیدم، اگر فوتبال این هست کلا باید جمع کرد رفت گل یا پوچ بازی کنیم سنگین تر هست. یک بار مارکیزیو توپ را در فینال جام حذفی از توی شش قدم زد بیرون و تا مدت ها سرزنش میشد، کریست رونالدو 10 تا موقعیت عالی خراب کرد، حتی پاس خوب هم نداد توی اون موقعیت ها، در بازی مقابل بایرن هم افتضاح بود، اگر اون دو تا گل آفسایدش را نمیزد هیچ کار دیگه ای نکرده بود،  مسی هم که توپ را توی شش قدم دروازه خالی می زینه بیرون( توپ ارسالی روی کرنر).  البته مسی بقیه بازی فوق العاده بود ظاهرا و در خلاصه هم خیلی تاثیر گذار نشون داد. گل دقیقه اخر بازیش هم شبیه گل دیبالا به خودشون بود  :1:

لیگی که دفاع کردن بلد نیستن، لیگی ده ها موقعیت خراب میکنند و اسمش را میزارن هیجان بازی. لیگی که ستاره هاش در مقابل تیم های ایتالیایی از جریان بازی خارج میشن. واقعا لیگ اسپانیا ارزش دیدن نداره، حتی بوندسلیگا می تونه قشنگتر از لالیگا باشه.

• GioVanni Agnelli, mory, Pinturicchio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
بتزی که دیشب از تیم زيدان و انریکه دیدم.. مطمئن شدم از نظر تاکتیکی تا کمر ب پاییتون الگری هستن و الگری در این زمینه حیلی بهتر از هر دوعه..... تیمی نث بارسا که راحت ضد حمله میخورره و ریال ک مشکلش با موراتا چیه که داخلش نمیاره واقعا دوس دارم موراتا برگرده.... تمام فاکتورهای لازم برای برد بارسا رو داشتن اما باختن....... الان موقع خوبیه از فرصت ها استفاده کنیم....
  • Pinturicchio, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

دقت کردین بارسا تو انتخاب مربی همیشه چش بازارو در میاره  :1: 

• Aminvo, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu